Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal FIBA
FIBA EuroBasket 2017
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet

Liga nationala de minibaschet

Luni, 4 iulie 2016

Programul jocurilor zilei de luni 04.07.2016 - Minibaschet feminin si masculin

Autor: Federatia Romana de Baschet

Ora Terenul 1 - Banca Transilvania Scor  
8:00 CS Olimpia 2 Bucuresti - F 16
12 CSS CSM Ploiesti - F
9:00 BC Sirius Targu Mures - F 18 26
CSS CSM Targoviste - F
10:00 CST Alexandria - F 11 24
ACS KSE Tg Secuiesc - F
11:00 CSS Nr 4 Bucuresti - F 38
36 CSS Nr 6 Admar Bucuresti - F
12:00 CSS Gloria Arad - F 21 22
BC Slam Bucuresti - F
         
Ora Terenul 2 - Pigna Scor  
8:00 CSS Bega 2 Timisoara - F 19 28
ACS Sepsi Sic Sf. Gheorghe - F
9:00 BC Nitulescu Pedagogic Rm  Valcea - F 33
23 ACS For You Cluj Napoca - F
10:00 CSS Nr 5 Bucuresti - F 14 16
CSS Al Ceusianu 1 Reghin - F
11:00 C Sportul Studentesc DD 2 Bucuresti - F 15 18
CSS 1 Sfantu Gheorghe - F
12:00 CSS Bega 1 Timisoara - F 12 19
CS Olimpia 1 Bucuresti - F
         
Ora Terenul 3 Scor  
8:00 BC Heroes Cluj Napoca 23 24
ACS  4 Sports Agronomia 2 Bucuresti
9:00 ACS Champions Bucuresti 31
13 CSS Nagy Mozes Tg Secuiesc
10:00 BC Slam Bucuresti 16 32
ACS Axiopolis Cernavoda
11:00 ACS Baller 2 Bucuresti 24
5 MP Sport 2 Timisoara
12:00 CS Cuza Sport 2 Braila 3 7
CSM Miercurea Ciuc
         
Ora Terenul 4 Scor  
8:00 ACS Flame Ilfov Bucuresti 25
15 ACS ID Ingerii Baniei 1 Craiova
9:00 BC Starters Iasi 23
13 ACSB Raptors Bucuresti
10:00 CSU 2 Ploiesti 17
4 CSS Nr 1 Phoenix 2 Constanta
11:00 CS Total Sport Arges Pitesti 12
6 CS Dinamo CSS 6 - 4 Bucuresti
12:00 CSS Al Ceusianu 2 Reghin - F 0 25
ACS Eko Sighet Sighetu Marmatiei - F
         
Ora Terenul 5 Scor  
8:00 ACS For You Apahida 15
9 CSM Ramnicu Sarat
9:00 BC Laguna 3 Bucuresti 11
8 ACS Toyin Constanta
10:00 ACS Shooters Ploiesti 8 20
ACS Speed Bucuresti
11:00 CS Olimpia Bucuresti 48
8 CS Castorii Suceava
12:00 BC Popovici Gheorghita Gaiesti 6 25
ACS Soimii Albi Bucuresti
         
Ora Terenul 6 Scor  
8:00 CS Regal Bucuresti 2 35
BC Valbon Pecica
9:00 CS Viitorul Deva 49
6 ACS Dan Dacian 4 Bucuresti
10:00 Bc Fan Baschet 2 Otopeni 22
13 CS Royal Fun Bucuresti
11:00 CSS Buzau 19
12 CS National Iasi
12:00 LPS CSU 2 Pitesti 12 32
CSS Giurgiu
         
Ora Terenul 7 Scor  
8:00 CSS Bacau 25 31
ACS Muresul Ludus
9:00 ACS Dan Dacian 3 Bucuresti 67
11 ACS BC Lions 3 Craiova
10:00 BC Laguna 2 Bucuresti 37
11 CS Laguna Constanta
11:00 CS U-Mobitelco 5 Cluj-Napoca 15
11 ACS MC Ball 2 Mangalia
12:00 AS Baschet Team Giurgiu 22
6 ACS ICED Bucuresti
         
Ora Terenul 8 Scor  
8:00 CS Cuza Sport 1 Braila 18
1 ABC Atheltic Constanta
9:00 ACS Sevlar Ploiesti 7 15
CS Dinamo CSS 6 - 3 Bucuresti
10:00 BC Nitulescu Pedagogic Rm Valcea 4 34 BC Fan Baschet 1 Otopeni
11:00 CSS Nr 4 - 2 Bucuresti 17
10 LPS Targu Mures
  CS U-Mobitelco 6 Cluj-Napoca     Sta
  CS Steaua Magic Bucuresti     Sta
Ora Terenul 9 - Pescarus Scor  
8:00 CSU Ploiesti - F 0 46
ACS ICED Bucuresti - F
9:00 CS Laguna Constanta - F 8 27
CSS 2 Craiova - F
10:00 CSS Unirea Iasi - F 2 12
CSS Brasovia Brasov - F
11:00 ACS Gladius Targu Mures - F 31
11 BC Valbon Pecica - F
  CS Phoenix Galati - F     Sta 
         
Ora Terenul 10 - Pescarus Scor  
8:00 CSS Botosani - F 35
6 ACS Champions Bucuresti - F
9:00 CN Tudor Vladimirescu Tg Jiu - F 36
11 CSS Palatul Copiilor Constanta - F
10:00 ACSB Raptors Bucuresti - F 37
7 LPS CSS Satu Mare - F
11:00 CS Galactica Cluj - F 25
16 CSS 2 Sf Gheorghe - F
  SC Gen Sorin Titel Margina - F     Sta 
         
Ora Terenul 11 - Pescarus Scor  
8:00 ACS For You Apahida - F 20
0 CS National Iasi - F
9:00 CSS Sibiu - F 12
7 ACS MC Ball Mangalia - F
10:00 CSS Gheorgheni - F 42
23 CSS 1 Craiova - F
11:00 CSU Brasov - F 18
17 C Sportul Studentesc DD 1 Bucuresti - F
  ACS Roth Baia Mare - F     Sta 
         
Ora Terenul 1 - Banca Transilvania Scor  
15:30 CSS CSM Ploiesti - F 18 30
ACS For You Apahida - F
16:30 ACS For You Cluj Napoca - F 17 35
CSS Al Ceusianu 1 Reghin - F
17:30 BC Nitulescu Pedagogic Rm  Valcea - F 9 29
C Sportul Studentesc DD 2 Bucuresti - F
18:30 CS Olimpia 1 Bucuresti - F 20
7 CSS Nr 5 Bucuresti - F
19:30 CSS 1 Sfantu Gheorghe - F 16 29
CSS Bega 1 Timisoara - F
         
Ora Terenul 2 - Pigna Scor  
15:30 ACS Sepsi Sic Sf. Gheorghe - F 29
0 CSU Ploiesti - F
16:30 CSS CSM Targoviste - F 33
23 ACS KSE Tg Secuiesc - F
17:30 BC Sirius Targu Mures - F 11 50
CSS Nr 4 Bucuresti - F
18:30 BC Slam Bucuresti - F 20
16 CST Alexandria - F
19:30 CSS Nr 6 Admar Bucuresti - F 40
15 CSS Gloria Arad - F
         
Ora Terenul 3 Scor  
15:30 ABC Atheltic Constanta 19
12 ACS Sevlar Ploiesti
16:30 BC Fan Baschet 1 Otopeni 24
22 CSS Nr 4 - 2 Bucuresti
17:30 CS Dinamo CSS 6 - 3 Bucuresti 24
13 BC Nitulescu Pedagogic Rm Valcea
18:30 CS Steaua Magic Bucuresti 17
9 CS Cuza Sport 1 Braila
19:30 CSS Bacau 14 21
ACS Dan Dacian 3 Bucuresti
  Sta     LPS Targu Mures
Ora Terenul 4 Scor  
15:30 CSS Nagy Mozes Tg Secuiesc 11 26
BC Slam Bucuresti
16:30 MP Sport 2 Timisoara 11
2 CS Cuza Sport 2 Braila
17:30 ACS Axiopolis Cernavoda 30
22 ACS Baller 2 Bucuresti
18:30 ACS  4 Sports Agronomia 2 Bucuresti 9 14
CSM Miercurea Ciuc
19:30 BC Heroes Cluj Napoca 6 34
ACS Champions Bucuresti
         
Ora Terenul 5 Scor  
15:30 ACS ID Ingerii Baniei 1 Craiova 22
7 BC Starters Iasi
16:30 CSS Nr 1 Phoenix 2 Constanta 10
4 CS Total Sport Arges Pitesti
17:30 ACSB Raptors Bucuresti 17 21
CSU 2 Ploiesti
18:30 CS U-Mobitelco 6 Cluj-Napoca 24 39
ACS Flame Ilfov Bucuresti
19:30 CSS 2 Sf Gheorghe - F 23
6 CSS Al Ceusianu 2 Reghin - F
  Sta     CS Dinamo CSS 6 - 4 Bucuresti
Ora Terenul 6 Scor  
15:30 ACS Toyin Constanta 28
6 ACS Shooters Ploiesti
16:30 CS Castorii Suceava 7 9
BC Popovici Gheorghita Gaiesti
17:30 ACS Speed Bucuresti 11 18
CS Olimpia Bucuresti
18:30 CSM Ramnicu Sarat 4 33
ACS Soimii Albi Bucuresti
19:30 ACS For You Apahida 9 31
BC Laguna 3 Bucuresti
         
Ora Terenul 7 Scor  
15:30 ACS Dan Dacian 4 Bucuresti 18 27
Bc Fan Baschet 2 Otopeni
16:30 CS National Iasi 21
13 LPS CSU 2 Pitesti
17:30 CS Royal Fun Bucuresti 13 22
CSS Buzau
18:30 BC Valbon Pecica 17 22
CSS Giurgiu
19:30 CS Regal Bucuresti 9 33
CS Viitorul Deva
         
Ora Terenul 8 Scor  
15:30 ACS BC Lions 3 Craiova 8 51
BC Laguna 2 Bucuresti
16:30 ACS MC Ball 2 Mangalia 2 22
AS Baschet Team Giurgiu
17:30 CS Laguna Constanta 8 34
CS U-Mobitelco 5 Cluj-Napoca
18:30 ACS Muresul Ludus 17 21
ACS ICED Bucuresti
         
Ora Terenul 9 - Pescarus Scor  
15:30 ACS MC Ball Mangalia - F 31
7 CS Olimpia 2 Bucuresti - F
16:30 CS National Iasi - F 0 20
CSS Sibiu - F
17:30 ACS Roth Baia Mare - F 23 26
CSS Gheorgheni - F
18:30 CSS 1 Craiova - F 5 30
CSU Brasov - F
  C Sportul Studentesc DD 1 Bucuresti - F     Sta
         
Ora Terenul 10 - Pescarus Scor  
15:30 CSS 2 Craiova - F 23
19 CSS Bega 2 Timisoara - F
16:30 ACS ICED Bucuresti - F 29
7 CS Laguna Constanta - F
17:30 CS Phoenix Galati - F 38
8 CSS Unirea Iasi - F
18:30 CSS Brasovia Brasov - F 25
19 ACS Gladius Targu Mures - F
  BC Valbon Pecica - F     Sta
         
Ora Terenul 11 - Pescarus Scor  
15:30 ACS Champions Bucuresti - F 10 32
CN Tudor Vladimirescu Tg Jiu - F
16:30 LPS CSS Satu Mare - F 16 31
CSS Botosani - F
17:30 CSS Palatul Copiilor Constanta - F 2 31
ACSB Raptors Bucuresti - F
18:30 SC Gen Sorin Titel Margina - F 30
20 CS Galactica Cluj - F
  ACS Eko Sighet Sighetu Marmatiei - F     Sta

Din categoriile: Liga nationala de minibaschet, Comisia de competitii

JOCURI, REZULTATE, CLASAMENTE
DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI

Vezi toate stirile
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.