Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal FIBA
FIBA EuroBasket 2017
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet

Comisia de competitii

Sambata, 24 iunie 2017

Programul jocurilor Baby Baschet - Sesiunea 9 - 24.06.2017

Autor: Federatia Romana de Baschet

Sambata 24.06 1 9:00 ACS Gladius Rosu Targu Mures - F 8 27
CS Crisul Rookies Oradea - F 3 - 4
Sambata 24.06 1 10:00 ACS Dan Dacian Alb Bucuresti 31
13 ACS Eco Sport Team 1 Sibiu 3 - 4
Sambata 24.06 1 11:15 CS Olimpia 2 Bucuresti - F 12 28
ACS Dan Dacian Portocaliu Bucuresti - F 1 - 2
Sambata 24.06 1 12:30 CSU 1 Ploiesti 69
23 ACS MC Ball Mangalia 1 - 2
Sambata 24.06 2 8:00 CSS Craiova - F 11
7 CS Olimpia 3 Bucuresti - F 7 - 8
Sambata 24.06 2 9:00 CSS Bega Timisoara - F 18 30
CS Olimpia 1 Bucuresti - F 5 - 6
Sambata 24.06 2 10:00 ACS Baller Otopeni 1 Bucuresti 20 25
ACS Total Sport 1 Bucuresti 7 - 8
Sambata 24.06 2 11:00 ACS U-BT 1 Cluj-Napoca 29
17 ACS Play Ball Bucuresti 5 - 6
Sambata 24.06 3 9:00 CS Galactica Cluj-Napoca - F 12 32
C Sportul Studentesc 1 Bucuresti - F 11 - 12
Sambata 24.06 3 10:00 ACS Sepsi Sic Sfantu Gheorghe - F 4 32
CS Otopeni - F 9 - 10
Sambata 24.06 3 11:00 ACS Soimii Albi Bucuresti 20
0 CSS Sighet Albastru Sighetu Marmatiei 11 - 12
Sambata 24.06 3 12:00 CS Spike Bucuresti 29
18 ACS 4 Sports Agronomia Alb Bucuresti 9 - 10
Sambata 24.06 4 8:00 ACS Baschet Star 5 Oradea (*) 0 0 ACS Baschet Star 3 Oradea (*) 93 - 109
Sambata 24.06 4 9:00 CS Phoenix Galati - F 16 28
AS BC Valbon Arad - F 15 - 16
Sambata 24.06 4 10:00 CSM Calarasi - F 33
17 ACS BC Sirius Targu Mures - F 13 - 14
Sambata 24.06 4 11:00 ACS ID Ingerii Baniei 1 Craiova 19
14 CS Phoenix Constanta 15 - 16
Sambata 24.06 4 12:00 CSS Nr 5 Bucuresti 14 25
ABC Shooters Sevlar Ploiesti 13 - 14
Sambata 24.06 5 8:00 ---     ACS Shooting Stars Buftea (*) 93 - 109
Sambata 24.06 5 9:00 LPS Alba Iulia - F 25
6 Napoca Baschet School Cluj-Napoca - F 19 - 20
Sambata 24.06 5 10:00 ABC Magic 1 Satu Mare - F 30 36
ABC Leii Bucuresti - F 17 - 18
Sambata 24.06 5 11:00 CS Phoenix 1 Galati 24
11 BC CSU 2 Sibiu 19 - 20
Sambata 24.06 5 12:00 A Solaris Sporting Club Ploiesti 14 19
ACS Gladius Targu Mures 17 - 18
Sambata 24.06 6 8:00 CS MP Sport 2 Timisoara 14 44
TDM Akademy Portocaliu Satu Mare (*) 93 - 109
Sambata 24.06 6 9:00 ACS Dan Dacian Negru Bucuresti - F 6 18
ACS U-BT Cluj-Napoca - F 23 - 24
Sambata 24.06 6 10:00 CS Olimpia 4 Bucuresti  - F 4 20
ACS BC Lions Craiova - F 21 - 22
Sambata 24.06 6 11:00 CS MP Sport 1 Timisoara 9 15
CS Tonika Pucioasa 23 - 24
Sambata 24.06 6 12:00 BC CSU 1 Sibiu 28
22 ACS Dan Dacian Portocaliu Bucuresti 21 - 22
Sambata 24.06 7 8:00 CS Navodari 0 20
Baschet Team Giurgiu (*) 93 - 109
Sambata 24.06 7 9:00 ACS Gladius Alb Targu Mures - F 11 41
ABC Magic 2 Satu Mare - F 27 - 28
Sambata 24.06 7 10:00 CSS 4 Bucuresti - F 27 28
CS Cuza Sport Braila - F 25 - 26
Sambata 24.06 7 11:00 ACS Axiopolis Sport Cernavoda 22
16 CSS 4 Galben Bucuresti 27 - 28
Sambata 24.06 7 12:00 CSS 4 Negru Bucuresti     CS Magic Champions Bucuresti 25 - 26
Sambata 24.06 8 8:00 AS BC Valbon Arad 45
4 ACSB Raptors Bucuresti 93 - 109
Sambata 24.06 8 9:00 ACS ICED Bucuresti - F 3 26
CSS Sfantu Gheorghe - F 31 - 32
Sambata 24.06 8 10:00 ACS Admar Costinesti - F 3 20
ACS Soimii Albi Bucuresti - F 29 - 30
Sambata 24.06 8 11:00 ACS Dan Dacian Rosu Bucuresti 20 0 ACS Juniors 1 Craiova - descalificata 31 - 32
Sambata 24.06 8 12:00 ACS Lucky Dragons Tg Mures 13 21
ACS BC Lions 1 Craiova 29 - 30
Sambata 24.06 9 8:00 ACS BC Lions 2 Craiova 20
0 CS Laguna 1 Constanta (#) 93 - 109
Sambata 24.06 9 9:00 ACS U-BT 5 Cluj-Napoca 9 19
ABC Galactica Brasov 53 - 72
Sambata 24.06 9 10:00 ACS Toyin Constanta 40
22 ACS U-BT 2 Cluj-Napoca 53 - 72
Sambata 24.06 9 11:00 BC Slam Rosu Bucuresti 22
12 CS Olimpia Bucuresti 33 - 52
Sambata 24.06 9 12:00 ABC Laguna Bucuresti 25
18 CSO Voluntari 33 - 52
Sambata 24.06 10 8:00 CS Laguna 2 Constanta 8 34
TDM Akademy Albastru Satu Mare (*) 93 - 109
Sambata 24.06 10 9:00 LPS Alb Targu Mures 31
11 BC Slam Albastru Bucuresti 53 - 72
Sambata 24.06 10 10:00 CS Steaua Magic 2008 Bucuresti 36
20 ACS For You Cluj-Napoca 53 - 72
Sambata 24.06 10 11:00 ACS Salema Basket Sfantu Gheorghe 13 16
BC Nitulescu Ramnicu Valcea 33 - 52
Sambata 24.06 10 12:00 CS Phoenix 2 Galati 8 17
CSU 2 Ploiesti 33 - 52
Sambata 24.06 11 8:00 AS Baschet 2016 Giurgiu (*) 11
9 ACS Baschet Star 4 Oradea (*) 73 - 92
Sambata 24.06 11 9:00 ACS Baller Otopeni 3 Bucuresti 10
7 CS Miandra Buzau 53 - 72
Sambata 24.06 11 10:00 CS Cuza Sport Braila 35
7 ACS Dan Dacian Mov Bucuresti 53 - 72
Sambata 24.06 11 11:00 CSS Ramnicu Valcea 18
9 ACS Baller Otopeni 2 Bucuresti 33 - 52
Sambata 24.06 11 12:00 ABC Leii Bucuresti 50
6 CSU 3 Ploiesti 33 - 52
Sambata 24.06 12 8:00 ACS Dan Dacian Negru Bucuresti 20
0 ACS Total Sport 2 Bucuresti (#) 73 - 92
Sambata 24.06 12 9:00 CS Dinamo CSS 6 - 2 Bucuresti 31
15 ACS U-BT 3 Cluj-Napoca 53 - 72
Sambata 24.06 12 10:00 ACS PBA Panatinaikos Bucuresti 22
21 ABC Magic Satu Mare 53 - 72
Sambata 24.06 12 11:00 LPS Mov Targu Mures 27
19 BC Slam Alb Bucuresti 33 - 52
Sambata 24.06 12 12:00 CS Dinamo CSS 6 - 1 Bucuresti 24
19 AS BC Fan Baschet Otopeni 33 - 52
Sambata 24.06 13 8:00 CSS Sighet Alb Sighetu Marmatiei 0 20
ACS ICED Bucuresti 53 - 72
Sambata 24.06 13 9:00 ACS Dan Dacian Verde Bucuresti 18
8 CSU Brasov (#) 53 - 72
Sambata 24.06 13 10:00 ACS Dan Dacian Gri Bucuresti 15
9 CS Toro Dunk Craiova 33 - 52
Sambata 24.06 13 11:00 ACS BC Starters Iasi 0 20
ACS U-BT 4 Cluj-Napoca 33 - 52
Sambata 24.06 14 8:00 CSS Targoviste 23
12 ACS Dan Dacian Albastru Bucuresti 73 - 92
Sambata 24.06 14 9:00 LPS CSU Pitesti 17 20
ACS Muresul Ludus 73 - 92
Sambata 24.06 14 10:00 ACS ID Ingerii Baniei 3 Craiova 3 23
ACS Vilis Bucuresti 73 - 92
Sambata 24.06 14 11:00 ACS Champions Bucuresti Craiova 18
13 ACS Eco Sport Team 2 Sibiu 73 - 92
Sambata 24.06 15 8:00 CSS Nr 1 Constanta 0 20 ACS Juniors 2 Craiova 73 - 92
Sambata 24.06 15 9:00 ACS U-BT 6 Cluj-Napoca 8 30 ACS Fly OC Constanta 73 - 92
Sambata 24.06 15 10:00 ACS ID Ingerii Baniei 2 Craiova 18 23
CS Phoenix 3 Galati 73 - 92
Sambata 24.06 15 11:00 ACS Admar Costinesti 14
13 CSU 4 Ploiesti 73 - 92

Din categoriile: Comisia de competitii, Liga nationala de minibaschet

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.