Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal FIBA
FIBA EuroBasket 2017
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet

Comisia de competitii

Luni, 19 septembrie 2016

Program Norme de Control - CN Juniori

Autor: Federatia Romana de Baschet


Bucuresti - Arena de Baschet -Svetlana Simion, Miroslav Popov
 
FEMININ:
26.09.2016, ora 09:00: CSS Alexandria U16, Olimpia Bucuresti U16 si U18, Sportul Studentesc U16, Raptors U16, Rapid Bucuresti U18.
27.09.2016, ora 09:00: CS Admar Costinesti U16, Champions U16 si U18, 4Sports U16.
28.09.2016, ora 09:00: CSS-CSM Targoviste U16 si U18, Phoenix Targoviste U18,
 
 
MASCULIN:
03.10.2016, ora 09:00: Dan Dacian U16, CNAV U16 si U18, Stiinta U18.
04.10.2016, ora 09:00: 4Sports U16 si U18, Laguna U16 si U18, CSS 4 U16.
05.10.2016, ora 09:00: Slam U16, Spike U16, Baller-Otopeni U16, Artesania U16,  CSS Targoviste U16.
 
Ploiesti - Sala Blejoi - Svetlana Simion 
 
FEMININ: 09:00
-  10.10. 2016  CSM CSS Ploiesti U16.
 
 MASCULIN: 09:00
-  10.06.2016  Sevlar Ploiesti U16 si U18, CSS Ploiesti U16 si U18, CSM Ploiesti U18, T-Pack U16


Programarea pentru sustinerea normelor de control pentru Bucuresti si Ploiesti poate fi accesata aici.
 
Targu Secuiesc - Constantin Ioan
 
- 03.10.2016 ora 13:00 CSM Miercurea Ciuc U16 U18M,U18F, CSS Tg Secuiesc U18 F, CSSBrasovia Brasov U16F,U18F
- 04.10.2016 ora 09:00 KSE Tg.Secuiesc U16M,CSS Sf.Gheorghe U18 F,CSU Brasov U16 U18 F,U18 M
 
Focsani - Constantin   Ioan
- 05.10 2016 ora 10;00 CSS Buzau U16 U18 M,CSS Unirea Iasi U16,U16,U18 M,U16 F
CSS Botosani U16 F, Triumph Radauti
 
 
Sibiu -  Constantin Ioan
 
- 26.09.2016 ora 09;00 CSS Sibiu U16 U18 M, CSS Sibiu U16 U18F, CSU Sibiu U16 U18 M
- 27.09.2016 ora 11;00 CSS Alba Iulia U16 U18 F  CSS Rm. Vilcea U16 F

Medias - Constantin    Ioan

- 27.09.2016 ora 16;00 CSS Reghin U16F, LPS Tg Mures U16 si U18M Mures Tg Mures U18M 
- 28.09.2016 ora 09;00 CSS Medias U16 F  CSS Medias U16 U18 M

Oradea  - Tudor Costescu;  Marcel Tenter:
FEMININ:
- 26.09, ora 09.00: CN Mihai Eminescu U16, Crisul Oradea U18, LPS Satu Mare U16
MASCULIN:
- 26.09, ora 13.00: LPS Oradea U16, U18, CSS Sighet U16, U18, Olimpic Baia Mare U16; LPS Satu Mare U16
 
 Timisoara - Tudor Costescu
FEMININ:
- 27.09, ora 09.00: CSS Bega Timisoara U16, U18, CSS Gloria Arad U16, U18
MASCULIN:
- 14.30: CSS Bega Timisoara U16, U18, CS Vlbon Arad U16
 
 Craiova - Tudor Costescu
MASCULIN:
-   28.09, ora 09.00: CSS Craiova U16, U18, BC Lions Craiova U16, CSS Tg. Jiu U18,
 ora 14.00: LPS Pitesti U16, U18, Total Sport Arges U18
FEMININ :
-  28.09, ora 18.00: CSS Craiova U16
 
Tulcea - Tudor Costescu
MASCULIN:
-   03.10, ora 09.00: CSS Tulcea U18, LPS Galati U16, U18, CSS Constanta U16
-  14.00: Athletic C.ta U18, MC Ball Mngl. U16, Phoenix C.ta U16, CSS Braila U 16, U 18
FEMININ:
-    04.10, ora 09.00: LPS Galati U18, CSS Constanta U18, CS Admar Costinesti U16 (???)
 
Cluj Napoca - Marcel Tenter, Razvan Cenean
MASCULIN
-   28.09, ora 09.00: CS U-BT Cluj U16, U16, U18, CSS Viitorul Cluj U16, U18
FEMININ:
-   28.09, ora 15.00: LAPI Dej U16, U18, NBS Cluj U18

Reprezentantii cluburilor sunt rugati sa contacteze organizatorii locali pentru detalii.

Din categoriile: Comisia de competitii

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.