Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal FIBA
FIBA EuroBasket 2017
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet

Comisia de competitii

Marti, 20 iunie 2017

Programul jocurilor Baby Baschet - Sesiunea 3 - 20.06.2017

Autor: Federatia Romana de Baschet

Ziua Terenul Ora Echipa A ScorA Scor B Echipa B
Marti 20.06 1 8:00 CSS Ramnicu Valcea 17
14 CS Cuza Sport Braila
Marti 20.06 1 9:00 BC CSU 1 Sibiu 52
1 ACS Dan Dacian Negru Bucuresti
Marti 20.06 1 10:00 ACS Dan Dacian Rosu Bucuresti 28
11 ACS U-BT 3 Cluj-Napoca
Marti 20.06 1 11:00 ACS BC Lions 2 Craiova 7 15
CSU 3 Ploiesti
Marti 20.06 1 12:00 ACS Gladius Rosu Targu Mures - F 18
10 AS BC Valbon Arad - F
Marti 20.06 2 8:00 BC CSU 2 Sibiu 42
9 CS Laguna 2 Constanta
Marti 20.06 2 9:00 ACS Play Ball Bucuresti 52
0 ACS Juniors 2 Craiova
Marti 20.06 2 10:00 CS Crisul Rookies Oradea - F 34
18 CSS Craiova - F
Marti 20.06 2 11:00 CSS Al Ceusianu Reghin - F 3 53
CS Olimpia 2 Bucuresti - F
Marti 20.06 2 12:00 TDM Akademy Satu Mare - F 20
5 ACS Admar Costinesti - F
Marti 20.06 3 8:00 Baschet Team Giurgiu (*) 14 17
ACS 4 Sports Agronomia Alb Bucuresti
Marti 20.06 3 9:00 LPS Mov Targu Mures 34
9 CSS Targoviste
Marti 20.06 3 10:00 ACS Baschet Star 1 Oradea 50
2 ACS Dan Dacian Gri Bucuresti
Marti 20.06 3 11:00 A Solaris Sporting Club Ploiesti 66
2 CSS Nr 1 Constanta
Marti 20.06 3 12:00 ACS Dan Dacian Albastru Bucuresti 4 46
ACS Juniors 1 Craiova
Marti 20.06 4 8:00 CSU 2 Ploiesti 27
15 ABC Magic Satu Mare
Marti 20.06 4 9:00 ACSB Raptors Bucuresti 2 37
CS Phoenix 1 Galati
Marti 20.06 4 10:00 ACS Soimii Albi Bucuresti - F 15
12 ACS Eko Sighet Sighetu Marmatiei - F
Marti 20.06 4 11:00 CS Otopeni - F 28
8 ACS BC Sirius Targu Mures - F
Marti 20.06 4 12:00 CSS Nr 5 Bucuresti 38
6 CS MP Sport 2 Timisoara (*)
Marti 20.06 5 8:00 CSO Voluntari 18 23
CS Phoenix Constanta
Marti 20.06 5 9:00 CS Steaua Magic 2008 Bucuresti 35
11 ACS U-BT 6 Cluj-Napoca
Marti 20.06 5 10:00 CS Olimpia Bucuresti 18 19
CS Magic Champions Bucuresti
Marti 20.06 5 11:00 ACS Muresul Ludus 22
9 ACS Fly OC Constanta
Marti 20.06 5 12:00 ACS ICED Bucuresti - F 3 69
ABC Magic 1 Satu Mare - F
Marti 20.06 6 8:00 CS Phoenix 2 Galati 9 19
CS MP Sport 1 Timisoara
Marti 20.06 6 9:00 ACS Baschet Star 5 Oradea 5 42 ABC Galactica Brasov
Marti 20.06 6 10:00 ACS Dan Dacian Portocaliu Bucuresti - F 28
7 ABC Leii Bucuresti - F
Marti 20.06 6 11:00 CS Olimpia 1 Bucuresti - F 35
0 ACS Baschet 2016 Giurgiu (*) - F
Marti 20.06 6 12:00 ---     CS Olimpia 4 Bucuresti  - F
Marti 20.06 7 8:00 ACS Shooting Stars Buftea (*) 46
4 ACS ID Ingerii Baniei 3 Craiova
Marti 20.06 7 9:00 ACS U-BT 4 Cluj-Napoca 6 35
ACS Soimii Albi Bucuresti
Marti 20.06 7 10:00 ACS U-BT 1 Cluj-Napoca 36
9 ACS Champions Bucuresti Craiova
Marti 20.06 7 11:00 ABC Leii Bucuresti 38
30 CS Dinamo 1 CSS 6 Bucuresti
Marti 20.06 7 12:00 ABC Laguna Bucuresti 62
7 ACS Salema Basket Sfantu Gheorghe
Marti 20.06 8 8:00 ACS Dan Dacian Alb Bucuresti 54
11 ACS Eco Sport Team 2 Sibiu
Marti 20.06 8 9:00 CSU 4 Ploiesti 1 45
BC Slam Rosu Bucuresti
Marti 20.06 8 10:00 CS Cuza Sport Braila - F 17
5 Napoca Baschet School Cluj-Napoca - F
Marti 20.06 8 11:00 ABC Magic 2 Satu Mare - F 21
9 ACS Dan Dacian Negru Bucuresti - F
Marti 20.06 8 12:00 CSU 1 Ploiesti 55
2 CS Dinamo 2 CSS 6 Bucuresti
Marti 20.06 9 8:00 TDM Akademy Albastru Satu Mare 24
21 CSS 4 Negru Bucuresti
Marti 20.06 9 9:00 ACS Dan Dacian Verde Bucuresti 20
13 AS BC Valbon Arad
Marti 20.06 9 10:00 ACS Baschet Star 4 Oradea 11 27
ACS Baller Otopeni 2 Bucuresti
Marti 20.06 9 11:00 ACS Gladius Targu Mures 44
7 CS Miandra Buzau
Marti 20.06 9 12:00 CS Navodari 2 30
ACS For You Cluj-Napoca
Marti 20.06 10 8:00 BC Slam Albastru Bucuresti 5 12
CS Toro Dunk Craiova
Marti 20.06 10 9:00 ACS BC Lions 1 Craiova 21 28
ABC Shooters Sevlar Ploiesti
Marti 20.06 10 10:00 C Sportul Studentesc 2 Bucuresti - F 4 20
ACS BC Lions Craiova - F
Marti 20.06 10 11:00 ACS U-BT Cluj-Napoca - F 35
17 CSS Sfantu Gheorghe - F
Marti 20.06 10 12:00 CS Spike Bucuresti 46
4 ACS PBA Panatinaikos Bucuresti
Marti 20.06 11 8:00 - - -     ACS Vilis Bucuresti
Marti 20.06 11 9:00 AS Baschet 2016 Giurgiu (*) 8 33
CSS 4 Galben Bucuresti
Marti 20.06 11 10:00 LPS Alb Targu Mures 31
8 CSS Sighet Alb Sighetu Marmatiei
Marti 20.06 11 11:00 ACS MC Ball Mangalia 49
2 ACS ID Ingerii Baniei 2 Craiova
Marti 20.06 11 12:00 CS Laguna 1 Constanta 6 27
ACS ID Ingerii Baniei 1 Craiova
Marti 20.06 12 8:00 ACS ICED Bucuresti 2 15
ACS Total Sport 2 Bucuresti
Marti 20.06 12 9:00 ACS Baschet Star 2 Oradea 39
15 CSS Sighet Albastru Sighetu Marmatiei
Marti 20.06 12 10:00 C Sportul Studentesc 1 Bucuresti - F 23 27 LPS Alba Iulia - F
Marti 20.06 12 11:00 CSS 4 Bucuresti - F 16 20
CS Phoenix Galati - F
Marti 20.06 12 12:00 AS BC Fan Baschet Otopeni 23
14 ACS Baschet Star 3 Oradea
Marti 20.06 13 8:00 ACS BC Starters Iasi 27
13 LPS CSU Pitesti
Marti 20.06 13 9:00 BC Nitulescu Ramnicu Valcea 0 27
ACS Eco Sport Team 1 Sibiu
Marti 20.06 13 10:00 ACS Tonika Pucioasa 62
8 ACS Dan Dacian Mov Bucuresti
Marti 20.06 13 11:00 ACS Total Sport 1 Bucuresti 35
6 CSU Brasov
Marti 20.06 14 8:00 ACS Toyin Constanta 15 34
ACS Baller Otopeni 1 Bucuresti
Marti 20.06 14 9:00 ACS U-BT 5 Cluj-Napoca 23
2 ACS 4 Sports Agronomia Albastru Bucuresti
Marti 20.06 14 10:00 CSS Nr 6 Champions Bucuresti - F 1 20
CSM Calarasi - F
Marti 20.06 14 11:00 ACS Sepsi Sic Sfantu Gheorghe - F 7 16
ACS Galactica Cluj-Napoca - F
Marti 20.06 15 8:00 ACS Gladius Alb Targu Mures - F 6 25
CS Olimpia 3 Bucuresti - F
Marti 20.06 15 9:00 ACS Baller 3 Otopeni 9 38
ACS Axiopolis Sport Cernavoda
Marti 20.06 15 10:00 ACS Admar Costinesti 4 29
TDM Akademy Portocaliu Satu Mare
Marti 20.06 15 11:00 ACS Dan Dacian Portocaliu Bucuresti 21
14 BC Slam Alb Bucuresti

Din categoriile: Comisia de competitii, Liga nationala de minibaschet

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.