Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal FIBA
FIBA EuroBasket 2017
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet

Comisia de competitii

Miercuri, 5 iulie 2017

Programul jocurilor Mini Baschet Masculin - Sesiunea 4 - 05.07.2017

Autor: Federatia Romana de Baschet


Ziua Terenul Ora Echipa A Scor A Scor B Echipa B
Miercuri 05.07 1 9:00 CSS Nr 4 Negru Bucuresti 39
35 CS Phoenix 1 Galati
Miercuri 05.07 1 10:00 ABC Mures 1 Targu Mures 37
22 ACS Play Ball Bucuresti
Miercuri 05.07 1 11:00 ACS Eko Sighetul Marmatiei 45
13 ACS MC Ball 2 Mangalia
Miercuri 05.07 2 9:00 ABC Laguna Bucuresti 36
18 ABC Leii Bucuresti
Miercuri 05.07 2 10:00 ACS U-BT 1 Cluj-Napoca 29
24 ACS MC Ball 1 Mangalia
Miercuri 05.07 2 11:00 AS BC Fan Baschet 1 Otopeni 18
10 CSM Baschet Star 1 Oradea
Miercuri 05.07 3 9:00 ACS Baller Otopeni 1 Bucuresti 32
28 ACS Dan Dacian Alb Bucuresti
Miercuri 05.07 3 10:00 CS Magic Champions Bucuresti 22
16 LPS CSU 3 Pitesti
Miercuri 05.07 3 11:00 CS Phoenix 2 Galati 20 28
ACS Baller Otopeni 2 Bucuresti
Miercuri 05.07 4 9:00 ACS ID Ingerii Baniei 1 Craiova 37
31 CSS Nr 5 Bucuresti
Miercuri 05.07 4 10:00 CSU 1 Ploiesti 17 22
CN Aurel Vlaicu 1 Bucuresti
Miercuri 05.07 4 11:00 ACS Dan Dacian Portocaliu Bucuresti 53
16 ABC Athletic 1 Constanta
Miercuri 05.07 5 9:00 LPS Bihorul Oradea 42
26 BC CSU 1 Sibiu
Miercuri 05.07 5 10:00 BC Slam Rosu Bucuresti 42
23 ACS U-BT 2 Cluj-Napoca
Miercuri 05.07 5 11:00 CS MP Sport 2 Timisoara 23
19 CSS Nr 4 Galben Bucuresti
Miercuri 05.07 6 9:00 CS Dinamo CSS Nr 6 - 1 Bucuresti 37
8 CSS 1 Targoviste
Miercuri 05.07 6 10:00 SG M Viteazul Tonika Pucioasa 34
21 CS Laguna Constanta
Miercuri 05.07 6 11:00 CSU Brasov 14
13 CSO 1 Voluntari
Miercuri 05.07 7 9:00 ACS Shooters Sevlar Ploiesti 27 31
AS BC Valbon 1 Arad
Miercuri 05.07 7 10:00 CS Phoenix 1 Constanta 33 37
ABC Galactica 1 Brasov
Miercuri 05.07 7 11:00 BC Slam Alb Bucuresti 26
23 CSS Alexandria
Miercuri 05.07 8 9:00 CSS Sibiu 14 29
CSS Targu Jiu
Miercuri 05.07 8 10:00 CS MP Sport 1 Timisoara 35
21 CSS Unirea Iasi
Miercuri 05.07 8 11:00 BC CSU 3 Sibiu 18 36
CSM VSKC Miercurea Ciuc
Miercuri 05.07 9 9:00 ACS U-BT 3 Cluj-Napoca 36 44
ACS Artesania Bucuresti
Miercuri 05.07 9 10:00 ACS Toro Dunk Craiova 47
26 CS Steaua Magic 2008 Bucuresti
Miercuri 05.07 10 9:00 ACS U-BT 4 Cluj-Napoca 17 34
LPS CSU 1 Pitesti
Miercuri 05.07 10 10:00 CSS Viitorul Cluj-Napoca 24 25
ACS Vilis 1 Bucuresti
Miercuri 05.07 11 9:00 ACS BC Lions 1 Craiova 41
17 BC CSU 2 Sibiu
Miercuri 05.07 11 10:00 ACS Champions Bucuresti 1 Craiova 35
23 CSS Ploiesti
Miercuri 05.07 12 9:00 A Solaris Sporting Club Ploiesti 30
14 ACS Gladius Targu Mures
Miercuri 05.07 12 10:00 ACS 4 Sports Agronomia Alb Bucuresti 31
26 CS Dinamo CSS Nr 6 - 2 Bucuresti
Miercuri 05.07 13 9:00 ACS Admar Costinesti 4 5
ACS Champions Bucuresti 2 Craiova
Miercuri 05.07 13 10:00 CSS Bacau 66
4 ACS Cormoran Constanta (*)
Miercuri 05.07 13 11:00 ABC Galactica 2 Brasov 12 14
CSM Baschet Star 2 Oradea
Miercuri 05.07 9 11:00 ABC Targu Jiu 35
17 CS BC Heroes Cluj-Napoca
Miercuri 05.07 10 11:00 ACS BC Lions 2 Craiova 12 34
ACS ID Ingerii Baniei 2 Craiova
Miercuri 05.07 11 11:00 sta     LPS CSU 2 Pitesti

Din categoriile: Comisia de competitii, Liga nationala de minibaschet

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI

Vezi toate stirile
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.