Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet Facebook Vulturii Facebook Acvilele

Comisia de competitii

Joi, 29 iunie 2017

Programul jocurilor Mini Baschet Feminin si Masculin Albastru - Sesiunea 6 - 29.06.2017

Autor: Federatia Romana de Baschet


Joi 29.06 1 8:00 ACS KSE Targu Secuiesc 28
17 ACS Panatinaikos PBA Bucuresti  
Joi 29.06 1 9:00 ACSB Raptors Bucuresti - F 29
16 CS Olimpia 2 Bucuresti - F 1 - 32
Joi 29.06 1 10:00 ACS Roth Baia Mare - F 27
25 CSS Nr 4 Bucuresti - F 1 - 32
Joi 29.06 1 11:00 CSS CSM 2 Ploiesti - F 6 29
CSS Nr 5 Bucuresti - F 1 - 32
Joi 29.06 1 12:00 CSS CN Teodor Nes Salonta - F 17 23
CSS Palatul Copiilor Constanta - F 1 - 32
Joi 29.06 2 8:00 ACS Juniors Craiova 5 43
ABC Mures 2 Targu Mures  
Joi 29.06 2 9:00 CSU Phoenix Constanta - F 25
24 CSS 1 Craiova - F 1 - 32
Joi 29.06 2 10:00 ABC Leii Bucuresti - F 19 22
CS Phoenix 1 Galati - F 1 - 32
Joi 29.06 2 11:00 ACS Dan Dacian Portocaliu Bucuresti - F 11 16
BC Slam Bucuresti - F 1 - 32
Joi 29.06 2 12:00 CSS Gheorgheni - F 30
17 CS Crisul Rookies Oradea - F 1 - 32
Joi 29.06 3 8:00 ACS Phoenix Suceava (*) 27
18 CS Amicii Pitesti  
Joi 29.06 3 9:00 CS Olimpia 1 Bucuresti - F 33
10 ACS Galactica 1 Cluj-Napoca - F 1 - 32
Joi 29.06 3 10:00 CSS Bega Timisoara - F 0 20
ACS KSE 2 Tg Secuiesc - F 1 - 32
Joi 29.06 3 11:00 CSS Al Ceusianu Reghin - F 21 30
ACS Gladius Rosu Targu Mures - F 1 - 32
Joi 29.06 3 12:00 CSS 6 Champions 2 Bucuresti - F 6 31
ACS Eko Sighet - F 1 - 32
Joi 29.06 4 8:00 CSS Tulcea 45
11 BC Nitulescu Ramnicu Valcea  
Joi 29.06 4 9:00 ACS BC Sirius Targu Mures - F 34
26 CSS Sibiu - F 1 - 32
Joi 29.06 4 10:00 C Sportul Studentesc Bucuresti - F 29
22 CS Teleorman Alexandria - F 1 - 32
Joi 29.06 4 11:00 CSS Nr 6 Champions 1 Bucuresti - F 21 36
CN Tudor Vladimirescu Tg Jiu - F 1 - 32
Joi 29.06 4 12:00 MP Sport Timisoara - F 0 20
CSS Brasovia Brasov - F 1 - 32
Joi 29.06 5 8:00 BC Popovici Gheorghita Gaesti 10 39
ABC Soniks Junior Barlad  
Joi 29.06 5 9:00 BC Nitulescu Ramnicu Valcea - F 8 21
BC Valbon Arad - F 33 - 64
Joi 29.06 5 10:00 ACS For You Cluj-Napoca - F 21
3 ACS Galactica 2 Cluj-Napoca - F 33 - 64
Joi 29.06 5 11:00 LPS Satu Mare - F 13 26
CSS Sfantu Gheorghe - F 33 - 64
Joi 29.06 5 12:00 ACS Iris Iasi (*) - F 20
6 ACS U-BT Cluj-Napoca - F 33 - 64
Joi 29.06 6 8:00 ACS Starters Iasi 27
4 AS Baschet 2016 Giurgiu (*)  
Joi 29.06 6 9:00 CS National Iasi - F 34
15 CSM Targoviste - F 33 - 64
Joi 29.06 6 10:00 ACS Gladius Alb Targu  Mures - F 17
8 LPS CSU Pitesti - F 33 - 64
Joi 29.06 6 11:00 ACS KSE 1 Targu Secuiesc - F 21
20 CSS 2 Craiova - F 33 - 64
Joi 29.06 6 12:00 CS Phoenix 2 Galati - F 10
6 CS Laguna Constanta - F 33 - 64
Joi 29.06 7 8:00 ACS U-BT 8 Cluj-Napoca 21
18 CSS Palatul Copiilor Constanta  
Joi 29.06 7 9:00 CSS Gloria Arad - F 34
20 CSS CSM 1 Ploiesti - F 33 - 64
Joi 29.06 7 10:00 ACS Admar Costinesti - F 26
5 ACS Phoenix Suceava (*) - F 33 - 64
Joi 29.06 7 11:00 CSS Unirea Iasi - F 21 31
LPS Alba Iulia - F 33 - 64
Joi 29.06 7 12:00 CS Cuza Sport Braila - F 9 32
SG Sorin Titel Margina (*) - F 33 - 64
Joi 29.06 8 8:00 BC Together Targu Mures 19 20
ACS Total Sport Bucuresti  
Joi 29.06 8 9:00 ABC Club Magic Satu Mare - F 19
5 ACS Dan Dacian Negru Bucuresti - F 33 - 64
Joi 29.06 8 10:00 CS BC Heroes Cluj-Napoca - F 20
16 ACS Lucky Dragons Tg Mures - F 33 - 64
Joi 29.06 8 11:00 ACS Sepsi Sic Sfantu Gheorghe - F 33
8 ACS MC Ball Mangalia - F 33 - 64
Joi 29.06 8 12:00 CSS Nr 1 Constanta - F     --- 33 - 64
Joi 29.06 9 8:00 ACS U-BT 5 Cluj-Napoca     Sta  
Joi 29.06 9 9:00 ABC Laguna Negru Bucuresti 46
1 CS Navodari  
Joi 29.06 9 10:00 CS Cuza Sport 1 Braila 32
25 ASC Lucky Dragons Targu Mures  
Joi 29.06 9 11:00 ACS 4Sports Agronomia Bucuresti 26 27
ACS Iris Iasi (*)  
Joi 29.06 10 8:00 CNS Cetate Deva 40 52
ACS Flame Ilfov Bucuresti  
Joi 29.06 10 9:00 CS Steaua Magic 2 Bcuresti 21 65
ABC T Pack Ploiesti  
Joi 29.06 10 10:00 ACS For You Apahida 35
19 ABC Best Arad  
Joi 29.06 10 11:00 ACS Vilis 2 Bucuresti 18 42
ABC Laguna Alb Bucuresti  
Joi 29.06 11 8:00 CSS Buzau 37 20
ACS ICED Bucuresti  
Joi 29.06 11 9:00 CS National Iasi 15 26
ACS U-BT 6 Cluj-Napoca  
Joi 29.06 11 10:00 ACS Dan Dacian Albastru Bucuresti 8 48
ABC Club Magic 1 Satu Mare  
Joi 29.06 11 11:00 ACS Dream Team Caracal 29
8 ACS Fan Baschet 2 Otopeni  
Joi 29.06 12 8:00 BC Slam Albastru Bucuresti 30
8 CSS 1 Medias  
Joi 29.06 12 9:00 CSS Giurgiu 35
14 ACS Baller 2 Bucuresti  
Joi 29.06 12 10:00 LPS CSU 4 Pitesti 24
23 CSS Sighetu Marmatiei  
Joi 29.06 12 11:00 ABC Club Magic 2 Satu Mare 14
11 ACS Soimii Albi Bucuresti  
Joi 29.06 13 8:00 ACS TDM Akademy Satu Mare (*) 32
13 LPS CSU 5 Pitesti  
Joi 29.06 13 9:00 ACS Sportic Pro Baschet Fagaras 14 28
LPS Targu Mures  
Joi 29.06 13 10:00 AS Baschet Team Giurgiu (*) 28
12 CSS 2 Medias  
Joi 29.06 13 11:00 ACS Dan Dacian Gri Bucuresti 22
7 ACS Deceneu 2 Tulcea  
Joi 29.06 14 8:00 CN Aurel Vlaicu 2 Bucuresti 9 16
CSU 2 Ploiesti  
Joi 29.06 14 9:00 ABC Shooting Star Buftea (*) 29 34
ACS Fly OC Constanta  
Joi 29.06 14 10:00 CSM Ramnicu Sarat 33
13 ACS Regal Bucuresti  
Joi 29.06 14 11:00 CS Cuza Sport 2 Braila 20
0 MP Sport Timisoara  

Din categoriile: Comisia de competitii, Liga nationala de minibaschet

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.