Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal FIBA
FIBA EuroBasket 2017
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet

Liga nationala de minibaschet

Miercuri, 6 iulie 2016

Programul jocurilor zilei de miercuri 06.07.2016 - Minibaschet feminin si masculin

Autor: Federatia Romana de Baschet

Ora Terenul 1 - Banca Transilvania
Scor  
8:00 CSS 1 Craiova - F 18 24
ACS Roth Baia Mare - F
9:00 ACS For You Cluj Napoca - F 8 35
CS Olimpia 1 Bucuresti - F
10:00 C Sportul Studentesc DD 2 Bucuresti - F 9 11
CSS Bega 1 Timisoara - F
11:00 CSS 1 Sfantu Gheorghe - F 17 18
CSS Al Ceusianu 1 Reghin - F
12:00 BC Nitulescu Pedagogic Rm  Valcea - F 7 15
CSS Nr 5 Bucuresti - F
         
Ora Terenul 2 - Pigna
Scor  
8:00 CSS 2 Sf Gheorghe - F 11 40
SC Gen Sorin Titel Margina - F
9:00 CSS CSM Targoviste - F 42
9 BC Slam Bucuresti - F
10:00 CSS Nr 4 Bucuresti - F 42
19 CSS Gloria Arad - F
11:00 CSS Nr 6 Admar Bucuresti - F 49
28 ACS KSE Tg Secuiesc - F
12:00 BC Sirius Targu Mures - F 15 22
CST Alexandria - F
         
Ora Terenul 3 Scor  
8:00 ACS Dan Dacian 4 Bucuresti 9 14
LPS CSU 2 Pitesti
9:00 CS Royal Fun Bucuresti 8 31
CSS Giurgiu
10:00 BC Valbon Pecica 22
11 CS National Iasi
11:00 CS Regal Bucuresti 17 52
CSS Buzau
12:00 CS Viitorul Deva 44
23 Bc Fan Baschet 2 Otopeni
         
Ora Terenul 4 Scor  
8:00 ACS BC Lions 3 Craiova 8 29
AS Baschet Team Giurgiu
9:00 CS Laguna Constanta 10 27
ACS ICED Bucuresti
10:00 ACS Muresul Ludus 35
26 ACS MC Ball 2 Mangalia
11:00 CSS Bacau 21 25
CS U-Mobitelco 5 Cluj-Napoca
12:00 ACS Dan Dacian 3 Bucuresti 11 14
BC Laguna 2 Bucuresti
         
Ora Terenul 5 Scor  
8:00 ABC Atheltic Constanta 10 46
CSS Nr 4 - 2 Bucuresti
9:00 CS Dinamo CSS 6 - 3 Bucuresti 17 46
LPS Targu Mures
10:00 CS Olimpia 2 Bucuresti - F 18 19
CSS Sibiu - F
11:00 CS Steaua Magic Bucuresti 35
8 BC Nitulescu Pedagogic Rm Valcea
12:00 CS Cuza Sport 1 Braila 21
15 ACS Sevlar Ploiesti
         
Ora Terenul 6 Scor  
8:00 CSS Nagy Mozes Tg Secuiesc 18
4 CS Cuza Sport 2 Braila
9:00 ACS Axiopolis Cernavoda 30
12 CSM Miercurea Ciuc
10:00 ACS  4 Sports Agronomia 2 Bucuresti 15
9 MP Sport 2 Timisoara
11:00 BC Heroes Cluj Napoca 15 38
ACS Baller 2 Bucuresti
12:00 ACS Champions Bucuresti 23
20 BC Slam Bucuresti
         
Ora Terenul 7 Scor  
8:00 ACS ID Ingerii Baniei 1 Craiova 35
2 CS Total Sport Arges Pitesti
9:00 ACSB Raptors Bucuresti 26
14 CS Dinamo CSS 6 - 4 Bucuresti
10:00 ACS ICED Bucuresti - F 39
15 ACS Sepsi Sic Sf. Gheorghe - F
11:00 CS U-Mobitelco 6 Cluj-Napoca 28
15 CSU 2 Ploiesti
         
Ora Terenul 8 Scor  
8:00 ACS Toyin Constanta 11 14
BC Popovici Gheorghita Gaiesti
9:00 ACS Speed Bucuresti 11 26
ACS Soimii Albi Bucuresti
10:00 CSM Ramnicu Sarat 12
4 CS Castorii Suceava
11:00 ACS For You Apahida 10 17
CS Olimpia Bucuresti
12:00 BC Laguna 3 Bucuresti 18
6 ACS Shooters Ploiesti
         
Ora Terenul 9 Scor  
8:00 CSS Brasovia Brasov - F 32
31 CS Phoenix Galati - F
9:00 BC Valbon Pecica - F 5 22
CSS Unirea Iasi - F
10:00 CSS Bega 2 Timisoara - F 18
10 CS Laguna Constanta - F
11:00 CSS 2 Craiova - F 41
12 CSU Ploiesti - F
  ACS Gladius Targu Mures - F     Sta
         
Ora Terenul 10 Scor  
8:00 ACS Eko Sighet Sighetu Marmatiei - F 33
17 CS Galactica Cluj - F
9:00 CSS Palatul Copiilor Constanta - F 18 23
ACS Champions Bucuresti - F
10:00 CSS Botosani - F 28
9 ACSB Raptors Bucuresti - F
11:00 LPS CSS Satu Mare - F 8 28
CN Tudor Vladimirescu Tg Jiu - F
  CSS Al Ceusianu 2 Reghin - F     Sta
         
Ora Terenul 11 Scor  
8:00 ACS MC Ball Mangalia - F 21
9 ACS For You Apahida - F
9:00 C Sportul Studentesc DD 1 Bucuresti - F 20
12 CSS Gheorgheni - F
10:00 CS National Iasi - F 0 20
CSS CSM Ploiesti - F
11:00 ACS Flame Ilfov Bucuresti 25
16 BC Starters Iasi
  CSU Brasov - F     Sta
  Sta     CSS Nr 1 Phoenix 2 Constanta
  Sta     BC Fan Baschet 1 Otopeni
         
Ora Terenul 1 - Banca Transilvania
Scor  
15:30 CSU 2 Ploiesti 18 33
ACS Flame Ilfov Bucuresti
16:30 CSS Gloria Arad - F 14 22
CSS CSM Targoviste - F
17:30 BC Slam Bucuresti - F 21 55
CSS Nr 6 Admar Bucuresti - F
18:30 CST Alexandria - F 15 38
CSS Nr 4 Bucuresti - F
19:30 ACS KSE Tg Secuiesc - F 48
18 BC Sirius Targu Mures - F
         
Ora Terenul 2 - Pigna
Scor  
15:30 ACS Baller 2 Bucuresti 20 32
ACS Champions Bucuresti
16:30 CSS Bega 1 Timisoara - F 47
20 ACS For You Cluj Napoca - F
17:30 CS Olimpia 1 Bucuresti - F 24
13 CSS 1 Sfantu Gheorghe - F
18:30 CSS Nr 5 Bucuresti - F 11
10 C Sportul Studentesc DD 2 Bucuresti - F
19:30 CSS Al Ceusianu 1 Reghin - F     BC Nitulescu Pedagogic Rm  Valcea - F
         
Ora Terenul 3 Scor  
15:30 CS Olimpia Bucuresti 37
12 BC Laguna 3 Bucuresti
16:30 ACS Shooters Ploiesti 14 15
CSM Ramnicu Sarat
17:30 BC Popovici Gheorghita Gaiesti 18 27
ACS For You Apahida
18:30 ACS Soimii Albi Bucuresti 29
11 ACS Toyin Constanta
19:30 CS Castorii Suceava     ACS Speed Bucuresti
         
Ora Terenul 4 Scor  
16:30 Bc Fan Baschet 2 Otopeni 24
20 BC Valbon Pecica
17:30 LPS CSU 2 Pitesti 39
7 CS Regal Bucuresti
18:30 CSS Giurgiu 32
8 ACS Dan Dacian 4 Bucuresti
19:30 CS National Iasi 10 14
CS Royal Fun Bucuresti
         
Ora Terenul 5 Scor  
16:30 BC Laguna 2 Bucuresti 52
16 ACS Muresul Ludus
17:30 AS Baschet Team Giurgiu 27
4 CSS Bacau
18:30 ACS ICED Bucuresti 26
6 ACS BC Lions 3 Craiova
19:30 ACS MC Ball 2 Mangalia 17 18
CS Laguna Constanta
         
Ora Terenul 6 Scor  
15:30 BC Nitulescu Pedagogic Rm Valcea 6   37 CS Cuza Sport 1 Braila
16:30 CSS Nr 4 - 2 Bucuresti 38
10 CS Steaua Magic Bucuresti
17:30 LPS Targu Mures 37
12 ABC Atheltic Constanta
18:30 BC Fan Baschet 1 Otopeni 35
14 CS Dinamo CSS 6 - 3 Bucuresti
19:30 CS U-Mobitelco 5 Cluj-Napoca 24
20 ACS Dan Dacian 3 Bucuresti
  ACS Sevlar Ploiesti     Sta
         
Ora Terenul 7 Scor  
16:30 CS Cuza Sport 2 Braila 9 13
BC Heroes Cluj Napoca
17:30 CSM Miercurea Ciuc 10 12
CSS Nagy Mozes Tg Secuiesc
18:30 MP Sport 2 Timisoara 6 32
ACS Axiopolis Cernavoda
19:30 BC Slam Bucuresti 29
17 ACS  4 Sports Agronomia 2 Bucuresti
         
Ora Terenul 8 Scor  
15:30 CS Total Sport Arges Pitesti 5 25
CS U-Mobitelco 6 Cluj-Napoca
16:30 CS Dinamo CSS 6 - 4 Bucuresti 4 22
ACS ID Ingerii Baniei 1 Craiova
17:30 CSS Nr 1 Phoenix 2 Constanta 4 13
ACSB Raptors Bucuresti
18:30 CSS Buzau 18 21
CS Viitorul Deva
  BC Starters Iasi     Sta

Din categoriile: Liga nationala de minibaschet, Comisia de competitii

JOCURI, REZULTATE, CLASAMENTE
DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI

Vezi toate stirile
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.