Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal FIBA
FIBA EuroBasket 2017
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet

Comisia de competitii

Vineri, 23 iunie 2017

Programul jocurilor Baby Baschet - Sesiunea 8 - 23.06.2017

Autor: Federatia Romana de Baschet


Vineri 23.06 1 15:30 ACS U-BT 1 Cluj-Napoca 31
18 ACS Baller Otopeni 1 Bucuresti 5 - 8
Vineri 23.06 1 16:30 CS Olimpia 2 Bucuresti - F 32
8 ACS Gladius Rosu Targu Mures - F 1 - 4
Vineri 23.06 1 17:30 ACS Dan Dacian Alb Bucuresti 13 32
CSU 1 Ploiesti 1 - 4
Vineri 23.06 1 18:30 CSS Bega Timisoara - F 21
15 CSS Craiova - F 5 - 8
Vineri 23.06 1 19:30 CSS Nr 6 Champions Bucuresti - F 4 9
ACS Eko Sighet Sighetu Marmatiei - F 33 - 38
Vineri 23.06 2 15:30 ACS Total Sport 1 Bucuresti 21 23
ACS Play Ball Bucuresti 5 - 8
Vineri 23.06 2 16:30 CS Crisul Rookies Oradea - F 9 21
ACS Dan Dacian Portocaliu Bucuresti - F 1 - 4
Vineri 23.06 2 17:30 ACS Eco Sport Team 1 Sibiu 20 23
ACS MC Ball Mangalia 1 - 4
Vineri 23.06 2 18:30 CS Olimpia 3 Bucuresti - F 5 20
CS Olimpia 1 Bucuresti - F 5 - 8
Vineri 23.06 2 19:30 ACS Baschet 2016 Giurgiu (*) - F 4 9
C Sportul Studentesc 2 Bucuresti - F 33 - 38
Vineri 23.06 3 15:30 CS Spike Bucuresti 14
7 ACS Soimii Albi Bucuresti 9 - 12
Vineri 23.06 3 16:30 CS Galactica Cluj-Napoca - F 10 12
ACS Sepsi Sic Sfantu Gheorghe - F 9 - 12
Vineri 23.06 3 17:30 CSS Sighet Albastru Sighetu Marmatiei 11 24
ACS 4 Sports Agronomia Alb Bucuresti 9 - 12
Vineri 23.06 3 18:30 C Sportul Studentesc 1 Bucuresti - F 3 13
CS Otopeni - F 9 - 12
Vineri 23.06 3 19:30 CSS Al Ceusianu Reghin - F 2 19
TDM Akademy Satu Mare (*) - F 33 - 38
Vineri 23.06 4 15:30 ACS ID Ingerii Baniei 1 Craiova 19 23
CSS Nr 5 Bucuresti 13 - 16
Vineri 23.06 4 16:30 CS Phoenix Galati - F 11 13 CSM Calarasi - F 13 - 16
Vineri 23.06 4 17:30 CS Phoenix Constanta 7 33
ABC Shooters Sevlar Ploiesti 13 - 16
Vineri 23.06 4 18:30 AS BC Valbon Arad - F 14 18
ACS BC Sirius Targu Mures - F 13 - 16
Vineri 23.06 4 19:30 ACS Baschet Star 5 Oradea (*)     --- 93 - 109
Vineri 23.06 5 15:30 CS Phoenix 1 Galati 22 24
A Solaris Sporting Club Ploiesti 17 - 20
Vineri 23.06 5 16:30 ABC Magic 1 Satu Mare - F 22
15 LPS Alba Iulia - F 17 - 20
Vineri 23.06 5 17:30 BC CSU 2 Sibiu 9 35
ACS Gladius Targu Mures 17 - 20
Vineri 23.06 5 18:30 ABC Leii Bucuresti - F 14
6 Napoca Baschet School Cluj-Napoca - F 17 - 20
Vineri 23.06 5 19:30 ACS Baschet Star 3 Oradea (*) 12 34
ACS Shooting Stars Buftea (*) 93 - 109
Vineri 23.06 6 15:30 BC CSU 1 Sibiu 24
10 CS MP Sport 1 Timisoara 21 - 24
Vineri 23.06 6 16:30 ACS Dan Dacian Negru Bucuresti - F 4 6
CS Olimpia 4 Bucuresti  - F 21 - 24
Vineri 23.06 6 17:30 ACS Dan Dacian Portocaliu Bucuresti 21
16 CS Tonika Pucioasa 21 - 24
Vineri 23.06 6 18:30 ACS BC Lions Craiova - F 26
15 ACS U-BT Cluj-Napoca - F 21 - 24
Vineri 23.06 6 19:30 CS MP Sport 2 Timisoara 16
4 CS Navodari 93 - 109
Vineri 23.06 7 15:30 CSS 4 Negru Bucuresti 24
19 ACS Axiopolis Sport Cernavoda 25 - 28
Vineri 23.06 7 16:30 CSS 4 Bucuresti - F 37
6 ACS Gladius Alb Targu Mures - F 25 - 28
Vineri 23.06 7 17:30 CS Magic Champions Bucuresti 20
5 CSS 4 Galben Bucuresti 25 - 28
Vineri 23.06 7 18:30 CS Cuza Sport Braila - F 33
7 ABC Magic 2 Satu Mare - F 25 - 28
Vineri 23.06 7 19:30 TDM Akademy Portocaliu Satu Mare (*) 22 38
Baschet Team Giurgiu (*) 93 - 109
Vineri 23.06 8 15:30 ACS Lucky Dragons Targu Mures 35
14 ACS Dan Dacian Rosu Bucuresti 29 - 32
Vineri 23.06 8 16:30 ACS Admar Costinesti - F 16
7 ACS ICED Bucuresti - F 29 - 32
Vineri 23.06 8 17:30 ACS Juniors 1 Craiova - descalificata 0 20 ACS BC Lions 1 Craiova 29 - 32
Vineri 23.06 8 18:30 ACS Soimii Albi Bucuresti - F 30
17 CSS Sfantu Gheorghe - F 29 - 32
Vineri 23.06 8 19:30 ACS Baschet Star 1 Oradea (*) 80
14 AS BC Valbon Arad 93 - 109
Vineri 23.06 9 15:30 BC Slam Rosu Bucuresti 8 22
ABC Laguna Bucuresti 33 - 52
Vineri 23.06 9 16:30 CS Olimpia Bucuresti 13 34
CSO Voluntari 33 - 52
Vineri 23.06 9 17:30 ACS U-BT 5 Cluj-Napoca 2 28
ACS Toyin Constanta 53 - 72
Vineri 23.06 9 18:30 ABC Galactica Brasov 20 24
ACS U-BT 2 Cluj-Napoca 53 - 72
Vineri 23.06 9 19:30 ACS Baschet Star 2 Oradea (*) 34
13 ACS BC Lions 2 Craiova 93 - 109
Vineri 23.06 10 15:30 ACS Salema Basket Sfantu Gheorghe 25
19 CS Phoenix 2 Galati 33 - 52
Vineri 23.06 10 16:30 BC Nitulescu Ramnicu Valcea 13 17
CSU 2 Ploiesti 33 - 52
Vineri 23.06 10 17:30 LPS Alb Targu Mures 16 18
CS Steaua Magic 2008 Bucuresti 53 - 72
Vineri 23.06 10 18:30 BC Slam Albastru Bucuresti 4 10
ACS For You Cluj-Napoca 53 - 72
Vineri 23.06 10 19:30 ACS 4 Sports Agronomia Albastru Bucuresti 4 17
CS Laguna 2 Constanta 93 - 109
Vineri 23.06 11 15:30 CSS Ramnicu Valcea 13 39
ABC Leii Bucuresti 33 - 52
Vineri 23.06 11 16:30 ACS Baller Otopeni 2 Bucuresti 16
8 CSU 3 Ploiesti 33 - 52
Vineri 23.06 11 17:30 ACS Baller Otopeni 3 Bucuresti 9 35
CS Cuza Sport Braila 53 - 72
Vineri 23.06 11 18:30 CS Miandra Buzau 26
6 ACS Dan Dacian Mov Bucuresti 53 - 72
Vineri 23.06 11 19:30 AS Baschet 2016 Giurgiu (*) 15
13 ACS Dan Dacian Negru Bucuresti 73 - 92
Vineri 23.06 12 15:30 BC Slam Alb Bucuresti 19 41
CS Dinamo CSS 6 - 1 Bucuresti 33 - 52
Vineri 23.06 12 16:30 LPS Mov Targu Mures 25 35
AS BC Fan Baschet Otopeni 33 - 52
Vineri 23.06 12 17:30 CS Dinamo CSS 6 - 2 Bucuresti 28
19 ACS PBA Panatinaikos Bucuresti 53 - 72
Vineri 23.06 12 18:30 ACS U-BT 3 Cluj-Napoca 20 22
ABC Magic Satu Mare 53 - 72
Vineri 23.06 12 19:30 ACS Baschet Star 4 Oradea (*) 7 10
ACS Total Sport 2 Bucuresti (#) 73 - 92
Vineri 23.06 13 16:30 ACS Dan Dacian Gri Bucuresti 13 15
ACS BC Starters Iasi 33 - 52
Vineri 23.06 13 17:30 CS Toro Dunk Craiova 5 16
ACS U-BT 4 Cluj-Napoca 33 - 52
Vineri 23.06 13 18:30 CSS Sighet Alb Sighetu Marmatiei 9 15
ACS Dan Dacian Verde Bucuresti 53 - 72
Vineri 23.06 13 19:30 ACS ICED Bucuresti 20
0 CSU Brasov (#) 53 - 72
Vineri 23.06 14 16:30 ACS ID Ingerii Baniei 3 Craiova 6 30
ACS Champions Bucuresti Craiova 73 - 92
Vineri 23.06 14 17:30 ACS Vilis Bucuresti 4 18
ACS Eco Sport Team 2 Sibiu 73 - 92
Vineri 23.06 14 18:30 CSS Targoviste 13 25
LPS CSU Pitesti 73 - 92
Vineri 23.06 14 19:30 ACS Dan Dacian Albastru Bucuresti 11 16
ACS Muresul Ludus 73 - 92
Vineri 23.06 15 16:30 ACS ID Ingerii Baniei 2 Craiova 18
4 ACS Admar Costinesti 73 - 92
Vineri 23.06 15 17:30 CS Phoenix 3 Galati 25
14 CSU 4 Ploiesti 73 - 92
Vineri 23.06 15 18:30 CSS Nr 1 Constanta 12 15
ACS U-BT 6 Cluj-Napoca 73 - 92
Vineri 23.06 15 19:30 ACS Juniors 2 Craiova 7 15
ACS Fly OC Constanta 73 - 92

Din categoriile: Comisia de competitii, Liga nationala de minibaschet

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI

Vezi toate stirile
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.