Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal FIBA
FIBA EuroBasket 2017
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet

Comisia de competitii

Vineri, 30 iunie 2017

Programul jocurilor Mini Baschet Feminin si Masculin Albastru - Sesiunea 7 - 30.06.2017

Autor: Federatia Romana de Baschet

Vineri 30.06 1 8:00 ACS Eko Sighet - F 9 18
ACS Galactica 1 Cluj-Napoca - F 9 - 16
Vineri 30.06 1 9:00 ACS Gladius Rosu Targu Mures - F 14 27
CS Olimpia 1 Bucuresti - F 1 - 8
Vineri 30.06 1 10:00 CSS Nr 5 Bucuresti - F 26
13 ACSB Raptors Bucuresti - F 1 - 8
Vineri 30.06 1 11:00 CSS Nr 6 Champions 1 Bucuresti - F 12 35
CS Teleorman Alexandria - F 9 - 16
Vineri 30.06 1 12:00 CSO 2 Voluntari 27
14 ABC Laguna Negru Bucuresti  
Vineri 30.06 2 8:00 CSS Palatul Copiilor Constanta - F 22 34
ACS Roth Baia Mare - F 9 - 16
Vineri 30.06 2 9:00 CN Tudor Vladimirescu Tg Jiu - F 16 34
C Sportul Studentesc Bucuresti - F 1 - 8
Vineri 30.06 2 10:00 CSS Gheorgheni - F 27 29
CSU Phoenix Constanta - F 1 - 8
Vineri 30.06 2 11:00 CS Crisul Rookies Oradea - F 23 24
CSS 1 Craiova - F 9 - 16
Vineri 30.06 2 12:00 ASC Lucky Dragons Targu Mures 38
16 ACS 4Sports Agronomia Bucuresti  
Vineri 30.06 3 8:00 CSS 6 Champions 2 Bucuresti - F 9 19
CSS Bega Timisoara - F 25 - 32
Vineri 30.06 3 9:00 CSS Al Ceusianu Reghin - F 26
8 ACS KSE 2 Tg Secuiesc - F 17 - 24
Vineri 30.06 3 10:00 CSS CN Teodor Nes Salonta - F 18 26
CSS Nr 4 Bucuresti - F 17 - 24
Vineri 30.06 3 11:00 MP Sport Timisoara - F 12 27
CSS Sibiu - F 25 - 32
Vineri 30.06 3 12:00 Sta     CS Cuza Sport 1 Braila  
Vineri 30.06 4 8:00 CSS CSM 2 Ploiesti - F 12 29
CS Olimpia 2 Bucuresti - F 25 - 32
Vineri 30.06 4 9:00 CSS Brasovia Brasov - F 15 24
ACS BC Sirius Targu Mures - F 17 - 24
Vineri 30.06 4 10:00 BC Slam Bucuresti - F 15 22
CS Phoenix 1 Galati - F 17 - 24
Vineri 30.06 4 11:00 ACS Dan Dacian Portocaliu Bucuresti - F 32
16 ABC Leii Bucuresti - F 25 - 32
Vineri 30.06 4 12:00 CS Navodari 3 47
ACS U-BT 5 Cluj-Napoca  
Vineri 30.06 5 8:00 CSS Unirea Iasi - F 8 21
CSS CSM 1 Ploiesti - F 41 - 48
Vineri 30.06 5 9:00 LPS Alba Iulia - F 10 51
CSS Gloria Arad - F 33 - 40
Vineri 30.06 5 10:00 CSS Sfantu Gheorghe - F 24
15 ACS For You Cluj-Napoca - F 33 - 40
Vineri 30.06 5 11:00 ACS MC Ball Mangalia - F 31
17 ACS Lucky Dragons Tg Mures - F 41 - 48
Vineri 30.06 5 12:00 ACS Deceneu 1 Tulcea 13 21
CS Steaua Magic 2 Bcuresti  
Vineri 30.06 6 8:00 LPS Satu Mare - F 34
27 BC Valbon Arad - F 41 - 48
Vineri 30.06 6 9:00 ACS Sepsi Sic Sfantu Gheorghe - F 40
7 ABC Club Magic Satu Mare - F 33 - 40
Vineri 30.06 6 10:00 ACS KSE 1 Targu Secuiesc - F 26
8 CS National Iasi - F 33 - 40
Vineri 30.06 6 11:00 CSS 2 Craiova - F 18 20
ACS Gladius Alb Targu  Mures - F 41 - 48
Vineri 30.06 6 12:00 ABC Best Arad 28
6 ACS Vilis 2 Bucuresti  
Vineri 30.06 7 8:00 SG Sorin Titel Margina (*) - F 60
5 ACS Phoenix Suceava (*) - F 57 - 64
Vineri 30.06 7 9:00 CS Cuza Sport Braila - F 17
5 ACS Admar Costinesti - F 49 - 56
Vineri 30.06 7 10:00 ACS U-BT Cluj-Napoca - F 12 32
BC Nitulescu Ramnicu Valcea - F 49 - 56
Vineri 30.06 7 11:00 --- 0 20 CS BC Heroes Cluj-Napoca - F 57 - 64
Vineri 30.06 7 12:00 ACS Flame Ilfov Bucuresti 14 16
ACS For You Apahida  
Vineri 30.06 8 8:00 ACS Iris Iasi (*) - F 17
14 ACS Galactica 2 Cluj-Napoca - F 57 - 64
Vineri 30.06 8 9:00 CSS Nr 1 Constanta - F 29
20 ACS Dan Dacian Negru Bucuresti - F 49 - 56
Vineri 30.06 8 10:00 CS Phoenix 2 Galati - F 16
6 LPS CSU Pitesti - F 49 - 56
Vineri 30.06 8 11:00 CS Laguna Constanta - F 15
12 CSM Targoviste - F 57 - 64
Vineri 30.06 8 12:00 ABC T Pack Ploiesti 46
21 CNS Cetate Deva  
Vineri 30.06 9 8:00 ABC Castorii Suceava 20
15 CS National Iasi  
Vineri 30.06 9 9:00 ABC Club Magic 1 Satu Mare 35
24 ACS Dream Team Caracal  
Vineri 30.06 9 10:00 ACS ICED Bucuresti 41 16
ACS Dan Dacian Albastru Bucuresti  
Vineri 30.06 9 11:00 ACS U-BT 6 Cluj-Napoca 23 27
CSS Buzau  
Vineri 30.06 10 8:00 ACS Dan Dacian Negru Bucuresti 17 28
CSS Giurgiu  
Vineri 30.06 10 9:00 CSS Sighetu Marmatiei 37 49
ABC Club Magic 2 Satu Mare  
Vineri 30.06 10 10:00 CSS 1 Medias 14 32
LPS CSU 4 Pitesti  
Vineri 30.06 10 11:00 ACS Baller 2 Bucuresti 7 22
BC Slam Albastru Bucuresti  
Vineri 30.06 11 8:00 CSS Nr 4 Albastru Bucuresti 43
17 ACS Sportic Pro Baschet Fagaras  
Vineri 30.06 11 9:00 CSS 2 Medias 27
26 ACS Dan Dacian Gri Bucuresti  
Vineri 30.06 11 10:00 LPS CSU 5 Pitesti 10 49
AS Baschet Team Giurgiu (*)  
Vineri 30.06 11 11:00 LPS Targu Mures 32 39
ACS TDM Akademy Satu Mare (*)  
Vineri 30.06 12 8:00 ACS U-BT 7 Cluj-Napoca 25 44
ABC Shooting Star Buftea (*)  
Vineri 30.06 12 9:00 ACS Regal Bucuresti 49
14 CS Cuza Sport 2 Braila  
Vineri 30.06 12 10:00 CSU 2 Ploiesti 13 40
CSM Ramnicu Sarat  
Vineri 30.06 12 11:00 ACS Fly OC Constanta 28
11 CN Aurel Vlaicu 2 Bucuresti  
Vineri 30.06 13 8:00 CS Phoenix 3 Galati 17
14 ACS Juniors Craiova  
Vineri 30.06 13 9:00 CS Amicii Pitesti 7 32
CSS Tulcea  
Vineri 30.06 13 10:00 ACS Panatinaikos PBA Bucuresti 11 12
ACS Phoenix Suceava (*)  
Vineri 30.06 13 11:00 ABC Mures 2 Targu Mures 12 18
ACS KSE Targu Secuiesc  
Vineri 30.06 14 8:00 ACS Salema Basket Sf Gheorghe 23
22 ACS Starters Iasi  
Vineri 30.06 14 9:00 CSS Palatul Copiilor Constanta 18 27
BC Together Targu Mures  
Vineri 30.06 14 10:00 ABC Soniks Junior Barlad 29
21 ACS U-BT 8 Cluj-Napoca  
Vineri 30.06 14 11:00 AS Baschet 2016 Giurgiu (*) 20 31
BC Popovici Gheorghita Gaesti  

Din categoriile: Comisia de competitii, Liga nationala de minibaschet

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI

Vezi toate stirile
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.