Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal FIBA
FIBA EuroBasket 2017
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet

Comisia de competitii

Miercuri, 28 iunie 2017

Programul jocurilor Mini Baschet Feminin si Masculin Albastru - Sesiunea 5 - 28.06.2017

Autor: Federatia Romana de Baschet

Miercuri  28.06 1 15:30 CSS Gheorgheni – F  29 
   15  ACS Dan Dacian Portocaliu Bucuresti - F 1 - 32
Miercuri  28.06 1 16:30 CS Crisul Rookies Oradea - F 21
18 BC Slam Bucuresti - F 1 - 32
Miercuri  28.06 1 17:30 ABC Leii Bucuresti – F 9 36
CSU Phoenix Constanta - F 1 - 32
Miercuri  28.06 1 18:30 CS Phoenix 1 Galati – F 17 22
CSS 1 Craiova - F 1 - 32
Miercuri  28.06 1 19:30 ACS Deceneu 2 Tulcea 2 63
AS Baschet Team Giurgiu (*)  
Miercuri  28.06 2 15:30 MP Sport Timisoara - F 17 21
CSS Nr 6 Champions 1 Bucuresti - F 1 - 32
Miercuri  28.06 2 16:30 CSS Brasovia Brasov - F 13 25
CN Tudor Vladimirescu Tg Jiu - F 1 - 32
Miercuri  28.06 2 17:30 C Sportul Studentesc Bucuresti - F 41
10 ACS BC Sirius Targu Mures - F 1 - 32
Miercuri  28.06 2 18:30 CS Teleorman Alexandria - F 35
20 CSS Sibiu - F 1 - 32
Miercuri  28.06 2 19:30 CSS 2 Medias 19 36
ACS TDM Akademy Satu Mare (*)  
Miercuri  28.06 3 15:30 CSS CN Teodor Nes Salonta - F 23
19 CSS CSM 2 Ploiesti - F 1 - 32
Miercuri  28.06 3 16:30 CSS Palatul Copiilor Constanta - F 5 47
CSS Nr 5 Bucuresti - F 1 - 32
Miercuri  28.06 3 17:30 ACS Roth Baia Mare - F 14 32
ACSB Raptors Bucuresti - F 1 - 32
Miercuri  28.06 3 18:30 CSS Nr 4 Bucuresti – F 40
30 CS Olimpia 2 Bucuresti - F 1 - 32
Miercuri  28.06 3 19:30 LPS CSU 5 Pitesti 6 12
ACS Sportic Pro Baschet Fagaras  
Miercuri  28.06 4 15:30 CSS 6 Champions 2 Bucuresti - F 2 16
CSS Al Ceusianu Reghin - F 1 - 32
Miercuri  28.06 4 16:30 ACS Eko Sighet – F 10 20
ACS Gladius Rosu Targu Mures - F 1 - 32
Miercuri  28.06 4 17:30 CSS Bega Timisoara – F 8 46
CS Olimpia 1 Bucuresti - F 1 - 32
Miercuri  28.06 4 18:30 ACS KSE 2 Tg Secuiesc - F 12 17
ACS Galactica 1 Cluj-Napoca - F 1 - 32
Miercuri  28.06 4 19:30 LPS Targu Mures 17 27
CSS Nr 4 Albastru Bucuresti  
Miercuri  28.06 5 15:30 CS Phoenix 2 Galati – F 31 33
ACS KSE 1 Targu Secuiesc - F 33 - 64
Miercuri  28.06 5 16:30 CS Laguna Constanta - F 6 22
CSS 2 Craiova - F 33 - 64
Miercuri  28.06 5 17:30 ACS Gladius Alb Targu  Mures - F 8 19
CS National Iasi - F 33 - 64
Miercuri  28.06 5 18:30 LPS CSU Pitesti – F 23
6 CSM Targoviste - F 33 - 64
Miercuri  28.06 5 19:30 MP Sport Timisoara 10 56
CSM Ramnicu Sarat  
Miercuri  28.06 6 15:30 CSS Nr 1 Constanta – F 10 47
ACS Sepsi Sic Sfantu Gheorghe - F 33 - 64
Miercuri  28.06     ---     ACS MC Ball Mangalia - F 33 - 64
Miercuri  28.06 6 17:30 CS BC Heroes Cluj-Napoca - F 15 26
ABC Club Magic Satu Mare - F 33 - 64
Miercuri  28.06 6 18:30 ACS Lucky Dragons Tg Mures - F 26
15 ACS Dan Dacian Negru Bucuresti - F 33 - 64
Miercuri  28.06 6 19:30 ACS Regal Bucuresti 29
28 CN Aurel Vlaicu 2 Bucuresti  
Miercuri  28.06 7 15:30 ACS Iris Iasi (*) – F 8 26
LPS Satu Mare - F 33 - 64
Miercuri  28.06 7 16:30 ACS U-BT Cluj-Napoca - F 1 49
CSS Sfantu Gheorghe - F 33 - 64
Miercuri  28.06 7 17:30 ACS For You Cluj-Napoca - F 24
12 BC Nitulescu Ramnicu Valcea - F 33 - 64
Miercuri  28.06 7 18:30 ACS Galactica 2 Cluj-Napoca - F 14 21
BC Valbon Arad - F 33 - 64
Miercuri  28.06 7 19:30 CSU 2 Ploiesti 8 25
ABC Shooting Star Buftea (*)  
Miercuri  28.06 8 15:30 CS Cuza Sport Braila - F 9 28
CSS Unirea Iasi - F 33 - 64
Miercuri  28.06 8 16:30 SG Sorin Titel Margina (*) - F 25
19 LPS Alba Iulia - F 33 - 64
Miercuri  28.06 8 17:30 ACS Admar Costinesti - F 0 44
CSS Gloria Arad - F 33 - 64
Miercuri  28.06 8 18:30 ACS Phoenix Suceava (*) - F 3 61
CSS CSM 1 Ploiesti - F 33 - 64
Miercuri  28.06 8 19:30 ACS Fly OC Constanta 24
12 ACS U-BT 7 Cluj-Napoca  
Miercuri  28.06 9 15:30 BC Nitulescu Ramnicu Valcea 16 37
ACS Phoenix Suceava (*)  
Miercuri  28.06 9 16:30 CS Amicii Pitesti 11 25
ACS KSE Targu Secuiesc  
Miercuri  28.06 9 17:30 ACS Panatinaikos PBA Bucuresti 30
15 ACS Juniors Craiova  
Miercuri  28.06 9 18:30 ABC Mures 2 Targu Mures 20
12 CS Phoenix 3 Galati  
Miercuri  28.06 10 15:30 ACS Total Sport Bucuresti 32
18 ACS U-BT 8 Cluj-Napoca  
Miercuri  28.06 10 16:30 CSS Palatul Copiilor Constanta 16 21
BC Popovici Gheorghita Gaesti  
Miercuri  28.06 10 17:30 ABC Soniks Junior Barlad 14 26
ACS Starters Iasi  
Miercuri  28.06 10 18:30 AS Baschet 2016 Giurgiu (*) 20 42
ACS Salema Basket Sf Gheorghe  
Miercuri  28.06 11 15:30 ACS Iris Iasi (*) 5 62
CS Cuza Sport 1 Braila  
Miercuri  28.06 11 16:30 ASC Lucky Dragons Targu Mures 41
26 ACS U-BT 5 Cluj-Napoca  
Miercuri  28.06     Sta     ABC Laguna Negru Bucuresti  
Miercuri  28.06 11 18:30 CS Navodari 2 39
CSO 2 Voluntari  
Miercuri  28.06 12 15:30 ABC Laguna Alb Bucuresti 12 19
ACS For You Apahida  
Miercuri  28.06 12 16:30 ABC Best Arad 15
13 CNS Cetate Deva  
Miercuri  28.06 12 17:30 ACS Flame Ilfov Bucuresti 18
10 CS Steaua Magic 2 Bcuresti  
Miercuri  28.06 12 18:30 ABC T Pack Ploiesti 43
25 ACS Deceneu 1 Tulcea  
Miercuri  28.06 13 16:30 ACS Fan Baschet 2 Otopeni 16
4 ACS Dan Dacian Albastru Bucuresti  
Miercuri  28.06 13 17:30 ABC Club Magic 1 Satu Mare 31 33
CSS Buzau  
Miercuri  28.06 13 18:30 ACS ICED Bucuresti 13
10 CS National Iasi  
Miercuri  28.06 13 19:30 ACS U-BT 6 Cluj-Napoca 15 18
ABC Castorii Suceava  
Miercuri  28.06 6 16:30 ACS Soimii Albi Bucuresti 28
16 LPS CSU 4 Pitesti  
Miercuri  28.06 11 17:30 CSS Sighetu Marmatiei 22 27
BC Slam Albastru Bucuresti  
Miercuri  28.06 11 19:30 CSS 1 Medias 17 30
CSS Giurgiu  
Miercuri  28.06 12 19:30 ACS Baller 2 Bucuresti 10 19
ACS Dan Dacian Negru Bucuresti  

Din categoriile: Comisia de competitii, Liga nationala de minibaschet

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI

Vezi toate stirile
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.