Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal FIBA
FIBA EuroBasket 2017
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet

Comisia de competitii

Vineri, 7 iulie 2017

Programul jocurilor Minibaschet Masculin - Sesiunea 8 - 07.07.2017

Autor: Federatia Romana de Baschet


Vineri 07.07 1 17:00 ACS Dan Dacian Portocaliu Bucuresti 28
11 ACS Baller Otopeni 2 Bucuresti 49 - 52
Vineri 07.07 1 18:00 ACS MC Ball 1 Mangalia 27 37
ACS U-BT 1 Cluj-Napoca 1 - 4
Vineri 07.07 1 19:00 ACS Baller Otopeni 1 Bucuresti 38
21 ACS Dan Dacian Alb Bucuresti 1 - 4
Vineri 07.07 2 17:00 CSS Alexandria 40 55
BC Slam Alb Bucuresti 49 - 52
Vineri 07.07 2 18:00 CSS Nr 4 Negru Bucuresti 36
30 ABC Mures 1 Targu Mures 5 - 8
Vineri 07.07 2 19:00 CSU 1 Ploiesti 30 40
CN Aurel Vlaicu 1 Bucuresti 5 - 8
Vineri 07.07 3 17:00 ACS Eko Sighetul Marmatiei 18 19
AS BC Fan Baschet 1 Otopeni 53 - 56
Vineri 07.07 3 18:00 ABC Leii Bucuresti 23 30
ABC Laguna Bucuresti 9 - 12
Vineri 07.07 3 19:00 CS Magic Champions Bucuresti 30
21 ACS ID Ingerii Baniei 1 Craiova 9 - 12
Vineri 07.07 4 17:00 CS MP Sport 2 Timisoara 16 19
CSS Nr 4 Galben Bucuresti 53 - 56
Vineri 07.07 4 18:00 CS Phoenix 1 Galati 38
24 ACS Play Ball Bucuresti 13 - 16
Vineri 07.07 4 19:00 CSS Nr 5 Bucuresti 20 0 LPS CSU 3 Pitesti 13 - 16
Vineri 07.07 5 17:00 CSM Baschet Star 1 Oradea 34
32 CS Phoenix 2 Galati 57 - 60
Vineri 07.07 5 18:00 LPS Bihorul Oradea 19 39 BC Slam Rosu Bucuresti 17 - 20
Vineri 07.07 5 19:00 ABC Galactica 1 Brasov 27 44
CSS Targu Jiu 17 - 20
Vineri 07.07 6 17:00 CSU Brasov 28 33
CSM VSKC Miercurea Ciuc 57 - 60
Vineri 07.07 6 18:00 SG M Viteazul Tonika Pucioasa 26 36
CS Dinamo CSS Nr 6 - 1 Bucuresti 21 - 24
Vineri 07.07 6 19:00 CSS Sibiu 18 31
CS Phoenix 1 Constanta 21 - 24
Vineri 07.07 7 17:00 ABC Athletic 1 Constanta 23
18 ACS MC Ball 2 Mangalia 61 - 64
Vineri 07.07 7 18:00 BC CSU 1 Sibiu 41
29 ACS U-BT 2 Cluj-Napoca 25 - 28
Vineri 07.07 7 19:00 AS BC Valbon 1 Arad 37 39
CS MP Sport 1 Timisoara 25 - 28
Vineri 07.07 8 17:00 BC CSU 3 Sibiu 14 27
CSO 1 Voluntari 61 - 64
Vineri 07.07 8 18:00 CS Laguna Constanta 38
17 CSS 1 Targoviste 29 - 32
Vineri 07.07 8 19:00 CSS Unirea Iasi 4 33
ACS Shooters Sevlar Ploiesti 29 - 32
Vineri 07.07 9 17:00 ACS Toro Dunk Craiova 46
25 CS Steaua Magic 2008 Bucuresti 33 - 36
Vineri 07.07 9 18:00 ACS BC Lions 1 Craiova 25
24 ACS Champions Bucuresti 1 Craiova 33 - 36
Vineri 07.07 10 17:00 LPS CSU 1 Pitesti 29
17 ACS Vilis 1 Bucuresti 37 - 40
Vineri 07.07 10 18:00 ACS 4 Sports Agronomia Alb Bucuresti 16 27
A Solaris Sporting Club Ploiesti 37 - 40
Vineri 07.07 11 17:00 ACS U-BT 4 Cluj-Napoca 27
20 CSS Viitorul Cluj-Napoca 41 - 44
Vineri 07.07 11 18:00 CS Dinamo CSS Nr 6 - 2 Bucuresti 37
29 ACS Gladius Targu Mures 41 - 44
Vineri 07.07 12 17:00 ACS Artesania Bucuresti 26
22 ACS U-BT 3 Cluj-Napoca 45 - 48
Vineri 07.07 12 18:00 BC CSU 2 Sibiu 27
15 CSS Ploiesti 45 - 48
Vineri 07.07 13 17:00 CSS Bacau 21 26
ABC Targu Jiu  
Vineri 07.07 13 18:00 ACS BC Lions 3 Craiova 19
18 ACS BC Lions 2 Craiova  
Vineri 07.07 13 19:00 ACS Champions Bucuresti 2 Craiova 30
2 ACS Spinball Bucuresti (*)  
Vineri 07.07 9 19:00 ACS ID Ingerii Baniei 2 Craiova 26
9 ABC Galactica 2 Brasov  
Vineri 07.07 10 19:00 CS BC Heroes Cluj-Napoca 26
21 CSM Baschet Star 2 Oradea  
Vineri 07.07 11 19:00 LPS CSU 2 Pitesti 37
9 ACS Admar Costinesti  

Din categoriile: Comisia de competitii, Liga nationala de minibaschet

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI

Vezi toate stirile
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.