Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet Facebook Vulturii Facebook Acvilele

Comisia de competitii

Luni, 3 iulie 2017

Programul jocurilor MiniBaschet Masculin -Sesiunea 2 - 03.07.2017

Autor: Federatia Romana de Baschet


Luni 03.07 1 17:00 ACS Play Ball Bucuresti 22 31
ACS ID Ingerii Baniei 1 Craiova
Luni 03.07 1 18:00 ACS U-BT 2 Cluj-Napoca 21 27
CSS Sibiu
Luni 03.07 1 19:00 ACS U-BT 3 Cluj-Napoca 37
25 ACS Eko Sighetul Marmatiei
Luni 03.07 2 17:00 CS MP Sport 1 Timisoara 17 32
CSU 1 Ploiesti
Luni 03.07 2 18:00 BC CSU 1 Sibiu 14 40
CS Phoenix 1 Galati
Luni 03.07 2 19:00 CSM VSKC Miercurea Ciuc 31 35
CS Dinamo CSS Nr 6 - 2 Bucuresti
Luni 03.07 3 17:00 CN Aurel Vlaicu 1 Bucuresti 33
07 CSS Unirea Iasi
Luni 03.07 3 18:00 LPS Bihorul Oradea 24 35
CSS Nr 4 Negru Bucuresti
Luni 03.07 3 19:00 AS BC Fan Baschet 1 Otopeni 11 22
ACS Gladius Targu Mures
Luni 03.07 4 17:00 BC Slam Rosu Bucuresti 24 30
ABC Mures 1 Targu Mures
Luni 03.07 4 18:00 CSS Targu Jiu 22 32
CSS Nr 5 Bucuresti
Luni 03.07 4 19:00 CSS Alexandria 26 40
ACS Toro Dunk Craiova
Luni 03.07 5 17:00 ABC Galactica 1 Brasov 19 33
ABC Laguna Bucuresti
Luni 03.07 5 18:00 CS Dinamo CSS Nr 6 - 1 Bucuresti 28 33
LPS CSU 3 Pitesti
Luni 03.07 5 19:00 ACS U-BT 4 Cluj-Napoca 33
20 CSO 1 Voluntari
Luni 03.07 6 17:00 AS BC Valbon 1 Arad 39 50
ACS Dan Dacian Alb Bucuresti
Luni 03.07 6 18:00 SG M Viteazul Tonika Pucioasa 8 34
ACS U-BT 1 Cluj-Napoca
Luni 03.07 6 19:00 CSS Ploiesti 41
22 CS Phoenix 2 Galati
Luni 03.07 7 17:00 CS Laguna Constanta 12 79
ACS Baller Otopeni 1 Bucuresti
Luni 03.07 7 18:00 ACS MC Ball 1 Mangalia 42
6 ACS Shooters Sevlar Ploiesti
Luni 03.07 7 19:00 CSS Viitorul Cluj-Napoca 32
21 ACS Dan Dacian Portocaliu Bucuresti
Luni 03.07 8 17:00 ABC Leii Bucuresti 26
23 CS Phoenix 1 Constanta
Luni 03.07 8 18:00 CS Magic Champions Bucuresti 47
9 CSS 1 Targoviste
Luni 03.07 8 19:00 BC CSU 2 Sibiu 38
9 CSS Nr 4 Galben Bucuresti
Luni 03.07 9 17:00 ACS BC Lions 1 Craiova 28
20 ACS Vilis 1 Bucuresti
Luni 03.07 9 18:00 ABC Athletic 1 Constanta 26 49
CS MP Sport 2 Timisoara
Luni 03.07 10 17:00 CSU Brasov 16 24
LPS CSU 1 Pitesti
Luni 03.07 10 18:00 ACS Champions Bucuresti 1 Craiova 30
16 ACS Baller Otopeni 2 Bucuresti
Luni 03.07 11 17:00 BC Slam Alb Bucuresti 9 33
A Solaris Sporting Club Ploiesti
Luni 03.07 11 18:00 CS Steaua Magic 2008 Bucuresti 37
18 CSM Baschet Star 1 Oradea
Luni 03.07 12 17:00 ACS Artesania Bucuresti 36
16 ACS MC Ball 2 Mangalia
Luni 03.07 12 18:00 BC CSU 3 Sibiu 11 36
ACS 4 Sports Agronomia Alb Bucuresti
Luni 03.07 13 17:00 ACS Admar Costinesti 15 26
CSM Baschet Star 2 Oradea
Luni 03.07 13 18:00 ACS Champions Bucuresti 2 Craiova 7 15
ACS BC Lions 3 Craiova
Luni 03.07 13 19:00 ABC Galactica 2 Brasov 49
10 ACS Cormoran Constanta (*)
Luni 03.07 9 19:00 ABC Targu Jiu 34
32 LPS CSU 2 Pitesti
Luni 03.07 10 19:00 CS BC Heroes Cluj-Napoca 41
8 ACS Spinball Bucuresti (*)
Luni 03.07 11 19:00 sta     ACS ID Ingerii Baniei 2 Craiova

Din categoriile: Comisia de competitii, Liga nationala de minibaschet

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.