Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal FIBA
FIBA EuroBasket 2017
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet

Comisia de competitii

Sambata, 1 iulie 2017

Programul jocurilor Mini Baschet Feminin si Masculin Albastru - Sesiunea 9 - 01.07.2017

Autor: Federatia Romana de Baschet


Sambata 01.07 1 8:00 ACS Baller 2 Bucuresti 17 18
ABC Club Magic 2 Satu Mare  
Sambata 01.07 1 9:00 ACS Gladius Rosu Targu Mures - F 16
12 CN Tudor Vladimirescu Tg Jiu - F 7 - 8
Sambata 01.07 1 10:00 ACSB Raptors Bucuresti - F 23
14 CSS Gheorgheni - F 5 - 6
Sambata 01.07 1 11:15 CS Olimpia 1 Bucuresti - F 42
18 CSU Phoenix Constanta - F 3 - 4
Sambata 01.07 1 12:30 CSS Nr 5 Bucuresti - F 18 20
C Sportul Studentesc Bucuresti - F 1 - 2
Sambata 01.07 2 8:00 CSS 1 Medias 14 44
ACS Soimii Albi Bucuresti  
Sambata 01.07 2 9:00 CSS Palatul Copiilor Constanta - F 0 20
CS Crisul Rookies Oradea - F 15 - 16
Sambata 01.07 2   ACS Eko Sighet - F 0 20 CSS Nr 6 Champions 1 Bucuresti - F 13 - 14
Sambata 01.07 2 11:00 ACS Galactica 1 Cluj-Napoca - F 16 22
CSS 1 Craiova - F 11 - 12
Sambata 01.07 2 12:00 ACS Roth Baia Mare - F 17
16 CS Teleorman Alexandria - F 9 - 10
Sambata 01.07 3 8:00 ACS Dan Dacian Negru Bucuresti 26
14 LPS CSU 4 Pitesti  
Sambata 01.07 3 9:00 ACS KSE 2 Tg Secuiesc - F 2 21
CSS Brasovia Brasov - F 23 - 24
Sambata 01.07 3 10:00 CSS CN Teodor Nes Salonta - F 12 23
BC Slam Bucuresti - F 21 - 22
Sambata 01.07 3 11:00 CSS Al Ceusianu Reghin - F 19 24
ACS BC Sirius Targu Mures - F 19 - 20
Sambata 01.07 3 12:00 CSS Nr 4 Bucuresti - F 26
20 CS Phoenix 1 Galati - F 17 - 18
Sambata 01.07 4 8:00 CSS Giurgiu 34
9 BC Slam Albastru Bucuresti  
Sambata 01.07 4 9:00 CSS 6 Champions 2 Bucuresti - F 1 14
MP Sport Timisoara - F 31 - 32
Sambata 01.07 4 10:00 CSS CSM 2 Ploiesti - F 16 22
ABC Leii Bucuresti - F 29 - 30
Sambata 01.07 4 11:00 CSS Bega Timisoara - F 11 18
CSS Sibiu - F 27 - 28
Sambata 01.07 4 12:00 CS Olimpia 2 Bucuresti - F 16
12 ACS Dan Dacian Portocaliu Bucuresti - F 25 - 26
Sambata 01.07 5 8:00 ACS U-BT 6 Cluj-Napoca 31
19 ACS Dream Team Caracal  
Sambata 01.07 5 9:00 LPS Alba Iulia - F 24
8 ABC Club Magic Satu Mare - F 39 - 40
Sambata 01.07 5 10:00 ACS For You Cluj-Napoca - F 34
12 CS National Iasi - F 37 - 38
Sambata 01.07 5 11:00 CSS Gloria Arad - F 29
8 ACS KSE 1 Targu Secuiesc - F 35 - 36
Sambata 01.07 5 12:00 CSS Sfantu Gheorghe - F 45
18 ACS Sepsi Sic Sfantu Gheorghe - F 33 - 34
Sambata 01.07 6   ACS ICED Bucuresti 0 20
ACS Fan Baschet 2 Otopeni  
Sambata 01.07 6 9:00 BC Valbon Arad - F 42
15 ACS Lucky Dragons Tg Mures - F 47 - 48
Sambata 01.07 6 10:00 CSS Unirea Iasi - F 30
13 CSS 2 Craiova - F 45 - 46
Sambata 01.07 6   LPS Satu Mare - F 0 20
ACS Gladius Alb Targu  Mures - F 43 - 44
Sambata 01.07 6 12:00 CSS CSM 1 Ploiesti - F 23
3 ACS MC Ball Mangalia - F 41 - 42
Sambata 01.07 7 8:00 ABC Castorii Suceava 17
12 ACS Dan Dacian Albastru Bucuresti  
Sambata 01.07 7 9:00 ACS U-BT Cluj-Napoca - F 10 31
ACS Dan Dacian Negru Bucuresti - F 55 - 56
Sambata 01.07 7 10:00 ACS Admar Costinesti - F 5 13
LPS CSU Pitesti - F 53 - 54
Sambata 01.07 7 11:00 CS Cuza Sport Braila - F 9 17
CSS Nr 1 Constanta - F 51 - 52
Sambata 01.07 7 12:00 BC Nitulescu Ramnicu Valcea - F 16
15 CS Phoenix 2 Galati - F 49 - 50
Sambata 01.07 8 8:00 CS National Iasi 13 39
CSS Buzau  
Sambata 01.07 8   ACS Phoenix Suceava (*) - F     --- 63 - 64
Sambata 01.07 8 10:00 ACS Galactica 2 Cluj-Napoca - F 25
17 CSM Targoviste - F 61 - 62
Sambata 01.07 8 11:00 ACS Iris Iasi (*) - F 34
16 CS BC Heroes Cluj-Napoca - F 59 - 60
Sambata 01.07 8 12:00 SG Sorin Titel Margina (*) - F 29
6 CS Laguna Constanta - F 57 - 58
Sambata 01.07 6 8:00 ABC T Pack Ploiesti 51
12 ACS Vilis 2 Bucuresti  
Sambata 01.07 8 9:00 ACS Flame Ilfov Bucuresti 17 22
ABC Laguna Alb Bucuresti  
Sambata 01.07 2 10:00 ACS Deceneu 1 Tulcea 10 31
ACS For You Apahida  
Sambata 01.07 11 11:00 CS Steaua Magic 2 Bcuresti 20 31
CNS Cetate Deva  
Sambata 01.07 10 8:00 CS Navodari 6 45
ACS 4Sports Agronomia Bucuresti  
Sambata 01.07 10   Sta     ACS Iris Iasi (*)  
Sambata 01.07 10 9:00 CSO 2 Voluntari 16 33
CS Cuza Sport 1 Braila  
Sambata 01.07 10 10:00 ABC Laguna Negru Bucuresti 23 43
ACS U-BT 5 Cluj-Napoca  
Sambata 01.07 11 8:00 AS Baschet 2016 Giurgiu (*) 20
0 BC Together Targu Mures  
Sambata 01.07 11 9:00 ABC Soniks Junior Barlad 25 27
ACS Total Sport Bucuresti  
Sambata 01.07 11 10:00 ACS Salema Basket Sf Gheorghe 24
8 ACS U-BT 8 Cluj-Napoca  
Sambata 01.07 11 11:00 ACS Starters Iasi 25
14 BC Popovici Gheorghita Gaesti  
Sambata 01.07 12 8:00 ABC Mures 2 Targu Mures 12 30
CSS Tulcea  
Sambata 01.07 12 9:00 ACS Panatinaikos PBA Bucuresti 23
2 BC Nitulescu Ramnicu Valcea  
Sambata 01.07 12 10:00 CS Phoenix 3 Galati 12 15
ACS Phoenix Suceava (*)  
Sambata 01.07 12 11:00 ACS Juniors Craiova 7 20
ACS KSE Targu Secuiesc  
Sambata 01.07 13 8:00 ACS Fly OC Constanta 31
14 CS Cuza Sport 2 Braila  
Sambata 01.07 13 9:00 CSU 2 Ploiesti 31
2 MP Sport Timisoara  
Sambata 01.07 13 10:00 ACS U-BT 7 Cluj-Napoca 18 36
CSM Ramnicu Sarat  
Sambata 01.07 13 11:00 ABC Shooting Star Buftea (*) 28
18 CN Aurel Vlaicu 2 Bucuresti  
Sambata 01.07 14 8:00 LPS Targu Mures 40
13 ACS Dan Dacian Gri Bucuresti  
Sambata 01.07 14 9:00 LPS CSU 5 Pitesti 38
8 ACS Deceneu 2 Tulcea  
Sambata 01.07 14 10:00 CSS Nr 4 Albastru Bucuresti 9 23
AS Baschet Team Giurgiu (*)  
Sambata 01.07 14 11:00 ACS Sportic Pro Baschet Fagaras 8 16
ACS TDM Akademy Satu Mare (*)  

Din categoriile: Comisia de competitii, Liga nationala de minibaschet

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.