Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal FIBA
FIBA EuroBasket 2017
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet

Comisia de competitii

Marti, 27 iunie 2017

Programul jocurilor Mini Baschet Feminin si Masculin Albastru - Sesiunea 3 - 27.06.2017

Autor: Federatia Romana de Baschet


Marti 27.06 1 8:00 ABC Best Arad 14
8 ACS Deceneu 1 Tulcea
Marti 27.06 1 9:00 CN Tudor Vladimirescu Tg Jiu - F 28
11 ACS MC Ball Mangalia - F
Marti 27.06 1 10:00 ACS Galactica 2 Cluj-Napoca - F 9 18
CSS Nr 4 Bucuresti - F
Marti 27.06 1 11:00 CSS Nr 6 Champions 1 Bucuresti - F 26
24 ACS For You Cluj-Napoca - F
Marti 27.06 1 12:00 ACS Sepsi Sic Sfantu Gheorghe - F 16 23
ACS Roth Baia Mare - F
Marti 27.06 2 8:00 ACS Vilis 2 Bucuresti 16 32
CNS Cetate Deva
Marti 27.06 2 9:00 ACS U-BT Cluj-Napoca - F 7 57
CSS Palatul Copiilor Constanta - F
Marti 27.06 2 10:00 CSS Sibiu - F 45
17 ACS Dan Dacian Negru Bucuresti - F
Marti 27.06 2 11:00 ACS Iris Iasi - F 13 23
CSS CN Teodor Nes Salonta - F
Marti 27.06 2 12:00 ABC Club Magic Satu Mare - F 15 56
ACS BC Sirius Targu Mures - F
Marti 27.06 3 8:00 ABC Laguna Alb Bucuresti 20
13 CS Steaua Magic 2 Bcuresti
Marti 27.06 3 9:00 ACS KSE 2 Tg Secuiesc - F 30
5 ACS Phoenix Suceava (*) - F
Marti 27.06 3 10:00 CSS 2 Craiova - F 11 25
BC Slam Bucuresti - F
Marti 27.06 3 11:00 ACS Dan Dacian Portocaliu Bucuresti - F 42
3 ACS Admar Costinesti - F
Marti 27.06 3 12:00 ACS KSE 1 Targu Secuiesc - F 13 24
CSS Bega Timisoara - F
Marti 27.06 4 8:00 ACS Flame Ilfov Bucuresti 22 38
ABC T Pack Ploiesti
Marti 27.06 4 9:00 SG Sorin Titel Margina (*) - F 11 33
CSS 1 Craiova - F
Marti 27.06 4 10:00 ACS Eko Sighet - F 58
8 CSM Targoviste - F
Marti 27.06 4 11:00 CSU Phoenix Constanta - F 29
11 CS Cuza Sport Braila - F
Marti 27.06 4 12:00 CSS 6 Champions 2 Bucuresti - F 22
5 CS National Iasi - F
Marti 27.06 5 8:00 ASC Lucky Dragons Targu Mures 47
30 CSO 2 Voluntari
Marti 27.06 5 9:00 LPS CSU Pitesti - F 3 43
ACS Gladius Rosu Targu Mures - F
Marti 27.06 5 10:00 LPS Alba Iulia - F 16 34
CS Phoenix 1 Galati - F
Marti 27.06 5 11:00 ACS Gladius Alb Targu  Mures - F 16 29
ABC Leii Bucuresti - F
Marti 27.06 5 12:00 CSS Al. Ceusianu Reghin - F 29
19 CSS Unirea Iasi - F
Marti 27.06 6 8:00 ACS 4Sports Agronomia Bucuresti 21 48
ACS U-BT 5 Cluj-Napoca
Marti 27.06 6 9:00 ACS Galactica 1 Cluj-Napoca - F 25
16 CS Crisul Rookies Oradea - F
Marti 27.06 6 10:00 CS Laguna Constanta - F 5 41
CSS CSM 1 Ploiesti - F
Marti 27.06 6 11:00 CSS Gloria Arad - F 42
9 CS Phoenix 2 Galati - F
Marti 27.06 6 12:00 CS Olimpia 1 Bucuresti - F     CSS Gheorgheni - F
Marti 27.06 7 8:00 ACS Iris Iasi 20
13 ABC Laguna Negru Bucuresti
Marti 27.06 7 9:00 CSS Nr 5 Bucuresti - F 52
5 ACS Lucky Dragons Tg Mures - F
Marti 27.06 7 10:00 CS Teleorman Alexandria - F 28
21 CSS Sfantu Gheorghe - F
Marti 27.06 7 11:00 CSS CSM 2 Ploiesti - F 11
7 C Sportul Studentesc Bucuresti - F
Marti 27.06 7 12:00 CS BC Heroes Cluj-Napoca - F 4 32
LPS Satu Mare - F
Marti 27.06 8 8:00 Sta     CS Navodari
Marti 27.06 8 9:00 CSS Brasovia Brasov - F 20
7 BC Valbon Arad - F
Marti 27.06 8 10:00 BC Nitulescu Ramnicu Valcea - F 8 22
ACSB Raptors Bucuresti - F
Marti 27.06 8 11:00 CSS Nr 1 Constanta - F 6 31
MP Sport Timisoara - F
Marti 27.06 8 12:00 CS Olimpia 2 Bucuresti - F     - - -
Marti 27.06 9 8:00 CSS Palatul Copiilor Constanta 11 31
ACS Salema Basket Sf Gheorghe
Marti 27.06 9 9:00 BC Together Targu Mures 30
6 BC Popovici Gheorghita Gaesti
Marti 27.06 9 10:00 ACS Total Sport Bucuresti 30
27 ACS Starters Iasi
Marti 27.06 9 11:00 ABC Soniks Junior Barlad 32
15 AS Baschet 2016 Giurgiu (*)
Marti 27.06 10 8:00 CS Amicii Pitesti 15 34
CS Phoenix 3 Galati
Marti 27.06 10 9:00 CSS Tulcea 39
13 ACS KSE Targu Secuiesc
Marti 27.06 10 10:00 BC Nitulescu Ramnicu Valcea 11 34
ACS Juniors Craiova
Marti 27.06 10 11:00 ACS Panatinaikos PBA Bucuresti 20 27
ABC Mures 2 Targu Mures
Marti 27.06 11 8:00 ACS Regal Bucuresti 19 36
ACS U-BT 7 Cluj-Napoca
Marti 27.06 11 9:00 CS Cuza Sport 2 Braila 14 18
CN Aurel Vlaicu 2 Bucuresti
Marti 27.06 11 10:00 MP Sport Timisoara 17 35
ABC Shooting Star Buftea (*)
Marti 27.06 11 11:00 CSU 2 Ploiesti 8 35
ACS Fly OC Constanta
Marti 27.06 12 8:00 CSS 2 Medias 24 30
CSS Nr 4 Albastru Bucuresti
Marti 27.06 12 9:00 ACS Dan Dacian Gri Bucuresti 9 39
ACS TDM Akademy Satu Mare (*)
Marti 27.06 12 10:00 ACS Deceneu 2 Tulcea 4 16
ACS Sportic Pro Baschet Fagaras
Marti 27.06 12 11:00 LPS CSU 5 Pitesti 7 26
LPS Targu Mures
Marti 27.06 13 8:00 CSS Sighetu Marmatiei 11 32
ACS Dan Dacian Negru Bucuresti
Marti 27.06 13 9:00 ABC Club Magic 2 Satu Mare 18 26
BC Slam Albastru Bucuresti
Marti 27.06 13 10:00 ACS Soimii Albi Bucuresti 10 30
CSS Giurgiu
Marti 27.06 13 11:00 CSS 1 Medias 15 27
ACS Baller 3 Bucuresti
Marti 27.06 14 8:00 ABC Club Magic 1 Satu Mare 31 36
ABC Castorii Suceava
Marti 27.06 14 9:00 ACS Dream Team Caracal 13 18
CSS Buzau
Marti 27.06 14 10:00 ACS Fan Baschet 2 Otopeni 15 18
CS National Iasi
Marti 27.06 14 11:00 ACS ICED Bucuresti 13 30
ACS U-BT 6 Cluj-Napoca

Din categoriile: Comisia de competitii, Liga nationala de minibaschet

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI

Vezi toate stirile
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.