Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet Facebook Vulturii Facebook Acvilele

Comisia de competitii

Joi, 21 iunie 2018

Programul jocurilor LN U12 Feminin si Masculin - Faza III - Etapele 7, 8 si 9

Autor: Federatia Romana de Baschet

Programul Jocurilor LN U12 Feminin, rezultate si clasamente pot fi accesate si pe pagina: http://www.frbaschet.ro/campionat-feminin/u12/

Programul Jocurilor LN U12 Masculin, rezultate si clasamente pot fi accesate si pe pagina: http://www.frbaschet.ro/campionat-masculin/u12/


Ziua Terenul Ora Categorie Echipa A Scor A Scor B Echipa B




Etapa 7


Vineri 22.06 1 8:30 U12M BC Slam Alb Bucuresti 46
24 LPS Targu Mures
Vineri 22.06 1 9:30 U12M ACS Dan Dacian Portocaliu Bucuresti 44
38 CS Magic Champions Bucuresti
Vineri 22.06 1 10:30 U12F ACS Dan Dacian Portocaliu Bucuresti 26
24 CSS Ploiesti
Vineri 22.06 1 11:30 U12F ACS Sepsi Sic Sfantu Gheorghe 24
16 C Sportul Studentesc Bucuresti
Vineri 22.06 2 8:30 U12M ACS U-BT 1 Cluj-Napoca 48
13 ABC Shooting Star Buftea
Vineri 22.06 2 9:30 U12M CSS Nr 5 Bucuresti 28
15 CSU Ploiesti
Vineri 22.06 2 10:30 U12F ACS Rookies Oradea 13 16
CS Olimpia 4 Bucuresti
Vineri 22.06 2 11:30 U12F CS  Phoenix 1 Galati 19 21
CS Olimpia 2 Bucuresti
Vineri 22.06 3 8:30 U12M ABC Laguna Bucuresti 18 30
CSS Bega Timisoara
Vineri 22.06 3 9:30 U12M ACS ID Ingerii Baniei Craiova 39
26 ABC Lynx Ploiesti
Vineri 22.06 3 10:30 U12F BC Slam Bucuresti 30
9 CS Olimpia 3 Bucuresti
Vineri 22.06 3 11:30 U12F ACS Gladius 1 Targu Mures 24
13 ABC Leii Bucuresti
Vineri 22.06 4 8:30 U12M CN Aurel Vlaicu Bucuresti 17 35
CS Phoenix 1 Galati
Vineri 22.06 4 9:30 U12M ACSB Soimii Albi Bucuresti 9 26
ACS Baller Bucuresti
Vineri 22.06 4 10:30 U12F CSS CSM Targoviste 14
7 ACS Gladius 2 Targu Mures
Vineri 22.06 4 11:30 U12F CSS Botosani 34
7 ACS Dan Dacian Negru Bucuresti
Vineri 22.06 5 8:30 U12M ACS Play Ball Bucuresti 31 32
ABC Leii Bucuresti
Vineri 22.06 5 9:30 U12M BC CSU Sibiu 14 28
CSS Nr 4 Bucuresti
Vineri 22.06 5 10:30 U12M CSS Targu Jiu 32 34
ACS U-BT 3 Cluj-Napoca
Vineri 22.06 5 11:30 U12M ACS Dan Dacian Negru Bucuresti 17
15 LPS Bihorul CSM Oradea
Vineri 22.06 6 8:30 U12M ACS Vendor Odorheiu Secuiesc 19 23
CS Phoenix 2 Galati
Vineri 22.06 6 9:30 U12M ACS Transilvania Brasov 17 21
CSS Buzau
Vineri 22.06 6 10:30 U12M AS BC Alpha Bucuresti 14 19
BC Slam Rosu Bucuresti
Vineri 22.06 6 11:30 U12M Dinamo CSS 6-1 Bucuresti 13 21
CS Cuza Sport Braila
Vineri 22.06 7 8:30 U12M ACS U-BT 2 Cluj-Napoca 34
25 CSS Tulcea
Vineri 22.06 7 9:30 U12M CSO Voluntari 36
21 CS Fly OC Constanta
Vineri 22.06 7 10:30 U12F CS Phoenix 2 Galati 16
7 ACS For You Cluj-Napoca
Vineri 22.06 7 11:30 U12F LPS Alba Iulia 40
10 CS Otopeni
        Etapa 8      
Vineri 22.06 1 16:00 U12M BC Slam Alb Bucuresti 35 41
ACS Dan Dacian Portocaliu Bucuresti
Vineri 22.06 1 17:00 U12M ACS U-BT 1 Cluj-Napoca 30 36
CSS Nr 5 Bucuresti
Vineri 22.06 1 18:00 U12F ACS Dan Dacian Portocaliu 33
11 ACS Sepsi Sic Sfantu Gheorghe
Vineri 22.06 1 19:00 U12F CS Olimpia 4 17 14 CS Olimpia 2
Vineri 22.06 2 16:00 U12M LPS Targu Mures 36 52
ACS Magic Champions Bucuresti
Vineri 22.06 2 17:00 U12M ACS Shooting Star Buftea 20 31
CSU Ploiesti
Vineri 22.06 2 18:00 U12F CSS Ploiesti 27
20 C. Sportul Studentesc Bucuresti
Vineri 22.06 2 19:00 U12F ACS Rookies Oradea 31
28 CS Phoenix 1 Galati
Vineri 22.06 3 16:00 U12M ABC Lynx Ploiesti 18 46
ABC Laguna Bucuresti
Vineri 22.06 3 17:00 U12M CSS Bega Timisoara 21 29
ACS ID Ingerii Baniei Craiova
Vineri 22.06 3 18:00 U12F ABC Leii Bucuresti 15 30
BC Slam Bucuresti
Vineri 22.06 3 19:00 U12F CS Olimpia 3 Bucuresti 9 24
ACS Gladius 1 Targu Mures
Vineri 22.06 4 16:00 U12M ACS Baller Bucuresti 37
28 CN Aurel Vlaicu Bucuresti
Vineri 22.06 4 17:00 U12M CS Phoenix 1 Galati 25
16 ACSB Soimii Albi Bucuresti
Vineri 22.06 4 18:00 U12F ACS Dan Dacian Negru Bucuresti 6 8
CSS CSM Targoviste
Vineri 22.06 4 19:00 U12F ACS Gladius 2 Targu Mures 4 29
CSS Botosani
Vineri 22.06 5 16:00 U12M CSS Nr 4 Bucuresti 27
12 ACS Play Ball Bucuresti
Vineri 22.06 5 17:00 U12M ABC Leii Bucuresti 26
18 BC CSU Sibiu
Vineri 22.06 5 18:00 U12M LPS Bihorul CSM Oradea 36
33 CSS Targu Jiu
Vineri 22.06 5 19:00 U12M ACS U-BT 3 Cluj-Napoca 24 31
ACS Dan Dacian Negru Bucuresti
Vineri 22.06 6 16:00 U12M CSS Buzau 20
19 ACS Vendor Odorheiu Secuiesc
Vineri 22.06 6 17:00 U12M CS Phoenix 2 Galati 20
15 ACS Transilvania Brasov
Vineri 22.06 6 18:00 U12M CS Cuza Sport Braila 22
21 AS BC Alpha Bucuresti
Vineri 22.06 6 19:00 U12M BC Slam Rosu Bucuresti 13 16
Dinamo CSS 6-1 Bucuresti
Vineri 22.06 7 16:00 U12M CS Fly OC Constanta 28
21 ACS U-BT 2 Cluj-Napoca
Vineri 22.06 7 17:00 U12M CSS Tulcea 15 32
CSO Voluntari
Vineri 22.06 7 18:00 U12F CS Otopeni 15 18
CS Phoenix 2 Galati
Vineri 22.06 7 19:00 U12F ACS For You Cluj-Napoca 15 47
LPS Alba Iulia
        Etapa 9      
Sambata 23.06 1 9:30 U12F ACS Sepsi Sic Sfantu Gheorghe 16
14 CS Olimpia 2 Bucuresti
Sambata 23.06 1 10:30 U12M BC Slam Alb Bucuresti 23 28
ACS U-BT1 Cluj-Napoca
Sambata 23.06 1 11:30 U12F ACS Dan Dacian Portocaliu Bucuresti 26
10 CS Olimpia 4 Bucuresti
Sambata 23.06 1 12:30 U12M ACS Dan Dacian Portocaliu Bucuresti 32
22 CSS Nr 5 Bucuresti
Sambata 23.06 2 8:30 U12F C Sportul Studentesc Bucuresti 28
27 CS Phoenix 1 Galati
Sambata 23.06 2 9:30 U12M LPS Targu Mures 19 32
ABC Shooting Star Buftea
Sambata 23.06 2 10:30 U12F CSS Ploiesti 20
17 CS Rookies Oradea
Sambata 23.06 2 11:30 U12M CS Magic Champions Bucuresti 23
11 CSU Ploiesti
Sambata 23.06 3 8:30 U12F ABC Leii Bucuresti 24
14 CS Olimpia 3 Bucuresti
Sambata 23.06 3 9:30 U12F BC Slam Bucuresti 12 13
ACS Gladius 1 Targu Mures
Sambata 23.06 3 10:30 U12M ABC Lynx Ploiesti 15 28
CSS Bega Timisoara
Sambata 23.06 3 11:30 U12M ABC Laguna Bucuresti 24
19 ACS ID Ingerii Baniei Craiova
Sambata 23.06 4 8:30 U12F ACS Dan Dacian Negru Bucuresti 19
18 ACS Gladius 2 Targu Mures
Sambata 23.06 4 9:30 U12F CSS CSM Targoviste 18 28
CSS Botosani
Sambata 23.06 4 10:30 U12M ACS Baller Bucuresti 31
28 CS Phoenix 1 Galati
Sambata 23.06 4 11:30 U12M CN Aurel Vlaicu Bucuresti 17
4 ACSB Soimii Albi Bucuresti
Sambata 23.06 5 8:30 U12M LPS Bihorul CSM Oradea 25
12 ACS U-BT 3 Cluj-Napoca
Sambata 23.06 5 9:30 U12M CSS Targu Jiu 20 26
ACS Dan Dacian Negru Bucuresti
Sambata 23.06 5 10:30 U12M CSS Nr 4 Bucuresti 21
18 ABC Leii Bucuresti
Sambata 23.06 5 11:30 U12M ACS Play Ball Bucuresti 20
15 BC CSU Sibiu
Sambata 23.06 6 8:30 U12M CS Cuza Sport Braila 29
16 BC Slam Rosu Bucuresti
Sambata 23.06 6 9:30 U12M AS BC Alpha Bucuresti 7 24
Dinamo CSS 6-1 Bucuresti
Sambata 23.06 6 10:30 U12M CSS Buzau 24
12 CS Phoenix 2 Galati
Sambata 23.06 6 11:30 U12M ACS Vendor Odorheiu Secuiesc 32
22 ACS Transilvania Brasov
Sambata 23.06 7 8:30 U12F CS Otopeni 19
17 ACS For You Cluj-Napoca
Sambata 23.06 7 9:30 U12F CS Phoenix 2 Galati 6 25
LPS Alba Iulia
Sambata 23.06 7 10:30 U12M CS Fly OC Constanta 39
24 CSS Tulcea
Sambata 23.06 7 11:30 U12M ACS U-BT 2 Cluj-Napoca 28
23 CSO Voluntari

Din categoriile: Comisia de competitii, Liga nationala de minibaschet

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.