Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet Facebook Vulturii Facebook Acvilele

Comisia de competitii

Duminica, 1 iulie 2018

Programul Jocurilor Festivalul de Mini Baschet Sesiunea 1 - Luni 02.07.2018

Autor: Federatia Romana de Baschet

Rezultatele si Clasamentele Festivalului National de Mini Baschet Feminin pot fi accesate in urmatorul link: http://www.frbaschet.ro/campionat-feminin/festivalul-de-minibaschet/

Rezultatele si Clasamentele Festivalului National de Mini Baschet Masculin pot fi accesate in urmatorul link: http://www.frbaschet.ro/campionat-masculin/festivalul-de-minibaschet/


Ziua Teren Ora Categorie Berger A Echipa A Scor A Scor B Echipa B
          Etapa 1      
Luni 02.07 1 8:15 MBM A1 - M CSO Voluntari 17 21
CSS 2 Medias
Luni 02.07 1 9:15 MBM A2 - M ACS Salema Basket Sfantu Gheorghe 31
29 ACS U-BT Alb Cluj-Napoca
Luni 02.07 1 10:15 MBM A3 - M ACS Artesania Bucuresti 22 25
CSU Brasov
Luni 02.07 1 11:15 MBM A4 - M ACS ID Ingerii Baniei Craiova 10 35
CSS Focsani
Luni 02.07 1 12:15 MBM A5 - M LPS Targu Mures 15 52
ACS Valbon Arad
Luni 02.07 2 8:15 MBM B1 - M ABC Laguna Bucuresti 9 24
ABC Lucky Dragons Targu Mures
Luni 02.07 2 9:15 MBM B2 - M MP Sport Timisoara 30
14 ACS Dan Dacian Negru Bucuresti
Luni 02.07 2 10:15 MBM B3 - M ABC Magic Satu Mare 29
18 CS Steaua Magic 1 Bucuresti
Luni 02.07 2 11:15 MBM B4 - M ACS MC Ball 2 Mangalia 12 23
ACS Iris Petras Iasi
Luni 02.07 2 12:15 MBM B5 - M ACS For You Alb Cluj-Napoca 10 51
CSS Sighet 1 Sighetu Marmatiei
Luni 02.07 3 8:15 MBM C1 - M BC CSU 3 Sibiu 19 24
ACS Fan Baschet Mov Otopeni
Luni 02.07 3 9:15 MBM C2 - M CSU 1 Ploiesti 30
8 ACS Dan Dacian Verde Bucuresti
Luni 02.07 3 10:15 MBM C3 - M ACS BC Lions 1 Craiova 59
4 ACS KSE 2 Targu Secuiesc
Luni 02.07 3 11:15 MBM C4 - M CSS Sibiu 31
6 ACS Toyin Constanta
Luni 02.07 3 12:15 MBM C5 - M Dinamo CSS 6-2 Bucuresti 29
16 Shooting Stars Galben Buftea
Luni 02.07 4 8:15 MBM D1 - M ACS Dan Dacian Alb Bucuresti 20
9 ACS Vilis 2 Bucuresti
Luni 02.07 4 9:15 MBM D2 - M CS Fly OC Constanta 16
8 CS Baller 2 Bucuresti
Luni 02.07 4 10:15 MBM D3 - M CS Steaua Magic 2 Bucuresti 25
13 CSS 1 Medias
Luni 02.07 4 11:15 MBM D4 - M BC CSU 1 Sibiu 33
4 ACS Nordic Basketball Baia Mare
Luni 02.07 4 12:15 MBM D5 - M ACS BC Lions 2 Craiova 8 53
ACS MC Ball 1 Mangalia
Luni 02.07 5 8:15 MBM E1 - M BC Gladiatorii Bucuresti 14 21
CS Cuza Sport 1 Braila
Luni 02.07 5 9:15 MBM E2 - M ACS Gladius Targu Mures 19
12 CS Baller 1 Bucuresti
Luni 02.07 5 10:15 MBM E3 - M Vest Activ Timisoara 16
13 ACS Baschet Star Oradea
Luni 02.07 5 11:15 MBM E4 - M CS National Iasi 2 21
LPS CSU 3 Pitesti
Luni 02.07 5 12:15 MBM E5 - M Panatinaikos PBA Bucuresti 18 23
ACS Regal Bucuresti
Luni 02.07 6 8:15 MBM F1 - M ACS Champions Alb Buc Craiova 36
32 BTG Artesania 2 Bucuresti
Luni 02.07 6 9:15 MBM F2 - M ACS Vilis 1 Bucuresti 48
9 LPS Bihorul CSM Oradea
Luni 02.07 6 10:15 MBM F3 - M ACS Dan Dacian Gri Bucuresti 20
9 ACS KSE 1 Targu Secuiesc
Luni 02.07 6 11:15 MBM F4 - M CSS Nr 1 Constanta 14 24
CS Phoenix Constanta
Luni 02.07 6 12:15 MBM F5 - M Shooting Stars Albastru Buftea 15 58
ACS Alpha Sport Team Sibiu
Luni 02.07 7 8:15 MBM G2 - M CSS Sighet 2 Sighetu Marmatiei 4 71
ACS U-BT Negru Cluj-Napoca
Luni 02.07 7 9:15 MBM G3 - M ABC Lynx Shooters Ploiesti 54
7 CS Cuza Sport 2 Braila
Luni 02.07 7 10:15 MBM G4 - M CS Olimpia Bucuresti 29
25 ACS Axiopolis Sport Cernavoda
Luni 02.07 7 11:15 MBM G5 - M ACS BS Starters Iasi 24 27
ACS Juniors Craiova
Luni 02.07 8 8:15 MBM H2 - M BC Slam Rosu Bucuresti 32
5 ACS U-BT Rosu Cluj-Napoca
Luni 02.07 8 9:15 MBM H3 - M LPS CSU 2 Pitesti 20
12 ACS Dan Dacian Portocaliu Bucuresti
Luni 02.07 8 10:15 MBM H4 - M CS Deceneu Tulcea 10 22
CSS BCN Ramnicu Valcea
Luni 02.07 8 11:15 MBM H5 - M ACS For You Albastru Cluj-Napoca 25 36
ABC Targu Jiu
Luni 02.07 9 8:15 MBM I2 - M ACS Dream Team Caracal 21 28
ABC Athletic Constanta
Luni 02.07 9 9:15 MBM I3 - M ACS 4Sports Agronomia Albastru Bucuresti 29
10 ACS Fan Baschet Galben Otopeni
Luni 02.07 9 10:15 MBM I4 - M CSU 2 Ploiesti 28
16 ABC Hoops Brasov
Luni 02.07 9 11:15 MBM I5 - M BC Slam Alb Bucuresti 23 63
ACS Champions Rosu Buc Craiova
Luni 02.07 10 8:15 MBF A1 - F CS Olimpia 1 Bucuresti 15 33
BC Magic Satu Mare
Luni 02.07 10 9:15 MBF A2 - F CSS Sfantu Gheorghe 47
27 CSS 2 Craiova
Luni 02.07 10 10:15 MBF A3 - F ACS ICED Bucuresti 9 11
ACS BS Starters Iasi
Luni 02.07 10 11:15 MBF A4 - F Champions CSS 6-1 Bucuresti 50
10 CSS Nr 1 Constanta
Luni 02.07 10 12:15 MBF A5 - F CSS BCN Ramnicu Valcea 15 30
CSS Bega 1 Timisoara
Luni 02.07 11 8:15 MBF B1 - F CSS Sibiu 38
3 Champions CSS 6-2 Bucuresti
Luni 02.07 11 9:15 MBF B2 - F ACS Eko Sighet 41
6 ACS Vilis  Bucuresti
Luni 02.07 11 10:15 MBF B3 - F ACS Galactica Cluj-Napoca 22
16 CS Laguna Constanta
Luni 02.07 11 11:15 MBF B4 - F ACS NBS Cluj-Napoca 9 17
CSS Brasovia Brasov
Luni 02.07 11 12:15 MBF B5 - F ACS KSE Targu Secuiesc     STA
Luni 02.07 12 8:15 MBF C2 - F LPS Alba Iulia 27
5 ACS Admar Costinesti
Luni 02.07 12 9:15 MBF C3 - F CS Cuza Sport Braila 10 16
CS National Iasi
Luni 02.07 12 10:15 MBF C4 - F LPS CSU Pitesti 17
14 CSS Bega 2 Timisoara
Luni 02.07 12 11:15 MBF C5 - F CSS Gheorgheni 31
11 CSS Nr 4 Bucuresti

Din categoriile: Comisia de competitii, Liga nationala de minibaschet

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI

Vezi toate stirile
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.