Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal FIBA
FIBA EuroBasket 2017
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet

Liga nationala de minibaschet

Miercuri, 13 iulie 2016

Programul jocurilor zilelor de miercuri si joi - Faza 2 - Minibaschet mascullin

Autor: Federatia Romana de Baschet

Miercuri Ora Terenul 1 - Banca Transilvania
Scor  
  8:00 CSS Targu Jiu 19 20
CS Phoenix 1 Constanta
  9:00 ACS Baller 1 Bucuresti 24
2 MCM Targoviste
  10:00 CS Dinamo CSS 6-1 Bucuresti 28 30
LPS Bihorul 1 Oradea
  11:00 CSU 1 Ploiesti 32
21 ACS MC Ball 1 Mangalia
           
  Ora Terenul 2 Scor  
  8:00 ACS Gladius 1 Tg Mures 32
15 ACS Eko Sighet 
  9:00 U-Mobitelco 2 Cluj-Napoca 12
11 ACS ID Ingerii Baniei 2 Craiova
  10:00 ABC Laguna 1 Bucuresti 46
12 CS Phoenix 1 Galati
  11:00 CS Otopeni 41
38 BC Slam 1 Bucuresti
           
  Ora Terenul 3 Scor  
  8:00 CSS Sfantu Gheorghe 36
15 CS Preventis Iasi
  9:00 ACS Eco Sport Team Sibiu 20 32
ACS Sto-Mart 1 Iasi
  10:00 ACS Dan Dacian 1 Bucuresti 28
21 CN Aurel Vlaicu Bucuresti
  11:00 CSS Nr 5 Bucuresti 19
17 ACS 4 Sports Agronomia Bucuresti
           
  Ora Terenul 4 Scor  
  8:00 BC Lions 1 Craiova 31
23 CSU 1 Sibiu
  9:00 ACS Sevlar Ploiesti 47
46 ACS Lucky Dragons Targu Mures
  10:00 CS Tonika Pucioasa 23 42
CSS Nr 4 Bucuresti
  11:00 U-Mobitelco 1 Cluj-Napoca 30
9 ACS Leii Bucuresti
           
  Ora Terenul 5 Scor  
  8:00 CSO Voluntari 21
31
CSS Sibiu
  9:00 MP Sport 1 Timisoara 30 32
ACS Vilis Bucuresti
  10:00 ACS Play Ball Bucuresti 29
23 ABC Mures Tg Mures
  11:00 CSS Craiova 25 38
ACS Dan Dacian 2 Bucuresti
           
  Ora Terenul 6 Scor  
  8:00 BC Lions 2 Craiova 17 29
LPS Bihorul 2 Oradea
  9:00 LPS CSU 1 Pitesti 31
20 LPS Bihorul 3 Oradea
  10:00 CSU Brasov 45 16 CSS Tulcea
  11:00 CSM Ramnicu Sarat 36
7 U-Mobitelco 4 Cluj-Napoca
           
  Ora Terenul 7 Scor  
  8:00 CSU 3 Ploiesti 17
9 U-Mobitelco 3 Cluj-Napoca
  9:00 CSS Ploiesti 24
11 ACS Sto-Mart 2 Iasi
  10:00 CS Steaua Magic 2 Bucuresti 32
15 CS Phoenix 2 Galati
  11:00 CS Spike Bucuresti 36
21 CSS Targoviste
           
  Ora Terenul 8 - Pigna
Scor  
  8:00 CSS Alexandria 18 20
ACS Artesania Bucuresti
  9:00 CS Magic Champions Bucuresti 43
25 CSS 1 Medias
  10:00 BC Galactica Brasov 21
18 CS Fly OC Constanta
    CSS 2 Targu Jiu     Sta
           
Miercuri Ora Terenul 1 - Banca Transilvania
Scor  
  16:30 ACS ID Ingerii Baniei 2 Craiova 14 26
ACS Gladius 1 Tg Mures
  17:30 ACS Eko Sighet  11 25
U-Mobitelco 2 Cluj-Napoca
  18:30 BC Slam 1 Bucuresti 14 30
ABC Laguna 1 Bucuresti
  19:30 CS Phoenix 1 Galati 22 35
CS Otopeni
           
  Ora Terenul 2 Scor  
  16:30 ACS Sto-Mart 1 Iasi 14 29
CSS Sfantu Gheorghe
  17:30 CS Preventis Iasi 20 33
ACS Eco Sport Team Sibiu
  18:30 ACS 4 Sports Agronomia Bucuresti 40
29 ACS Dan Dacian 1 Bucuresti
  19:30 CN Aurel Vlaicu Bucuresti 22
19 CSS Nr 5 Bucuresti
           
  Ora Terenul 3 Scor  
  16:30 ACS Lucky Dragons Targu Mures 26 31
BC Lions 1 Craiova
  17:30 CSU 1 Sibiu 17 35
ACS Sevlar Ploiesti
  18:30 ACS Leii Bucuresti 21 35
CS Tonika Pucioasa
  19:30 CSS Nr 4 Bucuresti 33
29 U-Mobitelco 1 Cluj-Napoca
           
  Ora Terenul 4 Scor  
  16:30 MCM Targoviste 17 22
CSS Targu Jiu
  17:30 CS Phoenix 1 Constanta 28 33
ACS Baller 1 Bucuresti
  18:30 ACS MC Ball 1 Mangalia 42
39 CS Dinamo CSS 6-1 Bucuresti
  19:30 LPS Bihorul 1 Oradea 27
20 CSU 1 Ploiesti
           
  Ora Terenul 5 Scor  
  16:30 LPS Bihorul 3 Oradea 6 32
BC Lions 2 Craiova
  17:30 LPS Bihorul 2 Oradea 17
11 LPS CSU 1 Pitesti
  18:30 U-Mobitelco 4 Cluj-Napoca 16 51
CSU Brasov
  19:30 CSS Tulcea 18 36
CSM Ramnicu Sarat
           
  Ora Terenul 6 Scor  
  16:30 ACS Sto-Mart 2 Iasi 24 29
CSS 2 Targu Jiu
  17:30 CSS Sibiu 14 28
MP Sport 1 Timisoara
  18:30 CSS Targoviste 17 38
CS Steaua Magic 2 Bucuresti
  19:30 CS Phoenix 2 Galati 27 42
CS Spike Bucuresti
           
  Ora Terenul 7 Scor  
  16:30 ACS Artesania Bucuresti 28
11 CSU 3 Ploiesti
  17:30 U-Mobitelco 3 Cluj-Napoca 6 37
CSS Alexandria
  18:30 CS Fly OC Constanta 22 41
CS Magic Champions Bucuresti
  19:30 CSS 1 Medias 29 34
BC Galactica Brasov
           
  Ora Terenul 8 - Pigna
Scor  
  16:30 ACS Vilis Bucuresti 3 12
CSO Voluntari
  17:30 ACS Dan Dacian 2 Bucuresti 16
15 ACS Play Ball Bucuresti
  18:30 ABC Mures Tg Mures 21 30
CSS Craiova
    Sta     CSS Ploiesti
           
           
Joi Ora Terenul 1 - Banca Transilvania
Scor  
  8:00 CSS Sfantu Gheorghe 30
28 ACS Eco Sport Team Sibiu
  9:00 ACS Sto-Mart 1 Iasi 32
9 CS Preventis Iasi
  10:00 ACS Dan Dacian 1 Bucuresti 18 26
CSS Nr 5 Bucuresti
  11:00 ACS 4 Sports Agronomia Bucuresti 18 20
CN Aurel Vlaicu Bucuresti
           
  Ora Terenul 2 Scor  
  8:00 BC Lions 1 Craiova 11 25
ACS Sevlar Ploiesti
  9:00 ACS Lucky Dragons Targu Mures 46
23 CSU 1 Sibiu
  10:00 CS Tonika Pucioasa 35 42
U-Mobitelco 1 Cluj-Napoca
  11:00 ACS Leii Bucuresti 15 25
CSS Nr 4 Bucuresti
           
  Ora Terenul 3 Scor  
  8:00 CSS Targu Jiu 24 36
ACS Baller 1 Bucuresti
  9:00 MCM Targoviste 17 27
CS Phoenix 1 Constanta
  10:00 CS Dinamo CSS 6-1 Bucuresti 27
26 CSU 1 Ploiesti
  11:00 ACS MC Ball 1 Mangalia 25 26
LPS Bihorul 1 Oradea
           
  Ora Terenul 4 Scor  
  8:00 ACS Gladius 1 Tg Mures 28
19 U-Mobitelco 2 Cluj-Napoca
  9:00 ACS ID Ingerii Baniei 2 Craiova 15
8 ACS Eko Sighet 
  10:00 ABC Laguna 1 Bucuresti 34
13 CS Otopeni
  11:00 BC Slam 1 Bucuresti 39
16 CS Phoenix 1 Galati
           
  Ora Terenul 5 Scor  
  8:00 CSS 2 Targu Jiu 13 23
CSS Ploiesti
  9:00 LPS Bihorul 3 Oradea 14 24
LPS Bihorul 2 Oradea
  10:00 CS Steaua Magic 2 Bucuresti 34 42
CS Spike Bucuresti
  11:00 CSS Targoviste 17 27
CS Phoenix 2 Galati
           
  Ora Terenul 6 Scor  
  8:00 CSU 3 Ploiesti 10 16
CSS Alexandria
  9:00 ACS Artesania Bucuresti 36
11 U-Mobitelco 3 Cluj-Napoca
  10:00 CS Magic Champions Bucuresti 31
23 BC Galactica Brasov
  11:00 Fly OC Constanta 14 21
CSS 1 Medias
           
  Ora Terenul 7 Scor  
  8:00 CSO Voluntari 9 24
MP Sport 1 Timisoara
  9:00 ACS Vilis Bucuresti 22
21 CSS Sibiu
  10:00 ACS Play Ball Bucuresti 40
33 CSS Craiova
  11:00 ACS Dan Dacian 2 Bucuresti 31 36
ABC Mures Tg Mures
           
  Ora Terenul 8 - Pigna
Scor  
  8:00 BC Lions 2 Craiova 21
16 LPS CSU 1 Pitesti
  9:00 CSU Brasov 27
24 CSM Ramnicu Sarat
  10:00 U-Mobitelco 4 Cluj-Napoca 12 19
CSS Tulcea
    ACS Sto-Mart 2 Iasi     Sta

Din categoriile: Liga nationala de minibaschet, Comisia de competitii

JOCURI, REZULTATE, CLASAMENTE
DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI

Vezi toate stirile
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.