Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet Facebook Vulturii Facebook Acvilele

Comisia de competitii

Luni, 25 iunie 2018

Programul Jocurilor Festivalul de BabyBaschet - Sesiunea 1 - Luni 25.06

Autor: Federatia Romana de Baschet

Rezultatele si Clasamentele Festivalului National de Baby Baschet Feminin pot fi accesate in urmatorul link: http://www.frbaschet.ro/campionat-feminin/festivalul-de-babybaschet/

Rezultatele si Clasamentele Festivalului National de Baby Baschet Masculin pot fi accesate in urmatorul link: http://www.frbaschet.ro/campionat-masculin/festivalul-de-babybaschet/

Terenul Ora Categorie Berger A Echipa A Scor A Scor B Echipa B
        Etapa 1 - Luni 25.06.2018
     
1 8:15 BBM A1 - M CS Steaua Magic 2008 Bucuresti 7 23
ACS Baller 1 Bucuresti
1 9:15 BBM A2 - M BC Slam Rosu Bucuresti 22 13 ACS BC Lions 2 Craiova
1 10:15 BBM A3 - M LPS CSU 1 Pitesti 44
11 ACS U-BT Portocaliu Cluj-Napoca
1 11:15 BBM A4 - M ACS Dan Dacian Portocaliu Bucuresti 42
10 CSS Sibiu
1 12:15 BBM A5 - M ACS Baschet Star 1 Oradea 39
18 AS BC Fan Baschet Galben Otopeni
2 8:15 BBM B1 - M ACS Dan Dacian Albastru Bucuresti 5 51
ACS U-BT Negru Cluj-Napoca
2 9:15 BBM B2 - M CS Dinamo CSS 6-3 Bucuresti 2 23
CSS Giurgiu
2 10:15 BBM B3 - M CS Fly OC Constanta 4 74
BC Slam Verde Bucuresti
2 11:15 BBM B4 - M CSS Nr 5 Bucuresti 2 42
ACS Play Ball Bucuresti
2 12:15 BBM B5 - M CS Deceneu Tulcea 9 11
CS Cuza Sport Braila
3 8:15 BBM C1 - M ABC Leii Portocalii Bucuresti 90
1 ACS Dan Dacian Mov Bucuresti
3 9:15 BBM C2 - M BC Slam Alb Bucuresti 28
12 ACS U-BT Galben Cluj-Napoca
3 10:15 BBM C3 - M ACS ID Ingerii Baniei Alb Craiova 26
14 ABC Magic Satu Mare
3 11:15 BBM C4 - M ABC Athletic Constanta 3 19
LPS Targu Mures
3 12:15 BBM C5 - M ACS Vilis 2 Bucuresti 1 58
CSU 1 Ploiesti
4 8:15 BBM D1 - M CS Vest Activ Timisoara 34
2 ACS Panatinaikos Pro Basketball Bucuresti
4 9:15 BBM D2 - M ACS BC Starters Iasi 14 52
ACS Toyin Constanta
4 10:15 BBM D3 - M CS Dinamo CSS Nr 6-2 Bucuresti 54
5 BC Slam Albastru Bucuresti
4 11:15 BBM D4 - M LPS CSU 2 Pitesti 5 32
ACS Dan Dacian Verde Bucuresti
4 12:15 BBM D5 - M Bschet Team Artesania 2 Bucuresti 16 18
CSS 1 Sighetu Marmatiei
5 8:15 BBM E1 - M ACS Champions Bucuresti Craiova 14 24
ACS BC Lions 1 Craiova
5 9:15 BBM E2 - M CS Laguna Constanta 15 39
CS Miandra Buzau
5 10:15 BBM E3 - M CSU 4 Ploiesti 6 90
ACS U-BT Alb Cluj-Napoca
5 11:15 BBM E4 - M ACS Tactic Bucuresti 6 29
ACS 4 Sports Bucuresti
5 12:15 BBM E5 - M ACS Dan Dacian Gri Bucuresti 2 40
ACSB Soimii Albi Bucuresti
6 8:15 BBM F1 - M ACS Baschet Star 3 Oradea 5 26
ACS Alpha Sport Team Verde Sibiu
6 9:15 BBM F2 - M ACS Juniors Craiova 39
3 ACS Artesania 1 Bucuresti
6 10:15 BBM F3 - M CS Preventis Iasi 12 50
CS Magic Champions Bucuresti
6 11:15 BBM F4 - M CS MP Sport Timisoara 31
9 ABC Leii Albastrii Bucuresti
6 12:15 BBM F5 - M ACS Gladius Targu Mures 25
11 CSA Axiopolis Sport Cernavoda
7 8:15 BBM G1 - M ACS Dan Dacian Rosu Bucuresti 6 40
ABC Lynx Ploiesti
7 9:15 BBM G2 - M ACS Total Sport Bucuresti 26
15 AS BC Alpha Bucuresti
7 10:15 BBM G3 - M ACS ID Ingerii Baniei Albastru Craiova 4 20
ASC Lucky Dragons Targu Mures
7 11:15 BBM G4 - M CSU Brasov 14
8 ACS U-BT Albastru Cluj-Napoca
7 12:15 BBM G5 - M CSS Targoviste 25
8 BC CSU 2 Sibiu
8 8:15 BBM H1 - M ABC Laguna Negru Bucuresti 1 16
ACS U-BT Rosu Cluj-Napoca
8 9:15 BBM H2 - M ABC Shooting Stars Albastru Buftea 15
12 ACS Alpha Sport Team Alb Sibiu
8 10:15 BBM H3 - M CSU 2 Ploiesti 12 21
ACS MKS 2018 Targu Mures
8 11:15 BBM H4 - M CS Dinamo CSS Nr 6-1 Bucuresti 12 26
ACS Dan Dacian Alb Bucuresti
8 12:15 BBM H5 - M AS BC Fan Baschet Mov Otopeni 11 28
ACS MC Ball Mangalia
9 8:15 BBM I1 - M SG Mihai Viteazul Tonika Pucioasa 51
1 ACS Baller 2 Bucuresti
9 9:15 BBM I2 - M CSS 2 Sighetu Marmatiei 14 26
ABC Shooting Stars Galben Buftea
9 10:15 BBM I3 - M A Solaris SC Ploiesti 8 52
BC CSU 1 Sibiu
9 11:15 BBM I4 - M ACS Cormoran Constanta 13 28
CSS BCN Ramnicu Valcea
9 12:15 BBM I5 - M ACS Baschet Star 2 Oradea 24
14 ACS Vilis 1 Bucuresti
10 8:15 BBM J2 - M CS BBB Raptors Bucuresti 2 40
CS Phoenix Brasov
10 9:15 BBM J3 - M CS Phoenix Galati 46
1 ACS ID Ingerii Baniei Negru Craiova
10 10:15 BBM J4 - M ACS Dan Dacian Negru Bucuresti 30 39
ABC Laguna Alb Bucuresti
10 11:15 BBM J5 - M ACS Baschet Star 4 Oradea 21
15 CSU 3 Ploiesti
11 8:15 BBF A1 - F ABC Leii Bucuresti 32
12 CSS BCN Ramnicu Valcea
11 9:15 BBF A2 - F ACS U-BT Cluj-Napoca 33
0 ACS Dan Dacian Portocaliu Bucuresti
11 10:15 BBF A3 - F ACS Panatinaikos Pro Basketball Bucuresti 5 29
ACS Sepsi Sic Sfantu Gheorghe
11 11:15 BBF A4 - F ACS KSE Targu Secuiesc 8
5 CSS Ploiesti
11 12:15 BBF A5 - F ABC Shooting Stars Buftea 9 35
ACS Gladius Targu Mures
12 8:15 BBF B2 - F LT Lucian Blaga Reghin 31
12 ACS EKO Sighet
12 9:15 BBF B3 - F CS Galactica Cluj-Napoca 10
6 CSS Nr. 6 Bucuresti
12 10:15 BBF B4 - F CST Alexandria 11 46
CS Olimpia 2 Bucuresti
12 11:15 BBF B5 - F ACS Dan Dacian Negru Bucuresti 15
7 CSS Bega Timisoara
13 8:15 BBF C2 - F CSS Sfantu Gheorghe 14 51
ACSB Soimii Albi Bucuresti
13 9:15 BBF C3 - F ABC Magic Satu Mare 11 18
CS Olimpia 3 Bucuresti
13 10:15 BBF C4 - F CS BBB Raptors Bucuresti 4 35
CS Temerarii Calarasi
13 11:15 BBF C5 - F ACS NBS Cluj-Napoca 8 14
CSS Alexandria


Din categoriile: Comisia de competitii, Liga nationala de minibaschet

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.