Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal FIBA
FIBA EuroBasket 2017
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet

Comisia de competitii

Miercuri, 14 iunie 2017

Echipe inscrise Babybaschet masculin si feminin - UPDATE 14.06.2017

Autor: Federatia Romana de Baschet

Baby Baschet Feminin

Nr Denumire Echipa
1 LPS Alba Iulia
2 AS BC Valbon Arad
3 CS Crisul - Rookies Oradea
4 CS Cuza Sport Braila
5 C Sportul Studentesc 1 Bucuresti
6 C Sportul Studentesc 2 Bucuresti
7 ACS ICED Bucuresti
8 CS Olimpia 1 Bucuresti
9 CS Olimpia 2 Bucuresti
10 CS Olimpia 3 Bucuresti
11 CS Olimpia 4 Bucuresti
12 ABC Leii Bucuresti
13 ACS Dan Dacian Negru Bucuresti
14 ACS Dan Dacian Portocaliu Bucuresti
15 CSS nr.6 - Champions 2 Bucuresti
16 CSS nr.4 Bucuresti
17 ACSB Soimii Albi Bucuresti
18 CSM Calarasi
19 ACS Galactica Cluj Napoca
20 ACS NBS Cluj Napoca
21 ACS U-BT Cluj Napoca
22 ACS Admar Costinesti
23 CSS Sfantu Gheorghe
24 ACS Sepsi Sic Sfantu Gheorghe
25 ACS BC Lions Craiova
26 CSS Craiova
27 CS Phoenix Galati
28 AS Baschet 2016 Giurgiu
29 CS Otopeni
30 ACS Eko Sighet Sighetu Marmatiei
31 ACS Gladius Rosu Targu Mures
32 ACS Gladius Alb Targu Mures
33 CSS Alexandru Ceusianu Reghin
34 ACS BC Sirius Targu Mures
35 ACS TDM Akademy Satu Mare
36 ABC Club Magic 1 Satu Mare
37 ABC Club Magic 2 Satu Mare
38 CSS Bega Timisoara
39 CSS Ramnicu Valcea

Echipe retrase
1 BC Slam Bucuresti
2 CSS nr.6 - Champions 1 Bucuresti
3 CS BC Heroes Cluj Napoca
4 CS Phoenix Constanta
5 CS Fly OC Constanta
6 CSS nr.1 Constanta
7 ACS MC Ball Mangalia
8 CS Laguna Regina Maria Constanta
9 CSM Targoviste
10 CSS Gheorgheni
11 ACS Roth Baia Mare
12 LPS Satu Mare


Baby Baschet Masculin

Nr Denumire Echipa
1 AS BC Valbon Arad
2 LPS CSU 1 Pitesti
3 ACS Baschet Star 1 Oradea
4 ACS Baschet Star 2 Oradea
5 ACS Baschet Star 3 Oradea
6 ACS Baschet Star 4 Oradea
7 ACS Baschet Star 5 Oradea
8 CS Cuza Sport Braila
9 CSU Brasov
10 ABC Galactica Brasov
11 BC Slam - Alb Bucuresti
12 CS Dinamo - CSS nr.6 - 2 Bucuresti
13 ACS Dan Dacian Verde Bucuresti
14 ACS Dan Dacian Negru Bucuresti
15 ACS Dan Dacian Gri Bucuresti
16 ACS Dan Dacian Rosu Bucuresti
17 ACS Dan Dacian Mov Bucuresti
18 ACS Dan Dacian Albastru Bucuresti
19 ACS Total Sport 2 Bucuresti
20 ACS 4 Sports Agronomia - Albastru Bucuresti
21 CSS nr.4 - Negru Bucuresti
22 A.C.S. Baller - Otopeni 2 Bucuresti
23 BC Slam - Albastru Bucuresti
24 ACS Dan Dacian Portocaliu Bucuresti
25 CS Steaua Magic 2008 Bucuresti
26 BC Slam - Rosu Bucuresti
27 ABC Laguna Bucuresti
28 ACS Vilis Bucuresti
29 ACS Panatinaikos Pro Basketball Group Bucuresti
30 ACS Playball Bucuresti
31 CS Dinamo - CSS nr.6 - 1 Bucuresti
32 CS Spike Bucuresti
33 ACS ICED Bucuresti
34 ABC Leii Bucuresti
35 ACS Dan Dacian Alb Bucuresti
36 ACS Total Sport 1 Bucuresti
37 CS Magic Champions Bucuresti
38 CS BBB Raptors Bucuresti
39 ACS Champions Bucuresti - Craiova
40 ACS 4 Sports Agronomia - Alb Bucuresti
41 CSS nr.4 - Galben Bucuresti
42 CSS nr.5 Bucuresti
43 A.C.S. Baller - Otopeni 1 Bucuresti
44 CS Olimpia Bucuresti
45 ACSB Soimii Albi Bucuresti
46 CS Miandra 2008  Buzau
47 ACS U-BT 3 Cluj Napoca
48 ACS U-BT 4 Cluj Napoca
49 ACS U-BT 5 Cluj Napoca
50 ACS U-BT 6 Cluj Napoca
51 ACS U-BT 2 Cluj Napoca
52 ACS For You Cluj
53 ACS U-BT 1 Cluj Napoca
54 ACS MC Ball 1 Mangalia
55 CS Phoenix Constanta
56 ACS Toyin Constanta
57 CSA Axiopolis Sport Cernavoda
58 ACS Admar 1 Costinesti
59 CS Fly OC Constanta
60 CS Laguna Regina Maria 1 Constanta
61 CS Laguna Regina Maria 2 Constanta
62 CSS nr.1 Constanta
63 CS Navodari
64 ACS Salema Basket Sfantu Gheorghe
65 SG Mihai Viteazul - Tonik Pucioasa
66 CSS Targoviste
67 ACS BC Lions 2 Craiova
68 ACS Juniors 1 Craiova
69 ACS Juniors 2 Craiova
70 ACS ID Ingerii 2 Baniei Craiova
71 ACS ID Ingerii 3 Baniei Craiova
72 ACS BC Lions 1 Craiova
73 ACS ID Ingerii 1 Baniei Craiova
74 ACS Toro Dunk Craiova
75 CS Phoenix 2 Galati
76 CS Phoenix 3 Galati
77 CS Phoenix 1 Galati
78 AS Baschet Team Giurgiu
79 AS Baschet 2016 - 1 Giurgiu
80 ACS BS Starters Iasi
81 ABC Shooting Star Buftea
82 CSO Voluntari
83 AS BC Fan Baschet Otopeni
84 ACS Baller - Otopeni 3 Bucuresti
85 CSS Alb Sighetu Marmatiei
86 CSS Albastru Sighetu Marmatiei
87 ACS Eko Sighet Sighetu Marmatiei
88 ACS Gladius Targu Mures
89 ASC Lucky Dragons Targu Mures
90 LPS Alb Targu Mures
91 LPS Mov Targu Mures
92 ACS Muresul Ludus
93 CSU 2 Ploiesti
94 CSU 3 Ploiesti
95 CSU 4 Ploiesti
96 A Solaris SC Ploiesti
97 ABC Shooters Sevlar Ploiesti
98 CSU 1 Ploiesti
99 ACS TDM Akademy Portocaliu Satu Mare
100 ACS TDM Akademy Albastru Satu Mare
101 ABC Club Magic Satu Mare
102 ABC - CSU 2 Sibiu
103 ACS Eco Sport Team 2 Sibiu
104 ABC - CSU 1 Sibiu
105 ACS Eco Sport Team 1 Sibiu
106 CS MP Sport 2 Timisoara
107 CS MP Sport 1 Timisoara
108 C.B.C. Nitulescu Pedagogic Ramnicu Valcea
109 CSS Ramnicu Valcea

Echipe Retrase
1 ACS Transilvania Brasov
2 CN Aurel Vlaicu Bucuresti
3 ACS Admar 2 Costinesti
4 ACS MC Ball 2 Mangalia
5 AS Baschet 2016 - 2 Giurgiu
6 BC Junior Iasi
7 ACS Stars 2012 - 2 Iasi
8 ACS Stars 2012 - 1 Iasi
9 ABC T-Pack Ploiest
10 CS ADEP Satu Mare
11 CSS Medias
12 ACS Phoenix Suceava


Din categoriile: Comisia de competitii, Liga nationala de minibaschet

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.