Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet Facebook Vulturii Facebook Acvilele

Liga nationala de minibaschet

Vineri, 8 iulie 2016

Programul jocurilor zilei de vineri 08.07.2016 - Minibaschet feminin si masculin

Autor: Federatia Romana de Baschet


Ora Terenul 1 - Banca Transilvania
Scor    
8:00 CS National Iasi - F 0 20 CSU Ploiesti - F  
9:00 CST Alexandria - F 21 25 CSS CSM Targoviste - F  
10:00 CSS Nr 6 Admar Bucuresti - F 27 5 BC Sirius Targu Mures - F  
11:00 ACS KSE Tg Secuiesc - F 21 5 CSS Gloria Arad - F  
12:00 BC Slam Bucuresti - F 16 27 CSS Nr 4 Bucuresti - F  
           
Ora Terenul 2 Scor    
8:00 ACSB Raptors Bucuresti 10 18 ACS ID Ingerii Baniei 1 Craiova  
9:00 CSS Nr 5 Bucuresti - F 45 14 ACS For You Cluj Napoca - F  
10:00 CSS 1 Sfantu Gheorghe - F 21 19 BC Nitulescu Pedagogic Rm  Valcea - F  
11:00 CSS Al Ceusianu 1 Reghin - F 23 25 CSS Bega 1 Timisoara - F  
12:00 CS Olimpia 1 Bucuresti - F 21 10 C Sportul Studentesc DD 2 Bucuresti - F  
           
Ora Terenul 3 Scor    
8:00 BC Valbon Pecica - F 6 28 CS Laguna Constanta - F  
9:00 CSS Unirea Iasi - F 28 13 CSS Bega 2 Timisoara - F  
10:00 ACS Gladius Targu Mures - F 12 17 ACS Sepsi Sic Sf. Gheorghe - F  
11:00 CS Phoenix Galati - F 28 30 ACS ICED Bucuresti - F  
12:00 CSS Brasovia Brasov - F     CSS 2 Craiova - F  
           
Ora Terenul 4 Scor    
8:00 CSS CSM Ploiesti - F 38 2 CSS Al Ceusianu 2 Reghin - F  
9:00 CS Olimpia 2 Bucuresti - F 18 12 CSS 2 Sf Gheorghe - F  
10:00 ACS For You Apahida - F 27 11 CS Galactica Cluj - F  
11:00 ACS MC Ball Mangalia - F 29 15 ACS Eko Sighet Sighetu Marmatiei - F  
12:00 CSS Sibiu - F 18 31 SC Gen Sorin Titel Margina - F  
           
Ora Terenul 5 Scor    
8:00 CSS 1 Craiova - F 37 13 ACS Champions Bucuresti - F  
9:00 CSS Gheorgheni - F 28 13 LPS CSS Satu Mare - F  
10:00 ACS Roth Baia Mare - F 28 17 CN Tudor Vladimirescu Tg Jiu - F  
11:00 C Sportul Studentesc DD 1 Bucuresti - F 26 9 ACSB Raptors Bucuresti - F  
12:00 CSU Brasov - F 21 17 CSS Botosani - F  
           
Ora Terenul 6 Scor    
8:00 CS Royal Fun Bucuresti 24 13 ACS Dan Dacian 4 Bucuresti  
9:00 LPS CSU 2 Pitesti 24 18 Bc Fan Baschet 2 Otopeni  
10:00 CSS Giurgiu 47 34 CS Viitorul Deva  
11:00 CS National Iasi 39 9 CS Regal Bucuresti  
12:00 CSS Buzau 28 17 BC Valbon Pecica  
           
Ora Terenul 7 Scor    
8:00 CS Laguna Constanta 13 14 ACS BC Lions 3 Craiova  
9:00 AS Baschet Team Giurgiu 22 19 BC Laguna 2 Bucuresti  
10:00 ACS ICED Bucuresti 12 36 ACS Dan Dacian 3 Bucuresti  
11:00 ACS MC Ball 2 Mangalia 19 23 CSS Bacau  
12:00 CS U-Mobitelco 5 Cluj-Napoca 26 23 ACS Muresul Ludus  
           
Ora Terenul 8 - Pigna
Scor    
8:00 CS Dinamo CSS 6 - 3 Bucuresti 15 6 ABC Atheltic Constanta  
9:00 CSS Nr 4 - 2 Bucuresti 27 8 ACS Sevlar Ploiesti  
10:00 LPS Targu Mures 31 16 CS Cuza Sport 1 Braila  
11:00 BC Fan Baschet 1 Otopeni 23 5 CS Steaua Magic Bucuresti  
12:00 CS Olimpia Bucuresti 17 16 CSM Ramnicu Sarat  
           
Ora Terenul 9 Scor    
8:00 ACS Axiopolis Cernavoda 15 6 CSS Nagy Mozes Tg Secuiesc  
9:00 CS Cuza Sport 2 Braila 5 24 BC Slam Bucuresti  
10:00 CSM Miercurea Ciuc 10 23 ACS Champions Bucuresti  
11:00 MP Sport 2 Timisoara 26 25 BC Heroes Cluj Napoca  
           
Ora Terenul 10 Scor    
8:00 CS Total Sport Arges Pitesti 7 27 BC Starters Iasi  
9:00 CS Dinamo CSS 6 - 4 Bucuresti 9 38 ACS Flame Ilfov Bucuresti  
10:00 CSS Nr 1 Phoenix 2 Constanta 10 31 CS U-Mobitelco 6 Cluj-Napoca  
11:00 ACS Baller 2 Bucuresti 32 19 ACS  4 Sports Agronomia 2 Bucuresti  
  CSU 2 Ploiesti     Sta  
           
Ora Terenul 11 Scor    
8:00 ACS Speed Bucuresti 18 16 ACS Toyin Constanta  
9:00 BC Popovici Gheorghita Gaiesti 0 20
ACS Shooters Ploiesti  
10:00 ACS Soimii Albi Bucuresti 18 12 BC Laguna 3 Bucuresti  
11:00 CS Castorii Suceava 9 19 ACS For You Apahida  
  BC Nitulescu Pedagogic Rm Valcea     Sta  
           
Ora Terenul 1 - Banca Transilvania
Scor    
15:30 ACS Sevlar Ploiesti 18 39
LPS Targu Mures  
16:30 CSS CSM Targoviste - F 18
16 CSS Nr 5 Bucuresti - F Loc 5 - 8 - MBF
17:30 CSS Al Ceusianu 1 Reghin - F 24 33
ACS KSE Tg Secuiesc - F Loc 5 - 8 - MBF
18:30 CSS Nr 4 Bucuresti - F 32 35
CSS Bega 1 Timisoara - F Loc 1 - 4 - MBF
19:30 CS Olimpia 1 Bucuresti - F     CSS Nr 6 Admar Bucuresti - F Loc 1 - 4 - MBF
           
Ora Terenul 2 Scor    
15:30 BC Starters Iasi 49
11 CS Dinamo CSS 6 - 4 Bucuresti  
16:30 CSS Gloria Arad - F 30
29 ACS For You Cluj Napoca - F Loc 13 - 16 - MBF
17:30 BC Nitulescu Pedagogic Rm  Valcea - F 15 20
BC Sirius Targu Mures - F Loc 13 - 16 - MBF
18:30 BC Slam Bucuresti - F 7 18
C Sportul Studentesc DD 2 Bucuresti - F Loc 9 - 12 - MBF
19:30 CSS 1 Sfantu Gheorghe - F 25 31
CST Alexandria - F Loc 9 - 12 - MBF
           
Ora Terenul 3 Scor    
15:30 CS Laguna Constanta - F 19
16 CSS CSM Ploiesti - F  
16:30 CSS Bega 2 Timisoara - F 24
15 CS Olimpia 2 Bucuresti - F  
17:30 ACS Sepsi Sic Sf. Gheorghe - F 19
10 ACS For You Apahida - F  
18:30 ACS ICED Bucuresti - F 35
30 ACS MC Ball Mangalia - F  
19:30 CSS 2 Craiova - F 23 31
CSS Sibiu - F  
           
Ora Terenul 4 Scor    
15:30 BC Slam Bucuresti 28
9 CSM Miercurea Ciuc  
16:30 BC Heroes Cluj Napoca 13 49
ACS Axiopolis Cernavoda  
17:30 ACS Champions Bucuresti 23
8 MP Sport 2 Timisoara  
18:30 ACS  4 Sports Agronomia 2 Bucuresti 12
11 CSS Nagy Mozes Tg Secuiesc  
19:30 CS U-Mobitelco 5 Cluj-Napoca 19 26
AS Baschet Team Giurgiu  
           
Ora Terenul 5 Scor    
15:30 CSS Al Ceusianu 2 Reghin - F 6 42
CSS 1 Craiova - F  
16:30 CSS 2 Sf Gheorghe - F 18 24
CSS Gheorgheni - F  
17:30 CS Galactica Cluj - F 26 34
ACS Roth Baia Mare - F  
18:30 ACS Eko Sighet Sighetu Marmatiei - F 17 21
C Sportul Studentesc DD 1 Bucuresti - F  
19:30 SC Gen Sorin Titel Margina - F 16 22
CSU Brasov - F  
           
Ora Terenul 6 Scor    
15:30 ACS Shooters Ploiesti 8 41
ACS Soimii Albi Bucuresti  
16:30 ACS For You Apahida 21 24
ACS Speed Bucuresti  
17:30 BC Laguna 3 Bucuresti 37
16 CS Castorii Suceava  
18:30 CSM Ramnicu Sarat 19 28
ACS Toyin Constanta  
19:30 CS Olimpia Bucuresti 30
14 BC Popovici Gheorghita Gaiesti  
           
Ora Terenul 7 Scor    
15:30 ACS Champions Bucuresti - F 22
20 BC Valbon Pecica - F  
16:30 LPS CSS Satu Mare - F 23
18 CSS Unirea Iasi - F  
17:30 CN Tudor Vladimirescu Tg Jiu - F 16 26
ACS Gladius Targu Mures - F  
18:30 ACSB Raptors Bucuresti - F 23 24
CS Phoenix Galati - F  
19:30 CSS Botosani - F 24
13 CSS Brasovia Brasov - F  
           
Ora Terenul 8 - Pigna
Scor    
15:30 BC Laguna 2 Bucuresti 20 7 ACS ICED Bucuresti  
16:30 CSS Bacau 15
8 CS Laguna Constanta  
17:30 ACS Dan Dacian 3 Bucuresti 17
8 ACS MC Ball 2 Mangalia  
18:30 ACS Muresul Ludus 14
13 ACS BC Lions 3 Craiova  
           
Ora Terenul 9 Scor    
15:30 Bc Fan Baschet 2 Otopeni 19 29
CSS Giurgiu  
16:30 CS Regal Bucuresti 4 26
CS Royal Fun Bucuresti  
17:30 CS Viitorul Deva 24
11 CS National Iasi  
18:30 BC Valbon Pecica 31
9 ACS Dan Dacian 4 Bucuresti  
           
Ora Terenul 10 Scor    
15:30 CS U-Mobitelco 6 Cluj-Napoca 28
10 ACSB Raptors Bucuresti  
16:30 ACS Flame Ilfov Bucuresti 50
7 CSS Nr 1 Phoenix 2 Constanta  
17:30 CSU 2 Ploiesti 20
12 CS Total Sport Arges Pitesti  
18:30 CSS Buzau 39
22 LPS CSU 2 Pitesti  
  Sta     ACS ID Ingerii Baniei 1 Craiova  
           
Ora Terenul 11 Scor    
15:30 CS Steaua Magic Bucuresti 12 19
CS Dinamo CSS 6 - 3 Bucuresti  
16:30 CS Cuza Sport 1 Braila 12 36
BC Fan Baschet 1 Otopeni  
17:30 BC Nitulescu Pedagogic Rm Valcea 5 23
CSS Nr 4 - 2 Bucuresti  
18:30 ACS Baller 2 Bucuresti 33
1 CS Cuza Sport 2 Braila  
  Sta     ABC Atheltic Constanta  

Din categoriile: Liga nationala de minibaschet, Comisia de competitii

JOCURI, REZULTATE, CLASAMENTE
DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.