Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet Facebook Vulturii Facebook Acvilele

Liga nationala de minibaschet

Marti, 12 iulie 2016

Programul jocurilor zilelor de luni si marti 11-12.07.2016 - Minibaschet mascullin

Autor: Federatia Romana de Baschet


  Luni - 11.07.2016
   
Ora Terenul 1 - Banca Transilvania
Scor  
8:00 CS Phoenix 1 Constanta 9 44
ABC Laguna 1 Bucuresti
9:00 ACS Gladius 1 Tg Mures 22 42
LPS Bihorul 1 Oradea
10:00 ACS ID Ingerii Baniei 2 Craiova 18 32
ACS Baller 1 Bucuresti
11:00 BC Slam 1 Bucuresti 19 21
CSU 1 Ploiesti
         
Ora Terenul 2 Scor  
8:00 ACS MC Ball 1 Mangalia 42
13 MCM Targoviste
9:00 CS Otopeni 34 8 U-Mobitelco 2 Cluj-Napoca
10:00 CS Phoenix 1 Galati 33
16 ACS Eko Sighet 
11:00 CS Dinamo CSS 6-1 Bucuresti 51
18 CSS Targu Jiu
         
Ora Terenul 3 Scor  
8:00 ACS Dan Dacian 1 Bucuresti 44
14 CSU 1 Sibiu
9:00 CSS Nr 4 Bucuresti 26
23 CSS Sfantu Gheorghe
10:00 U-Mobitelco 1 Cluj-Napoca 33
31 ACS Sto-Mart 1 Iasi
11:00 ACS Sevlar Ploiesti 18
17 ACS 4 Sports Agronomia Bucuresti
         
Ora Terenul 4 Scor  
8:00 ACS Eco Sport Team Sibiu 28
22 ACS Lucky Dragons Targu Mures
9:00 ACS Leii Bucuresti 3 37
CSS Nr 5 Bucuresti
10:00 BC Lions 1 Craiova 31 33
CN Aurel Vlaicu Bucuresti
11:00 CS Tonika Pucioasa 41
6 CS Preventis Iasi
         
Ora Terenul 5 Scor  
8:00 ABC Mures Tg Mures 32
14 CSS Sibiu
9:00 BC Lions 2 Craiova 29 39
CSU Brasov
10:00 CSS Craiova 28
21 U-Mobitelco 4 Cluj-Napoca
11:00 LPS Bihorul 3 Oradea 15 32
MP Sport 1 Timisoara
         
Ora Terenul 6 Scor  
8:00 ACS Vilis Bucuresti 16 37
ACS Dan Dacian 2 Bucuresti
9:00 CSM Ramnicu Sarat 31
7 LPS CSU 1 Pitesti
10:00 CSO Voluntari 44 37 LPS Bihorul 2 Oradea
11:00 CSS Tulcea 7 17
ACS Play Ball Bucuresti
         
Ora Terenul 7 Scor  
8:00 U-Mobitelco 3 Cluj-Napoca 11 48
CSS 1 Medias
9:00 CSS 2 Targu Jiu 12 24
CS Steaua Magic 2 Bucuresti
10:00 ACS Sto-Mart 2 Iasi 15 32
CSS Targoviste
11:00 BC Galactica Brasov 37
25 CSS Alexandria
         
Ora Terenul 8 - Pigna
Scor  
8:00 CSS Ploiesti 15 26
CS Fly OC Constanta
9:00 ACS Artesania Bucuresti 14 22
CS Spike Bucuresti
10:00 CS Phoenix 2 Galati 12 26
CS Magic Champions Bucuresti
  Sta     CSU 3 Ploiesti
         
Ora Terenul 1 - Banca Transilvania
Scor  
16:30 U-Mobitelco 2 Cluj-Napoca 18 48
ACS MC Ball 1 Mangalia
17:30 MCM Targoviste 8 42
CS Otopeni
18:30 CSS Targu Jiu 27 37
CS Phoenix 1 Galati
19:30 ACS Eko Sighet  9 51
CS Dinamo CSS 6-1 Bucuresti
         
Ora Terenul 2 Scor  
16:30 CSS Sfantu Gheorghe 20 38
ACS Dan Dacian 1 Bucuresti
17:30 CSU 1 Sibiu 21 51
CSS Nr 4 Bucuresti
18:30 ACS 4 Sports Agronomia Bucuresti 29 34
U-Mobitelco 1 Cluj-Napoca
19:30 ACS Sto-Mart 1 Iasi 23
20 ACS Sevlar Ploiesti
         
Ora Terenul 3 Scor  
16:30 CSS Nr 5 Bucuresti 35
18 ACS Eco Sport Team Sibiu
17:30 ACS Lucky Dragons Targu Mures 24 31
ACS Leii Bucuresti
18:30 CS Preventis Iasi 10 40
BC Lions 1 Craiova
19:30 CN Aurel Vlaicu Bucuresti 18 41
CS Tonika Pucioasa
         
Ora Terenul 4 Scor  
16:30 LPS Bihorul 1 Oradea 45
18 CS Phoenix 1 Constanta
17:30 ABC Laguna 1 Bucuresti 48
19 ACS Gladius 1 Tg Mures
18:30 CSU 1 Ploiesti 24
13 ACS ID Ingerii Baniei 2 Craiova
19:30 ACS Baller 1 Bucuresti 30 35
BC Slam 1 Bucuresti
         
Ora Terenul 5 Scor  
16:30 LPS CSU 1 Pitesti 18
13 ACS Vilis Bucuresti
17:30 ACS Dan Dacian 2 Bucuresti 31 47
CSM Ramnicu Sarat
18:30 ACS Play Ball Bucuresti 40
19 CSO Voluntari
19:30 LPS Bihorul 2 Oradea 29 43
CSS Tulcea
         
Ora Terenul 6 Scor  
16:30 CS Steaua Magic 2 Bucuresti 33
9 U-Mobitelco 3 Cluj-Napoca
17:30 CSS 1 Medias 32
22 CSS 2 Targu Jiu
18:30 CSS Alexandria 27 33
ACS Sto-Mart 2 Iasi
19:30 CSS Targoviste 24 28
BC Galactica Brasov
         
Ora Terenul 7 Scor  
16:30 CS Spike Bucuresti 34
14 CSS Ploiesti
17:30 CS Fly OC Constanta 24 25
ACS Artesania Bucuresti
18:30 MP Sport 1 Timisoara 20 24
CSS Craiova
19:30 CSU 3 Ploiesti 9 31
CS Phoenix 2 Galati
         
Ora Terenul 8 - Pigna
Scor  
16:30 CSU Brasov 23
16 ABC Mures Tg Mures
17:30 CSS Sibiu 13 23
BC Lions 2 Craiova
18:30 U-Mobitelco 4 Cluj-Napoca 18
6 LPS Bihorul 3 Oradea
  CS Magic Champions Bucuresti     Sta
         
  Marti 12.07.2016
     
Ora Terenul 1 - Banca Transilvania
Scor  
8:00 U-Mobitelco 1 Cluj-Napoca 37
16 ACS Sevlar Ploiesti
9:00 ACS 4 Sports Agronomia Bucuresti 24
18 ACS Sto-Mart 1 Iasi
10:00 ACS Dan Dacian 1 Bucuresti 34
29 CSS Nr 4 Bucuresti
11:00 CSS Sfantu Gheorghe 33
22 CSU 1 Sibiu
         
Ora Terenul 2 Scor  
8:00 BC Lions 1 Craiova 18 36
CS Tonika Pucioasa
9:00 CS Preventis Iasi 9 34
CN Aurel Vlaicu Bucuresti
10:00 ACS Eco Sport Team Sibiu 19 24
ACS Leii Bucuresti
11:00 CSS Nr 5 Bucuresti 61
16 ACS Lucky Dragons Targu Mures
         
Ora Terenul 3 Scor  
8:00 ACS ID Ingerii Baniei 2 Craiova 7 31
BC Slam 1 Bucuresti
9:00 CSU 1 Ploiesti 37
21 ACS Baller 1 Bucuresti
10:00 CS Phoenix 1 Constanta 5 16
ACS Gladius 1 Tg Mures
11:00 LPS Bihorul 1 Oradea 17 30
ABC Laguna 1 Bucuresti
         
Ora Terenul 4 Scor  
8:00 CS Phoenix 1 Galati 15 40
CS Dinamo CSS 6-1 Bucuresti
9:00 CSS Targu Jiu 27
18 ACS Eko Sighet 
10:00 ACS MC Ball 1 Mangalia 33 39
CS Otopeni
11:00 U-Mobitelco 2 Cluj-Napoca 25
5
MCM Targoviste
         
Ora Terenul 5 Scor  
8:00 ACS Sto-Mart 2 Iasi 12 26
BC Galactica Brasov
9:00 CSS Alexandria 27
24 CSS Targoviste
10:00 U-Mobitelco 3 Cluj-Napoca 19 33
CSS 2 Targu Jiu
11:00 CS Steaua Magic 2 Bucuresti 36
21 CSS 1 Medias
         
Ora Terenul 6 Scor  
8:00 CSO Voluntari 14 31
CSS Tulcea
9:00 CS Magic Champions Bucuresti 35
20 CSU 3 Ploiesti
10:00 CSS Ploiesti 22
16 ACS Artesania Bucuresti
11:00 CS Spike Bucuresti 24
12 CS Fly OC Constanta
         
Ora Terenul 7 Scor  
8:00 CSS Craiova 38
17 LPS Bihorul 3 Oradea
9:00 MP Sport 1 Timisoara 13 14
U-Mobitelco 4 Cluj-Napoca
10:00 ABC Mures Tg Mures 24
17 BC Lions 2 Craiova
11:00 CSU Brasov 56
28 CSS Sibiu
         
Ora Terenul 8 - Pigna
Scor  
8:00 ACS Play Ball Bucuresti 29
16 LPS Bihorul 2 Oradea
9:00 ACS Vilis Bucuresti 14 29
CSM Ramnicu Sarat
10:00 LPS CSU 1 Pitesti 9 19
ACS Dan Dacian 2 Bucuresti
  Sta     CS Phoenix 2 Galati
         
12:00 COSUL DE AUR PE TOATE TERENURILE      

Din categoriile: Liga nationala de minibaschet, Comisia de competitii

JOCURI, REZULTATE, CLASAMENTE
DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.