Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet Facebook Vulturii Facebook Acvilele

Comisia de competitii

Marti, 19 iunie 2018

Programul jocurilor LN U12 Feminin si Masculin - Faza II - Etapele 4, 5 si 6

Autor: Federatia Romana de Baschet

Programul Jocurilor LN U12 Feminin, rezultate si clasamente pot fi accesate si pe pagina: http://www.frbaschet.ro/campionat-feminin/u12/

Programul Jocurilor LN U12 Masculin, rezultate si clasamente pot fi accesate si pe pagina: http://www.frbaschet.ro/campionat-masculin/u12/


Ziua Terenul Ora Categorie Echipa A Scor A Scor B Echipa B
        Etapa 4      
Miercuri 20.06 1 8:30 U12F ACS Dan Dacian Portocaliu Bucuresti 33
4 CSS CSM Targoviste
Miercuri 20.06 1 9:30 U12M CS Magic Champions Bucuresti 23
10 ABC Laguna Bucuresti
Miercuri 20.06 1 10:30 U12F ACS Rookies Oradea 30
12 ABC Leii Bucuresti
Miercuri 20.06 1 11:30 U12M ABC Lynx Ploiesti 7 37
CSU Ploiesti
Miercuri 20.06 2 8:30 U12F ACS Sepsi Sic Sfantu Gheorghe 33
8 CSS Botosani
Miercuri 20.06 2 9:30 U12M ACS ID Ingerii Baniei Craiova 25 32
LPS Targu Mures
Miercuri 20.06 2 10:30 U12F CS Phoenix 1 Galati 28
8 ACS Gladius 2 Targu Mures
Miercuri 20.06 2 11:30 U12M ABC Shooting Stars Buftea 34
23 CSS Bega Timisoara
Miercuri 20.06 3 8:30 U12M BC Slam Alb Bucuresti 41
11 CN Aurel Vlaicu Bucuresti
Miercuri 20.06 3 9:30 U12F BC Slam Bucuresti 12 16
C Sportul Studentesc Bucuresti
Miercuri 20.06 3 10:30 U12M ACS U-BT 1 Cluj-Napoca 35
2 ACS Baller Bucuresti
Miercuri 20.06 3 11:30 U12F CS Olimpia 2 Bucuresti 25
5 ACS Dan Dacian Negru Bucuresti
Miercuri 20.06 4 8:30 U12M ACS Dan Dacian Portocaliu 60
19 ACSB Soimii Albi Bucuresti
Miercuri 20.06 4 9:30 U12F CSS Ploiesti 42
22 ACS Gladius 1 Tg Mures
Miercuri 20.06 4 10:30 U12M CSS Nr 5 Bucuresti 46
22 CS Phonix 1 Galati
Miercuri 20.06 4 11:30 U12F CS Olimpia 3 Bucuresti 11 19
CS Olimpia 4 Bucuresti
Miercuri 20.06 5 8:30 U12M CSS Targu Jiu 38
25 ASC BC Alpha Bucurestti
Miercuri 20.06 5 9:30 U12M ACS Play Ball Bucuresti 35
18 ACS Vendor Odorheiul Secuiesc
Miercuri 20.06 5 10:30 U12M CSS Buzau 34
25 CS Cuza Sport Braila
Miercuri 20.06 5 11:30 U12M LPS Bihorul Oradea 8 31
CSS Nr 4 Bucuresti
Miercuri 20.06 6 8:30 U12M ACS Dan Dacian Negru Bucuresti 24
18 ACS Transilvania Brasov
Miercuri 20.06 6 9:30 U12M CS Dinamo CSS 6-1 Bucuresti 12 29
BC CSU Sibiu
Miercuri 20.06 6 10:30 U12M ABC Leii Bucuresti 35
10 ACS U-BT 3 Cluj-Napoca
Miercuri 20.06 6 11:30 U12M BC Slam Rosu Bucuresti 6 13
CS Phoenix 2 Galati
Miercuri 20.06 7 8:30 U12F CS Phoenix 2 Galati 13
9 ACS For You Cluj-Napoca
Miercuri 20.06 7 9:30 U12F LPS Alba Iulia 23
16 CS Otopeni
Miercuri 20.06 7 10:30 U12M ACS U-BT 2 Cluj-Napoca 27
14 CSS Tulcea
Miercuri 20.06 7 11:30 U12M CSO Voluntari 14 23
CS Fly OC Constanta
        Etapa 5      
Miercuri 20.06 1 16:00 U12F ACS Gladius 1 Tg Mures 23 26
ACS Sepsi Sic Sfantu Gheorghe
Miercuri 20.06 1 17:00 U12M ACSB Soimii Albi Bucuresti 11 27
ACS ID Ingerii Baniei Craiova
Miercuri 20.06 1 18:00 U12F CS Olimpia 4 Bucuresti 23 27
CS Phoenix 1 Galati
Miercuri 20.06 1 19:00 U12M CS Phonix 1 Galati 25 39
ABC Shooting Stars Buftea
Miercuri 20.06 2 16:00 U12F C Sportul Studentesc Bucuresti 13 33
ACS Dan Dacian Portocaliu Bucuresti
Miercuri 20.06 2 17:00 U12M CN Aurel Vlaicu Bucuresti 15 29
CS Magic Champions Bucuresti
Miercuri 20.06 2 18:00 U12F ACS Dan Dacian Negru Bucuresti 8 46
ACS Rookies Oradea
Miercuri 20.06 2 19:00 U12M ACS Baller Bucuresti 17 19
ABC Lynx Ploiesti
Miercuri 20.06 3 16:00 U12M ABC Laguna Bucuresti 12 31
BC Slam Alb Bucuresti
Miercuri 20.06 3 17:00 U12F CSS Botosani 17 42
CSS Ploiesti
Miercuri 20.06 3 18:00 U12M CSU Ploiesti 16 23
ACS U-BT 1 Cluj-Napoca
Miercuri 20.06 3 19:00 U12F ACS Gladius 2 Targu Mures 5 23
CS Olimpia 3 Bucuresti
Miercuri 20.06 4 16:00 U12M LPS Targu Mures 21 49
ACS Dan Dacian Portocaliu
Miercuri 20.06 4 17:00 U12F CSS CSM Targoviste 5 25
BC Slam Bucuresti
Miercuri 20.06 4 18:00 U12M CSS Bega Timisoara 17 40
CSS Nr 5 Bucuresti
Miercuri 20.06 4 19:00 U12F ABC Leii Bucuresti     CS Olimpia 2 Bucuresti
Miercuri 20.06 5 16:00 U12M ACS Vendor Odorheiul Secuiesc 29 36
CSS Targu Jiu
Miercuri 20.06 5 17:00 U12M ACS Transilvania Brasov 21
12 CS Dinamo CSS 6-1 Bucuresti
Miercuri 20.06 5 18:00 U12M CSS Nr 4 Bucuresti 42
9 CSS Buzau
Miercuri 20.06 5 19:00 U12M ACS U-BT 3 Cluj-Napoca 40
36 BC Slam Rosu Bucuresti
Miercuri 20.06 6 16:00 U12M BC CSU Sibiu 19
16 ACS Dan Dacian Negru Bucuresti
Miercuri 20.06 6 17:00 U12M ASC BC Alpha Bucurestti 12 30
ACS Play Ball Bucuresti
Miercuri 20.06 6 18:00 U12M CS Phoenix 2 Galati 8 45
ABC Leii Bucuresti
Miercuri 20.06 6 19:00 U12M CS Cuza Sport Braila 16 51
LPS Bihorul Oradea
Miercuri 20.06 7 16:00 U12F CS Otopeni 26
25 CS Phoenix 2 Galati
Miercuri 20.06 7 17:00 U12F ACS For You Cluj-Napoca 10 40
LPS Alba Iulia
Miercuri 20.06 7 18:00 U12M CS Fly OC Constanta 16 38
ACS U-BT 2 Cluj-Napoca
Miercuri 20.06 7 19:00 U12M CSS Tulcea 24 32
CSO Voluntari
        Etapa 6      
Joi 21.06 1 8:30 U12M CSS Bega Timisoara 24
19 CS Phonix 1 Galati
Joi 21.06 1 9:30 U12F CS Phoenix 1 Galati 30
7 CS Olimpia 3 Bucuresti
Joi 21.06 1 10:30 U12M LPS Targu Mures 44
13 ACSB Soimii Albi Bucuresti
Joi 21.06 1 11:30 U12F ACS Dan Dacian Portocaliu Bucuresti 23
19 BC Slam Bucuresti
Joi 21.06 2 8:30 U12M CSU Ploiesti 21
8 ACS Baller Bucuresti
Joi 21.06 2 9:30 U12F ACS Rookies Oradea 39
19 CS Olimpia 2 Bucuresti
Joi 21.06 2 10:30 U12M ABC Laguna Bucuresti 30
15 CN Aurel Vlaicu Bucuresti
Joi 21.06 2 11:30 U12M BC Slam Alb Bucuresti 36
35 CS Magic Champions Bucuresti
Joi 21.06 3 8:30 U12F CS Olimpia 4 Bucuresti 27
6 ACS Gladius 2 Targu Mures
Joi 21.06 3 9:30 U12M CSS Nr 5 Bucuresti 41
15 ABC Shooting Stars Buftea
Joi 21.06 3 10:30 U12F ACS Gladius 1 Tg Mures 27
22 CSS Botosani
Joi 21.06 3 11:30 U12M ACS Dan Dacian Portocaliu 36
17 ACS ID Ingerii Baniei Craiova
Joi 21.06 4 8:30 U12F ACS Dan Dacian Negru Bucuresti 9 21
ABC Leii Bucuresti
Joi 21.06 4 9:30 U12M ACS U-BT 1 Cluj-Napoca 43
8 ABC Lynx Ploiesti
Joi 21.06 4 10:30 U12F C Sportul Studentesc Bucuresti 23
0 CSS CSM Targoviste
Joi 21.06 4 11:30 U12F ACS Sepsi Sic Sfantu Gheorghe 25
23 CSS Ploiesti
Joi 21.06 5 8:30 U12M CS Phoenix 2 Galati 19 33
ACS U-BT 3 Cluj-Napoca
Joi 21.06 5 9:30 U12M ABC Leii Bucuresti 31
15 BC Slam Rosu Bucuresti
Joi 21.06 5 10:30 U12M BC CSU Sibiu 20
17 ACS Transilvania Brasov
Joi 21.06 5 11:30 U12M ACS Dan Dacian Negru Bucuresti 12
7 CS Dinamo CSS 6-1 Bucuresti
Joi 21.06 6 8:30 U12M CSS Nr 4 Bucuresti 40
10 CS Cuza Sport Braila
Joi 21.06 6 9:30 U12M CSS Buzau 11 23
LPS Bihorul Oradea
Joi 21.06 6 10:30 U12M ACS Vendor Odorheiul Secuiesc 25
16 ASC BC Alpha Bucurestti
Joi 21.06 6 11:30 U12M CSS Targu Jiu 21 35
ACS Play Ball Bucuresti
Joi 21.06 7 8:30 U12M CS Fly OC Constanta 41
25 CSS Tulcea
Joi 21.06 7 9:30 U12M ACS U-BT 2 Cluj-Napoca 21
19 CSO Voluntari
Joi 21.06 7 10:30 U12F CS Otopeni 22
15 ACS For You Cluj-Napoca
Joi 21.06 7 11:30 U12F CS Phoenix 2 Galati 4 27
LPS Alba Iulia

Din categoriile: Comisia de competitii, Liga nationala de minibaschet

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.