Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal FIBA
FIBA EuroBasket 2017
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet

Comisia de competitii

Joi, 6 iulie 2017

Programul jocurilor Mini Baschet Masculin - Sesiunea 6 - 06.07.2017

Autor: Federatia Romana de Baschet

Joi 06.07 1 9:00 ACS Baller Otopeni 1 Bucuresti 39
27 CS Magic Champions Bucuresti
Joi 06.07 1 10:00 LPS CSU 3 Pitesti 16 29
ACS Dan Dacian Alb Bucuresti
Joi 06.07 1 11:00 CS MP Sport 2 Timisoara 23
15 CSU Brasov
Joi 06.07 2 9:00 CSS Nr 4 Negru Bucuresti 39
34 ABC Mures 1 Targu Mures
Joi 06.07 2 10:00 ACS Play Ball Bucuresti 21 42
CS Phoenix 1 Galati
Joi 06.07 2 11:00 CSO 1 Voluntari 21 22
CSS Nr 4 Galben Bucuresti
Joi 06.07 3 9:00 ACS ID Ingerii Baniei 1 Craiova 25 28
CSU 1 Ploiesti
Joi 06.07 3 10:00 CN Aurel Vlaicu 1 Bucuresti 35
19 CSS Nr 5 Bucuresti
Joi 06.07 3 11:00 ACS Eko Sighetul Marmatiei 21
17 AS BC Fan Baschet 1 Otopeni
Joi 06.07 4 9:00 ABC Laguna Bucuresti 32 33
ACS U-BT 1 Cluj-Napoca
Joi 06.07 4 10:00 ACS MC Ball 1 Mangalia 29 17 ABC Leii Bucuresti
Joi 06.07 4 11:00 CSM Baschet Star 1 Oradea 32
15 ACS MC Ball 2 Mangalia
Joi 06.07 5 9:00 ACS Shooters Sevlar Ploiesti 25 32
CS Phoenix 1 Constanta
Joi 06.07 5 10:00 ABC Galactica 1 Brasov 29
18 AS BC Valbon 1 Arad
Joi 06.07 5 11:00 BC Slam Alb Bucuresti 34
12 BC CSU 3 Sibiu
Joi 06.07 6 9:00 LPS Bihorul Oradea 35
25 BC Slam Rosu Bucuresti
Joi 06.07 6 10:00 ACS U-BT 2 Cluj-Napoca 19 33
BC CSU 1 Sibiu
Joi 06.07 6 11:00 CSM VSKC Miercurea Ciuc 17 35
CSS Alexandria
Joi 06.07 7 9:00 CSS Sibiu 41
24 CS MP Sport 1 Timisoara
Joi 06.07 7 10:00 CSS Unirea Iasi 23 45
CSS Targu Jiu
Joi 06.07 7 11:00 CS Phoenix 2 Galati 20 35
ACS Dan Dacian Portocaliu Bucuresti
Joi 06.07 8 9:00 CS Dinamo CSS Nr 6 - 1 Bucuresti 29
28 SG M Viteazul Tonika Pucioasa
Joi 06.07 8 10:00 CS Laguna Constanta 19 26
CSS 1 Targoviste
Joi 06.07 8 11:00 ABC Athletic 1 Constanta 7 38
ACS Baller Otopeni 2 Bucuresti
Joi 06.07 9 9:00 ACS BC Lions 1 Craiova 38
30 ACS Champions Bucuresti 1 Craiova
Joi 06.07 9 10:00 CSS Ploiesti 30 37
BC CSU 2 Sibiu
Joi 06.07 10 9:00 ACS U-BT 3 Cluj-Napoca 15 38
ACS Toro Dunk Craiova
Joi 06.07 10 10:00 CS Steaua Magic 2008 Bucuresti 41
16 ACS Artesania Bucuresti
Joi 06.07 11 9:00 A Solaris Sporting Club Ploiesti 23
22 ACS 4 Sports Agronomia Alb Bucuresti
Joi 06.07 11 10:00 CS Dinamo CSS Nr 6 - 2 Bucuresti 16 28
ACS Gladius Targu Mures
Joi 06.07 12 9:00 ACS U-BT 4 Cluj-Napoca 33 39
CSS Viitorul Cluj-Napoca
Joi 06.07 12 10:00 ACS Vilis 1 Bucuresti 20
17 LPS CSU 1 Pitesti
Joi 06.07 13 9:00 ACS Admar Costinesti 5 18
ABC Galactica 2 Brasov
Joi 06.07 13 10:00 ACS Cormoran Constanta (*) 7 28
ACS BC Lions 3 Craiova
Joi 06.07 13 11:00 CSS Bacau 35
21 CSM Baschet Star 2 Oradea
Joi 06.07 9 11:00 ABC Targu Jiu     sta
Joi 06.07 10 11:00 ACS ID Ingerii Baniei 2 Craiova 48
1 ACS Spinball Bucuresti (*)
Joi 06.07 11 11:00 ACS BC Lions 2 Craiova 16
14 LPS CSU 2 Pitesti

Din categoriile: Comisia de competitii, Liga nationala de minibaschet

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI

Vezi toate stirile
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.