Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet Facebook Vulturii Facebook Acvilele

Comisia de competitii

Vineri, 11 august 2017

Echipe inscrise in CN Juniori editia 2017-2018 - UPDATE 11.08.2017 ora 16

Autor: Federatia Romana de Baschet

CN U13 Feminin

Nr Denumire echipa
1 C.S.S. Targoviste
2 C.S.S. - C.S.M. Ploiesti
3 A.C.S. Gladius Santana Mures
4 C.S.S. Nr.5 Bucuresti
5 A.C.S. Galactica Cluj Napoca
6 C.S. Olimpia Bucuresti
7 C.S. Phoenix - L.P.S. 1 Galati
8 C. Sportul Studentesc Bucuresti
9 A.C.S. Phoenix Targoviste
10 A.C.S. B. Raptors Bucuresti
11 A.C.S. Champions Bucuresti
12 C.S.S. Gheorgheni
13 C.S.S. Gloria Arad
14 C.S.S. Craiova
15 C.S.S. - C.N. Teodor Nes Salonta
16 C.S.S. Sfantu Gheorghe
17 L.P.S. Alba Iulia
18 C.S.U. Brasov
19 A.C.S. Dan Dacian Bucuresti
20 A.C.S. Eko-Sighet Sighetu Marmatiei
21 CS MP Sport Timisoara

CN U14 Feminin

Nr Denumire echipa
1 C.S.M. Moinesti
2 C.S. Muresul Targu Mures
3 C.S.S. Bega Timisoara
4 C.S.M. VSK C. Miercurea Ciuc
5 C.S. Olimpia Bucuresti
6 L.T. Lucian Blaga Reghin
7 C.S.S. Sibiu
8 C.S.S. Craiova
9 C.S. Crisul 1 Oradea
10 A.C.S. Champions Bucuresti
11 C.S.S. Brasovia Brasov
12 C.S.S. Unirea Iasi
13 C.S.S. Gheorgheni
14 C.S.S. Nr.4 Bucuresti
15 C.S.S. Nagy Mozes Targu Secuiesc
16 C.S.S. Sfantu Gheorghe
17 L.P.S. Alba Iulia
18 C.S.U. Brasov
19 C.S. Crisul 2 Oradea

CN U16 Feminin

Nr Denumire echipa
1 C.S.S. Alexandria
2 C.S.S. Ramnicu Valcea
3 C.S.S. Targoviste
4 C.S.S. Bega Timisoara
5 C.S.M. VSK C. Miercurea Ciuc
6 C.S.S. Nr.1 Constanta
7 C.S. Crisul Oradea
8 C.S. Olimpia Bucuresti
9 C.S.S. Sibiu
10 A.C.S. MC Ball Mangalia
11 C.S.S. Craiova
12 C. Sportul Studentesc Bucuresti
13 L.P.S. - C.S.S. Satu Mare
14 A.C.S. Roth Baia Mare
15 A.C.S. B. Raptors Bucuresti
16 A.C.S. Champions Bucuresti
17 L.A.P.I. Dej
18 C.S.S. Nr.4 Bucuresti
19 C.S.S. Nagy Mozes Targu Secuiesc
20 C.S.S. Gloria Arad
21 C.S.S. - C.N. Teodor Nes Salonta
22 C.S.S. Sfantu Gheorghe
23 L.P.S. Alba Iulia
24 C.S.U. Brasov


CN U18 Feminin


Nr Denumire echipa
1 L.A.P.I. Dej
2 C.S.S. Targoviste
3 C.S.S. Bega Timisoara
4 C.S. Olimpia Bucuresti
5 C.N. Mihai Eminescu Oradea
6 C.S.S. Sibiu
7 C.S.S. Nr.1 Constanta
8 A.C.S. Phoenix Targoviste
9 A.C.S. N.B.S. Cluj Napoca
10 A.C.S. B. Raptors Bucuresti
11 ACS Champions Bucuresti
13 A.C.S. Vendor Odorheiul Secuiesc
14 C.S.S. Unirea Iasi
15 C.S.S. Brasovia Brasov
16 C.S.S. Gloria Arad
17 C.S.S. Sfantu Gheorghe
18 L.P.S. Alba Iulia
19 C.S.U. Brasov

CN U20 Feminin

Nr Denumire echipa
1 C.N. Mihai Eminescu Oradea
2 C.S.S. Nagy Mozes Targu Secuiesc
3 C.S. Rapid Bucuresti
4 C.S.S. C.S.M. Ploiesti
5 C.S.S. C.S.M. Targoviste


CN U13 Masculin

Nr Denumire echipa
1 L.P.S. - C.S.U. Pitesti
2 C.N.S. Cetate Deva
3 A.B.C. Galactica Brasov
4 C.S. Dinamo C.S.S. Nr.6 Bucuresti
5 C.S. Magic Champions Bucuresti
6 C.N. Aurel Vlaicu Bucuresti
7 C.S.S. Targu Jiu
8 C.S.O. Voluntari
9 C.S.S. Sibiu
10 A.C.S. Sto-Mart Iasi
11 C.S. Otopeni
12 C.S. Phoenix - L.P.S. 1 Galati
13 C.S. Phoenix - L.P.S. 2 Galati
14 L.P.S. Bihorul Oradea
15 A.B.C. Laguna Bucuresti
16 A.C.S. Champions - Toro Dunk Craiova
17 A.C.S. U-BT 1 Cluj Napoca
18 A.C.S. U-BT 2 Cluj Napoca
19 CS MP Sport Timisoara
20 C.S.S. 1 Bacau
21 A.C.S. I.D. Ingerii Baniei Craiova
22 A.C.S. Sepsi Sic Sfantu Gheorghe
23 A.C.S. Pro Basketball Group Bucuresti
24 C.S.S. Focsani
25 L.P.S. Targu Mures
26 C.S.S. 2 Bacau
27 B.C. Slam Bucuresti
28 A.C.S. Dan Dacian 1 Bucuresti
29 A.C.S. Dan Dacian 2 Bucuresti
30 A.C.S. Baller Bucuresti
31 C.S.S. Nr.4 Bucuresti
32 C.S.S. Ploiesti
33 C.S.S. Buzau
34 C.S.M. VSK C. Miercurea Ciuc
35 C.S.U. Brasov
36 C.S.U. Sibiu
37 A.C.S. Playball Bucuresti
38 A.B.C. Athletic Constanta


CN U14 Masculin

Nr Denumire echipa
1 C.S. Dinamo C.S.S. Nr.6 Bucuresti
2 L.P.S. - C.S.U. Pitesti
3 C.S.S. Targoviste
4 A.B.C. Galactica Brasov
5 C.S.U. Ploiesti
6 C.S.S. Bega Timisoara
7 A.C.S. Gladius Santana Mures
8 C.S.S. Nr.5 Bucuresti
9 A.C.S. Toyin Constanta
10 C.S.S. Targu Jiu
11 C.S. Cuza Sport Braila
12 C.S. Amicii Pitesti
13 A.C.S. MC Ball Mangalia
14 A.C.S. Sto-Mart Iasi
15 C.S. Otopeni
16 C.S. Phoenix - L.P.S. Galati
17 C.S.S. Medias
18 L.P.S. Bihorul Oradea
19 C.S.S. Tulcea
20 A.B.C. Laguna Bucuresti
21 A.C.S. Champions - Toro Dunk Craiova
22 A.C.S. U-BT Cluj Napoca
23 A.C.S. Pro Basketball Group Bucuresti
24 C.S.S. Brasovia Brasov
25 C.S.A. Axiopolis Sport Cernavoda
26 C.S.M.Ramnicu Sarat
27 A.C.S. KSE Targu Secuiesc
28 C.S.S. Gheorgheni
29 B.C. Slam Bucuresti
30 C.S.S. Nr.4 Bucuresti
31 A.B.C. Castorii Suceava Performanta
32 C.S.S. Sfantu Gheorghe
33 A.B.C. Leii Bucuresti
34 C.S.U. Brasov
35 A.B.C. T-Pack Ploiesti

CN U16 Masculin

Nr Denumire echipa
1 C.S. Dinamo C.S.S. Nr.6 Bucuresti
2 C.S. S.C.M. Timisoara
3 L.P.S. - C.S.U. Pitesti
4 C.S.S. Buzau
5 C.S. Spike Bucuresti
6 C.S.S. Targoviste
7 C.N.S. Cetate Deva
8 C.S.U. Stiinta Bucuresti
9 C.S.S. 1 Craiova
10 C.S.U. Ploiesti
11 C.S.S. Nr.1 Constanta
12 C.S. Sevlar Ploiesti
13 C.S. Steaua Magic 2008 Bucuresti
14 C.S.S. Targu Jiu
15 C.S.O. Voluntari
16 C.S.S. Sighetu Marmatiei
17 C.S. Amicii Pitesti
18 C.S.S. Sibiu
19 A.C.S. MC Ball Mangalia
20 C.S. Phoenix - L.P.S. Galati
21 C.S. Phoenix Constanta
22 C.S.S. Medias
23 L.P.S. Bihorul 1 Oradea
24 L.P.S. Bihorul 2 Oradea
25 A.C.S. U-BT 1 Cluj Napoca
26 A.C.S. U-BT 2 Cluj Napoca
27 L.P.S. Focsani
28 C.S.S. Unirea Iasi
29 L.P.S. Targu Mures
30 A.C.S. KSE Targu Secuiesc
31 B.C. Slam Bucuresti
32 A.C.S. Dan Dacian 1 Bucuresti
33 A.C.S. Dan Dacian 2 Bucuresti
34 C.S.S. Nr.4 Bucuresti
35 C.S.S. Ploiesti
36 C.S.S. 2 Craiova
37 C.S.S. Sfantu Gheorghe
38 C.S.U. Brasov
39 C.S.U. Sibiu
40 A.C.S. Artesania Bucuresti


CN U18 Masculin

Nr Denumire echipa
1 C.S.S. Buzau
2 L.P.S. - C.S.S. Satu Mare
3 C.S. Spike Bucuresti
4 C.S.S. Targoviste
5 C.N.S. Cetate Deva
6 C.S.S. Craiova
7 C.S.S. Bega Timisoara
8 C.S.S. Nr.1 Constanta
9 C.S. Sevlar Ploiesti
10 C.N. Aurel Vlaicu Bucuresti
11 C.S.S. Targu Jiu
12 C.S. Cuza Sport Braila
13 C.S.S. Sibiu
14 C.S. Phoenix - L.P.S. Galati
15 C.S.S. Medias
16 C.S.S. Tulcea
17 A.B.C. Laguna Bucuresti
18 A.C.S. U-BT Cluj Napoca
19 C.S.S. Brasovia Brasov
20 C.S.S. Unirea Iasi
21 L.P.S. Targu Mures
22 B.C. Slam Bucuresti
23 A.C.S. Dan Dacian 1 Bucuresti
24 A.C.S. Dan Dacian 2 Bucuresti
25 A.B.C. T-Pack Ploiesti
26 C.S.M. Bucovina Radauti
27 C.S.M. VSK C. Miercurea Ciuc
28 A.S.B.C. Valbon Arad
29 C.S.U. Brasov
30 C.S.U. Sibiu


CN U20 Masculin

Nr Denumire echipa
1 C.N. Aurel Vlaicu Bucuresti
2 L.P.S. Bihorul Oradea
3 A.C.S. Phoenix Targoviste
4 C.S.U. Stiinta Bucuresti


Structurile afiliate care pana la data afisarii grupelor fazei preliminare a CN nu isi achita datoriile fata de FR Baschet, nu vor primi drept de participare in CN editia 2017-2018

Din categoriile: Comisia de competitii

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.