Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal FIBA
FIBA EuroBasket 2017
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet

Comisia de competitii

Luni, 19 iunie 2017

Programul jocurilor Baby Baschet - Sesiunea 2 - 19.06.2017

Autor: Federatia Romana de Baschet

Ziua Terenul Ora Echipa A Scor A Scor B Echipa B
Luni 19.06 1 15:30 CSS 4 Bucuresti - F 6 25
C Sportul Studentesc 1 Bucuresti - F
Luni 19.06 1 16:30 CS Phoenix Galati - F 10 12
LPS Alba Iulia - F
Luni 19.06 1 17:30 ACS Baschet Star 2 Oradea 92
1 ACS ICED Bucuresti
Luni 19.06 1 18:30 CSS Sighet Albastru Sighetu Marmatiei 51
1 ACS Total Sport 2 Bucuresti
Luni 19.06 1 19:30 CSS Bega Timisoara - F 50
3 ACS Gladius Alb Targu Mures - F
Luni 19.06 2 15:30 ACS Dan Dacian Portocaliu Bucuresti 20
1 ACS Admar Costinesti
Luni 19.06 2 16:30 BC Slam Alb Bucuresti 18 19
TDM Akademy Portocaliu Satu Mare
Luni 19.06 2 17:30 ACS Lucky Dragons Targu Mures 24
3 ACS U-BT 5 Cluj-Napoca
Luni 19.06 2 18:30 ACS Vilis Bucuresti 5 38
CSS 4 Galben Bucuresti
Luni 19.06 2 19:30 CSU Brasov     ACS Dan Dacian Mov Bucuresti
Luni 19.06 3 15:30 ACS U-BT Cluj-Napoca - F 22
3 C Sportul Studentesc 2 Bucuresti - F
Luni 19.06 3 16:30 CSS Sfantu Gheorghe - F 13 24
ACS BC Lions Craiova - F
Luni 19.06 3 17:30 ACS BC Lions 1 Craiova 55
11 BC Slam Albastru Bucuresti
Luni 19.06 3 18:30 ABC Shooters Sevlar Ploiesti 50
3 CS Toro Dunk Craiova
Luni 19.06 3 19:30 ACS U-BT 2 Cluj-Napoca 17 21
ACS Baller 3 Otopeni
Luni 19.06 4 15:30 - - -     - - -
Luni 19.06 4 16:30 ACS Total Sport 1 Bucuresti 24
12 ACS Tonika Pucioasa
Luni 19.06 4 17:30 ACS Dan Dacian Verde Bucuresti 08 20
TDM Akademy Albastru Satu Mare
Luni 19.06 4 18:30 AS BC Valbon Arad 16 26
CSS 4 Negru Bucuresti
Luni 19.06 4 19:30 CS Phoenix 3 Galati 5 30
ACS Toyin Constanta
Luni 19.06 5 15:30 ABC Magic 2 Satu Mare - F 14 22
CS Cuza Sport Braila - F
Luni 19.06 5 16:30 ACS Dan Dacian Negru Bucuresti - F 7 23
Napoca Baschet School Cluj-Napoca - F
Luni 19.06 5 17:30 CSU 4 Ploiesti 02 59
ACS Dan Dacian Alb Bucuresti
Luni 19.06 5 18:30 BC Slam Rosu Bucuresti 23
8 ACS Eco Sport Team 2 Sibiu
Luni 19.06 5 19:30 ACS Muresul Ludus 15 18
CS Olimpia Bucuresti
Luni 19.06 6 15:30 ACS MC Ball Mangalia 49
10 LPS Alb Targu Mures
Luni 19.06 6 16:30 ACS ID Ingerii Baniei 2 Craiova 9
4 CSS Sighet Alb Sighetu Marmatiei
Luni 19.06 6 17:30 ACS U-BT 4 Cluj-Napoca 12 50
ACS Shooting Stars Buftea (*)
Luni 19.06 6 18:30 ACS Soimii Albi Bucuresti 22
4 ACS ID Ingerii Baniei 3 Craiova
Luni 19.06 6 19:30 ACS Fly OC Constanta 9 41
CS Magic Ghampions Bucuresti
Luni 19.06 7 15:30 CS Olimpia 1 Bucuresti - F 22 37
ACS Dan Dacian Portocaliu Bucuresti - F
Luni 19.06 7 16:30 ACS Baschet 2016 Giurgiu (*) - F 0 71
ABC Leii Bucuresti - F
Luni 19.06 7 17:30 ACS Baschet Star 5 Oradea 04 33
CS Phoenix 2 Galati
Luni 19.06 7 18:30 ABC Galactica Brasov 4 19
CS MP Sport 1 Timisoara
Luni 19.06 7 19:30 LPS Mov Targu Mures 29 36
Baschet Team Giurgiu (*)
Luni 19.06 8 15:30 ACS Gladius Targu Mures 54
03 ACS Baschet Star 4 Oradea
Luni 19.06 8 16:30 CS Miandra Buzau 15
13 ACS Baller Otopeni 2 Bucuresti
Luni 19.06 8 17:30 CS Steaua Magic 2008 Bucuresti 19 26
CSO Voluntari
Luni 19.06 8 18:30 ACS U-BT 6 Cluj-Napoca 7 32
CS Phoenix Constanta
Luni 19.06 8 19:30 CSS Targoviste 8 34
ACS 4 Sports Agronomia Alb Bucuresti
Luni 19.06 9 15:30 AS BC Fan Baschet Otopeni 40
34 CS Laguna 1 Constanta
Luni 19.06 9 16:30 ACS Baschet Star 3 Oradea 13 39
ACS ID Ingerii Baniei 1 Craiova
Luni 19.06 9 17:30 CS Otopeni - F 45
12 ACS Soimii Albi Bucuresti - F
Luni 19.06 9 18:30 ACS BC Sirius Targu Mures - F 33
11 ACS Eko Sighet Sighetu Marmatiei - F
Luni 19.06 9 19:30 ACS Play Ball Bucuresti 23
9 BC CSU 2 Sibiu
Luni 19.06 10 15:30 ---     ACS ICED Bucuresti - F
Luni 19.06 10 16:30 CS Olimpia 4 Bucuresti  - F 08 50
ABC Magic 1 Satu Mare - F
Luni 19.06 10 17:30 ABC Leii Bucuresti 30 50
ACS U-BT 1 Cluj-Napoca
Luni 19.06 10 18:30 CS Dinamo 1 CSS 6 Bucuresti 28
21 ACS Champions Bucuresti Craiova
Luni 19.06 10 19:30 ACS Juniors 2 Craiova 7 28
CS Laguna 2 Constanta
Luni 19.06 11 15:30 CS Spike Bucuresti 60
0 CS Navodari
Luni 19.06 11 16:30 ACS PBA Panatinaikos Bucuresti 16
10 ACS For You Cluj-Napoca
Luni 19.06 11 17:30 CSS Al Ceusianu Reghin - F 1 28
CS Crisul Rookies Oradea - F
Luni 19.06 11 18:30 CS Olimpia 2 Bucuresti - F 52
5 CSS Craiova - F
Luni 19.06 11 19:30 BC CSU 1 Sibiu 54
11 CSS Ramnicu Valcea
Luni 19.06 12 15:30 ACS Sepsi Sic Sfantu Gheorghe - F 13
1 CSS Nr 6 Champions Bucuresti - F
Luni 19.06 12 16:30 ACS Galactica Cluj-Napoca - F 11
05 CSM Calarasi - F
Luni 19.06 12 17:30 ACSB Raptors Bucuresti 1 29
CSU 2 Ploiesti
Luni 19.06 12 18:30 CS Phoenix 1 Galati 30
9 ABC Magic Satu Mare
Luni 19.06 12 19:30 ACS Dan Dacian Negru Bucuresti 3 31
CS Cuza Sport Braila
Luni 19.06 13 16:30 CSU 1 Ploiesti 46
11 ABC Laguna Bucuresti
Luni 19.06 13 17:30 CS Dinamo 2 CSS 6 Bucuresti 26 31
ACS Salema Basket Sfantu Gheorghe
Luni 19.06 13 18:30 A Solaris Sporting Club Ploiesti 13 19
ACS Baschet Star 1 Oradea
Luni 19.06 13 19:30 CSS Nr 1 Constanta 8 15
ACS Dan Dacian Gri Bucuresti
Luni 19.06 14 16:30 TDM Akademy Satu Mare - F 04 11
ACS Gladius Rosu Targu Mures - F
Luni 19.06 14 17:30 ACS Admar Costinesti - F 03 28
AS BC Valbon Arad - F
Luni 19.06 14 18:30 ACS BC Lions 2 Craiova 6 13
ACS Dan Dacian Rosu Bucuresti
Luni 19.06 14 19:30 CSU 3 Ploiesti 21
13 ACS U-BT 3 Cluj-Napoca
Luni 19.06 15 16:30 CSS Nr 5 Bucuresti 58
6 ACS Dan Dacian Albastru Bucuresti
Luni 19.06 15 17:30 CS MP Sport 2 Timisoara (*) 03 62
ACS Juniors 1 Craiova
Luni 19.06 15 18:30 BC Nitulescu Ramnicu Valcea 35
18 ACS BC Starters Iasi
Luni 19.06 15 19:30 ACS Eco Sport Team 1 Sibiu 60
6 LPS CSU Pitesti

Din categoriile: Comisia de competitii, Liga nationala de minibaschet

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.