Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal FIBA
FIBA EuroBasket 2017
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet

Comisia de competitii

Marti, 4 iulie 2017

Programul jocurilor Mini Baschet Masculin - Sesiunea 3 - 04.07.2017

Autor: Federatia Romana de Baschet


Datorita conditiilor  meteo si a prognozei sesiunea 3 se amana pentru ziua de marti 04.07.2017 ora 16:00, ordinea jocurilor nu se modifica!
Circuitul de transport incepe de la ora 15:00!


Marti 04.07 1 16:00 ACS Baller Otopeni 1 Bucuresti 33
  7 ACS Shooters Sevlar Ploiesti
Marti 04.07 1 17:00 CS Laguna Constanta 9 44
ACS MC Ball 1 Mangalia
Marti 04.07 1 18:00 ACS Vilis 1 Bucuresti 24
11 CS MP Sport 2 Timisoara
Marti 04.07 2 16:00 CS Phoenix 1 Constanta 36
18 CSS 1 Targoviste
Marti 04.07 2 17:00 ABC Leii Bucuresti 27 37
CS Magic Champions Bucuresti
Marti 04.07 2 18:00 ACS BC Lions 1 Craiova 57
6 ABC Athletic 1 Constanta
Marti 04.07 3 16:00 ACS ID Ingerii Baniei 1 Craiova 44
23 CSS Sibiu
Marti 04.07 3 17:00 ACS Play Ball Bucuresti 29
17 ACS U-BT 2 Cluj-Napoca
Marti 04.07 3 18:00 LPS CSU 1 Pitesti 22
20 ACS Baller Otopeni 2 Bucuresti
Marti 04.07 4 16:00 CSU 1 Ploiesti 29
26 CS Phoenix 1 Galati
Marti 04.07 4 17:00 CS MP Sport 1 Timisoara 22
21 BC CSU 1 Sibiu
Marti 04.07 4 18:00 CSU Brasov 17 36
ACS Champions Bucuresti 1 Craiova
Marti 04.07 5 16:00 CSS Unirea Iasi 15 70
CSS Nr 4 Negru Bucuresti
Marti 04.07 5 17:00 CN Aurel Vlaicu 1 Bucuresti 39
15 LPS Bihorul Oradea
Marti 04.07 5 18:00 A Solaris Sporting Club Ploiesti 39
21 CSM Baschet Star 1 Oradea
Marti 04.07 6 16:00 ABC Mures 1 Targu Mures 31
30 CSS Nr 5 Bucuresti
Marti 04.07 6 17:00 BC Slam Rosu Bucuresti 33
32 CSS Targu Jiu
Marti 04.07 6 18:00 BC Slam Alb Bucuresti 21
20 CS Steaua Magic 2008 Bucuresti
Marti 04.07 7 16:00 ABC Laguna Bucuresti 32
19 LPS CSU 3 Pitesti
Marti 04.07 7 17:00 ABC Galactica 1 Brasov 44 50
CS Dinamo CSS Nr 6 - 1 Bucuresti
Marti 04.07 7 18:00 ACS MC Ball 2 Mangalia 12 43
ACS 4 Sports Agronomia Alb Bucuresti
Marti 04.07 8 16:00 ACS Dan Dacian Alb Bucuresti 21 27
ACS U-BT 1 Cluj-Napoca
Marti 04.07 8 17:00 AS BC Valbon 1 Arad 26 40
SG M Viteazul Tonika Pucioasa
Marti 04.07 8 18:00 ACS Artesania Bucuresti 29 7 BC CSU 3 Sibiu
Marti 04.07 9 16:00 ACS Eko Sighetul Marmatiei 31 32
CS Dinamo CSS Nr 6 - 2 Bucuresti
Marti 04.07 9 17:00 ACS U-BT 3 Cluj-Napoca 38
27 CSM VSKC Miercurea Ciuc
Marti 04.07 10 16:00 ACS Gladius Targu Mures 30 36
ACS Toro Dunk Craiova
Marti 04.07 10 17:00 AS BC Fan Baschet 1 Otopeni 20
15 CSS Alexandria
Marti 04.07 11 16:00 CSO 1 Voluntari 16 40
CS Phoenix 2 Galati
Marti 04.07 11 17:00 ACS U-BT 4 Cluj-Napoca 33
13 CSS Ploiesti
Marti 04.07 12 16:00 ACS Dan Dacian Portocaliu Bucuresti 24
12 CSS Nr 4 Galben Bucuresti
Marti 04.07 12 17:00 CSS Viitorul Cluj-Napoca 20 24
BC CSU 2 Sibiu
Marti 04.07 13 16:00 CSS Bacau 55
1 ACS Admar Costinesti
Marti 04.07 13 17:00 CSM Baschet Star 2 Oradea 40
15 ACS Champions Bucuresti 1 Craiova
Marti 04.07 13 18:00 ACS BC Lions 3 Craiova 9 15
ABC Galactica 2 Brasov
Marti 04.07 9 18:00 ACS BC Lions 2 Craiova 27 32
ABC Targu Jiu
Marti 04.07 10 18:00 LPS CSU 2 Pitesti 13 26
CS BC Heroes Cluj-Napoca
Marti 04.07 12 18:00 ACS Spinball Bucuresti (*)     sta

Din categoriile: Comisia de competitii, Liga nationala de minibaschet

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI

Vezi toate stirile
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.