Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet Facebook Vulturii Facebook Acvilele

Comisia de competitii

Luni, 25 iunie 2018

Programul Jocurilor Festivalul de BabyBaschet - Sesiunea 2 - Luni 25.06.2018

Autor: Federatia Romana de Baschet

Rezultatele si Clasamentele Festivalului National de Baby Baschet Feminin pot fi accesate in urmatorul link: http://www.frbaschet.ro/campionat-feminin/festivalul-de-babybaschet/

Rezultatele si Clasamentele Festivalului National de Baby Baschet Masculin pot fi accesate in urmatorul link: http://www.frbaschet.ro/campionat-masculin/festivalul-de-babybaschet/

Ziua Terenul Ora Categorie Berger A Echipa A Scor
A
Scor B Echipa B
          Etapa 2      
Luni 25.06 1 15:30 BBF A9 - F ACS Dan Dacian Portocaliu Bucuresti 4 9
ACS Panatinaikos Pro Basketball Bucuresti
Luni 25.06 1 16:30 BBF A7 - F CSS Ploiesti 8 25
ABC Shooting Stars Buftea
Luni 25.06 1 17:30 BBF A8 - F ACS Sepsi Sic Sfantu Gheorghe 21
4 ACS KSE Targu Secuiesc
Luni 25.06 1 18:30 BBF A10 - F CSS BCN Ramnicu Valcea 14 13 ACS Gladius Targu Mures
Luni 25.06 1 19:30 BBF A1 - F ABC Leii Bucuresti 31
14 ACS U-BT Cluj-Napoca
Luni 25.06 2 15:30 BBF B9 - F ACS EKO Sighet 8 15
CS Galactica Cluj-Napoca
Luni 25.06 2 16:30 BBF B7 - F CS Olimpia 2 Bucuresti 25
6 ACS Dan Dacian Negru Bucuresti
Luni 25.06 2 17:30 BBF B8 - F CSS Nr. 6 Bucuresti 2 22
CST Alexandria
Luni 25.06 2 18:30 BBF B1 - F ACS Rookies Oradea 8 17
LT Lucian Blaga Reghin
Luni 25.06 3 15:30 BBF C9 - F ACSB Soimii Albi Bucuresti 30
4 ABC Magic Satu Mare
Luni 25.06 3 16:30 BBF C7 - F CS Temerarii Calarasi 22 19 ACS NBS Cluj-Napoca
Luni 25.06 3 17:30 BBF C8 - F CS Olimpia 3 Bucuresti 25
8 CS BBB Raptors Bucuresti
Luni 25.06 3 18:30 BBF C1 - F ACS BC Lions Craiova 21
6 CSS Sfantu Gheorghe
Luni 25.06 4 15:30 BBM A9 - M ACS BC Lions 2 Craiova 10 26
LPS CSU 1 Pitesti
Luni 25.06 4 16:30 BBM A7 - M CSS Sibiu 23
9 ACS Baschet Star 1 Oradea
Luni 25.06 4 17:30 BBM A8 - M ACS U-BT Portocaliu Cluj-Napoca 13 46
ACS Dan Dacian Portocaliu Bucuresti
Luni 25.06 4 18:30 BBM A10 - M ACS Baller 1 Bucuresti 22
4 AS BC Fan Baschet Galben Otopeni
Luni 25.06 4 19:30 BBM A1 - M CS Steaua Magic 2008 Bucuresti 4 36
BC Slam Rosu Bucuresti
Luni 25.06 5 15:30 BBM B9 - M CSS Giurgiu 19
11 CS Fly OC Constanta
Luni 25.06 5 16:30 BBM B7 - M ACS Play Ball Bucuresti 54
1 CS Deceneu Tulcea
Luni 25.06 5 17:30 BBM B8 - M BC Slam Verde Bucuresti 44
4 CSS Nr 5 Bucuresti
Luni 25.06 5 18:30 BBM B10 - M ACS U-BT Negru Cluj-Napoca 44
2 CS Cuza Sport Braila
Luni 25.06 5 19:30 BBM B1 - M ACS Dan Dacian Albastru Bucuresti 13
6 CS Dinamo CSS 6-3 Bucuresti
Luni 25.06 6 15:30 BBM C9 - M ACS U-BT Galben Cluj-Napoca 5 31
ACS ID Ingerii Baniei Alb Craiova
Luni 25.06 6 16:30 BBM C7 - M LPS Targu Mures 35
5 ACS Vilis 2 Bucuresti
Luni 25.06 6 17:30 BBM C8 - M ABC Magic Satu Mare 21
16 ABC Athletic Constanta
Luni 25.06 6 18:30 BBM C10 - M ACS Dan Dacian Mov Bucuresti 6 51
CSU 1 Ploiesti
Luni 25.06 6 19:30 BBM C1 - M ABC Leii Portocalii Bucuresti 81
2 BC Slam Alb Bucuresti
Luni 25.06 7 15:30 BBM D9 - M ACS Toyin Constanta 20
17 CS Dinamo CSS Nr 6-2 Bucuresti
Luni 25.06 7 16:30 BBM D7 - M ACS Dan Dacian Verde Bucuresti 6 15
Bschet Team Artesania 2 Bucuresti
Luni 25.06 7 17:30 BBM D8 - M BC Slam Albastru Bucuresti 11
3 LPS CSU 2 Pitesti
Luni 25.06 7 18:30 BBM D10 - M ACS Panatinaikos Pro Basketball Bucuresti 4 38
CSS 1 Sighetu Marmatiei
Luni 25.06 7 19:30 BBM D1 - M CS Vest Activ Timisoara 28
8 ACS BC Starters Iasi
Luni 25.06 8 15:30 BBM E9 - M CS Miandra Buzau 48
5 CSU 4 Ploiesti
Luni 25.06 8 16:30 BBM E7 - M ACS 4 Sports Bucuresti 30
14 ACS Dan Dacian Gri Bucuresti
Luni 25.06 8 17:30 BBM E8 - M ACS U-BT Alb Cluj-Napoca 52
8 ACS Tactic Bucuresti
Luni 25.06 8 18:30 BBM E10 - M ACS BC Lions 1 Craiova 2 23
ACSB Soimii Albi Bucuresti
Luni 25.06 8 19:30 BBM E1 - M ACS Champions Bucuresti Craiova 13
11 CS Laguna Constanta
Luni 25.06 9 15:30 BBM F9 - M ACS Artesania 1 Bucuresti 12 16
CS Preventis Iasi
Luni 25.06 9 16:30 BBM F7 - M ABC Leii Albastrii Bucuresti 12 36
ACS Gladius Targu Mures
Luni 25.06 9 17:30 BBM F8 - M CS Magic Champions Bucuresti 34
5 CS MP Sport Timisoara
Luni 25.06 9 18:30 BBM F10 - M ACS Alpha Sport Team Verde Sibiu 14 24 CS Axiopolis Sport Cernavoda
Luni 25.06 9 19:30 BBM F1 - M ACS Baschet Star 3 Oradea 10 70
ACS Juniors Craiova
Luni 25.06 10 15:30 BBM G9 - M AS BC Alpha Bucuresti 18
13 ACS ID Ingerii Baniei Albastru Craiova
Luni 25.06 10 16:30 BBM G7 - M ACS U-BT Albastru Cluj-Napoca 5 46
CSS Targoviste
Luni 25.06 10 17:30 BBM G8 - M ASC Lucky Dragons Targu Mures 32
11 CSU Brasov
Luni 25.06 10 18:30 BBM G10 - M ABC Lynx Ploiesti 48
32 BC CSU 2 Sibiu
Luni 25.06 10 19:30 BBM G1 - M ACS Dan Dacian Rosu Bucuresti 4 30
ACS Total Sport Bucuresti
Luni 25.06 11 15:30 BBM H9 - M ACS Alpha Sport Team Alb Sibiu 23
15 CSU 2 Ploiesti
Luni 25.06 11 16:30 BBM H7 - M ACS Dan Dacian Alb Bucuresti 39
4 AS BC Fan Baschet Mov Otopeni
Luni 25.06 11 17:30 BBM H8 - M ACS MKS 2018 Targu Mures 9 38
CS Dinamo CSS Nr 6-1 Bucuresti
Luni 25.06 11 18:30 BBM H10 - M ACS U-BT Rosu Cluj-Napoca 15 28
ACS MC Ball Mangalia
Luni 25.06 11 19:30 BBM H1 - M ABC Laguna Negru Bucuresti 3 40
ABC Shooting Stars Albastru Buftea
Luni 25.06 12 15:30 BBM I9 - M ABC Shooting Stars Galben Buftea 4 11
A Solaris SC Ploiesti
Luni 25.06 12 16:30 BBM I7 - M CSS BCN Ramnicu Valcea 20
19 ACS Baschet Star 2 Oradea
Luni 25.06 12 17:30 BBM I8 - M BC CSU 1 Sibiu 28
2 ACS Cormoran Constanta
Luni 25.06 12 18:30 BBM I10 - M ACS Baller 2 Bucuresti 2 7
ACS Vilis 1 Bucuresti
Luni 25.06 12 19:30 BBM I1 - M SG Mihai Viteazul Tonika Pucioasa 26
4 CSS 2 Sighetu Marmatiei
Luni 25.06 13 15:30 BBM J9 - M CS Phoenix Brasov 4 21
CS Phoenix Galati
Luni 25.06 13 16:30 BBM J7 - M ABC Laguna Alb Bucuresti 55
3 ACS Baschet Star 4 Oradea
Luni 25.06 13 17:30 BBM J8 - M ACS ID Ingerii Baniei Negru Craiova 34
32 ACS Dan Dacian Negru Bucuresti
Luni 25.06 13 18:30 BBM J1 - M ACS For You Cluj-Napoca 28
5 CS BBB Raptors Bucuresti

Din categoriile: Comisia de competitii, Liga nationala de minibaschet

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.