Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet Facebook Vulturii Facebook Acvilele

Liga nationala de minibaschet

Marti, 5 iulie 2016

Programul jocurilor zilei de marti 05.07.2016 - Minibaschet feminin si masculin

Autor: Federatia Romana de Baschet

Ora Terenul 1 - Banca Transilvania Scor  
8:00 CSS 2 Craiova - F 23
6 ACS Sepsi Sic Sf. Gheorghe - F
9:00 CSS Nr 4 Bucuresti - F 21
17 CSS CSM Targoviste - F
10:00 ACS KSE Tg Secuiesc - F 25
17 BC Slam Bucuresti - F
11:00 CSS Gloria Arad - F 24
6 BC Sirius Targu Mures - F
12:00 CST Alexandria - F 9 31
CSS Nr 6 Admar Bucuresti - F
         
Ora Terenul 2 - Pigna Scor  
8:00 LPS CSS Satu Mare - F 32
13 ACS Champions Bucuresti - F
9:00 C Sportul Studentesc DD 2 Bucuresti - F 28
4 ACS For You Cluj Napoca - F
10:00 CSS Al Ceusianu 1 Reghin - F 16 35
CS Olimpia 1 Bucuresti - F
11:00 CSS Bega 1 Timisoara - F 38
12 BC Nitulescu Pedagogic Rm  Valcea - F
12:00 CSS Nr 5 Bucuresti - F 17
11 CSS 1 Sfantu Gheorghe - F
         
Ora Terenul 3 Scor  
8:00 AS Baschet Team Giurgiu 33
16 CS Laguna Constanta
9:00 BC Laguna 2 Bucuresti 19
14 CSS Bacau
10:00 CS U-Mobitelco 5 Cluj-Napoca 31
6 ACS BC Lions 3 Craiova
11:00 ACS Dan Dacian 3 Bucuresti 39
8 ACS Muresul Ludus
12:00 ACS ICED Bucuresti 15
14 ACS MC Ball 2 Mangalia
         
Ora Terenul 4 Scor  
8:00 CSS Nr 4 - 2 Bucuresti 38
19 CS Dinamo CSS 6 - 3 Bucuresti
9:00 ACS Sevlar Ploiesti 10 16
CS Steaua Magic Bucuresti
10:00 BC Nitulescu Pedagogic Rm Valcea 17
9 ABC Atheltic Constanta
11:00 LPS Targu Mures 19 28
BC Fan Baschet 1 Otopeni
12:00 CSS Giurgiu 17
7 CS National Iasi
  CS Cuza Sport 1 Braila     Sta
Ora Terenul 5 Scor  
8:00 CS Cuza Sport 2 Braila 20
0 ACS Axiopolis Cernavoda
9:00 BC Slam Bucuresti 48
12 BC Heroes Cluj Napoca
10:00 ACS Baller 2 Bucuresti 20
15 CSS Nagy Mozes Tg Secuiesc
11:00 ACS Champions Bucuresti 41
13 ACS  4 Sports Agronomia 2 Bucuresti
12:00 CSM Miercurea Ciuc 13 14
MP Sport 2 Timisoara
         
Ora Terenul 6 Scor  
8:00 CS Total Sport Arges Pitesti 13 18
ACSB Raptors Bucuresti
9:00 BC Starters Iasi 29 32
CS U-Mobitelco 6 Cluj-Napoca
10:00 CSU 2 Ploiesti 8 19
ACS ID Ingerii Baniei 1 Craiova
11:00 CS Dinamo CSS 6 - 4 Bucuresti 2 16
CSS Nr 1 Phoenix 2 Constanta
12:00 CSU Brasov - F 25
15 CSS Gheorgheni - F
         
Ora Terenul 7 Scor  
8:00 BC Popovici Gheorghita Gaiesti 13 17
ACS Speed Bucuresti
9:00 ACS Shooters Ploiesti 19 20
ACS For You Apahida
10:00 CS Olimpia Bucuresti 10 12
ACS Toyin Constanta
11:00 BC Laguna 3 Bucuresti 21
6 CSM Ramnicu Sarat
12:00 ACS Soimii Albi Bucuresti 43
4 CS Castorii Suceava
         
Ora Terenul 8 Scor  
8:00 LPS CSU 2 Pitesti 21
12 CS Royal Fun Bucuresti
9:00 Bc Fan Baschet 2 Otopeni 15
7 CS Regal Bucuresti
10:00 CSS Buzau 20
3 ACS Dan Dacian 4 Bucuresti
11:00 CS Viitorul Deva 23
12 BC Valbon Pecica
  ACS Flame Ilfov Bucuresti     Sta
         
Ora Terenul 9 - Pescarus Scor  
8:00 ACSB Raptors Bucuresti - F 15
13 CN Tudor Vladimirescu Tg Jiu - F
9:00 CSS Botosani - F 57
7 CSS Palatul Copiilor Constanta - F
10:00 ACS Eko Sighet Sighetu Marmatiei - F 13 17
SC Gen Sorin Titel Margina - F
11:00 CSS Al Ceusianu 2 Reghin - F 7 24
CS Galactica Cluj - F
  CSS 2 Sf Gheorghe - F     Sta
         
Ora Terenul 10 - Pescarus Scor  
8:00 ACS MC Ball Mangalia - F 34
9 CSS CSM Ploiesti - F
9:00 CSS Sibiu - F 33
17 ACS For You Apahida - F
10:00 CS Olimpia 2 Bucuresti - F 20
0 CS National Iasi - F
11:00 C Sportul Studentesc DD 1 Bucuresti - F 18 20
ACS Roth Baia Mare - F
  CSS 1 Craiova - F     Sta
         
Ora Terenul 11 - Pescarus Scor  
8:00 CS Laguna Constanta - F 19
14 CSU Ploiesti - F
9:00 CSS Bega 2 Timisoara - F 8 26
ACS ICED Bucuresti - F
10:00 BC Valbon Pecica - F 6 40
CS Phoenix Galati - F
11:00 ACS Gladius Targu Mures - F 28
23 CSS Unirea Iasi - F
  CSS Brasovia Brasov - F     Sta
         
         
Ora Terenul 1 - Banca Transilvania
Scor  
18:00 ACS ICED Bucuresti - F 29 33
CSS 2 Craiova - F
19:00 CS Phoenix Galati - F 29
10 ACS Gladius Targu Mures - F
  CSS Unirea Iasi - F     Sta
         
Ora Terenul 2 - Pigna
Scor  
18:00 CSS Palatul Copiilor Constanta - F 12 22
LPS CSS Satu Mare - F
19:00 SC Gen Sorin Titel Margina - F 49
10 CSS Al Ceusianu 2 Reghin - F
  CS Galactica Cluj - F     Sta
         
Ora Terenul 3 Scor  
18:00 CS National Iasi - F 2 32
ACS MC Ball Mangalia - F
19:00 ACS Roth Baia Mare - F 5 25
CSU Brasov - F
  CSS Gheorgheni - F     Sta
         
Ora Terenul 4 Scor  
18:00 ACS Sepsi Sic Sf. Gheorghe - F 39
6 CS Laguna Constanta - F
19:00 CSU Ploiesti - F 3 26
CSS Bega 2 Timisoara - F
         
Ora Terenul 5 Scor  
18:00 ACS Champions Bucuresti - F 20 33
ACSB Raptors Bucuresti - F
19:00 CN Tudor Vladimirescu Tg Jiu - F 12 34
CSS Botosani - F
         
Ora Terenul 6 Scor  
18:00 CSS CSM Ploiesti - F 2 24
CSS Sibiu - F
19:00 ACS For You Apahida - F 14
10 CS Olimpia 2 Bucuresti - F
         
Ora Terenul 7 Scor  
18:00 CSS Brasovia Brasov - F 46
6 BC Valbon Pecica - F
19:00 CSS 2 Sf Gheorghe - F 27 30
ACS Eko Sighet Sighetu Marmatiei - F
         
Ora Terenul 8 Scor  
18:00 CSS 1 Craiova - F 13 16
C Sportul Studentesc DD 1 Bucuresti - F

Din categoriile: Liga nationala de minibaschet, Comisia de competitii

JOCURI, REZULTATE, CLASAMENTE
DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.