Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet Facebook Vulturii Facebook Acvilele

Comisia de competitii

Joi, 28 iunie 2018

Programul Jocurilor Festivalul de BabyBaschet - Sesiunea 6 - Joi 28.06.2018

Autor: Federatia Romana de Baschet



Ziua Terenul Ora Categorie Berger A Echipa A Scor A Scor B Echipa B
Joi 28.06 1 8:15 BBF A1 - F ABC Leii Bucuresti 36
30 ACS Gladius Targu Mures
Joi 28.06 1 9:15 BBF A9 - F ACS Dan Dacian Portocaliu Bucuresti 4 8
CSS Ploiesti
Joi 28.06 1 10:15 BBF A10 - F CSS BCN Ramnicu Valcea 11 25
ACS Sepsi Sic Sfantu Gheorghe
Joi 28.06 1 11:15 BBF A2 - F ACS U-BT Cluj-Napoca 13
11 ABC Shooting Stars Buftea
Joi 28.06 1 12:15 BBF A3 - F ACS Panatinaikos Pro Basketball Bucuresti 5 15
ACS KSE Targu Secuiesc
Joi 28.06 2 8:15 BBF B1 - F ACS Rookies Oradea 16 18
CSS Bega Timisoara
Joi 28.06 2 9:15 BBF B9 - F ACS EKO Sighet 12 55
CS Olimpia 2 Bucuresti
Joi 28.06 2 10:15 BBF B2 - F LT Lucian Blaga Reghin 7 24
ACS Dan Dacian Negru Bucuresti
Joi 28.06 2 11:15 BBF B3 - F CS Galactica Cluj-Napoca 6 37
CST Alexandria
Joi 28.06 3 8:15 BBF C1 - F ACS BC Lions Craiova 13 35
CSS Alexandria
Joi 28.06 3 9:15 BBF C9 - F ACSB Soimii Albi Bucuresti 12 22
CS Temerarii Calarasi
Joi 28.06 3 10:15 BBF C2 - F CSS Sfantu Gheorghe 6 26
ACS NBS Cluj-Napoca
Joi 28.06 3 11:15 BBF C3 - F ABC Magic Satu Mare 13 18
CS BBB Raptors Bucuresti
Joi 28.06 4 8:15 BBM A1 - M CS Steaua Magic 2008 Bucuresti 17
9 AS BC Fan Baschet Galben Otopeni
Joi 28.06 4 9:15 BBM A9 - M ACS BC Lions 2 Craiova 7 15
CSS Sibiu
Joi 28.06 4 10:15 BBM A10 - M ACS Baller 1 Bucuresti 25
17 ACS U-BT Portocaliu Cluj-Napoca
Joi 28.06 4 11:15 BBM A2 - M BC Slam Rosu Bucuresti 25
17 ACS Baschet Star 1 Oradea
Joi 28.06 4 12:15 BBM A3 - M LPS CSU 1 Pitesti 11 21
ACS Dan Dacian Portocaliu Bucuresti
Joi 28.06 5 8:15 BBM B1 - M ACS Dan Dacian Albastru Bucuresti 11 15
CS Cuza Sport Braila
Joi 28.06 5 9:15 BBM B9 - M CSS Giurgiu 10 47
ACS Play Ball Bucuresti
Joi 28.06 5 10:15 BBM B10 - M ACS U-BT Negru Cluj-Napoca 16
12 BC Slam Verde Bucuresti
Joi 28.06 5 11:15 BBM B2 - M CS Dinamo CSS 6-3 Bucuresti 6 7
CS Deceneu Tulcea
Joi 28.06 5 12:15 BBM B3 - M CS Fly OC Constanta 4 6
CSS Nr 5 Bucuresti
Joi 28.06 6 8:15 BBM C1 - M ABC Leii Portocalii Bucuresti 42
16 CSU 1 Ploiesti
Joi 28.06 6 9:15 BBM C9 - M ACS U-BT Galben Cluj-Napoca 6 37
LPS Targu Mures
Joi 28.06 6 10:15 BBM C10 - M ACS Dan Dacian Mov Bucuresti 5 31
ABC Magic Satu Mare
Joi 28.06 6 11:15 BBM C2 - M BC Slam Alb Bucuresti 20
0 ACS Vilis 2 Bucuresti
Joi 28.06 6 12:15 BBM C3 - M ACS ID Ingerii Baniei Alb Craiova 29
4 ABC Athletic Constanta
Joi 28.06 7 8:15 BBM D1 - M CS Vest Activ Timisoara 28 24 CSS 1 Sighetu Marmatiei
Joi 28.06 7 9:15 BBM D9 - M ACS Toyin Constanta 22
9 ACS Dan Dacian Verde Bucuresti
Joi 28.06 7 10:15 BBM D10 - M ACS Panatinaikos Pro Basketball Bucuresti 10
5 BC Slam Albastru Bucuresti
Joi 28.06 7 11:15 BBM D2 - M ACS BC Starters Iasi 11 24
Bschet Team Artesania 2 Bucuresti
Joi 28.06 7 12:15 BBM D3 - M CS Dinamo CSS Nr 6-2 Bucuresti 26
2 LPS CSU 2 Pitesti
Joi 28.06 8 8:15 BBM E1 - M ACS Champions Bucuresti Craiova 4 31
ACSB Soimii Albi Bucuresti
Joi 28.06 8 9:15 BBM E9 - M CS Miandra Buzau 7 24
ACS 4 Sports Bucuresti
Joi 28.06 8 10:15 BBM E10 - M ACS BC Lions 1 Craiova 6 43
ACS U-BT Alb Cluj-Napoca
Joi 28.06 8 11:15 BBM E2 - M CS Laguna Constanta 11 17
ACS Dan Dacian Gri Bucuresti
Joi 28.06 8 12:15 BBM E3 - M CSU 4 Ploiesti 2 26
ACS Tactic Bucuresti
Joi 28.06 9 8:15 BBM F1 - M ACS Baschet Star 3 Oradea 7 36
CSA Axiopolis Sport Cernavoda
Joi 28.06 9 9:15 BBM F9 - M ACS Artesania 1 Bucuresti 34
6 ABC Leii Albastrii Bucuresti
Joi 28.06 9 10:15 BBM F10 - M ACS Alpha Sport Team Verde Sibiu 10 33
CS Magic Champions Bucuresti
Joi 28.06 9 11:15 BBM F2 - M ACS Juniors Craiova 30
13 ACS Gladius Targu Mures
Joi 28.06 9 12:15 BBM F3 - M CS Preventis Iasi 11 20
CS MP Sport Timisoara
Joi 28.06 10 8:15 BBM G1 - M ACS Dan Dacian Rosu Bucuresti 18 42
BC CSU 2 Sibiu
Joi 28.06 10 9:15 BBM G9 - M AS BC Alpha Bucuresti 33
11 ACS U-BT Albastru Cluj-Napoca
Joi 28.06 10 10:15 BBM G10 - M ABC Lynx Ploiesti 29
17 ASC Lucky Dragons Targu Mures
Joi 28.06 10 11:15 BBM G2 - M ACS Total Sport Bucuresti 12 28
CSS Targoviste
Joi 28.06 10 12:15 BBM G3 - M ACS ID Ingerii Baniei Albastru Craiova 15
7 CSU Brasov
Joi 28.06 11 8:15 BBM H1 - M ABC Laguna Negru Bucuresti 1 31
ACS MC Ball Mangalia
Joi 28.06 11 9:15 BBM H9 - M ACS Alpha Sport Team Alb Sibiu 17 33
ACS Dan Dacian Alb Bucuresti
Joi 28.06 11 10:15 BBM H10 - M ACS U-BT Rosu Cluj-Napoca 13 18
ACS MKS 2018 Targu Mures
Joi 28.06 11 11:15 BBM H2 - M ABC Shooting Stars Albastru Buftea 53
6 AS BC Fan Baschet Mov Otopeni
Joi 28.06 11 12:15 BBM H3 - M CSU 2 Ploiesti 12 30
CS Dinamo CSS Nr 6-1 Bucuresti
Joi 28.06 12 8:15 BBM I1 - M SG Mihai Viteazul Tonika Pucioasa 21 9 ACS Vilis 1 Bucuresti
Joi 28.06 12 9:15 BBM I9 - M ABC Shooting Stars Galben Buftea 4 31
CSS BCN Ramnicu Valcea
Joi 28.06 12 10:15 BBM I10 - M ACS Baller 2 Bucuresti 1 28
BC CSU 1 Sibiu
Joi 28.06 12 11:15 BBM I2 - M CSS 2 Sighetu Marmatiei 6 28
ACS Baschet Star 2 Oradea
Joi 28.06 12 12:15 BBM I3 - M A Solaris SC Ploiesti 8 19
ACS Cormoran Constanta
Joi 28.06 13 8:15 BBM J1 - M ACS For You Cluj Napoca
36 6 CSU 3 Ploiesti
Joi 28.06 13 9:15 BBM J9 - M CS Phoenix Brasov 1 41
ABC Laguna Alb Bucuresti
Joi 28.06 13 10:15 BBM J2 - M CS BBB Raptors Bucuresti 9 17
ACS Baschet Star 4 Oradea
Joi 28.06 13 11:15 BBM J3 - M CS Phoenix Galati 17
9 ACS Dan Dacian Negru Bucuresti

Din categoriile: Comisia de competitii, Liga nationala de minibaschet

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.