Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet Facebook Vulturii Facebook Acvilele

Liga nationala de minibaschet

Vineri, 15 iulie 2016

Programul jocurilor zilei de vineri - dupa amiaza - Minibaschet mascullin

Autor: Federatia Romana de Baschet

Ora Terenul 1 - Banca Transilvania
Scor    
16:30 CSS Nr 5 Bucuresti 24
13 CN Aurel Vlaicu Bucuresti 5 - 8
17:30 CSU 1 Ploiesti 24
20 U-Mobitelco 1 Cluj-Napoca  
18:30 ABC Laguna 1 Bucuresti 26
21 CS Otopeni 1 - 4
19:30 CSS Nr 4 Bucuresti 22 33
LPS Bihorul 1 Oradea  
           
Ora Terenul 2 Scor    
16:30 BC Slam 1 Bucuresti 46
24 CS Phoenix 1 Galati 13 - 16
17:30 CS Tonika Pucioasa 28
17 ACS Leii Bucuresti  
18:30 ACS Dan Dacian 1 Bucuresti 14 17
ACS 4 Sports Agronomia Bucuresti 9 - 12
19:30 ACS MC Ball 1 Mangalia 21 41
CS Dinamo CSS 6-1 Bucuresti  
           
Ora Terenul 3 Scor    
16:30 ACS Sto-Mart 1 Iasi 31
20 U-Mobitelco 2 Cluj-Napoca 21 - 24
17:30 CS Phoenix 1 Constanta 18 19
BC Lions 1 Craiova  
18:30 ACS Gladius 1 Tg Mures 40
18 CSS Sfantu Gheorghe 17 - 20
19:30 ACS Sevlar Ploiesti 32
28 ACS Baller 1 Bucuresti  
           
Ora Terenul 4 Scor    
16:30 CS Preventis Iasi 21 27
ACS Eko Sighet  29 - 32
17:30 MCM Targoviste
34
13 CSU 1 Sibiu  
18:30 ACS ID Ingerii Baniei 2 Craiova 20 21
ACS Eco Sport Team Sibiu 25 - 28
19:30 ACS Lucky Dragons Targu Mures 30 51
CSS Targu Jiu  
           
Ora Terenul 5 Scor    
16:30 CSU Brasov 29 36
CSM Ramnicu Sarat 37 - 40
17:30 ACS Play Ball Bucuresti 37
25 ACS Dan Dacian 2 Bucuresti  
18:30 CS Steaua Magic 2 Bucuresti 32
28 CS Spike Bucuresti 33 - 36
19:30 CS Magic Champions Bucuresti 22
15 BC Galactica Brasov  
           
Ora Terenul 6 Scor    
16:30 CSS Targoviste 13 18
U-Mobitelco 4 Cluj-Napoca 45 - 48
17:30 CSS 1 Medias 22 35
CSS Craiova  
18:30 CSS Tulcea 23
10 CS Phoenix 2 Galati 41 - 44
19:30 ABC Mures Tg Mures 21
16 CS Fly OC Constanta  
           
Ora Terenul 7 Scor    
16:30 CSS 2 Targu Jiu 18
14 BC Lions 2 Craiova 53 - 56
17:30 MP Sport 1 Timisoara 25
16 CSS Alexandria  
18:30 LPS Bihorul 2 Oradea 39
31 CSS Ploiesti 49 - 52
19:30 ACS Artesania Bucuresti 28
21 ACS Vilis Bucuresti  
           
Ora Terenul 8 - Pigna
Scor    
16:30 LPS Bihorul 3 Oradea 15 20
CSO Voluntari 61 - 64
17:30 ACS Sto-Mart 2 Iasi 13 15
CSU 3 Ploiesti  
18:30 CSS Sibiu 22
16 LPS CSU 1 Pitesti 57 - 60
19:30 Sta     U-Mobitelco 3 Cluj-Napoca  

Din categoriile: Liga nationala de minibaschet, Comisia de competitii

JOCURI, REZULTATE, CLASAMENTE
DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.