Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal FIBA
FIBA EuroBasket 2017
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet

Liga nationala de minibaschet

Sambata, 16 iulie 2016

Programul jocurilor zilei de sambata - Minibaschet mascullin

Autor: Federatia Romana de Baschet

Ora Terenul 1 - Banca Transilvania
Scor    
8:00 CSO Voluntari 16
14 U-Mobitelco 3 Cluj-Napoca 61 - 62
9:00 CN Aurel Vlaicu Bucuresti 20 28
U-Mobitelco 1 Cluj-Napoca 7 - 8
10:00 CSS Nr 5 Bucuresti 15 18
CSU 1 Ploiesti 5 - 6
11:00 CS Otopeni 30
25 CSS Nr 4 Bucuresti 3 - 4
12:00 ABC Laguna 1 Bucuresti 40
23 LPS Bihorul 1 Oradea 1 - 2
           
Ora Terenul 2 Scor    
8:00 CS Phoenix 1 Galati 22
18 ACS Leii Bucuresti 15 - 16
9:00 BC Slam 1 Bucuresti 44 34
CS Tonika Pucioasa 13 - 14
10:00 ACS Dan Dacian 1 Bucuresti 15 18
ACS MC Ball 1 Mangalia 11 - 12
11:00 CS Dinamo CSS 6-1 Bucuresti 46
22 ACS 4 Sports Agronomia Bucuresti 9 - 10
           
Ora Terenul 3 Scor    
8:00 U-Mobitelco 2 Cluj-Napoca 23
22 CS Phoenix 1 Constanta 23 - 24
9:00 ACS Sto-Mart 1 Iasi 29
17 BC Lions 1 Craiova 21 - 22
10:00 CSS Sfantu Gheorghe 22 24
ACS Baller 1 Bucuresti 19 - 20
11:00 ACS Gladius 1 Tg Mures 21
17 ACS Sevlar Ploiesti 17 - 18
           
Ora Terenul 4 Scor    
8:00 CS Preventis Iasi 10 28
CSU 1 Sibiu 31 - 32
9:00 ACS Eko Sighet 28
17 MCM Targoviste 29 - 30
10:00 ACS ID Ingerii Baniei 2 Craiova 27 37
ACS Lucky Dragons Targu Mures 27 - 28
11:00 CSU 3 Ploiesti 18 23
CSS Sibiu 57 - 58
           
Ora Terenul 5 Scor    
8:00 CSU Brasov 38
24 ACS Dan Dacian 2 Bucuresti 39 - 40
9:00 CSM Ramnicu Sarat 24 26
ACS Play Ball Bucuresti 37 - 38
10:00 CS Spike Bucuresti 24
18 BC Galactica Brasov 35 - 36
11:00 CS Steaua Magic 2 Bucuresti 20
15 CS Magic Champions Bucuresti 33 - 34
           
Ora Terenul 6 Scor    
8:00 CSS Targoviste 23 33
CSS 1 Medias 47 - 48
9:00 U-Mobitelco 4 Cluj-Napoca 11 25
CSS Craiova 45 - 46
10:00 CS Phoenix 2 Galati 19 25
CS Fly OC Constanta 43 - 44
11:00 CSS Tulcea 26 39
ABC Mures Tg Mures 41 - 42
           
Ora Terenul 7 Scor    
8:00 BC Lions 2 Craiova 24 26
CSS Alexandria 55 - 56
9:00 CSS 2 Targu Jiu 13 29
MP Sport 1 Timisoara 53 - 54
10:00 CSS Ploiesti 32
26 ACS Vilis Bucuresti 51 - 52
11:00 LPS Bihorul 2 Oradea 14 24
ACS Artesania Bucuresti 49 - 50
           
Ora Terenul 8 - Pigna
Scor    
8:00 ACS Sto-Mart 2 Iasi 12 24
LPS CSU 1 Pitesti 59 - 60
  LPS Bihorul 3 Oradea     Sta 63
DNP ACS Eco Sport Team Sibiu     CSS 1 Targu Jiu 25 - 26

Din categoriile: Liga nationala de minibaschet, Comisia de competitii

JOCURI, REZULTATE, CLASAMENTE
DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI

Vezi toate stirile
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2011, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.