Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet Facebook Vulturii Facebook Acvilele

Comisia de competitii

Luni, 18 iunie 2018

Programul jocurilor LN U12 Feminin si Masculin - Faza I - Etapele 1, 2 si 3

Autor: Federatia Romana de Baschet

Programul Jocurilor LN U12 Feminin, rezultate si clasamente pot fi accesate si pe pagina: http://www.frbaschet.ro/campionat-feminin/u12/

Programul Jocurilor LN U12 Masculin, rezultate si clasamente pot fi accesate si pe pagina: http://www.frbaschet.ro/campionat-masculin/u12/


Ziua Terenul Ora Categorie Echipa A Scor A Scor
B
Echipa B




Etapa 1


Luni 18.06 1 8:30 U12M CSS Targu Jiu 40
15 AS BC Alpha Bucuresti
Luni 18.06 1 9:30 U12M BC Slam Alb Bucuresti 66
10 CSS Buzau
Luni 18.06 1 10:30 U12F CS Olimpia 4 Bucuresti 19 26
ACS Dan Dacian Portocaliu Bucuresti
Luni 18.06 1 11:30 U12F LPS Alba Iulia 10 37
CSS Ploiesti
Luni 18.06 2 8:30 U12M CSU Ploiesti 28 36
ACS Dan Dacian Portocaliu Bucuresti
Luni 18.06 2 9:30 U12M ACS U-BT 2 Cluj-Napoca 26 47
ABC Leii Bucuresti
Luni 18.06 2 10:30 U12F ACS Sepsi Sic Sfantu Gheorghe 33
21 C. Sportul Studentesc Bucuresti
Luni 18.06 2 11:30 U12F CS Phoenix 2 Galati 6 11
CS Olimpia 2 Bucuresti
Luni 18.06 3 8:30 U12M CSS Tulcea 13 33
ACS Play Ball Bucuresti
Luni 18.06 3 9:30 U12M ACS U-BT 1 Cluj-Napoca 40
9 ACS Baller Bucuresti
Luni 18.06 3 10:30 U12F ACS Rookies Oradea 25
10 CSS Botosani
Luni 18.06 3 11:30 U12F CS Olimpia 3 Bucuresti 24
15 ACS For You Cluj-Napoca
Luni 18.06 4 8:30 U12M CSS Bega Timisoara 41
12 ACS Transilvania Brasov
Luni 18.06 4 9:30 U12M Dinamo CSS 6 - 1 Bucuresti 11 42
CSS Nr 5 Bucuresti
Luni 18.06 4 10:30 U12F ABC Leii Bucuresti 13 15
CS Phoenix 1 Galati
Luni 18.06 5 8:30 U12M CSS Nr 4 Bucuresti 40
20 CS Fly OC Constanta
Luni 18.06 5 9:30 U12M LPS Targu Mures 38 50
ACS Magic Champions Bucuresti
Luni 18.06 5 10:30 U12F ACS Dan Dacian Negru Bucuresti 3 6
CSS CSM Targoviste
Luni 18.06 5 11:30 U12F BC Slam Bucuresti 42
5 ACS Gladius 2 Targu Mures
Luni 18.06 6 8:30 U12M LPS Bihorul Oradea 40
13 CSO Voluntari
Luni 18.06 6 9:30 U12M ACS ID Ingerii Baniei Craiova 30
23 CS Phoenix 1 Galati
Luni 18.06 6 10:30 U12M ACS Soimii Albi Bucuresti 24
11 CS Phoenix 2 Galati
Luni 18.06 6 11:30 U12M BC Slam Rosu Bucuresti 7 40
ABC Lynx Ploiesti
Luni 18.06 7 8:30 U12M CN Aurel Vlaicu Bucuresti 22 37
ABC Sooting Stars Buftea
Luni 18.06 7 9:30 U12M ACS Vendor Odorheiul Secuiesc 43
27 CS Cuza Sport Braila
Luni 18.06 7 10:30 U12M ACS Dan Dacian Negru Bucuresti 32
26 ACS U-BT 3 Cluj-Napoca
Luni 18.06 7 11:30 U12M ABC Laguna Bucuresti 31
10 BC CSU Sibiu
     
Etapa 2      
Luni 18.06 1 16:30 U12M CSO Voluntari 15 51
ACS ID Ingerii Baniei Craiova
Luni 18.06 1 17:30 U12M CS Phoenix 1 Galati 30
29 LPS Bihorul Oradea
Luni 18.06 1 18:30 U12M CS Phoenix 2 Galati 23 27
BC Slam Rosu Bucuresti
Luni 18.06 1 19:30 U12M ABC Lynx Ploiesti 27
14 ACS Soimii Albi Bucuresti
Luni 18.06 2 16:30 U12M ABC Sooting Stars Buftea 44
24 ACS Vendor Odorheiul Secuiesc
Luni 18.06 2 17:30 U12M CS Cuza Sport Braila 15 28
CN Aurel Vlaicu Bucuresti
Luni 18.06 2 18:30 U12M ACS U-BT 3 Cluj-Napoca 11 38
ABC Laguna Bucuresti
Luni 18.06 2 19:30 U12M BC CSU Sibiu 24 26
ACS Dan Dacian Negru Bucuresti
Luni 18.06 3 16:30 U12M AS BC Alpha Bucuresti 5 38
BC Slam Alb Bucuresti
Luni 18.06 3 17:30 U12M CSS Buzau 14 31
CSS Targu Jiu
Luni 18.06 3 18:30 U12F ACS Dan Dacian Portocaliu Bucuresti 16
14 LPS Alba Iulia
Luni 18.06 3 19:30 U12F CSS Ploiesti 27
19 CS Olimpia 4 Bucuresti
Luni 18.06 4 16:30 U12M ACS Dan Dacian Portocaliu Bucuresti 54
12 ACS U-BT 2 Cluj-Napoca
Luni 18.06 4 17:30 U12M ABC Leii Bucuresti 15 39
CSU Ploiesti
Luni 18.06 4 18:30 U12F C. Sportul Studentesc Bucuresti 15
7 CS Phoenix 2 Galati
Luni 18.06 4 19:30 U12F CS Olimpia 2 Bucuresti 13 15
ACS Sepsi Sic Sfantu Gheorghe
Luni 18.06 5 16:30 U12M ACS Play Ball Bucuresti 15 59
ACS U-BT 1 Cluj-Napoca
Luni 18.06 5 17:30 U12M ACS Baller Bucuresti 42
5 CSS Tulcea
Luni 18.06 5 18:30 U12F CSS Botosani 21 27
CS Olimpia 3 Bucuresti
Luni 18.06 5 19:30 U12F ACS For You Cluj-Napoca 7 48
ACS Rookies Oradea
Luni 18.06 6 16:30 U12M ACS Transilvania Brasov 19 20
Dinamo CSS 6 - 1 Bucuresti
Luni 18.06 6 17:30 U12M CSS Nr 5 Bucuresti 30
7 CSS Bega Timisoara
Luni 18.06 6 18:30 U12F CS Phoenix 1 Galati 31
26 ACS Gladius 1 Targu Mures
Luni 18.06 6 19:30 U12F CS Otopeni 16 31
ABC Leii Bucuresti
Luni 18.06 7 16:30 U12M CS Fly OC Constanta 14 58
LPS Targu Mures
Luni 18.06 7 17:30 U12M ACS Magic Champions Bucuresti 28
19 CSS Nr 4 Bucuresti
Luni 18.06 7 18:30 U12F CSS CSM Targoviste 1 33
BC Slam Bucuresti
Luni 18.06 7 19:30 U12F ACS Gladius 2 Targu Mures 10 25
ACS Dan Dacian Negru Bucuresti
        Etapa 3      
Marti 19.06 1 8:30 U12F ABC Leii Bucuresti 20 30
ACS Gladius 1 Targu Mures
Marti 19.06 1 9:30 U12F CS Otopeni 20 38
CS Phoenix 1 Galati
Marti 19.06 1 10:30 U12M CSS Bega Timisoara 33
13 Dinamo CSS 6 - 1 Bucuresti
Marti 19.06 1 11:30 U12M CSS Nr 5 Bucuresti 42
10 ACS Transilvania Brasov
Marti 19.06 2 8:30 U12F ACS Dan Dacian Negru Bucuresti 6 45
BC Slam Bucuresti
Marti 19.06 2 9:30 U12F ACS Gladius 2 Targu Mures 16
7 CSS CSM Targoviste
Marti 19.06 2 10:30 U12M CSS Nr 4 Bucuresti 16 30
LPS Targu Mures
Marti 19.06 2 11:30 U12M ACS Magic Champions Bucuresti     CS Fly OC Constanta
Marti 19.06 3 8:30 U12M ACS Soimii Albi Bucuresti 27
15 BC Slam Rosu Bucuresti
Marti 19.06 3 9:30 U12M ABC Lynx Ploiesti 25
7 CS Phoenix 2 Galati
Marti 19.06 3 10:30 U12M LPS Bihorul Oradea 24 32
ACS ID Ingerii Baniei Craiova
Marti 19.06 3 11:30 U12M CS Phoenix 1 Galati 33
12 CSO Voluntari
Marti 19.06 4 8:30 U12M ACS Dan Dacian Negru Bucuresti 16 22
ABC Laguna Bucuresti
Marti 19.06 4 9:30 U12M BC CSU Sibiu 26
13 ACS U-BT 3 Cluj-Napoca
Marti 19.06 4 10:30 U12M CN Aurel Vlaicu Bucuresti 30
18 ACS Vendor Odorheiul Secuiesc
Marti 19.06 4 11:30 U12M CS Cuza Sport Braila     ABC Sooting Stars Buftea
Marti 19.06 5 8:30 U12F CS Olimpia 4 Bucuresti 26
8 LPS Alba Iulia
Marti 19.06 5 9:30 U12F CSS Ploiesti 24 30
ACS Dan Dacian Portocaliu Bucuresti
Marti 19.06 5 10:30 U12M CSS Targu Jiu     BC Slam Alb Bucuresti
Marti 19.06 5 11:30 U12M CSS Buzau     AS BC Alpha Bucuresti
Marti 19.06 6 8:30 U12F ACS Sepsi Sic Sfantu Gheorghe 26
10 CS Phoenix 2 Galati
Marti 19.06 6 9:30 U12F CS Olimpia 2 Bucuresti 22
12 C. Sportul Studentesc Bucuresti
Marti 19.06 6 10:30 U12M CSU Ploiesti 37
17 ACS U-BT 2 Cluj-Napoca
Marti 19.06 6 11:30 U12M ABC Leii Bucuresti 26 59
ACS Dan Dacian Portocaliu Bucuresti
Marti 19.06 7 8:30 U12F ACS Rookies Oradea 35
7 CS Olimpia 3 Bucuresti
Marti 19.06 7 9:30 U12F ACS For You Cluj-Napoca 7 37
CSS Botosani
Marti 19.06 7 10:30 U12M CSS Tulcea 5 53
ACS U-BT 1 Cluj-Napoca
Marti 19.06 7 11:30 U12M ACS Baller Bucuresti     ACS Play Ball Bucuresti
        RESTANTA
     
Marti 19.06 7
17:00
U12F ACS Gladius 1 Targu Mures

CS Otopeni

Din categoriile: Comisia de competitii, Liga nationala de minibaschet

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI

Vezi toate stirile
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.