Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal FIBA
FIBA EuroBasket 2017
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet

Comisia de competitii

Luni, 3 iulie 2017

Programul jocurilor Mini Baschet Masculin - Sesiunea 1 - 03.07.2017

Autor: Federatia Romana de Baschet

Luni 03.07 1 9:00 CSS Unirea Iasi 6 67
LPS Bihorul Oradea
Luni 03.07 1 10:00 CSS Nr 4 Negru Bucuresti 26
22 CN Aurel Vlaicu 1 Bucuresti
Luni 03.07 1 11:00 ACS Vilis 1 Bucuresti 34
16 ABC Athletic 1 Constanta
Luni 03.07 2 9:00 ABC Mures 1 Targu Mures 26
21 CSS Targu Jiu
Luni 03.07 2 10:00 CSS Nr 5 Bucuresti 34
20 BC Slam Rosu Bucuresti
Luni 03.07 2 11:00 CS MP Sport 2 Timisoara 18 29
ACS BC Lions 1 Craiova
Luni 03.07 3 9:00 ABC Laguna Bucuresti 31
29 CS Dinamo CSS Nr 6 - 1 Bucuresti
Luni 03.07 3 10:00 LPS CSU 3 Pitesti 19 21
ABC Galactica 1 Brasov
Luni 03.07 3 11:00 LPS CSU 1 Pitesti 17 27
ACS Champions Bucuresti 1 Craiova
Luni 03.07 4 9:00 ACS Dan Dacian Alb Bucuresti 23
13 SG M Viteazul Tonika Pucioasa
Luni 03.07 4 10:00 ACS U-BT 1 Cluj-Napoca 53
17 AS BC Valbon 1 Arad
Luni 03.07 4 11:00 ACS Baller Otopeni 2 Bucuresti 14 19
CSU Brasov
Luni 03.07 5 9:00 ACS Baller Otopeni 1 Bucuresti 31
19 ACS MC Ball 1 Mangalia
Luni 03.07 5 10:00 ACS Shooters Sevlar Ploiesti 36
11 CS Laguna Constanta
Luni 03.07 5 11:00 A Solaris Sporting Club Ploiesti 29 33
CS Steaua Magic 2008 Bucuresti
Luni 03.07 6 9:00 CS Phoenix 1 Constanta 21 30
CS Magic Champions Bucuresti
Luni 03.07 6 10:00 CSS 1 Targoviste 12 51
ABC Leii Bucuresti
Luni 03.07 6 11:00 CSM Baschet Star 1 Oradea 24 46
BC Slam Alb Bucuresti
Luni 03.07 7 9:00 ACS ID Ingerii Baniei 1 Craiova 56
20 ACS U-BT 2 Cluj-Napoca
Luni 03.07 7 10:00 CSS Sibiu 36 41
ACS Play Ball Bucuresti
Luni 03.07 7 11:00 ACS MC Ball 2 Mangalia 7 18
BC CSU 3 Sibiu
Luni 03.07 8 9:00 CSU 1 Ploiesti 24
19 BC CSU 1 Sibiu
Luni 03.07 8 10:00 CS Phoenix 1 Galati 42
17 CS MP Sport 1 Timisoara
Luni 03.07 8 11:00 ACS 4 Sports Agronomia Alb Bucuresti 21
15 ACS Artesania Bucuresti
Luni 03.07 9 9:00 ACS Eko Sighetul Marmatiei 34
29 CSM VSKC Miercurea Ciuc
Luni 03.07 9 10:00 CS Dinamo CSS Nr 6 - 2 Bucuresti 39 45
ACS U-BT 3 Cluj-Napoca
Luni 03.07 10 9:00 ACS Gladius Targu Mures 39
27 CSS Alexandria
Luni 03.07 10 10:00 ACS Toro Dunk Craiova 31
13 AS BC Fan Baschet 1 Otopeni
Luni 03.07 11 9:00 CSO 1 Voluntari 21 24
CSS Ploiesti
Luni 03.07 11 10:00 CS Phoenix 2 Galati 27
25 ACS U-BT 4 Cluj-Napoca
Luni 03.07 12 9:00 ACS Dan Dacian Portocaliu Bucuresti 19
18 BC CSU 2 Sibiu
Luni 03.07 12 10:00 CSS Nr 4 Galben Bucuresti 12 26
CSS Viitorul Cluj-Napoca
Luni 03.07 13 9:00 ACS BC Lions 3 Craiova 17 12 CSM Baschet Star 2 Oradea
Luni 03.07 13 10:00 CSS Bacau 40
7 ABC Galactica 2 Brasov
Luni 03.07 13 11:00 ACS Cormoran Constanta (*) 5 29
ACS Champions Bucuresti 2 Craiova
Luni 03.07 9 11:00 ACS Spinball Bucuresti (*) 5 46
LPS CSU 2 Pitesti
Luni 03.07 10 11:00 ACS BC Lions 2 Craiova     sta
Luni 03.07 11 11:00 ACS ID Ingerii Baniei 2 Craiova 29
2 CS BC Heroes Cluj-Napoca

Din categoriile: Comisia de competitii, Liga nationala de minibaschet

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI

Vezi toate stirile
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.