Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet Facebook Vulturii Facebook Acvilele

Comisia de competitii

Sambata, 30 iunie 2018

Programul Jocurilor Festivalul de BabyBaschet - Sesiunea 9 - Sambata 30.06

Autor: Federatia Romana de Baschet

Rezultatele si Clasamentele Festivalului National de Baby Baschet Feminin pot fi accesate in urmatorul link: http://www.frbaschet.ro/campionat-feminin/festivalul-de-babybaschet/

Rezultatele si Clasamentele Festivalului National de Baby Baschet Masculin pot fi accesate in urmatorul link: http://www.frbaschet.ro/campionat-masculin/festivalul-de-babybaschet/

Ziua Terenul Ora Categorie Berger A Echipa A Scor A Scor B Echipa B





Etapa 9


Sambata 30.06 1 8:15 BBM A7 - M CSS Sibiu 12 38
LPS CSU 1 Pitesti
Sambata 30.06 1 9:15 BBM A6 - M AS BC Fan Baschet Galben Otopeni 8 42
ACS Dan Dacian Portocaliu Bucuresti
Sambata 30.06 1 10:15 BBM A5 - M ACS Baschet Star 1 Oradea 5 23
ACS Baller 1 Bucuresti
Sambata 30.06 1 11:15 BBM A8 - M ACS U-BT Portocaliu Cluj-Napoca     BC Slam Rosu Bucuresti
Sambata 30.06 1 12:15 BBM I9 - M ABC Shooting Stars Galben Buftea     SG Mihai Viteazul Tonika Pucioasa
Sambata 30.06 2 8:15 BBM B7 - M ACS Play Ball Bucuresti 36
8 CS Fly OC Constanta
Sambata 30.06 2 9:15 BBM B6 - M CS Cuza Sport Braila 7 20
CSS Nr 5 Bucuresti
Sambata 30.06 2 10:15 BBM B5 - M CS Deceneu Tulcea 3 42
ACS U-BT Negru Cluj-Napoca
Sambata 30.06 2 11:15 BBM B8 - M BC Slam Verde Bucuresti 20
0 CS Dinamo CSS 6-3 Bucuresti
Sambata 30.06 2 12:15 BBM B9 - M CSS Giurgiu     ACS Dan Dacian Albastru Bucuresti
Sambata 30.06 3 8:15 BBM C7 - M LPS Targu Mures 13 16
ACS ID Ingerii Baniei Alb Craiova
Sambata 30.06 3 9:15 BBM C6 - M CSU 1 Ploiesti 31
5 ABC Athletic Constanta
Sambata 30.06 3 10:15 BBM C5 - M ACS Vilis 2 Bucuresti 0 5
ACS Dan Dacian Mov Bucuresti
Sambata 30.06 3 12:15 BBM C9 - M ACS U-BT Galben Cluj-Napoca     ABC Leii Portocalii Bucuresti
Sambata 30.06 4 8:15 BBM D7 - M ACS Dan Dacian Verde Bucuresti 25 40
CS Dinamo CSS Nr 6-2 Bucuresti
Sambata 30.06 4 9:15 BBM F9 - M ACS Artesania 1 Bucuresti 21
19 ACS Baschet Star 3 Oradea
Sambata 30.06 4 10:15 BBM D5 - M Bschet Team Artesania 2 Bucuresti 15
2 ACS Panatinaikos Pro Basketball Bucuresti
Sambata 30.06 4 12:15 BBM D9 - M ACS Toyin Constanta     CS Vest Activ Timisoara
Sambata 30.06 5 8:15 BBM E7 - M ACS 4 Sports Bucuresti 38
8 CSU 4 Ploiesti
Sambata 30.06 5 9:15 BBM E6 - M ACSB Soimii Albi Bucuresti 22
9 ACS Tactic Bucuresti
Sambata 30.06 5 10:15 BBM I5 - M ACS Baschet Star 2 Oradea 29
2 ACS Baller 2 Bucuresti
Sambata 30.06 5 11:15 BBM E8 - M ACS U-BT Alb Cluj-Napoca 13
5 CS Laguna Constanta
Sambata 30.06 5 12:15 BBM E9 - M CS Miandra Buzau 23
13 ACS Champions Bucuresti Craiova
Sambata 30.06 6 8:15 BBM F7 - M ABC Leii Albastrii Bucuresti 10 11
CS Preventis Iasi
Sambata 30.06 6 9:15 BBM F6 - M CSA Axiopolis Sport Cernavoda 17
8 CS MP Sport Timisoara
Sambata 30.06 6 10:15 BBM F5 - M ACS Gladius Targu Mures 26
15 ACS Alpha Sport Team Verde Sibiu
Sambata 30.06 6 12:15 BBM I6 - M ACS Vilis 1 Bucuresti     ACS Cormoran Constanta
Sambata 30.06 7 8:15 BBM G7 - M ACS U-BT Albastru Cluj-Napoca 6 24
ACS ID Ingerii Baniei Albastru Craiova
Sambata 30.06 7 9:15 BBM G6 - M BC CSU 2 Sibiu 28 15 CSU Brasov
Sambata 30.06 7 10:15 BBM G5 - M CSS Targoviste 34
13 ABC Lynx Ploiesti
Sambata 30.06 7 11:15 BBM G8 - M ASC Lucky Dragons Targu Mures 8 12 ACS Total Sport Bucuresti
Sambata 30.06 7 12:15 BBM G9 - M AS BC Alpha Bucuresti     ACS Dan Dacian Rosu Bucuresti
Sambata 30.06 8 8:15 BBM H7 - M ACS Dan Dacian Alb Bucuresti 17
9 CSU 2 Ploiesti
Sambata 30.06 8 9:15 BBM H6 - M ACS MC Ball Mangalia 20 23
CS Dinamo CSS Nr 6-1 Bucuresti
Sambata 30.06 8 10:15 BBM H5 - M AS BC Fan Baschet Mov Otopeni 12 16
ACS U-BT Rosu Cluj-Napoca
Sambata 30.06 8 11:15 BBM H8 - M ACS MKS 2018 Targu Mures 10 11
ABC Shooting Stars Albastru Buftea
Sambata 30.06 9 8:15 BBM I7 - M CSS BCN Ramnicu Valcea 42
19 A Solaris SC Ploiesti
Sambata 30.06 9 9:15 BBM J7 - M ABC Laguna Alb Bucuresti 32
23 CS Phoenix Galati
Sambata 30.06 9 10:15 BBM J6 - M CSU 3 Ploiesti 9 51
ACS Dan Dacian Negru Bucuresti
Sambata 30.06 10 8:15 BBF A7 - F CSS Ploiesti 3
0 ACS Panatinaikos Pro Basketball Bucuresti
Sambata 30.06 10 9:15 BBF A6 - F ACS Gladius Targu Mures 18 4 ACS KSE Targu Secuiesc
Sambata 30.06 10 10:15 BBF A5 - F ABC Shooting Stars Buftea 23
19 CSS BCN Ramnicu Valcea
Sambata 30.06 11 8:15 BBF B7 - F CS Olimpia 2 Bucuresti 74
6 CS Galactica Cluj-Napoca
Sambata 30.06 11 9:15 BBF B6 - F CSS Bega Timisoara 6 18
CST Alexandria
Sambata 30.06 11 10:15 BBF A9 - F ACS Dan Dacian Portocaliu Bucuresti 0 23
ABC Leii Bucuresti
Sambata 30.06 11 11:15 BBM H9 - M ACS Alpha Sport Team Alb Sibiu 2
0 ABC Laguna Negru Bucuresti
Sambata 30.06 12 8:15 BBF C7 - F CS Temerarii Calarasi 22
7 ABC Magic Satu Mare
Sambata 30.06 12 9:15 BBF C6 - F CSS Alexandria 26
4 CS BBB Raptors Bucuresti
Sambata 30.06 12 10:15 BBF C8 - F CS Olimpia 3 Bucuresti 23
6 CSS Sfantu Gheorghe
Sambata 30.06 12 12:15 BBM J9 - M CS Phoenix Brasov 10 22
ACS For You Cluj-Napoca

Din categoriile: Comisia de competitii, Liga nationala de minibaschet

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI

Vezi toate stirile
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.