Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet Facebook Vulturii Facebook Acvilele

Comisia de competitii

Joi, 10 mai 2018

Inscrieri echipe LN U12 si Festivalul de Baby si Minibaschet Mangalia 2018 - ACTUALIZARE 10.05.2018

Autor: Federatia Romana de Baschet

Perioada de inscriere pentru Festivalul de Baby si Mini Baschet ramane cea stabilita de Consiliul Director si anume:

- intre 01-31.05.2018 cu plata taxei de 750 lei (denimita Taxa 2);


- intre 01-15.06.2018 cu plata taxei de 1000 lei (denumita Taxa 3).

Cererea tip poate fi accesata in sectiunea documente (www.frbaschet.ro/documente/formulare)


  LN U12 Feminin       LN U 12 Masculin    
Nr Denumire Echipa Validare Antrenor  Validare Echipa Nr Denumire Echipa Validare Antrenor  Validare Echipa
1 LPS Alba Iulia     1 CS Dinamo - CSS nr.6 - 1 Bucuresti  
2 C Sportul Studentesc Bucuresti     2 CS Magic Champions Bucuresti    
3 CSS Ploiesti     3 BC Slam - Rosu Bucuresti    
4 ACS Gladius - 2 Targu Mures     4 CSS Buzau    
5 ACS Gladius - 1 Targu Mures     5 CSS nr.4 Bucuresti    
6 BC Slam Bucuresti     6 CSS Tulcea    
7 CS Olimpia - 4 Bucuresti     7 BC Slam - Alb Bucuresti    
8 CS Olimpia - 2 Bucuresti     8 ACS U-BT - 1 Cluj Napoca    
9 CS Olimpia - 3 Bucuresti     9 ACS U-BT - 2 Cluj Napoca    
10 ACS Dan Dacian - Negru Bucuresti     10 ACS U-BT - 3 Cluj Napoca    
11 ACS Dan Dacian - Portocaliu Bucuresti     11 ABC Lynx Ploiesti    
12 ACS Sepsi Sic Sfantu Gheorghe     12 ACSB Soimii Albi Bucuresti    
13 CS Otopeni     13 LPS Targu Mures    
14 CSS - CSM Targoviste     14 CSS Targu Jiu    
15 ACS For You Cluj     15 ACS Transilvania Brasov    
16 ABC Leii Bucuresti     16 ACS ID Ingerii Baniei Craiova    
17 CS Phoenix 1 Galati     17 BC - CSU Sibiu    
18 CS Phoenix 2 Galati     18 CSU Ploiesti    
19 CSS Botosani     19 ACS Dan Dacian - Negru Bucuresti    
        20 ACS Dan Dacian - Portocaliu Bucuresti    
        21 LPS Bihorul Oradea    
        22 CSS nr.5 Bucuresti    
        23 CSS Bega Timisoara    
        24 ACS Vendor Odorheiul Secuiesc    
        25 CSO Voluntari    
        26 ABC Laguna Bucuresti    
        27 ABC Shooting Star Buftea    
        28 ACS Playball Bucuresti    
        29 AS BC Alpha Bucuresti    
        30 CN Aurel Vlaicu Bucuresti    
        31 ACS Baller Bucuresti    
        32 ABC Leii Bucuresti    
        33 CS Cuza Sport Braila    
        34 CS Fly OC Constanta    
        35 CS Phoenix 1 Galati    
        36 CS Phoenix 2 Galati    


Festivalul de BabyBaschet Feminin
Festivalul de BabyBaschet Masculin
Nr Denumire Echipa Validare Antrenor Plata Taxa Nr Denumire Echipa Validare Antrenor Plata Taxa
1 CSS Ploiesti     1 CS Dinamo - CSS nr.6 - 1 Bucuresti    
2 CSS Alexandria     2 ACS Juniors Craiova    
3 CS Temerarii Calarasi     3 AS BC Fan Baschet - Galben Otopeni    
4 ABC Magic Satu Mare     4 AS BC Fan Baschet - Mov Otopeni    
5 ACS BC Lions Craiova     5 CS Magic Champions Bucuresti    
6 ACSB Soimii Albi Bucuresti     6 BC Slam - Rosu Bucuresti    
7 ACS Galactica Cluj Napoca     7 BC Slam - Alb Bucuresti    
8 CS Olimpia - 2 Bucuresti     8 BC Slam - Albastru Bucuresti    
9 CS Olimpia - 3 Bucuresti     9 BC Slam - Verde Bucuresti    
10 CSS Ramnicu Valcea     10 ACS Total Sport Bucuresti    
11 CST Alexandria     11 CS Dinamo - CSS nr.6 - 2 Bucuresti    
12 ACS Dan Dacian - Negru Bucuresti     12 CS Steaua Magic 2008 Bucuresti    
13 ACS Dan Dacian - Portocaliu Bucuresti     13 ACS Gladius - 1 Targu Mures    
14 CSS Bega Timisoara     14 ACS Gladius - 2 Targu Mures    
15 CSS Sfantu Gheorghe     15 ACS U-BT - Portocaliu Cluj Napoca    
16 ACS Gladius Targu Mures     16 ACS U-BT - Rosu Cluj Napoca    
17 ACS Sepsi Sic Sfantu Gheorghe     17 ACS U-BT - Alb Cluj Napoca    
18 ABC Shooting Star Buftea     18 ACS U-BT - Negru Cluj Napoca    
19 ACS Panatinaikos Pro Basketball Group Bucuresti     19 ACS U-BT - Galben Cluj Napoca    
20 CS BBB Raptors Bucuresti     20 ACS U-BT - Albastru Cluj Napoca    
21 ACS KSE Targu Secuiesc     21 CSS Sibiu    
22 ABC Leii Bucuresti     22 ABC Lynx Ploiesti    
23 ACS NBS Cluj Napoca     23 ABC Magic Satu Mare    
24 ACS Eko Sighet Sighetu Marmatiei     24 ACS BC Lions - 1 Craiova    
25 ACS U-BT Cluj Napoca     25 ACS BC Lions - 2 Craiova    
26 CSS 6 Bucuresti     26 CSA Axiopolis Sport Cernavoda    
        27 ACSB Soimii Albi Bucuresti    
        28 LPS Targu Mures    
        29 ACS ID Ingerii Baniei - Alb Craiova    
        30 ACS ID Ingerii Baniei - Albastru Craiova    
        31 ACS ID Ingerii Baniei - Negru Craiova    
        32 CSS Ramnicu Valcea    
        33 SG Mihai Viteazul - Tonik Pucioasa    
        34 CS MP Sport Timisoara    
        35 CSU - 1 Ploiesti    
        36 CSU - 2 Ploiesti    
        37 CSU - 3 Ploiesti    
        38 CSU - 4 Ploiesti    
        39 ACS Dan Dacian - Negru Bucuresti    
        40 ACS Dan Dacian - Portocaliu Bucuresti    
        41 ACS Dan Dacian - Verde Bucuresti    
        42 ACS Dan Dacian - Alb Bucuresti    
        43 ACS Dan Dacian - Gri Bucuresti    
        44 ACS Dan Dacian - Mov Bucuresti    
        45 ACS Dan Dacian - Rosu Bucuresti    
        46 ACS Dan Dacian - Albastru Bucuresti    
        47 ACS Toyin Constanta    
        48 ACS Baschet Star - 1 Oradea    
        49 ACS Baschet Star - 2 Oradea    
        50 ACS Baschet Star - 3 Oradea    
        51 ACS Baschet Star - 4 Oradea    
        52 CSS nr.5 Bucuresti    
        53 CS Vest Activ Timisoara    
        54 ACS Vilis - 1 Bucuresti    
        55 ACS Vilis - 2 Bucuresti     
        56 ABC Laguna - Negru Bucuresti    
        57 ABC Laguna - Alb Bucuresti    
        58 ABC Shooting Star - Albastru Buftea    
        59 ABC Shooting Star - Galben Buftea    
        60 ACS Preventis Iasi    
        61 BC - CSU - 1 Sibiu    
        62 BC - CSU - 2 Sibiu    
        63 CS Miandra 2008  Buzau    
        64 ACS Panatinaikos Pro Basketball Group Bucuresti    
        65 ACS Playball Bucuresti    
        66 CS Laguna Constanta    
        67 CS BBB Raptors Bucuresti    
        68 AS BC Alpha Bucuresti    
        69 ACS Baller - 1 Bucuresti    
        70 ACS Baller - 2 Bucuresti    
        71 CSS Targoviste    
        72 CS Deceneu Tulcea    
        73 ACCS Alpha Sport Team - Alb Sibiu    
        74 ACCS Alpha Sport Team - Verde Sibiu    
        75 Baschet Team Giurgiu - Artesania Bucuresti    
        76 ABC Leii - Portocalii Bucuresti    
        77 ABC Leii - Albastrii Bucuresti    
        78 A Solaris SC Ploiesti    
        79 ACS For You Cluj    
        80 ACS BS Starters Iasi    
        81 CS Fly OC Constanta    
        82 ASC Lucky Dragons Targu Mures    
        83 CS Phoenix Galati    
        84 CSS - 1 Sighetu Marmatiei    
        85 CSS - 2 Sighetu Marmatiei    
        86 CBC Nitulescu Pedagogic Ramnicu Valcea    
        87 CS Phoenix Brasov    
        88 LPS CSU 1 Pitesti    
        89 LPS CSU 2 Pitesti    
        90 ACS 4 Sports Agronomia - Albastru Bucuresti    
        91 ACS Artesania Bucuresti    


Din categoriile: Comisia de competitii, Liga nationala de minibaschet

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.