Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal FIBA
FIBA EuroBasket 2017
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet

Comisia de competitii

Marti, 20 iunie 2017

Programul jocurilor Baby Baschet - Sesiunea 4 - 21.06.2017

Autor: Federatia Romana de Baschet

Ziua Terenul Ora Echipa A Scor A Scor B Echipa B
Miercuri 21.06 1 8:00 ACS U-BT 1 Cluj-Napoca 36
10 CSS 4 Negru Bucuresti
Miercuri 21.06 1 9:00 ACS ID Ingerii Baniei 1 Craiova 26
20 BC CSU 1 Sibiu
Miercuri 21.06 1 10:00 CS Olimpia 2 Bucuresti - F 44
4 CS Phoenix Galati - F
Miercuri 21.06 1 11:00 ABC Magic 1 Satu Mare - F 21
16 CSS 4 Bucuresti - F
Miercuri 21.06 1 12:00 ACS Dan Dacian Albastru Bucuresti 15
10 CS Laguna 2 Constanta
Miercuri 21.06 2 8:00 CS Phoenix 1 Galati 8 54
ACS Dan Dacian Alb Bucuresti
Miercuri 21.06 2 9:00 CS Spike Bucuresti 48
15 ACS Lucky Dragons Targu Mures
Miercuri 21.06 2 10:00 CSS Bega Timisoara - F 25
0 ACS Admar Costinesti - F
Miercuri 21.06 2 11:00 ACS Galactica Cluj-Napoca - F 32
7 ACS Dan Dacian Negru Bucuresti - F
Miercuri 21.06 2 12:00 BC Nitulescu Ramnicu Valcea 27
8 BC Slam Albastru Bucuresti
Miercuri 21.06 3 8:00 A Solaris Sporting Club Ploiesti 14 19
ACS Soimii Albi Bucuresti
Miercuri 21.06 3 9:00 CSU 1 Ploiesti 52
2 ACS Axiopolis Sport Cernavoda
Miercuri 21.06 3 10:00 CS Olimpia 4 Bucuresti  - F 1 27
ACS Sepsi Sic Sfantu Gheorghe - F
Miercuri 21.06 3 11:00 ACS Gladius Rosu Targu Mures - F 17
5 ACS Gladius Alb Targu Mures - F
Miercuri 21.06 3 12:00 ACS Admar Costinesti 2 23
CS Cuza Sport Braila
Miercuri 21.06 4 8:00 ACS Dan Dacian Rosu Bucuresti 3 33
CS MP Sport 1 Timisoara
Miercuri 21.06 4 9:00 CSS Nr 5 Bucuresti 6 35
ACS Baller Otopeni 1 Bucuresti
Miercuri 21.06 4 10:00 CSM Calarasi - F 47
4 ACS ICED Bucuresti - F
Miercuri 21.06 4 11:00 LPS Alba Iulia - F 15 21
CSS Craiova - F
Miercuri 21.06 4 12:00 ABC Leii Bucuresti 34
9 TDM Akademy Albastru Satu Mare (*)
Miercuri 21.06 5 8:00 ACS Eco Sport Team 1 Sibiu 31
7 CS Phoenix Constanta
Miercuri 21.06 5 9:00 ACS Dan Dacian Portocaliu Bucuresti 3 23
ACS Juniors 1 Craiova
Miercuri 21.06 5 10:00 AS BC Valbon Arad - F 13 17
CS Olimpia 3 Bucuresti - F
Miercuri 21.06 5 11:00 ACS BC Lions Craiova - F 25
13 ACS Soimii Albi Bucuresti - F
Miercuri 21.06 5 12:00 ACS Dan Dacian Mov Bucuresti 16
8 ACS 4 Sports Agronomia Albastru Bucuresti
Miercuri 21.06 6 8:00 CSS Sighet Albastru Sighetu Marmatiei 19
13 CS Magic Champions Bucuresti
Miercuri 21.06 6 9:00 ACS Total Sport 1 Bucuresti 41
14 BC CSU 2 Sibiu
Miercuri 21.06 6 10:00 C Sportul Studentesc 1 Bucuresti - F 18 27
CS Crisul Rookies Oradea - F
Miercuri 21.06 6 11:00 CS Cuza Sport Braila - F 10 19
ABC Leii Bucuresti - F
Miercuri 21.06 6 12:00 CSU 3 Ploiesti 20
8 CSU 4 Ploiesti
Miercuri 21.06 7 8:00 CSS 4 Galben Bucuresti 9 35
ACS 4 Sports Agronomia Alb Bucuresti
Miercuri 21.06 7 9:00 ACS MC Ball Mangalia 39
15 ACS Tonika Pucioasa
Miercuri 21.06 7 10:00 ACS U-BT Cluj-Napoca - F 8 21
ACS BC Sirius Targu Mures - F
Miercuri 21.06 7 11:00 ACS Dan Dacian Portocaliu Bucuresti - F 68
8 ABC Magic 2 Satu Mare - F
Miercuri 21.06 7 12:00 ACS ID Ingerii Baniei 2 Craiova 11 21
ACS Baller Otopeni 3 Bucuresti
Miercuri 21.06 8 8:00 ABC Shooters Sevlar Ploiesti 22 35
ACS Play Ball Bucuresti
Miercuri 21.06 8 9:00 ACS Gladius Targu Mures 21
13 ACS BC Lions 1 Craiova
Miercuri 21.06 8 10:00 Napoca Baschet School Cluj-Napoca - F 3 54
CS Olimpia 1 Bucuresti - F
Miercuri 21.06 8 11:00 CS Otopeni - F 64 9 CSS Sfantu Gheorghe - F
Miercuri 21.06 8 12:00 CSS Ramnicu Valcea 8 30
ACS Shooting Stars Buftea (*)
Miercuri 21.06 9 8:00 ACS Toyin Constanta 31
6 AS BC Valbon Arad
Miercuri 21.06 9 9:00 ABC Laguna Bucuresti 29
17 ACS Champions Bucuresti Craiova
Miercuri 21.06 9 10:00 ACS Baschet 2016 Giurgiu (*) - F 1 21
ACS Eko Sighet Sighetu Marmatiei - F
Miercuri 21.06 9 11:00 TDM Akademy Satu Mare (*) - F 35
4 CSS Nr 6 Champions Bucuresti - F
Miercuri 21.06 9 12:00 C Sportul Studentesc 2 Bucuresti - F 2 28
CSS Al Ceusianu Reghin - F
Miercuri 21.06 10 8:00 ACS U-BT 2 Cluj-Napoca 26 27
ACS Eco Sport Team 2 Sibiu
Miercuri 21.06 10 9:00 CSO Voluntari 38
2 ACSB Raptors Bucuresti
Miercuri 21.06 10 10:00 ACS Baller Otopeni 2 Bucuresti 11
6 CS Phoenix 3 Galati
Miercuri 21.06 10 11:00 CS Miandra Buzau 23
2 ACS Baschet Star 5 Oradea (*)
Miercuri 21.06 10 12:00 ACS Total Sport 2 Bucuresti (#) 7 8
CSU Brasov (#)
Miercuri 21.06 11 8:00 ACS U-BT 5 Cluj-Napoca 19
3 ACS ID Ingerii Baniei 3 Craiova
Miercuri 21.06 11 9:00 BC Slam Rosu Bucuresti 5 35
ACS Baschet Star 1 Oradea (*)
Miercuri 21.06 11 10:00 CS Dinamo CSS 6 - 1 Bucuresti 42
24 ACS Baschet Star 3 Oradea (*)
Miercuri 21.06 11 11:00 ACS PBA Panatinaikos Bucuresti 50
28 ACS U-BT 6 Cluj-Napoca
Miercuri 21.06 11 12:00 AS Baschet 2016 Giurgiu (*) 10 11
CSS Sighet Alb Sighetu Marmatiei
Miercuri 21.06 12 8:00 ACS Vilis Bucuresti 10 16
ABC Galactica Brasov
Miercuri 21.06 12 9:00 CS Olimpia Bucuresti 26
1 ACS BC Lions 2 Craiova
Miercuri 21.06 12 10:00 ABC Magic Satu Mare 36
2 CS Navodari
Miercuri 21.06 12 11:00 AS BC Fan Baschet Otopeni 27
9 ACS Fly OC Constanta
Miercuri 21.06 12 12:00 CS Toro Dunk Craiova 21
6 ACS Baschet Star 4 Oradea (*)
Miercuri 21.06 13 8:00 CS Laguna 1 Constanta 0 20
CS Steaua Magic 2008 Bucuresti
Miercuri 21.06 13 9:00 CS Phoenix 2 Galati 21
9 LPS CSU Pitesti
Miercuri 21.06 13 10:00 CSS Nr 1 Constanta 2 34
CS Dinamo CSS 6 - 2 Bucuresti
Miercuri 21.06 13 11:00 BC Slam Alb Bucuresti 12 25
Baschet Team Giurgiu (*)
Miercuri 21.06 14 8:00 ACS For You Cluj-Napoca 32
16 ACS Muresul Ludus
Miercuri 21.06 14 9:00 CSU 2 Ploiesti 9 21
ACS Baschet Star 2 Oradea (*)
Miercuri 21.06 14 10:00 ACS U-BT 3 Cluj-Napoca 13
11 CS MP Sport 2 Timisoara
Miercuri 21.06 14 11:00 LPS Mov Targu Mures 43
7 ACS Juniors 2 Craiova
Miercuri 21.06 15 8:00 LPS Alb Targu Mures     ---
Miercuri 21.06 15 9:00 ACS Salema Basket Sfantu Gheorghe 29
28 CSS Targoviste
Miercuri 21.06 15 10:00 ACS BC Starters Iasi 29
35 TDM Akademy Portocaliu Satu Mare (*)
Miercuri 21.06 15 11:00 ACS Dan Dacian Verde Bucuresti 39
7 ACS Dan Dacian Negru Bucuresti

Din categoriile: Comisia de competitii, Liga nationala de minibaschet

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.