Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal FIBA
FIBA EuroBasket 2017
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet

Comisia de competitii

Miercuri, 5 iulie 2017

Programul jocurilorMini BaschetMasculin Sesiunea 5 - 05.07.2017

Autor: Federatia Romana de Baschet

Miercuri 05.07 1 17:00 CN Aurel Vlaicu 1 Bucuresti 29 30
ACS ID Ingerii Baniei 1 Craiova
Miercuri 05.07 1 18:00 CSS Nr 5 Bucuresti 25 29
CSU 1 Ploiesti
Miercuri 05.07 1 19:00 CSM VSKC Miercurea Ciuc 29 33
BC Slam Alb Bucuresti
Miercuri 05.07 2 17:00 LPS CSU 3 Pitesti 10 43
ACS Baller Otopeni 1 Bucuresti
Miercuri 05.07 2 18:00 ACS Dan Dacian Alb Bucuresti 41
26 CS Magic Champions Bucuresti
Miercuri 05.07 2 19:00 CSS Alexandria 51
18 BC CSU 3 Sibiu
Miercuri 05.07 3 17:00 ACS MC Ball 1 Mangalia 33
28 ABC Laguna Bucuresti
Miercuri 05.07 3 18:00 ABC Leii Bucuresti 20 37
ACS U-BT 1 Cluj-Napoca
Miercuri 05.07 3 19:00 CSO 1 Voluntari 22 28
CS MP Sport 2 Timisoara
Miercuri 05.07 4 17:00 ACS Play Ball Bucuresti 20 37
CSS Nr 4 Negru Bucuresti
Miercuri 05.07 4 18:00 CS Phoenix 1 Galati 18 29
ABC Mures 1 Targu Mures
Miercuri 05.07 4 19:00 CSS Nr 4 Galben Bucuresti 19
16 CSU Brasov
Miercuri 05.07 5 17:00 CSS Unirea Iasi 17 44
CSS Sibiu
Miercuri 05.07 5 18:00 CSS Targu Jiu 38
15 CS MP Sport 1 Timisoara
Miercuri 05.07 5 19:00 ABC Athletic 1 Constanta 12 32
CS Phoenix 2 Galati
Miercuri 05.07 6 17:00 ABC Galactica 1 Brasov 29 30
ACS Shooters Sevlar Ploiesti
Miercuri 05.07 6 18:00 AS BC Valbon 1 Arad 16 22
CS Phoenix 1 Constanta
Miercuri 05.07 6 19:00 ACS Baller Otopeni 2 Bucuresti 21
18 ACS Dan Dacian Portocaliu Bucuresti
Miercuri 05.07 7 17:00 CS Laguna Constanta 24 54
CS Dinamo CSS Nr 6 - 1 Bucuresti
Miercuri 05.07 7 18:00 CSS 1 Targoviste 19 41
SG M Viteazul Tonika Pucioasa
Miercuri 05.07 7 19:00 CSM Baschet Star 1 Oradea 42 44
ACS Eko Sighetul Marmatiei
Miercuri 05.07 8 17:00 ACS U-BT 2 Cluj-Napoca 15 47
LPS Bihorul Oradea
Miercuri 05.07 8 18:00 BC CSU 1 Sibiu 22 36
BC Slam Rosu Bucuresti
Miercuri 05.07 8 19:00 ACS MC Ball 2 Mangalia 5 25
AS BC Fan Baschet 1 Otopeni
Miercuri 05.07 9 17:00 CS Dinamo CSS Nr 6 - 2 Bucuresti 25 34
A Solaris Sporting Club Ploiesti
Miercuri 05.07 9 18:00 ACS Gladius Targu Mures 38 39
ACS 4 Sports Agronomia Alb Bucuresti
Miercuri 05.07 10 17:00 CSS Ploiesti 9 53
ACS BC Lions 1 Craiova
Miercuri 05.07 10 18:00 BC CSU 2 Sibiu 27 30
ACS Champions Bucuresti 1 Craiova
Miercuri 05.07 11 17:00 ACS Vilis 1 Bucuresti 19 27
ACS U-BT 4 Cluj-Napoca
Miercuri 05.07 11 18:00 LPS CSU 1 Pitesti 21
20 CSS Viitorul Cluj-Napoca
Miercuri 05.07 12 17:00 CS Steaua Magic 2008 Bucuresti 38
24 ACS U-BT 3 Cluj-Napoca
Miercuri 05.07 12 18:00 ACS Artesania Bucuresti 33 66
ACS Toro Dunk Craiova
Miercuri 05.07 13 17:00 ACS Cormoran Constanta (*) 6 8
ACS Admar Costinesti
Miercuri 05.07 13 18:00 ACS Champions Bucuresti 2 Craiova 13 15
ABC Galactica 2 Brasov
Miercuri 05.07 13 19:00 ACS BC Lions 3 Craiova 4 20
CSS Bacau
Miercuri 05.07 9 19:00 ACS ID Ingerii Baniei 2 Craiova 44
25
ABC Targu Jiu
Miercuri 05.07 10 19:00 CS BC Heroes Cluj-Napoca     sta
Miercuri 05.07 11 19:00 ACS Spinball Bucuresti (*) 4 37
ACS BC Lions 2 Craiova

Din categoriile: Comisia de competitii, Liga nationala de minibaschet

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI

Vezi toate stirile
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.