Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet Facebook Vulturii Facebook Acvilele

Comisia de competitii

Vineri, 29 iunie 2018

Programul Jocurilor Festivalul de BabyBaschet - Sesiunea 8 - Vineri 29.06.2018

Autor: Federatia Romana de Baschet

Rezultatele si Clasamentele Festivalului National de Baby Baschet Feminin pot fi accesate in urmatorul link: http://www.frbaschet.ro/campionat-feminin/festivalul-de-babybaschet/

Rezultatele si Clasamentele Festivalului National de Baby Baschet Masculin pot fi accesate in urmatorul link: http://www.frbaschet.ro/campionat-masculin/festivalul-de-babybaschet/

Ziua Terenul Ora Categorie Nr. Joc Berger A Echipa A Scor A Scor B Echipa B






Etapa 8


Vineri 29.06 1 15:30 BBM S2 - 435 B3 - M CS Fly OC Constanta 25
16 CS Cuza Sport Braila
Vineri 29.06 1 16:30 BBM S2 - 436 B1 - M ACS Dan Dacian Albastru Bucuresti 4 45
BC Slam Verde Bucuresti
Vineri 29.06 1 17:30 BBM S2 - 437 B2 - M CS Dinamo CSS 6-3 Bucuresti 3 44
ACS Play Ball Bucuresti
Vineri 29.06 1 18:30 BBM S2 - 438 B10 - M ACS U-BT Negru Cluj-Napoca 56
6 CSS Giurgiu
Vineri 29.06 1 19:30 BBM S2 - 439 B4 - M CSS Nr 5 Bucuresti 8
2 CS Deceneu Tulcea
Vineri 29.06 2 15:30 BBM S2 - 440 C3 - M ACS ID Ingerii Baniei Alb Craiova 14 25
CSU 1 Ploiesti
Vineri 29.06 2 16:30 BBM S2 - 441 C1 - M ABC Leii Portocalii Bucuresti 64 12 ABC Magic Satu Mare
Vineri 29.06 2 17:30 BBM S2 - 442 C2 - M BC Slam Alb Bucuresti 9 27
LPS Targu Mures
Vineri 29.06 2 18:30 BBM S2 - 443 C10 - M ACS Dan Dacian Mov Bucuresti 11 13
ACS U-BT Galben Cluj-Napoca
Vineri 29.06 2 19:30 BBM S2 - 444 C4 - M ABC Athletic Constanta 29
4 ACS Vilis 2 Bucuresti
Vineri 29.06 3 15:30 BBM S2 - 445 D3 - M CS Dinamo CSS Nr 6-2 Bucuresti 32
15 CSS 1 Sighetu Marmatiei
Vineri 29.06 3 16:30 BBM S2 - 446 D1 - M CS Vest Activ Timisoara 24
4 BC Slam Albastru Bucuresti
Vineri 29.06 3 17:30 BBM S2 - 447 D2 - M ACS BC Starters Iasi 17 23
ACS Dan Dacian Verde Bucuresti
Vineri 29.06 3 18:30 BBM S2 - 448 D10 - M ACS Panatinaikos Pro Basketball Bucuresti 4 31
ACS Toyin Constanta
Vineri 29.06 3 19:30 BBM S2 - 449 D4 - M LPS CSU 2 Pitesti 3 38
Bschet Team Artesania 2 Bucuresti
Vineri 29.06 4 15:30 BBM S2 - 450 E3 - M CSU 4 Ploiesti 7 25
ACSB Soimii Albi Bucuresti
Vineri 29.06 4 16:30 BBM S2 - 451 E1 - M ACS Champions Bucuresti Craiova 8 35
ACS U-BT Alb Cluj-Napoca
Vineri 29.06 4 17:30 BBM S2 - 452 E2 - M CS Laguna Constanta 10 28
ACS 4 Sports Bucuresti
Vineri 29.06 4 18:30 BBM S2 - 453 E10 - M ACS BC Lions 1 Craiova 7 11
CS Miandra Buzau
Vineri 29.06 4 19:30 BBM S2 - 454 E4 - M ACS Tactic Bucuresti 18
8 ACS Dan Dacian Gri Bucuresti
Vineri 29.06 5 15:30 BBM S2 - 455 F3 - M CS Preventis Iasi 14 28
CSA Axiopolis Sport Cernavoda
Vineri 29.06 5 16:30 BBM S2 - 456 F1 - M ACS Baschet Star 3 Oradea 2 49
CS Magic Champions Bucuresti
Vineri 29.06 5 17:30 BBM S2 - 457 F2 - M ACS Juniors Craiova 76
7 ABC Leii Albastrii Bucuresti
Vineri 29.06 5 18:30 BBM S2 - 458 F10 - M ACS Alpha Sport Team Verde Sibiu 32
21 ACS Artesania 1 Bucuresti
Vineri 29.06 5 19:30 BBM S2 - 459 F4 - M CS MP Sport Timisoara 10 37
ACS Gladius Targu Mures
Vineri 29.06 6 15:30 BBM S2 - 460 G3 - M ACS ID Ingerii Baniei Albastru Craiova 10 18
BC CSU 2 Sibiu
Vineri 29.06 6 16:30 BBM S2 - 461 G1 - M ACS Dan Dacian Rosu Bucuresti 15 19
ASC Lucky Dragons Targu Mures
Vineri 29.06 6 17:30 BBM S2 - 462 G2 - M ACS Total Sport Bucuresti 32
7 ACS U-BT Albastru Cluj-Napoca
Vineri 29.06 6 18:30 BBM S2 - 463 G10 - M ABC Lynx Ploiesti 31
12 AS BC Alpha Bucuresti
Vineri 29.06 6 19:30 BBM S2 - 464 G4 - M CSU Brasov 11 38
CSS Targoviste
Vineri 29.06 7 15:30 BBM S2 - 465 H3 - M CSU 2 Ploiesti 15 20
ACS MC Ball Mangalia
Vineri 29.06 7 16:30 BBM S2 - 466 H1 - M ABC Laguna Negru Bucuresti 7 35
ACS MKS 2018 Targu Mures
Vineri 29.06 7 17:30 BBM S2 - 467 H2 - M ABC Shooting Stars Albastru Buftea 22 33
ACS Dan Dacian Alb Bucuresti
Vineri 29.06 7 18:30 BBM S2 - 468 H10 - M ACS U-BT Rosu Cluj-Napoca 16 51
ACS Alpha Sport Team Alb Sibiu
Vineri 29.06 7 19:30 BBM S2 - 469 H4 - M CS Dinamo CSS Nr 6-1 Bucuresti 25
6 AS BC Fan Baschet Mov Otopeni
Vineri 29.06 8 15:30 BBM S2 - 470 I3 - M A Solaris SC Ploiesti 15
12 ACS Vilis 1 Bucuresti
Vineri 29.06 8 16:30 BBM S2 - 471 I1 - M SG Mihai Viteazul Tonika Pucioasa 15 28
BC CSU 1 Sibiu
Vineri 29.06 8 17:30 BBM S2 - 472 I2 - M CSS 2 Sighetu Marmatiei 2 32
CSS BCN Ramnicu Valcea
Vineri 29.06 8 18:30 BBM S2 - 473 I10 - M ACS Baller 2 Bucuresti 2 18
Shooting Stars Galben Buftea
Vineri 29.06 8 19:30 BBM S2 - 474 I4 - M ACS Cormoran Constanta 17 20
ACS Baschet Star 2 Oradea
Vineri 29.06 9 15:30 BBM S2 - 475 J3 - M CS Phoenix Galati 79
5 CSU 3 Ploiesti
Vineri 29.06 9 16:30 BBM S2 - 476 J1 - M ACS For You Cluj-Napoca 40
6 ACS ID Ingerii Baniei Negru Craiova
Vineri 29.06 9 17:30 BBM S2 - 477 J2 - M CS BBB Raptors Bucuresti 2 36
ABC Laguna Alb Bucuresti
Vineri 29.06 10 15:30 BBF S2 - 479 A3 - F ACS Panatinaikos Pro Basketball Bucuresti 5 34
ACS Gladius Targu Mures
Vineri 29.06 10 16:30 BBF S2 - 480 A1 - F ABC Leii Bucuresti 37
27 ACS Sepsi Sic Sfantu Gheorghe
Vineri 29.06 10 17:30 BBF S2 - 481 A2 - F ACS U-BT Cluj-Napoca 30
6 CSS Ploiesti
Vineri 29.06 10 18:30 BBF S2 - 482 A10 - F CSS BCN Ramnicu Valcea 15
2 ACS Dan Dacian Portocaliu Bucuresti
Vineri 29.06 10 19:30 BBF S2 - 483 A4 - F ACS KSE Targu Secuiesc 10 19
ABC Shooting Stars Buftea
Vineri 29.06 11 15:30 BBF S2 - 484 B3 - F CS Galactica Cluj-Napoca 12 16
CSS Bega Timisoara
Vineri 29.06 11 16:30 BBF S2 - 485 B1 - F ACS Rookies Oradea 15
11 CSS Nr. 6 Bucuresti
Vineri 29.06 11 17:30 BBF S2 - 486 B2 - F LT Lucian Blaga Reghin 3 36
CS Olimpia 2 Bucuresti
Vineri 29.06 11 18:30 BBF S2 - 487 B4 - F CST Alexandria 11 17
ACS Dan Dacian Negru Bucuresti
Vineri 29.06 12 15:30 BBF S2 - 488 C3 - F ABC Magic Satu Mare 9 48
CSS Alexandria
Vineri 29.06 12 16:30 BBF S2 - 489 C1 - F ACS BC Lions Craiova 8 15
CS Olimpia 3 Bucuresti
Vineri 29.06 12 17:30 BBF S2 - 490 C2 - F CSS Sfantu Gheorghe 5 26
CS Temerarii Calarasi
Vineri 29.06 12 18:30 BBF S2 - 491 C4 - F CS BBB Raptors Bucuresti 7 16
ACS NBS Cluj-Napoca
Vineri 29.06 13 15:30 BBM S2 - 492 A3 - M LPS CSU 1 Pitesti 34
1 AS BC Fan Baschet Galben Otopeni
Vineri 29.06 13 16:30 BBM S2 - 493 A1 - M CS Steaua Magic 2008 Bucuresti 17
11 ACS U-BT Portocaliu Cluj-Napoca
Vineri 29.06 13 17:30 BBM S2 - 494 A2 - M BC Slam Rosu Bucuresti 16 26
CSS Sibiu
Vineri 29.06 13 18:30 BBM S2 - 495 A10 - M ACS Baller 1 Bucuresti 21
8 ACS BC Lions 2 Craiova
Vineri 29.06 13 19:30 BBM S2 - 496 A4 - M ACS Dan Dacian Portocaliu Bucuresti 54
17 ACS Baschet Star 1 Oradea

Din categoriile: Comisia de competitii, Liga nationala de minibaschet

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI

Vezi toate stirile
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.