Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet Facebook Vulturii Facebook Acvilele

Comisia de competitii

Miercuri, 21 iunie 2017

Programul jocurilor Baby Baschet - Sesiunea 5 - 21.06.2017

Autor: Federatia Romana de Baschet


Miercuri 21.06 1 15:30 CS Phoenix Constanta 21
16 ACS Dan Dacian Portocaliu Bucuresti
Miercuri 21.06 1 16:30 ACS Juniors 1 Craiova 8 29
ACS Eco Sport Team 1 Sibiu
Miercuri 21.06 1 17:30 CS Olimpia 3 Bucuresti - F 21
8 ACS BC Lions Craiova - F
Miercuri 21.06 1 18:30 ACS Soimii Albi Bucuresti - F 4 36
AS BC Valbon Arad - F
Miercuri 21.06 1 19:30 ABC Galactica Brasov 12 22
CS Olimpia Bucuresti
Miercuri 21.06 2 15:30 CS Magic Champions Bucuresti 12 24
ACS Total Sport 1 Bucuresti
Miercuri 21.06 2 16:30 BC CSU 2 Sibiu 20 25
CSS Sighet Albastru Sighetu Marmatiei
Miercuri 21.06 2 17:30 CS Crisul Rookies Oradea - F 26
7 CS Cuza Sport Braila - F
Miercuri 21.06 2 18:30 ABC Leii Bucuresti - F 13 15
C Sportul Studentesc 1 Bucuresti - F
Miercuri 21.06 2 19:30 ACS BC Lions 2 Craiova 12 27
ACS Vilis Bucuresti
Miercuri 21.06 3 15:30 ACS 4 Sports Agronomia Alb Bucuresti 9 19
ACS MC Ball Mangalia
Miercuri 21.06 3 16:30 ACS Tonika Pucioasa 10
6 CSS 4 Galben Bucuresti
Miercuri 21.06 3 17:30 ACS BC Sirius Targu Mures - F 4 36
ACS Dan Dacian Portocaliu Bucuresti - F
Miercuri 21.06 3 18:30 ABC Magic 2 Satu Mare - F 7 13
ACS U-BT Cluj-Napoca - F
Miercuri 21.06 3 19:30 ACS ID Ingerii Baniei 3 Craiova 11 33
BC Slam Rosu Bucuresti
Miercuri 21.06 4 15:30 ACS Play Ball Bucuresti 33
31 ACS Gladius Targu Mures
Miercuri 21.06 4 16:30 ACS BC Lions 1 Craiova 16 20
ABC Shooters Sevlar Ploiesti
Miercuri 21.06 4 17:30 CS Olimpia 1 Bucuresti - F 21
12 CS Otopeni - F
Miercuri 21.06 4 18:30 CSS Sfantu Gheorghe - F 9 32
Napoca Baschet School Cluj-Napoca - F
Miercuri 21.06 4 19:30 ACS Baschet Star 1 Oradea (*) 66
3 ACS U-BT 5 Cluj-Napoca
Miercuri 21.06 5 15:30 CSS 4 Negru Bucuresti 5 23
ACS ID Ingerii Baniei 1 Craiova
Miercuri 21.06 5 16:30 BC CSU 1 Sibiu 25 48
ACS U-BT 1 Cluj-Napoca
Miercuri 21.06 5 17:30 CS Phoenix Galati - F 28
14 ABC Magic 1 Satu Mare - F
Miercuri 21.06 5 18:30 CSS 4 Bucuresti - F 8 35 CS Olimpia 2 Bucuresti - F
Miercuri 21.06 5 19:30 ACS Eco Sport Team 2 Sibiu 8 25
CSO Voluntari
Miercuri 21.06 6 15:30 ACS Dan Dacian Alb Bucuresti 42
14 CS Spike Bucuresti
Miercuri 21.06 6 16:30 ACS Lucky Dragons Targu Mures 14 15
CS Phoenix 1 Galati
Miercuri 21.06 6 17:30 ACS Admar Costinesti - F 4 39
ACS Galactica Cluj-Napoca - F
Miercuri 21.06 6 18:30 ACS Dan Dacian Negru Bucuresti - F 1 32
CSS Bega Timisoara - F
Miercuri 21.06 6 19:30 ACSB Raptors Bucuresti 6 32
ACS U-BT 2 Cluj-Napoca
Miercuri 21.06 7 15:30 ACS Soimii Albi Bucuresti 8 66
CSU 1 Ploiesti
Miercuri 21.06 7 16:30 ACS Axiopolis Sport Cernavoda 10 35
A Solaris Sporting Club Ploiesti
Miercuri 21.06 7 17:30 ACS Sepsi Sic Sfantu Gheorghe - F 8 22
ACS Gladius Rosu Targu Mures - F
Miercuri 21.06 7 18:30 ACS Gladius Alb Targu Mures - F 4 10
CS Olimpia 4 Bucuresti  - F
Miercuri 21.06 7 19:30 AS BC Valbon Arad 3 25
ABC Laguna Bucuresti
Miercuri 21.06 8 15:30 CS MP Sport 1 Timisoara 7 22
CSS Nr 5 Bucuresti
Miercuri 21.06 8 16:30 ACS Baller Otopeni 1 Bucuresti 43
8 ACS Dan Dacian Rosu Bucuresti
Miercuri 21.06 8 17:30 ACS ICED Bucuresti - F 2 47
LPS Alba Iulia - F
Miercuri 21.06 8 18:30 CSS Craiova - F 27 29
CSM Calarasi - F
Miercuri 21.06 8 19:30 ACS Champions Bucuresti Craiova 14 15
ACS Toyin Constanta
Miercuri 21.06 9 15:30 TDM Akademy Portocaliu Satu Mare (*) 35
18 ACS Dan Dacian Verde Bucuresti
Miercuri 21.06 9 16:30 ACS Dan Dacian Negru Bucuresti 2 23
ACS BC Starters Iasi
Miercuri 21.06 9 17:30 ACS Eko Sighet Sighetu Marmatiei - F 8 18
TDM Akademy Satu Mare (*) - F
Miercuri 21.06 9 18:30 CSS Al Ceusianu Reghin - F 33
3 ACS Baschet 2016 Giurgiu (*) - F
Miercuri 21.06 9 19:30 CSS Nr 6 Champions Bucuresti - F 12
5 C Sportul Studentesc 2 Bucuresti - F
Miercuri 21.06 10 15:30 CS MP Sport 2 Timisoara 3 37
LPS Mov Targu Mures
Miercuri 21.06 10 16:30 ACS Juniors 2 Craiova 7 10
ACS U-BT 3 Cluj-Napoca
Miercuri 21.06 10 17:30 ACS 4 Sports Agronomia Albastru Bucuresti 13 27
CSU 3 Ploiesti
Miercuri 21.06 10 18:30 CSU 4 Ploiesti 15 18
ACS Dan Dacian Mov Bucuresti
Miercuri 21.06 10 19:30 CSS Sighet Alb Sighetu Marmatiei 11 14
ACS Dan Dacian Gri Bucuresti
Miercuri 21.06 11 15:30 CS Dinamo CSS 6 - 2 Bucuresti 17 20
BC Slam Alb Bucuresti
Miercuri 21.06 11 16:30 Baschet Team Giurgiu (*) 34
1 CSS Nr 1 Constanta
Miercuri 21.06 11 17:30 CS Cuza Sport Braila 17 44
ABC Leii Bucuresti
Miercuri 21.06 11 18:30 TDM Akademy Albastru Satu Mare (*) 29
3 ACS Admar Costinesti
Miercuri 21.06 11 19:30 ACS Baschet Star 4 Oradea (*) 5 6
ACS ICED Bucuresti
Miercuri 21.06 12 15:30 CS Navodari 2 35
AS BC Fan Baschet Otopeni
Miercuri 21.06 12 16:30 ACS Fly OC Constanta 14 34
ABC Magic Satu Mare
Miercuri 21.06 12 17:30 CS Laguna 2 Constanta 11 20
BC Nitulescu Ramnicu Valcea
Miercuri 21.06 12 18:30 BC Slam Albastru Bucuresti 15
8 ACS Dan Dacian Albastru Bucuresti
Miercuri 21.06 12 19:30 CSU Brasov (#) 12 24
ACS U-BT 4 Cluj-Napoca
Miercuri 21.06 13 16:30 ACS Baschet Star 3 Oradea (*) 10 19
ACS PBA Panatinaikos Bucuresti
Miercuri 21.06 13 17:30 ACS U-BT 6 Cluj-Napoca 3 47
CS Dinamo CSS 6 - 1 Bucuresti
Miercuri 21.06 13 18:30 CSS Targoviste 6 18
LPS Alb Targu Mures
Miercuri 21.06 13 19:30 ---     ACS Salema Basket Sfantu Gheorghe
Miercuri 21.06 14 16:30 CS Phoenix 3 Galati 4 8
CS Miandra Buzau
Miercuri 21.06 14 17:30 ACS Baschet Star 5 Oradea (*) 8 31
ACS Baller Otopeni 2 Bucuresti
Miercuri 21.06 14 18:30 ACS Muresul Ludus 19 32
CSU 2 Ploiesti
Miercuri 21.06 14 19:30 ACS Baschet Star 2 Oradea (*) 37
11 ACS For You Cluj-Napoca
Miercuri 21.06 15 16:30 ACS Baller Otopeni 3 Bucuresti 8 26
CSS Ramnicu Valcea
Miercuri 21.06 15 17:30 ACS Shooting Stars Buftea (*) 31
7 ACS ID Ingerii Baniei 2 Craiova
Miercuri 21.06 15 18:30 CS Steaua Magic 2008 Bucuresti 13 30
CS Phoenix 2 Galati
Miercuri 21.06 15 19:30 LPS CSU Pitesti 20
0 CS Laguna 1 Constanta

Din categoriile: Comisia de competitii, Liga nationala de minibaschet

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.