Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet Facebook Vulturii Facebook Acvilele

Comisia de competitii

Luni, 26 iunie 2017

Programul jocurilorMini Baschet Feminin si Masculin Albastru -Sesiunea 2- 26.06.2017

Autor: Federatia Romana de Baschet

Luni 26.06 1 15:30 CS BC Heroes Cluj-Napoca - F 14 48 CSS CSM 2 Ploiesti - F
Luni 26.06 1 16:30 LPS Satu Mare - F 3 48 C Sportul Studentesc Bucuresti - F
Luni 26.06 1 17:30 CS Teleorman Alexandria - F 23 40 CSS Nr 5 Bucuresti - F
Luni 26.06 1 18:30 CSS Sfantu Gheorghe - F 46 5 ACS Lucky Dragons Tg Mures - F
Luni 26.06 1 19:30 CSS Giurgiu 38 17 ABC Club Magic 2 Satu Mare
Luni 26.06 2 15:30 BC Nitulescu Ramnicu Valcea - F 20 4 CSS Nr 1 Constanta - F
Luni 26.06 2 16:30 ACSB Raptors Bucuresti - F 28 19 MP Sport Timisoara - F
Luni 26.06 2 17:30 CS Olimpia 2 Bucuresti - F 31 21 CSS Brasovia Brasov - F
Luni 26.06 2 18:30 ---     BC Valbon Arad - F
Luni 26.06 2 19:30 ACS Baller 2 Bucuresti 24 19 CSS Sighetu Marmatiei
Luni 26.06 3 15:30 ACS Sepsi Sic Sfantu Gheorghe - F 12 7 CSS Nr 6 Champions 1 Bucuresti - F
Luni 26.06 3 16:30 ACS Roth Baia Mare - F 27 26 ACS For You Cluj-Napoca - F
Luni 26.06 3 17:30 ACS Galactica 2 Cluj-Napoca - F 7 33 CN Tudor Vladimirescu Tg Jiu - F
Luni 26.06 3 18:30 CSS Nr 4 Bucuresti - F 25 5 ACS MC Ball Mangalia - F
Luni 26.06 3 19:30 ACS Dan Dacian Negru Bucuresti 17 21 ACS Soimii Albi Bucuresti
Luni 26.06 4 15:30 ABC Club Magic Satu Mare - F 24 33 ACS Iris Iasi (*) - F
Luni 26.06 4 16:30 ACS BC Sirius Targu Mures - F 43 8 CSS CN Teodor Nes Salonta - F
Luni 26.06 4 17:30 CSS Sibiu - F 42 8 ACS U-BT Cluj-Napoca - F
Luni 26.06 4 18:30 ACS Dan Dacian Negru Bucuresti - F 14 46 CSS Palatul Copiilor Constanta - F
Luni 26.06 4 19:30 BC Slam Albastru Bucuresti 12 20 LPS CSU 4 Pitesti
Luni 26.06 5 15:30 ACS KSE 1 Targu Secuiesc - F 10 20 ACS Dan Dacian Portocaliu Bucuresti - F
Luni 26.06 5 16:30 CSS Bega Timisoara - F 56 1 ACS Admar Costinesti - F
Luni 26.06 5 17:30 CSS 2 Craiova - F 14 20 ACS KSE 2 Tg Secuiesc - F
Luni 26.06 5 18:30 BC Slam Bucuresti - F 65 1 ACS Phoenix Suceava (*) - F
Luni 26.06 5 19:30 CS National Iasi 22 30 ACS Dream Team Caracal
Luni 26.06 6 15:30 CSS 6 Champions 2 Bucuresti - F 6 34 CSU Phoenix Constanta - F
Luni 26.06 6 16:30 CS National Iasi - F 27 14 CS Cuza Sport Braila - F
Luni 26.06 6 17:30 ACS Eko Sighet - F 28 19 SG Sorin Titel Margina (*) - F
Luni 26.06 6 18:30 CSM Targoviste - F 10 40 CSS 1 Craiova - F
Luni 26.06 6 19:30 ACS U-BT 6 Cluj-Napoca 28 25 ABC Club Magic 1 Satu Mare
Luni 26.06 7 15:30 CSS Al Ceusianu Reghin - F 37 16 ACS Gladius Alb Targu  Mures - F
Luni 26.06 7 16:30 CSS Unirea Iasi - F 21 22 ABC Leii Bucuresti - F
Luni 26.06 7 17:30 LPS Alba Iulia - F 16 6 LPS CSU Pitesti - F
Luni 26.06 7 18:30 CS Phoenix 1 Galati - F 17 20 ACS Gladius Rosu Targu Mures - F
Luni 26.06 7 19:30 ABC Castorii Suceava 43 8 ACS Fan Baschet 2 Otopeni
Luni 26.06 8 15:30 CS Olimpia 1 Bucuresti - F 36 20 CSS Gloria Arad - F
Luni 26.06 8 16:30 CSS Gheorgheni - F 32 9 CS Phoenix 2 Galati - F
Luni 26.06 8 17:30 CS Laguna Constanta - F 5 39 ACS Galactica 1 Cluj-Napoca - F
Luni 26.06 8 18:30 CSS CSM 1 Ploiesti - F 22 26 CS Crisul Rookies Oradea - F
Luni 26.06 8 19:30 CSS Buzau 24 13 ACS Dan Dacian Albastru Bucuresti
Luni 26.06 9 15:30 CS Steaua Magic 2 Bcuresti 15 11 ACS Vilis 2 Bucuresti
Luni 26.06 9 16:30 ABC T Pack Ploiesti 35 25 ABC Best Arad
Luni 26.06 9 17:30 ACS Deceneu 1 Tulcea 9 15 ABC Laguna Alb Bucuresti
Luni 26.06 9 18:30 CNS Cetate Deva 35 23 ACS For You Apahida
Luni 26.06 10 15:30 ABC Laguna Negru Bucuresti 23 25 ACS 4Sports Agronomia Bucuresti
Luni 26.06 10 16:30 CS Navodari 4 66 ASC Lucky Dragons Targu Mures
Luni 26.06 10 17:30 CSO 2 Voluntari 41 28 ACS Iris Iasi (*)
Luni 26.06 10 18:30 ACS U-BT 5 Cluj-Napoca 28 32 CS Cuza Sport 1 Braila
Luni 26.06 11 15:30 ACS Starters Iasi 33 28 BC Together Targu Mures
Luni 26.06 11 16:30 AS Baschet 2016 Giurgiu (*) 28 27 CSS Palatul Copiilor Constanta
Luni 26.06 11 17:30 ACS Salema Basket Sf Gheorghe 20 0 ACS Total Sport Bucuresti
Luni 26.06 11 18:30 BC Popovici Gheorghita Gaesti 38 26 ACS U-BT 8 Cluj-Napoca
Luni 26.06 12 15:30 ACS Juniors Craiova 5 39 CSS Tulcea
Luni 26.06 12 16:30 ABC Mures 2 Targu Mures 42 1 CS Amicii Pitesti
Luni 26.06 12 17:30 CS Phoenix 3 Galati 51 8 BC Nitulescu Ramnicu Valcea
Luni 26.06 12 18:30 ACS KSE Targu Secuiesc 22 14 ACS Phoenix Suceava (*)
Luni 26.06 13 16:30 ABC Shooting Star Buftea (*) 52 10 CS Cuza Sport 2 Braila
Luni 26.06 13 17:30 ACS Fly OC Constanta 29 16 ACS Regal Bucuresti
Luni 26.06 13 18:30 ACS U-BT 7 Cluj-Napoca 35 16 MP Sport Timisoara
Luni 26.06 13 19:30 CN Aurel Vlaicu 2 Bucuresti 7 47 CSM Ramnicu Sarat
Luni 26.06 14 16:30 ACS Sportic Pro Baschet Fagaras 10 17 ACS Dan Dacian Gri Bucuresti
Luni 26.06 14 17:30 LPS Targu Mures 29 20 CSS 2 Medias
Luni 26.06 14 18:30 CSS Nr 4 Albastru Bucuresti 43 9 ACS Deceneu 2 Tulcea
Luni 26.06 14 19:30 ACS TDM Akademy Satu Mare (*) 19 44 AS Baschet Team Giurgiu (*)

Din categoriile: Comisia de competitii, Liga nationala de minibaschet

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI

Vezi toate stirile
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.