Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet Facebook Vulturii Facebook Acvilele

Liga nationala de minibaschet

Joi, 7 iulie 2016

Programul jocurilor zilei de joi 06.07.2016 - Minibaschet feminin si masculin

Autor: Federatia Romana de Baschet

Ora Terenul 1 - Banca Transilvania
Scor  
8:00 CSS Palatul Copiilor Constanta - F 17
3 CS National Iasi - F
9:00 ACS For You Cluj Napoca - F 8 35
CSS 1 Sfantu Gheorghe - F
10:00 CSS Bega 1 Timisoara - F 18
12 CSS Nr 5 Bucuresti - F
11:00 BC Nitulescu Pedagogic Rm  Valcea - F 8 28
CS Olimpia 1 Bucuresti - F
12:00 C Sportul Studentesc DD 2 Bucuresti - F 9 17
CSS Al Ceusianu 1 Reghin - F
         
Ora Terenul 2 - Pigna
Scor  
8:00 BC Heroes Cluj Napoca 10 32
CSM Miercurea Ciuc
9:00 CSS CSM Targoviste - F 25 33
CSS Nr 6 Admar Bucuresti - F
10:00 CSS Gloria Arad - F 29 37
CST Alexandria - F
11:00 BC Sirius Targu Mures - F 15 16
BC Slam Bucuresti - F
12:00 CSS Nr 4 Bucuresti - F 28
13 ACS KSE Tg Secuiesc - F
         
Ora Terenul 3 Scor  
8:00 CS U-Mobitelco 6 Cluj-Napoca 35
18 CS Dinamo CSS 6 - 4 Bucuresti
9:00 ACS ID Ingerii Baniei 1 Craiova 21
6 CSS Nr 1 Phoenix 2 Constanta
10:00 ACS Flame Ilfov Bucuresti 35
2 CS Total Sport Arges Pitesti
11:00 BC Starters Iasi 30
8 CSU 2 Ploiesti
12:00 BC Laguna 2 Bucuresti 24
19 CS U-Mobitelco 5 Cluj-Napoca
         
Ora Terenul 4 Scor  
8:00 ACS For You Apahida 25 55
ACS Soimii Albi Bucuresti
9:00 ACS Toyin Constanta 27
10 CS Castorii Suceava
10:00 CSM Ramnicu Sarat 10 13
ACS Speed Bucuresti
11:00 BC Laguna 3 Bucuresti 14
10 BC Popovici Gheorghita Gaiesti
12:00 ACS  4 Sports Agronomia 2 Bucuresti     ACS Axiopolis Cernavoda
         
Ora Terenul 5 Scor  
8:00 CS Regal Bucuresti 15 32
CSS Giurgiu
9:00 ACS Dan Dacian 4 Bucuresti 10 28
CS National Iasi
10:00 BC Valbon Pecica 20
7 CS Royal Fun Bucuresti
11:00 CS Viitorul Deva 27
13 LPS CSU 2 Pitesti
12:00 Bc Fan Baschet 2 Otopeni 19 26
CSS Buzau
         
Ora Terenul 6 Scor  
8:00 CSS CSM Ploiesti - F 25
9 BC Valbon Pecica - F
9:00 CS Olimpia 2 Bucuresti - F 12 21
CSS Unirea Iasi - F
10:00 ACS For You Apahida - F 8 21
ACS Gladius Targu Mures - F
11:00 ACS MC Ball Mangalia - F 29
18 CS Phoenix Galati - F
12:00 CSS Sibiu - F 13
7 CSS Brasovia Brasov - F
         
Ora Terenul 7 Scor  
8:00 CSS Al Ceusianu 2 Reghin - F 14 25
ACS Champions Bucuresti - F
9:00 CSS 2 Sf Gheorghe - F 21
17 LPS CSS Satu Mare - F
10:00 CS Galactica Cluj - F 27
26 CN Tudor Vladimirescu Tg Jiu - F
11:00 ACS Eko Sighet Sighetu Marmatiei - F 14 16
ACSB Raptors Bucuresti - F
12:00 SC Gen Sorin Titel Margina - F 19 30
CSS Botosani - F
         
Ora Terenul 8 Scor  
8:00 CSS 1 Craiova - F 20
5 CS Laguna Constanta - F
9:00 CSS Gheorgheni - F 14
2 CSS Bega 2 Timisoara - F
10:00 ACS Roth Baia Mare - F 23
12 ACS Sepsi Sic Sf. Gheorghe - F
11:00 C Sportul Studentesc DD 1 Bucuresti - F 10 22
ACS ICED Bucuresti - F
12:00 CSU Brasov - F 17
11 CSS 2 Craiova - F
         
Ora Terenul 9 Scor  
8:00 CSS Nagy Mozes Tg Secuiesc 16
11 MP Sport 2 Timisoara
9:00 ACS Shooters Ploiesti 6 27
CS Olimpia Bucuresti
10:00 ACS Champions Bucuresti 33
7 CS Cuza Sport 2 Braila
11:00 BC Slam Bucuresti 7 16
ACS Baller 2 Bucuresti
  Sta     ACSB Raptors Bucuresti
         
Ora Terenul 10 Scor  
8:00 CS Steaua Magic Bucuresti 20 39
LPS Targu Mures
9:00 ABC Atheltic Constanta 8 39
BC Fan Baschet 1 Otopeni
10:00 CS Cuza Sport 1 Braila 9 29
CSS Nr 4 - 2 Bucuresti
11:00 ACS Sevlar Ploiesti 10
6 BC Nitulescu Pedagogic Rm Valcea
  Sta     CS Dinamo CSS 6 - 3 Bucuresti
         
Ora Terenul 11 Scor  
8:00 CSS Bacau 17
16 ACS ICED Bucuresti
9:00 ACS BC Lions 3 Craiova 11 28
ACS MC Ball 2 Mangalia
10:00 ACS Muresul Ludus 30
20 CS Laguna Constanta
11:00 ACS Dan Dacian 3 Bucuresti 8 20
AS Baschet Team Giurgiu
         
Ora Terenul 1 - Banca Transilvania
Scor  
15:30 ACS Champions Bucuresti - F 15 17
CSS CSM Ploiesti - F
16:30 LPS CSS Satu Mare - F 13
12 CS Olimpia 2 Bucuresti - F
         
Ora Terenul 2 - Pigna
Scor  
15:30 CS Laguna Constanta - F 10 21
CSS Al Ceusianu 2 Reghin - F
16:30 CSS Bega 2 Timisoara - F 11 17
CSS 2 Sf Gheorghe - F
         
Ora Terenul 3 Scor  
15:30 BC Valbon Pecica - F 11 38
CSS 1 Craiova - F
16:30 CSS Unirea Iasi - F 15 28
CSS Gheorgheni - F
         
Ora Terenul 4 Scor  
15:30 ACSB Raptors Bucuresti - F 22
20 ACS MC Ball Mangalia - F
16:30 CSS Botosani - F 34
18 CSS Sibiu - F
         
Ora Terenul 5 Scor  
15:30 ACS Sepsi Sic Sf. Gheorghe - F 34
27 CS Galactica Cluj - F
16:30 CSS 2 Craiova - F 34
33 SC Gen Sorin Titel Margina - F
         
Ora Terenul 6 Scor  
15:30 CN Tudor Vladimirescu Tg Jiu - F 7 13
ACS For You Apahida - F
16:30 CSS Brasovia Brasov - F 24 26
CSU Brasov - F
         
Ora Terenul 7 Scor  
15:30 ACS Gladius Targu Mures - F 14 24
ACS Roth Baia Mare - F
16:30 CS Phoenix Galati - F 15 23
C Sportul Studentesc DD 1 Bucuresti - F
         
Ora Terenul 8 Scor  
15:30 ACS ICED Bucuresti - F 23
8 ACS Eko Sighet Sighetu Marmatiei - F

Din categoriile: Liga nationala de minibaschet, Comisia de competitii

JOCURI, REZULTATE, CLASAMENTE
DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI

Vezi toate stirile
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.