Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal FIBA
FIBA EuroBasket 2017
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet

Comisia de competitii

Sambata, 8 iulie 2017

Programul jocurilor Minibaschet Masculin - Sesiunea 9 - 08.07.2017

Autor: Federatia Romana de Baschet


Sambata 08.07 1 9:00 ACS Dan Dacian Portocaliu Bucuresti 18 22
BC Slam Alb Bucuresti 49 - 50
Sambata 08.07 1 10:15 ACS MC Ball 1 Mangalia 39
26 ACS Dan Dacian Alb Bucuresti 3 - 4
Sambata 08.07 1 11:30 ACS U-BT 1 Cluj-Napoca 21 42
ACS Baller Otopeni 1 Bucuresti 1 - 2
Sambata 08.07 2 9:00 ACS Baller Otopeni 2 Bucuresti 32 38
CSS Alexandria 51 - 52
Sambata 08.07 2 10:00 ABC Mures 1 Targu Mures 21
18 CSU 1 Ploiesti 7 - 8
Sambata 08.07 2 11:00 CSS Nr 4 Negru Bucuresti 18 21
CN Aurel Vlaicu 1 Bucuresti 5 - 6
Sambata 08.07 3 9:00 AS BC Fan Baschet 1 Otopeni 26
15 CSS Nr 4 Galben Bucuresti 53 - 54
Sambata 08.07 3 10:00 ABC Leii Bucuresti 21 28
ACS ID Ingerii Baniei 1 Craiova 11 - 12
Sambata 08.07 3 11:00 ABC Laguna Bucuresti 27 30
CS Magic Champions Bucuresti 9 - 10
Sambata 08.07     ACS Eko Sighetul Marmatiei 0 20 CS MP Sport 2 Timisoara 55 - 56
Sambata 08.07     ACS Play Ball Bucuresti 20 0 LPS CSU 3 Pitesti 15 - 16
Sambata 08.07 4 11:00 CS Phoenix 1 Galati 27 28
CSS Nr 5 Bucuresti 13 - 14
Sambata 08.07 5 9:00 CSM Baschet Star 1 Oradea 19 37
CSM VSKC Miercurea Ciuc 57 - 58
Sambata 08.07 5 10:00 LPS Bihorul Oradea 15 21
ABC Galactica 1 Brasov 19 - 20
Sambata 08.07 5 11:00 BC Slam Rosu Bucuresti 24
20 CSS Targu Jiu 17 - 18
Sambata 08.07 6 9:00 CS Phoenix 2 Galati 28
13 CSU Brasov 59 - 60
Sambata 08.07 6 10:00 SG M Viteazul Tonika Pucioasa 28 16 CSS Sibiu 23 - 24
Sambata 08.07 6 11:00 CS Dinamo CSS Nr 6 - 1 Bucuresti 27
14 CS Phoenix 1 Constanta 21 - 22
Sambata 08.07 7 9:00 ABC Athletic 1 Constanta 20
15 CSO 1 Voluntari 61 - 62
Sambata 08.07 7 10:00 ACS U-BT 2 Cluj-Napoca 30 34
AS BC Valbon 1 Arad 27 - 28
Sambata 08.07 7 11:00 BC CSU 1 Sibiu 23
19 CS MP Sport 1 Timisoara 25 - 26
Sambata 08.07 8 9:00 ACS MC Ball 2 Mangalia 17 32
BC CSU 3 Sibiu 63 - 64
Sambata 08.07 8 10:00 CSS 1 Targoviste 35
13 CSS Unirea Iasi 31 - 32
Sambata 08.07 8 11:00 CS Laguna Constanta 18 34
ACS Shooters Sevlar Ploiesti 29 - 30
Sambata 08.07 9 9:00 CS Steaua Magic 2008 Bucuresti 27 37
ACS Champions Bucuresti 1 Craiova 35 - 36
Sambata 08.07 4 10:00 ACS Toro Dunk Craiova 25 26
ACS BC Lions 1 Craiova 33 - 34
Sambata 08.07 10 9:00 ACS Vilis 1 Bucuresti 15
10 ACS 4 Sports Agronomia Alb Bucuresti 39 - 40
Sambata 08.07 10 10:00 LPS CSU 1 Pitesti 16
15 A Solaris Sporting Club Ploiesti 37 - 38
Sambata 08.07 11 9:00 CSS Viitorul Cluj-Napoca 24
18 ACS Gladius Targu Mures 43 - 44
Sambata 08.07 4 9:00 ACS U-BT 4 Cluj-Napoca 23 29
CS Dinamo CSS Nr 6 - 2 Bucuresti 41 - 42
Sambata 08.07 12 9:00 ACS U-BT 3 Cluj-Napoca 29
15 CSS Ploiesti 47 - 48
Sambata 08.07 12 10:00 ACS Artesania Bucuresti 16 25
BC CSU 2 Sibiu 45 - 46
Sambata 08.07 13 9:00 ABC Targu Jiu 17 26
ACS ID Ingerii Baniei 2 Craiova  
Sambata 08.07 13 10:00 ACS BC Lions 3 Craiova 4 22
CS BC Heroes Cluj-Napoca  
Sambata 08.07 13 11:00 ACS Champions Bucuresti 2 Craiova 8 36
LPS CSU 2 Pitesti  
Sambata 08.07 9 10:00 CSS Bacau 32
18 ABC Galactica 2 Brasov  
Sambata 08.07 9 11:00 ACS BC Lions 2 Craiova 36
13 CSM Baschet Star 2 Oradea  
Sambata 08.07 11 10:00 ACS Spinball Bucuresti (*) 9 30
ACS Admar Costinesti  

Din categoriile: Comisia de competitii, Liga nationala de minibaschet

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.