Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal FIBA
FIBA EuroBasket 2017
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet

Comisia de competitii

Vineri, 23 iunie 2017

Programul jocurilor Baby Baschet - Sesiunea 7 - 23.06.2017

Autor: Federatia Romana de Baschet


Ziua Terenul Ora Echipa A Scor A Scor B Echipa B Pentru Locurile
Vineri 23.06 1 8:00 BC CSU 1 Sibiu 11 21
CS Phoenix 1 Galati 17 - 24
Vineri 23.06 1 9:00 CS Olimpia 2 Bucuresti - F 34
4 CSS Bega Timisoara - F 1 - 8
Vineri 23.06 1 10:00 ACS U-BT 1 Cluj-Napoca 16 33
ACS Dan Dacian Alb Bucuresti 1 - 8
Vineri 23.06 1 11:00 ABC Magic 1 Satu Mare - F 27
5 ACS Dan Dacian Negru Bucuresti - F 17 - 24
Vineri 23.06 1 12:00 ACS Eko Sighet Sighetu Marmatiei - F 27
6 C Sportul Studentesc 2 Bucuresti - F 33 - 38
Vineri 23.06 2 8:00 A Solaris Sporting Club Ploiesti 21
11 CS MP Sport 1 Timisoara 17 - 24
Vineri 23.06 2 9:00 ACS Gladius Rosu Targu Mures - F 20
18 CSS Craiova - F 1 - 8
Vineri 23.06 2 10:00 CSU 1 Ploiesti 41
10 ACS Baller Otopeni 1 Bucuresti 1 - 8
Vineri 23.06 2 11:00 CS Olimpia 4 Bucuresti  - F 10 18
LPS Alba Iulia - F 17 - 24
Vineri 23.06 2 12:00 CSS Nr 6 Champions Bucuresti - F 5 17
CSS Al Ceusianu Reghin - F 33 - 38
Vineri 23.06 3 8:00 ACS Dan Dacian Portocaliu Bucuresti 6 12
BC CSU 2 Sibiu 17 - 24
Vineri 23.06 3 9:00 CS Olimpia 3 Bucuresti - F 8 19
CS Crisul Rookies Oradea - F 1 - 8
Vineri 23.06 3 10:00 ACS Eco Sport Team 1 Sibiu 24 23 ACS Total Sport 1 Bucuresti 1 - 8
Vineri 23.06 3 11:00 ACS BC Lions Craiova - F 7 12
ABC Leii Bucuresti - F 17 - 24
Vineri 23.06 3 12:00 TDM Akademy Satu Mare (*) - F 31
1 ACS Baschet 2016 Giurgiu (*) - F 33 - 38
Vineri 23.06 4 8:00 ACS Tonika Pucioasa 9 25
ACS Gladius Targu Mures 17 - 24
Vineri 23.06 4 9:00 ACS Dan Dacian Portocaliu Bucuresti - F 30
22 CS Olimpia 1 Bucuresti - F 1 - 8
Vineri 23.06 4 10:00 ACS MC Ball Mangalia 37
23 ACS Play Ball Bucuresti 1 - 8
Vineri 23.06 4 11:00 ACS U-BT Cluj-Napoca - F 13 16
Napoca Baschet School Cluj-Napoca - F 17 - 24
Vineri 23.06 4 12:00 ACSB Raptors Bucuresti 9 52
ACS Baschet Star 1 Oradea (*) 93 - 109
Vineri 23.06 5 8:00 CSS 4 Negru Bucuresti 25
17 ACS Lucky Dragons Targu Mures 25 - 32
Vineri 23.06 5 9:00 CS Phoenix Galati - F 11 12
ACS Galactica Cluj-Napoca - F 9 - 16
Vineri 23.06 5 10:00 ACS ID Ingerii Baniei 1 Craiova 20 41
CS Spike Bucuresti 9 - 16
Vineri 23.06 5 11:00 CSS 4 Bucuresti - F 17
4 ACS Admar Costinesti - F 25 - 32
Vineri 23.06 5 12:00 CS Laguna 1 Constanta (#) 3 28
ACS Baschet Star 2 Oradea (*) 93 - 109
Vineri 23.06 6 8:00 ACS Axiopolis Sport Cernavoda 24
2 ACS Dan Dacian Rosu Bucuresti 25 - 32
Vineri 23.06 6 9:00 ACS Sepsi Sic Sfantu Gheorghe - F 17
16 CSM Calarasi - F 9 - 16
Vineri 23.06 6 10:00 ACS Soimii Albi Bucuresti 25
17 CSS Nr 5 Bucuresti 9 - 16
Vineri 23.06 6 11:00 ACS Gladius Alb Targu Mures - F 34
11 ACS ICED Bucuresti - F 25 - 32
Vineri 23.06 6 12:00 TDM Akademy Albastru Satu Mare (*) 42
2 ACS 4 Sports Agronomia Albastru Bucuresti 93 - 109
Vineri 23.06 7 8:00 ACS Juniors 1 Craiova - descalificata 0 20 CS Magic Champions Bucuresti 25 - 32
Vineri 23.06 7 9:00 AS BC Valbon Arad - F 13 18
C Sportul Studentesc 1 Bucuresti - F 9 - 16
Vineri 23.06 7 10:00 CS Phoenix Constanta 20 23
CSS Sighet Albastru Sighetu Marmatiei 9 - 16
Vineri 23.06 7 11:00 ACS Soimii Albi Bucuresti - F 10 14
CS Cuza Sport Braila - F 25 - 32
Vineri 23.06 7 12:00 ---     ACS Baschet Star 3 Oradea (*) 93 - 109
Vineri 23.06 8 8:00 CSS 4 Galben Bucuresti 27
25 ACS BC Lions 1 Craiova 25 - 32
Vineri 23.06 8 9:00 ACS BC Sirius Targu Mures - F 15 27
CS Otopeni - F 9 - 16
Vineri 23.06 8 10:00 ACS 4 Sports Agronomia Alb Bucuresti 43
39 ABC Shooters Sevlar Ploiesti 9 - 16
Vineri 23.06 8 11:00 ABC Magic 2 Satu Mare - F 19
14 CSS Sfantu Gheorghe - F 25 - 32
Vineri 23.06 8 12:00 ACS Shooting Stars Buftea (*) 51
2 ACS Baschet Star 5 Oradea (*) 93 - 109
Vineri 23.06 9 8:00 ABC Laguna Bucuresti 16
11 CS Olimpia Bucuresti 33 - 52
Vineri 23.06 9 9:00 CSO Voluntari 11 21
BC Slam Rosu Bucuresti 33 - 52
Vineri 23.06 9 10:00 ACS Toyin Constanta 22
7 ABC Galactica Brasov 53 - 72
Vineri 23.06 9 11:00 ACS U-BT 2 Cluj-Napoca 17
7 ACS U-BT 5 Cluj-Napoca 53 - 72
Vineri 23.06 9 12:00 CS Navodari 5 34
TDM Akademy Portocaliu Satu Mare (*) 93 - 109
Vineri 23.06 10 8:00 CS Phoenix 2 Galati 15 17
BC Nitulescu Ramnicu Valcea 33 - 52
Vineri 23.06 10 9:00 CSU 2 Ploiesti 17 25
ACS Salema Basket Sfantu Gheorghe 33 - 52
Vineri 23.06 10 10:00 CS Steaua Magic 2008 Bucuresti 31
17 BC Slam Albastru Bucuresti 53 - 72
Vineri 23.06 10 11:00 ACS For You Cluj-Napoca 11 28
LPS Alb Targu Mures 53 - 72
Vineri 23.06 10 12:00 Baschet Team Giurgiu (*) 43
2 CS MP Sport 2 Timisoara 93 - 109
Vineri 23.06 11 8:00 ABC Leii Bucuresti 49
16 ACS Baller Otopeni 2 Bucuresti 33 - 52
Vineri 23.06 11 9:00 CSU 3 Ploiesti 9 24
CSS Ramnicu Valcea 33 - 52
Vineri 23.06 11 10:00 CS Cuza Sport Braila 43
7 CS Miandra Buzau 53 - 72
Vineri 23.06 11 11:00 ACS Dan Dacian Mov Bucuresti 10 25
ACS Baller Otopeni 3 Bucuresti 53 - 72
Vineri 23.06 11 12:00 ACS Dan Dacian Negru Bucuresti 16
8 ACS Baschet Star 4 Oradea (*) 73 - 92
Vineri 23.06 12 8:00 CS Dinamo CSS 6 - 1 Bucuresti 40
33 LPS Mov Targu Mures 33 - 52
Vineri 23.06 12 9:00 AS BC Fan Baschet Otopeni 20
14 BC Slam Alb Bucuresti 33 - 52
Vineri 23.06 12 10:00 ACS PBA Panatinaikos Bucuresti 30
13 ACS U-BT 3 Cluj-Napoca 53 - 72
Vineri 23.06 12 11:00 ABC Magic Satu Mare 18 23
CS Dinamo CSS 6 - 2 Bucuresti 53 - 72
Vineri 23.06 12 12:00 ACS Total Sport 2 Bucuresti (#) 12
4 AS Baschet 2016 Giurgiu (*) 73 - 92
Vineri 23.06 13 8:00 ACS BC Starters Iasi 15
9 CS Toro Dunk Craiova 33 - 52
Vineri 23.06 13 9:00 ACS U-BT 4 Cluj-Napoca 13 16
ACS Dan Dacian Gri Bucuresti 33 - 52
Vineri 23.06 13 10:00 ACS Dan Dacian Verde Bucuresti 19
7 ACS ICED Bucuresti 53 - 72
Vineri 23.06 13 11:00 CSU Brasov (#) 0 20
CSS Sighet Alb Sighetu Marmatiei 53 - 72
Vineri 23.06 14 8:00 ACS Champions Bucuresti Craiova 22
19 ACS Vilis Bucuresti 73 - 92
Vineri 23.06 14 9:00 ACS Eco Sport Team 2 Sibiu 36
8 ACS ID Ingerii Baniei 3 Craiova 73 - 92
Vineri 23.06 14 10:00 LPS CSU Pitesti 10
7 ACS Dan Dacian Albastru Bucuresti 73 - 92
Vineri 23.06 14 11:00 ACS Muresul Ludus 24
20 CSS Targoviste 73 - 92
Vineri 23.06 15 8:00 ACS Admar Costinesti 19
15 CS Phoenix 3 Galati 73 - 92
Vineri 23.06 15 9:00 CSU 4 Ploiesti 3 18
ACS ID Ingerii Baniei 2 Craiova 73 - 92
Vineri 23.06 15 10:00 ACS U-BT 6 Cluj-Napoca 19
12 ACS Juniors 2 Craiova 73 - 92
Vineri 23.06 15 11:00 ACS Fly OC Constanta 27
3 CSS Nr 1 Constanta 73 - 92

Din categoriile: Comisia de competitii, Liga nationala de minibaschet

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI

Vezi toate stirile
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.