Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal FIBA
FIBA EuroBasket 2017
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet

Comisia de competitii

Joi, 6 iulie 2017

Programul jocurilor Minibaschet Masculin Sesiunea 7 - 06.07.2017

Autor: Federatia Romana de Baschet

Vineri 07.07 1 9:00 ACS Eko Sighetul Marmatiei 25 37
ACS Dan Dacian Portocaliu Bucuresti 49 - 56
Vineri 07.07 1 10:00 CSS Nr 4 Negru Bucuresti 27 28
ACS MC Ball 1 Mangalia 1 - 8
Vineri 07.07 1 11:00 ACS U-BT 1 Cluj-Napoca 31
17 ABC Mures 1 Targu Mures 1 - 8
Vineri 07.07 2 9:00 ACS Baller Otopeni 2 Bucuresti 10
9 AS BC Fan Baschet 1 Otopeni 49 - 56
Vineri 07.07 2 10:00 ACS Baller Otopeni 1 Bucuresti 39
11 CSU 1 Ploiesti 1 - 8
Vineri 07.07 2 11:00 CN Aurel Vlaicu 1 Bucuresti 22 32
ACS Dan Dacian Alb Bucuresti 1 - 8
Vineri 07.07 3 9:00 CS MP Sport 2 Timisoara 19 33
CSS Alexandria 49 - 56
Vineri 07.07 3 10:00 CS Phoenix 1 Galati 23 30
ABC Leii Bucuresti 9 - 16
Vineri 07.07 3 11:00 ABC Laguna Bucuresti 26
15 ACS Play Ball Bucuresti 9 - 16
Vineri 07.07 4 9:00 BC Slam Alb Bucuresti 29
17 CSS Nr 4 Galben Bucuresti 49 - 56
Vineri 07.07 4 10:00 CS Magic Champions Bucuresti 16
15 CSS Nr 5 Bucuresti 9 - 16
Vineri 07.07 4 11:00 ACS ID Ingerii Baniei 1 Craiova 20
0 LPS CSU 3 Pitesti 9 - 16
Vineri 07.07 5 9:00 CSM Baschet Star 1 Oradea 32
22 ABC Athletic 1 Constanta 57 - 64
Vineri 07.07 5 10:00 LPS Bihorul Oradea 31
27 SG M Viteazul Tonika Pucioasa 17 - 24
Vineri 07.07 5 11:00 CS Dinamo CSS Nr 6 - 1 Bucuresti 22 39
BC Slam Rosu Bucuresti 17 - 24
Vineri 07.07 6 9:00 CS Phoenix 2 Galati 33
9 ACS MC Ball 2 Mangalia 57 - 64
Vineri 07.07 6 10:00 ABC Galactica 1 Brasov 38
21 CSS Sibiu 17 - 24
Vineri 07.07 6 11:00 CSS Targu Jiu 26
23 CS Phoenix 1 Constanta 17 - 24
Vineri 07.07 7 9:00 CSU Brasov 24
14 BC CSU 3 Sibiu 57 - 64
Vineri 07.07 7 10:00 BC CSU 1 Sibiu 52
23 CS Laguna Constanta 25 - 32
Vineri 07.07 7 11:00 CSS 1 Targoviste 12 32
ACS U-BT 2 Cluj-Napoca 25 - 32
Vineri 07.07 8 9:00 CSM VSKC Miercurea Ciuc
30
11 CSO 1 Voluntari 57 - 64
Vineri 07.07 8 10:00 AS BC Valbon 1 Arad 52
7 CSS Unirea Iasi 25 - 32
Vineri 07.07 8 11:00 CS MP Sport 1 Timisoara 20
17 ACS Shooters Sevlar Ploiesti 25 - 32
Vineri 07.07 9 9:00 ACS Toro Dunk Craiova 46
25 LPS CSU 1 Pitesti 33 - 40
Vineri 07.07 9 10:00 ACS Vilis 1 Bucuresti 17 31
CS Steaua Magic 2008 Bucuresti 33 - 40
Vineri 07.07 10 9:00 ACS BC Lions 1 Craiova 35
15 ACS 4 Sports Agronomia Alb Bucuresti 33 - 40
Vineri 07.07 10 10:00 A Solaris Sporting Club Ploiesti 21 24
ACS Champions Bucuresti 1 Craiova 33 - 40
Vineri 07.07 11 9:00 ACS Artesania Bucuresti 20 27
ACS U-BT 4 Cluj-Napoca 41 - 48
Vineri 07.07 11 10:00 CSS Viitorul Cluj-Napoca 30
20 ACS U-BT 3 Cluj-Napoca 41 - 48
Vineri 07.07 12 9:00 BC CSU 2 Sibiu 20 28
CS Dinamo CSS Nr 6 - 2 Bucuresti 41 - 48
Vineri 07.07 12 10:00 ACS Gladius Targu Mures 31
26 CSS Ploiesti 41 - 48
Vineri 07.07 13 9:00 ACS BC Lions 3 Craiova 23
8 ACS Admar Costinesti  
Vineri 07.07 13 10:00 CSM Baschet Star 2 Oradea 37
9 ACS Cormoran Constanta (*)  
Vineri 07.07 13 11:00 ACS Champions Bucuresti 2 Craiova 8 40
CSS Bacau  
Vineri 07.07 9 11:00 ACS Spinball Bucuresti (*) 5 52
ABC Targu Jiu  
Vineri 07.07 10 11:00 LPS CSU 2 Pitesti 8 26
ACS ID Ingerii Baniei 2 Craiova  
Vineri 07.07 11 11:00 CS BC Heroes Cluj-Napoca 24
20 ACS BC Lions 2 Craiova  

Din categoriile: Comisia de competitii, Liga nationala de minibaschet

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.