Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet Facebook Vulturii Facebook Acvilele

Comisia de competitii

Miercuri, 27 iunie 2018

Programul Jocurilor Festivalul de BabyBaschet - Sesiunea 5 - Miercuri 26.06.2018

Autor: Federatia Romana de Baschet

Rezultatele si Clasamentele Festivalului National de Baby Baschet Feminin pot fi accesate in urmatorul link: http://www.frbaschet.ro/campionat-feminin/festivalul-de-babybaschet/

Rezultatele si Clasamentele Festivalului National de Baby Baschet Masculin pot fi accesate in urmatorul link: http://www.frbaschet.ro/campionat-masculin/festivalul-de-babybaschet/


Ziua Terenul Ora Categorie Berger B Echipa A Scor A Scor B Echipa B





Etapa 5


Miercuri 27.06 1 15:30 BBM B2 - M CSS Nr 5 Bucuresti 19
7 CS Dinamo CSS 6-3 Bucuresti
Miercuri 27.06 1 16:30 BBM B10 - M CS Fly OC Constanta 7 36
ACS U-BT Negru Cluj-Napoca
Miercuri 27.06 1 17:30 BBM B1 - M CS Deceneu Tulcea 5 7
ACS Dan Dacian Albastru Bucuresti
Miercuri 27.06 1 18:30 BBM B9 - M CS Cuza Sport Braila 14 27
CSS Giurgiu
Miercuri 27.06 1 19:30 BBM B8 - M ACS Play Ball Bucuresti 36
17 BC Slam Verde Bucuresti
Miercuri 27.06 2 15:30 BBM C2 - M ABC Athletic Constanta 3 28
BC Slam Alb Bucuresti
Miercuri 27.06 2 16:30 BBM C10 - M ACS ID Ingerii Baniei Alb Craiova 23
6 ACS Dan Dacian Mov Bucuresti
Miercuri 27.06 2 17:30 BBM C1 - M ACS Vilis 2 Bucuresti 2 107
ABC Leii Portocalii Bucuresti
Miercuri 27.06 2 18:30 BBM C9 - M CSU 1 Ploiesti 39
9 ACS U-BT Galben Cluj-Napoca
Miercuri 27.06 2 19:30 BBM C8 - M LPS Targu Mures 14 20
ABC Magic Satu Mare
Miercuri 27.06 3 15:30 BBM D2 - M LPS CSU 2 Pitesti 8 22
ACS BC Starters Iasi
Miercuri 27.06 3 16:30 BBM D10 - M CS Dinamo CSS Nr 6-2 Bucuresti 26
6 ACS Panatinaikos Pro Basketball Bucuresti
Miercuri 27.06 3 17:30 BBM D1 - M Bschet Team Artesania 2 Bucuresti 30 31
CS Vest Activ Timisoara
Miercuri 27.06 3 18:30 BBM D9 - M CSS 1 Sighetu Marmatiei 17 25
ACS Toyin Constanta
Miercuri 27.06 3 19:30 BBM D8 - M ACS Dan Dacian Verde Bucuresti 28
3 BC Slam Albastru Bucuresti
Miercuri 27.06 4 15:30 BBM E2 - M ACS Tactic Bucuresti 20
2 CS Laguna Constanta
Miercuri 27.06 4 16:30 BBM E10 - M CSU 4 Ploiesti 4 35
ACS BC Lions 1 Craiova
Miercuri 27.06 4 17:30 BBM E1 - M ACS Dan Dacian Gri Bucuresti 31
13 ACS Champions Bucuresti Craiova
Miercuri 27.06 4 18:30 BBM E9 - M ACSB Soimii Albi Bucuresti 40
19 CS Miandra Buzau
Miercuri 27.06 4 19:30 BBM E8 - M ACS 4 Sports Bucuresti 21
17 ACS U-BT Alb Cluj-Napoca
Miercuri 27.06 5 15:30 BBM F2 - M CS MP Sport Timisoara 6 44
ACS Juniors Craiova
Miercuri 27.06 5 16:30 BBM F10 - M CS Preventis Iasi 6 22
ACS Alpha Sport Team Verde Sibiu
Miercuri 27.06 5 17:30 BBM F1 - M ACS Gladius Targu Mures 38
4 ACS Baschet Star 3 Oradea
Miercuri 27.06 5 18:30 BBM F9 - M CSA Axiopolis Sport Cernavoda 28
12 ACS Artesania 1 Bucuresti
Miercuri 27.06 5 19:30 BBM F8 - M ABC Leii Albastrii Bucuresti 12 34
CS Magic Champions Bucuresti
Miercuri 27.06 6 15:30 BBM G2 - M CSU Brasov 8 27
ACS Total Sport Bucuresti
Miercuri 27.06 6 16:30 BBM G10 - M ACS ID Ingerii Baniei Albastru Craiova 7 18
ABC Shooters Lynx Ploiesti
Miercuri 27.06 6 17:30 BBM G1 - M CSS Targoviste 38
8 ACS Dan Dacian Rosu Bucuresti
Miercuri 27.06 6 18:30 BBM G9 - M BC CSU 2 Sibiu 36
14 AS BC Alpha Bucuresti
Miercuri 27.06 6 19:30 BBM G8 - M ACS U-BT Albastru Cluj-Napoca 9 26
ASC Lucky Dragons Targu Mures
Miercuri 27.06 7 15:30 BBM H2 - M CS Dinamo CSS Nr 6-1 Bucuresti 22 33
ABC Shooting Stars Albastru Buftea
Miercuri 27.06 7 16:30 BBM H10 - M CSU 2 Ploiesti 18
12 ACS U-BT Rosu Cluj-Napoca
Miercuri 27.06 7 17:30 BBM H1 - M AS BC Fan Baschet Mov Otopeni 18
3 ABC Laguna Negru Bucuresti
Miercuri 27.06 7 18:30 BBM H9 - M ACS MC Ball Mangalia 8 32
ACS Alpha Sport Team Alb Sibiu
Miercuri 27.06 7 19:30 BBM H8 - M ACS Dan Dacian Alb Bucuresti 39
14 ACS MKS 2018 Targu Mures
Miercuri 27.06 8 15:30 BBM I2 - M ACS Cormoran Constanta 13
11 CSS 2 Sighetu Marmatiei
Miercuri 27.06 8 16:30 BBM I10 - M A Solaris SC Ploiesti 23
2 ACS Baller 2 Bucuresti
Miercuri 27.06 8 17:30 BBM I1 - M ACS Baschet Star 2 Oradea 4 27
SG Mihai Viteazul Tonika Pucioasa
Miercuri 27.06 8 18:30 BBM I9 - M ACS Vilis 1 Bucuresti 0 20
ABC Shooting Stars Galben Buftea
Miercuri 27.06 8 19:30 BBM I8 - M CSS BCN Ramnicu Valcea 15 30
BC CSU 1 Sibiu
Miercuri 27.06 9 15:30 BBM J2 - M ACS Dan Dacian Negru Bucuresti 52
6 CS BBB Raptors Bucuresti
Miercuri 27.06 9 16:30 BBM J1 - M ACS Baschet Star 4 Oradea 8 50
ACS For You Cluj-Napoca
Miercuri 27.06 9 17:30 BBM J9 - M CSU 3 Ploiesti 10 36
CS Phoenix Brasov
Miercuri 27.06 9 18:30 BBM J8 - M ABC Laguna Alb Bucuresti 70
5 ACS ID Ingerii Baniei Negru Craiova
Miercuri 27.06 10 15:30 BBF A2 - F ACS KSE Targu Secuiesc 5 21
ACS U-BT Cluj-Napoca
Miercuri 27.06 10 16:30 BBF A10 - F ACS Panatinaikos Pro Basketball Bucuresti 3 30
CSS BCN Ramnicu Valcea
Miercuri 27.06 10 17:30 BBF A1 - F ABC Shooting Stars Buftea 18 22
ABC Leii Bucuresti
Miercuri 27.06 10 18:30 BBF A9 - F ACS Gladius Targu Mures 21
5 ACS Dan Dacian Portocaliu Bucuresti
Miercuri 27.06 10 19:30 BBF A8 - F CSS Ploiesti 4 37
ACS Sepsi Sic Sfantu Gheorghe
Miercuri 27.06 11 15:30 BBF B2 - F CST Alexandria 24
12 LT Lucian Blaga Reghin
Miercuri 27.06 11 16:30 BBF B1 - F ACS Dan Dacian Negru Bucuresti 30
4 ACS Rookies Oradea
Miercuri 27.06 11 17:30 BBF B9 - F CSS Bega Timisoara 10 16
ACS EKO Sighet
Miercuri 27.06 11 18:30 BBF B8 - F CS Olimpia 2 Bucuresti 38
2 CSS Nr. 6 Bucuresti
Miercuri 27.06 12 15:30 BBF C2 - F CS BBB Raptors Bucuresti 14
13 CSS Sfantu Gheorghe
Miercuri 27.06 12 16:30 BBF C1 - F ACS NBS Cluj-Napoca 16
6 ACS BC Lions Craiova
Miercuri 27.06 12 17:30 BBF C9 - F CSS Alexandria 13 34
ACSB Soimii Albi Bucuresti
Miercuri 27.06 12 18:30 BBF C8 - F CS Temerarii Calarasi 29
10 CS Olimpia 3 Bucuresti
Miercuri 27.06 13 15:30 BBM A2 - M ACS Dan Dacian Portocaliu Bucuresti 43
13 BC Slam Rosu Bucuresti
Miercuri 27.06 13 16:30 BBM A10 - M LPS CSU 1 Pitesti 18
8 ACS Baller 1 Bucuresti
Miercuri 27.06 13 17:30 BBM A1 - M ACS Baschet Star 1 Oradea 17
5 CS Steaua Magic 2008 Bucuresti
Miercuri 27.06 13 18:30 BBM A9 - M AS BC Fan Baschet Galben Otopeni 15 17 ACS BC Lions 2 Craiova
Miercuri 27.06 13 19:30 BBM A8 - M CSS Sibiu     ACS U-BT Portocaliu Cluj-Napoca

Din categoriile: Comisia de competitii, Liga nationala de minibaschet

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI

Vezi toate stirile
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.