Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet Facebook Vulturii Facebook Acvilele

Liga nationala de minibaschet

Joi, 14 iulie 2016

Programul jocurilor zilei de joi - dupa amiaza - Minibaschet mascullin

Autor: Federatia Romana de Baschet

Ora Terenul 1 - Banca Transilvania
Scor   1 - 8    
16:30 ABC Laguna 1 Bucuresti 35
19 CSS Nr 5 Bucuresti     1
17:30 CN Aurel Vlaicu Bucuresti 18 31
CS Otopeni     2
18:30 CSS Nr 4 Bucuresti 31
27 CSU 1 Ploiesti     3
19:30 LPS Bihorul 1 Oradea 33
28 U-Mobitelco 1 Cluj-Napoca     4
               
Ora Terenul 2 Scor   9 - 16    
16:30 BC Slam 1 Bucuresti 31 33
ACS Dan Dacian 1 Bucuresti     1
17:30 ACS 4 Sports Agronomia Bucuresti 34
12 CS Phoenix 1 Galati     2
18:30 CS Tonika Pucioasa 24 34
ACS MC Ball 1 Mangalia     3
19:30 CS Dinamo CSS 6-1 Bucuresti 44
19 ACS Leii Bucuresti     4
               
Ora Terenul 3 Scor   17 - 24    
16:30 ACS Gladius 1 Tg Mures 31
30 ACS Sto-Mart 1 Iasi     1
17:30 CSS Sfantu Gheorghe 23
15 U-Mobitelco 2 Cluj-Napoca     2
18:30 ACS Sevlar Ploiesti 33
22 CS Phoenix 1 Constanta     3
19:30 ACS Baller 1 Bucuresti 37
21 BC Lions 1 Craiova     4
               
Ora Terenul 4 Scor   25 - 32    
16:30 ACS ID Ingerii Baniei 2 Craiova 26
14 CS Preventis Iasi     1
17:30 ACS Eco Sport Team Sibiu 28
18 ACS Eko Sighet      2
18:30 ACS Lucky Dragons Targu Mures 42
18 MCM Targoviste     3
19:30 CSS Targu Jiu 34
14 CSU 1 Sibiu     4
               
Ora Terenul 5 Scor   33 - 40    
16:30 CSU Brasov 25
33 CS Steaua Magic 2 Bucuresti     1
17:30 CS Spike Bucuresti 33
29 CSM Ramnicu Sarat     2
18:30 CS Magic Champions Bucuresti 29
28 ACS Play Ball Bucuresti     3
19:30 ACS Dan Dacian 2 Bucuresti 14 29
BC Galactica Brasov     4
               
Ora Terenul 6 Scor   41 - 48    
16:30 CSS Tulcea 23
10 CSS Targoviste     1
17:30 CS Phoenix 2 Galati 19
18 U-Mobitelco 4 Cluj-Napoca     2
18:30 CSS 1 Medias 18 37
ABC Mures Tg Mures     3
19:30 CSS 1 Craiova 30 35
CS Fly OC Constanta     4
               
Ora Terenul 7 Scor   49 - 56    
16:30 LPS Bihorul 2 Oradea 31
19 CSS 2 Targu Jiu     1
17:30 CSS Ploiesti 25
17 BC Lions 2 Craiova     2
18:30 ACS Artesania Bucuresti 33
26 MP Sport 1 Timisoara     3
19:30 ACS Vilis Bucuresti 23
22 CSS Alexandria     4
               
Ora Terenul 8 - Pigna
Scor   57 - 64    
16:30 ACS Sto-Mart 2 Iasi 29
13 LPS Bihorul 3 Oradea     1
17:30 CSU 3 Ploiesti 22
18 CSO Voluntari     2
18:30 CSS Sibiu 29
19 U-Mobitelco 3 Cluj-Napoca     3
  LPS CSU 1 Pitesti     Sta     4

Din categoriile: Liga nationala de minibaschet, Comisia de competitii

JOCURI, REZULTATE, CLASAMENTE
DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.