Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet Facebook Vulturii Facebook Acvilele

Comisia de competitii

Luni, 26 iunie 2017

Programul jocurilor Mini Baschet Feminin si Masculin Albastru - Sesiunea 1 - 26.06.2017

Autor: Federatia Romana de Baschet


Ziua Terenul Ora Echipa A Scor A Scor B Echipa B
Luni 26.06 1 8:00 ACS Gladius Alb Targu  Mures - F 24 53
CSS Unirea Iasi - F
Luni 26.06 1 9:00 ABC Leii Bucuresti - F 35 43
CSS Al. Ceusianu Reghin - F
Luni 26.06 1 10:00 LPS CSU Pitesti - F 13 39
CS Phoenix 1 Galati - F
Luni 26.06 1 11:00 ACS Gladius Rosu Targu Mures - F 33
12 LPS Alba Iulia - F
Luni 26.06 1 12:00 CSM Ramnicu Sarat 40
33 ABC Shooting Star Buftea (*)
Luni 26.06 2 8:00 CSS Gloria Arad - F 28 31
CSS Gheorgheni - F
Luni 26.06 2 9:00 CS Phoenix 2 Galati - F 5 43
CS Olimpia 1 Bucuresti - F
Luni 26.06 2 10:00 ACS Galactica 1 Cluj-Napoca - F 26
21 CSS CSM 1 Ploiesti - F
Luni 26.06 2 11:00 CS Crisul Rookies Oradea - F 36
13 CS Laguna Constanta - F
Luni 26.06 2 12:00 CS Cuza Sport 2 Braila 7 43 ACS U-BT 7 Cluj-Napoca
Luni 26.06 3 8:00 CSS CSM 2 Ploiesti - F 27
16 LPS Satu Mare - F
Luni 26.06 3 9:00 C Sportul Studentesc Bucuresti - F 68
1 CS BC Heroes Cluj-Napoca - F
Luni 26.06 3 10:00 CSS Nr 5 Bucuresti - F 31
22 CSS Sfantu Gheorghe - F
Luni 26.06 3 11:00 ACS Lucky Dragons Tg Mures - F 6 62
CS Teleorman Alexandria - F
Luni 26.06 3 12:00 MP Sport Timisoara 8 39
ACS Fly OC Constanta
Luni 26.06 4 8:00 CSS Nr 1 Constanta - F 11 61
ACSB Raptors Bucuresti - F
Luni 26.06 4 9:00 MP Sport Timisoara - F 33
8 BC Nitulescu Ramnicu Valcea - F
Luni 26.06 4 10:00 CSS Brasovia Brasov - F     - - -
Luni 26.06 4 11:00 BC Valbon Arad - F 10 48
CS Olimpia 2 Bucuresti - F
Luni 26.06 4 12:00 ACS Regal Bucuresti 7 12
CSU 2 Ploiesti
Luni 26.06 5 8:00 CSS Nr 6 Champions 1 Bucuresti - F 31
23 ACS Roth Baia Mare - F
Luni 26.06 5 9:00 ACS For You Cluj-Napoca - F 23 33
ACS Sepsi Sic Sfantu Gheorghe - F
Luni 26.06 5 10:00 CN Tudor Vladimirescu Tg Jiu - F 51
36 CSS Nr 4 Bucuresti - F
Luni 26.06 5 11:00 ACS MC Ball Mangalia - F 32
12 ACS Galactica 2 Cluj-Napoca - F
Luni 26.06 5 12:00 AS Baschet Team Giurgiu 37
10 ACS Sportic Pro Baschet Fagaras
Luni 26.06 6 8:00 ACS Iris Iasi - F 14 47
ACS BC Sirius Targu Mures - F
Luni 26.06 6 9:00 CSS CN Teodor Nes Salonta - F 43
21 ABC Club Magic Satu Mare - F
Luni 26.06 6 10:00 ACS U-BT Cluj-Napoca - F 14 21
ACS Dan Dacian Negru Bucuresti - F
Luni 26.06 6 11:00 CSS Palatul Copiilor Constanta - F 28 42
CSS Sibiu - F
Luni 26.06 6 12:00 ACS Dan Dacian Gri Bucuresti 12 27
CSS Nr 4 Albastru Bucuresti
Luni 26.06 7 8:00 ACS Dan Dacian Portocaliu Bucuresti - F 22
7 CSS Bega Timisoara - F
Luni 26.06 7 9:00 ACS Admar Costinesti - F 5 27
ACS KSE 1 Targu Secuiesc - F
Luni 26.06 7 10:00 ACS KSE 2 Tg Secuiesc - F 10 33
BC Slam Bucuresti - F
Luni 26.06 7 11:00 ACS Phoenix Suceava (*) - F 2 33
CSS 2 Craiova - F
Luni 26.06 7 12:00 ACS Deceneu 2 Tulcea 3 48
LPS Targu Mures
Luni 26.06 8 8:00 CSU Phoenix Constanta - F 43
10 CS National Iasi - F
Luni 26.06 8 9:00 CS Cuza Sport Braila - F 7 8
CSS 6 Champions 2 Bucuresti - F
Luni 26.06 8 10:00 SG Sorin Titel Margina (*) - F 40
12 CSM Targoviste - F
Luni 26.06 8 11:00 CSS 1 Craiova - F 22
12 ACS Eko Sighet - F
Luni 26.06 8 12:00 CSS 2 Medias 27
6 LPS CSU 5 Pitesti
Luni 26.06 9 8:00 LPS CSU 4 Pitesti 14 30
CSS Giurgiu
Luni 26.06 9 9:00 ABC Club Magic 2 Satu Mare 20 21
ACS Dan Dacian Negru Bucuresti
Luni 26.06 9 10:00 ACS Soimii Albi Bucuresti 22
15 ACS Baller 3 Bucuresti
Luni 26.06 9 11:00 CSS Sighetu Marmatiei 25
23 CSS 1 Medias
Luni 26.06 10 8:00 ACS Dan Dacian Albastru Bucuresti 13 17
CS National Iasi
Luni 26.06 10 9:00 ACS Dream Team Caracal 23 31
ABC Castorii Suceava
Luni 26.06 10 10:00 ACS Fan Baschet 2 Otopeni 8 33
ACS U-BT 6 Cluj-Napoca
Luni 26.06 10 11:00 ABC Club Magic 1 Satu Mare 37
17 ACS ICED Bucuresti
Luni 26.06 11 8:00 ACS For You Apahida 27
15 CS Steaua Magic 2 Bcuresti
Luni 26.06 11 9:00 ACS Vilis 2 Bucuresti 9 15
ACS Deceneu 1 Tulcea
Luni 26.06 11 10:00 ABC Laguna Alb Bucuresti 13 26
ABC T Pack Ploiesti
Luni 26.06 11 11:00 ABC Best Arad 30 31
ACS Flame Ilfov Bucuresti
Luni 26.06 12 8:00 CS Cuza Sport 1 Braila 37
7 ABC Laguna Negru Bucuresti
Luni 26.06 12 9:00 ACS 4Sports Agronomia Bucuresti 29 51
CSO 2 Voluntari
Luni 26.06 12 10:00 ACS Iris Iasi 61
1 CS Navodari
Luni 26.06 12 11:00 ASC Lucky Dragons Targu Mures     Sta
Luni 26.06 13 8:00 ACS U-BT 8 Cluj-Napoca 14 19
ACS Starters Iasi
Luni 26.06 13 9:00 BC Together Targu Mures 16 27
ACS Salema Basket Sf Gheorghe
Luni 26.06 13 10:00 ACS Total Sport Bucuresti 24
8 AS Baschet 2016 Giurgiu (*)
Luni 26.06 13 11:00 CSS Palatul Copiilor Constanta 4 31
ABC Soniks Junior Barlad
Luni 26.06 14 8:00 ACS Phoenix Suceava 28
18 ACS Juniors Craiova
Luni 26.06 14 9:00 CSS Tulcea 34
14 CS Phoenix 3 Galati
Luni 26.06 14 10:00 BC Nitulescu Ramnicu Valcea 4 49
ABC Mures 2 Targu Mures
Luni 26.06 14 11:00 CS Amicii Pitesti 8 34
ACS Panatinaikos PBA Bucuresti

Din categoriile: Comisia de competitii, Liga nationala de minibaschet

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.