Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet Facebook Vulturii Facebook Acvilele

Comisia de competitii

Duminica, 18 iunie 2017

Programul jocurilor Baby Baschet - Sesiunea 1 - 19.06.2017

Autor: Federatia Romana de Baschet


Ziua Terenul Ora Echipa A Scor A Scor B Echipa B
Luni 19.06 1 8:00 CS Laguna 1 Constanta 20
12 ACS Baschet Star 3 Oradea
Luni 19.06 1 9:00 ACS ID Ingerii Baniei 1 Craiova 35
4 AS BC Fan Baschet Otopeni
Luni 19.06 1 10:00 ACS Soimii Albi Bucuresti - F 07 43
ACS BC Sirius Targu Mures - F
Luni 19.06 1 11:00 ACS Eko Sighet Sighetu Marmatiei - F 08 33
CS Otopeni - F
Luni 19.06 1 12:00 CS Olimpia Bucuresti 38
13 ACS Fly OC Constanta
Luni 19.06 2 8:00 ACS ICED Bucuresti - F 08 14
CS Olimpia 4 Bucuresti  - F
Luni 19.06 2 9:00 ABC Magic 1 Satu Mare - F     - - -
Luni 19.06 2 10:00 ACS U-BT 1 Cluj-Napoca 44
17 CS Dinamo 1 CSS 6 Bucuresti
Luni 19.06 2 11:00 ACS Champions Bucuresti Craiova 12 30
ABC Leii Bucuresti
Luni 19.06 2 12:00 CS Magic Ghampions Bucuresti 31
12 ACS Muresul Ludus
Luni 19.06 3 8:00 CS Navodari 11 34
ACS PBA Panatinaikos Bucuresti
Luni 19.06 3 9:00 ACS For You Cluj-Napoca 07 58
CS Spike Bucuresti
Luni 19.06 3 10:00 CS Crisul Rookies Oradea - F 12 31
CS Olimpia 2 Bucuresti - F
Luni 19.06 3 11:00 CSS Craiova - F 32
21 CSS Al Ceusianu Reghin - F
Luni 19.06 3 12:00 Baschet Team Giurgiu (*) 38
03 CSS Targoviste
Luni 19.06 4 8:00 CSS Nr 6 Champions Bucuresti - F 3 30
ACS Galactica Cluj-Napoca - F
Luni 19.06 4 9:00 CSM Calarasi - F 18
3 ACS Sepsi Sic Sfantu Gheorghe - F
Luni 19.06 4 10:00 CSU 2 Ploiesti 14 29
CS Phoenix 1 Galati
Luni 19.06 4 11:00 ABC Magic Satu Mare 32
06 ACSB Raptors Bucuresti
Luni 19.06 4 12:00 ACS 4 Sports Agronomia Alb Bucuresti 16
11 LPS Mov Targu Mures
Luni 19.06 5 8:00 ABC Laguna Bucuresti 36
11 CS Dinamo 2 CSS 6 Bucuresti
Luni 19.06 5 9:00 ACS Salema Basket Sfantu Gheorghe 4 79
CSU 1 Ploiesti
Luni 19.06 5 10:00 ACS Baschet Star 1 Oradea 100
02 CSS Nr 1 Constanta
Luni 19.06 5 11:00 ACS Dan Dacian Gri Bucuresti 01 55
A Solaris Sporting Club Ploiesti
Luni 19.06 5 12:00 BC CSU 2 Sibiu 52
02 ACS Juniors 2 Craiova
Luni 19.06 6 8:00 ACS Gladius Rosu Targu Mures - F 32
01 ACS Admar Costinesti - F
Luni 19.06 6 9:00 AS BC Valbon Arad - F 19
13 TDM Akademy Satu Mare - F
Luni 19.06 6 10:00 ACS Dan Dacian Rosu Bucuresti 23
13 CSU 3 Ploiesti
Luni 19.06 6 11:00 ACS U-BT 3 Cluj-Napoca 20
10 ACS BC Lions 2 Craiova
Luni 19.06 6 12:00 CS Laguna 2 Constanta 16 56
ACS Play Ball Bucuresti
Luni 19.06 7 8:00 ACS Dan Dacian Albastru Bucuresti 26
09 CS MP Sport 2 Timisoara (*)
Luni 19.06 7 9:00 ACS Juniors 1 Craiova 27 29
CSS Nr 5 Bucuresti
Luni 19.06 7 10:00 ACS BC Starters Iasi 08 67
ACS Eco Sport Team 1 Sibiu
Luni 19.06 7 11:00 LPS CSU Pitesti 07 25
BC Nitulescu Ramnicu Valcea
Luni 19.06 7 12:00 CSS Ramnicu Valcea 39
04 ACS Dan Dacian Negru Bucuresti
Luni 19.06 8 8:00 C Sportul Studentesc 1 Bucuresti - F 22
08 CS Phoenix Galati - F
Luni 19.06 8 9:00 LPS Alba Iulia - F 23
12 CSS 4 Bucuresti - F
Luni 19.06 8 10:00 ACS ICED Bucuresti 7 49
CSS Sighet Albastru Sighetu Marmatiei
Luni 19.06 8 11:00 ACS Total Sport 2 Bucuresti 03 68
ACS Baschet Star 2 Oradea
Luni 19.06 8 12:00 CS Cuza Sport Braila 16 31
BC CSU 1 Sibiu
Luni 19.06 9 8:00 ACS Admar Costinesti 05 33
BC Slam Alb Bucuresti
Luni 19.06 9 9:00 TDM Akademy Portocaliu Satu Mare 26
19 ACS Dan Dacian Portocaliu Bucuresti
Luni 19.06 9 10:00 AS Baschet 2016 Giurgiu (*) 7 29
ACS Vilis Bucuresti
Luni 19.06 9 11:00 CSS 4 Galben Bucuresti     ---
Luni 19.06 9 12:00 ACS 4 Sports Agronomia Albastru Buc 03 54
ACS Lucky Dragons Targu Mures
Luni 19.06 10 8:00 C Sportul Studentesc 2 Bucuresti - F 10 36
CSS Sfantu Gheorghe - F
Luni 19.06 10 9:00 ACS BC Lions Craiova - F 24
11 ACS U-BT Cluj-Napoca - F
Luni 19.06 10 10:00 BC Slam Albastru Bucuresti 01 37
ABC Shooters Sevlar Ploiesti
Luni 19.06 10 11:00 CS Toro Dunk Craiova 13 36
ACS BC Lions 1 Craiova
Luni 19.06 10 12:00 ACS Axiopolis Sport Cernavoda 15 23
ACS U-BT 2 Cluj-Napoca
Luni 19.06 11 8:00 ACS Tonika Pucioasa     CSU Brasov
Luni 19.06 11 9:00 ACS Dan Dacian Mov Bucuresti 05 56
ACS Total Sport 1 Bucuresti
Luni 19.06 11 10:00 TDM Akademy Albastru Satu Mare 23
21 AS BC Valbon Arad
Luni 19.06 11 11:00 CSS 4 Negru Bucuresti 22
07 ACS Dan Dacian Verde Bucuresti
Luni 19.06 11 12:00 ACS Baller Otopeni 1 Bucuresti 89
02 CS Phoenix 3 Galati
Luni 19.06 12 8:00 CS Cuza Sport Braila - F 20
03 ACS Dan Dacian Negru Bucuresti - F
Luni 19.06 12 9:00 Napoca Baschet School Cluj-Napoca - F 13
10 ABC Magic 2 Satu Mare - F
Luni 19.06 12 10:00 ACS Dan Dacian Alb Bucuresti 24
6 BC Slam Rosu Bucuresti
Luni 19.06 12 11:00 ACS Eco Sport Team 2 Sibiu 33
07 CSU 4 Ploiesti
Luni 19.06 12 12:00 CS Olimpia 3 Bucuresti - F 05 19
CSS Bega Timisoara - F
Luni 19.06 13 8:00 LPS Alb Targu Mures 42
2 ACS ID Ingerii Baniei 2 Craiova
Luni 19.06 13 9:00 CSS Sighet Alb Sighetu Marmatiei 2 48 MC Ball Mangalia
Luni 19.06 13 10:00 ACS Shooting Stars Buftea (*) 29 30
ACS Soimii Albi Bucuresti
Luni 19.06 13 11:00 ACS ID Ingerii Baniei 3 Craiova 06 39
ACS U-BT 4 Cluj-Napoca
Luni 19.06 14 8:00 ACS Dan Dacian Portocaliu Bucuresti - F 115
01 ACS Baschet 2016 Giurgiu (*) - F
Luni 19.06 14 9:00 ABC Leii Bucuresti - F 02 15
CS Olimpia 1 Bucuresti - F
Luni 19.06 14 10:00 CS Phoenix 2 Galati 15
8 ABC Galactica Brasov
Luni 19.06 14 11:00 CS MP Sport 1 Timisoara 31
06 ACS Baschet Star 5 Oradea
Luni 19.06 15 8:00 ACS Baschet Star 4 Oradea 05 33
CS Miandra Buzau
Luni 19.06 15 9:00 ACS Baller Otopeni 2 Bucuresti 02 29
ACS Gladius Targu Mures
Luni 19.06 15 10:00 CSO Voluntari 55
15 ACS U-BT 6 Cluj-Napoca
Luni 19.06 15 11:00 CS Phoenix Constanta 23
10 CS Steaua Magic 2008 Bucuresti

Din categoriile: Comisia de competitii, Liga nationala de minibaschet

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI

Vezi toate stirile
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.