Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet Facebook Vulturii Facebook Acvilele

Comisia de competitii

Luni, 2 iulie 2018

Programul Jocurilor Festivalul de Mini Baschet Sesiunea 2 - Luni 02.07

Autor: Federatia Romana de Baschet



Ziua Teren Ora Categorie Berger A Echipa A Scor A Scor B Echipa B





Etapa 2


Luni 02.07 1 15:30 MBF A9 - F CSS 2 Craiova 41
9 ACS ICED Bucuresti
Luni 02.07 1 16:30 MBF A7 - F CSS Nr 1 Constanta 10 15
CSS BCN Ramnicu Valcea
Luni 02.07 1 17:30 MBF A8 - F ACS BS Starters Iasi 3 33
Champions CSS 6-1 Bucuresti
Luni 02.07 1 18:30 MBF A10 - F BC Magic Satu Mare 8 36
CSS Bega 1 Timisoara
Luni 02.07 1 19:30 MBF A1 - F CS Olimpia 1 Bucuresti 15 32
CSS Sfantu Gheorghe
Luni 02.07 2 15:30 MBF B9 - F ACS Vilis  Bucuresti 8 32
ACS Galactica Cluj-Napoca
Luni 02.07 2 16:30 MBF B7 - F CSS Brasovia Brasov 20
6 ACS KSE Targu Secuiesc
Luni 02.07 2 17:30 MBF B8 - F CS Laguna Constanta 18
9 ACS NBS Cluj-Napoca
Luni 02.07 2 18:30 MBF C1 - F CSS 1 Craiova 24
17 LPS Alba Iulia
Luni 02.07 2 19:30 MBF B1 - F CSS Sibiu 11 33
ACS Eko Sighet
Luni 02.07 3 15:30 MBF C9 - F ACS Admar Costinesti 17
12 CS Cuza Sport Braila
Luni 02.07 3 16:30 MBF C7 - F CSS Bega 2 Timisoara 12
9 CSS Gheorgheni
Luni 02.07 3 17:30 MBF C8 - F CS National Iasi 1 28
LPS CSU Pitesti
Luni 02.07 3 18:30 MBF B10 - F Champions CSS 6-2 Bucuresti     STA
Luni 02.07 4 15:30 MBM A9 - M ACS U-BT Alb Cluj-Napoca 34
21 ACS Artesania Bucuresti
Luni 02.07 4 16:30 MBM A7 - M CSS Focsani 16 31
LPS Targu Mures
Luni 02.07 4 17:30 MBM A8 - M CSU Brasov 19
2 ACS ID Ingerii Baniei Craiova
Luni 02.07 4 18:30 MBM A10 - M CSS 2 Medias 7 65
ACS Valbon Arad
Luni 02.07 4 19:30 MBM A1 - M CSO Voluntari 6 24
ACS Salema Basket Sfantu Gheorghe
Luni 02.07 5 15:30 MBM B9 - M ACS Dan Dacian Negru Bucuresti 9 43
ABC Magic Satu Mare
Luni 02.07 5 16:30 MBM B7 - M ACS Iris Petras Iasi 28
16 ACS For You Alb Cluj-Napoca
Luni 02.07 5 17:30 MBM B8 - M CS Steaua Magic 1 Bucuresti 16 23
ACS MC Ball 2 Mangalia
Luni 02.07 5 18:30 MBM B10 - M ABC Lucky Dragons Targu Mures 20 33
CSS Sighet 1 Sighetu Marmatiei
Luni 02.07 5 19:30 MBM B1 - M ABC Laguna Bucuresti 7 17 MP Sport Timisoara
Luni 02.07 6 15:30 MBM C9 - M ACS Dan Dacian Verde Bucuresti 11 66
ACS BC Lions 1 Craiova
Luni 02.07 6 16:30 MBM C7 - M ACS Toyin Constanta 15 55
Dinamo CSS 6-2 Bucuresti
Luni 02.07 6 17:30 MBM C8 - M ACS KSE 2 Targu Secuiesc 20 58
CSS Sibiu
Luni 02.07 6 18:30 MBM C10 - M ACS Fan Baschet Mov Otopeni 14 45
Shooting Stars Galben Buftea
Luni 02.07 6 19:30 MBM C1 - M BC CSU 3 Sibiu 6 58
CSU 1 Ploiesti
Luni 02.07 7 15:30 MBM D9 - M CS Baller 2 Bucuresti 4 29
CS Steaua Magic 2 Bucuresti
Luni 02.07 7 16:30 MBM D7 - M ACS Nordic Basketball Baia Mare 10 50
ACS BC Lions 2 Craiova
Luni 02.07 7 17:30 MBM D8 - M CSS 1 Medias 24 32
BC CSU 1 Sibiu
Luni 02.07 7 18:30 MBM D10 - M ACS Vilis 2 Bucuresti 10 60
ACS MC Ball 1 Mangalia
Luni 02.07 7 19:30 MBM D1 - M ACS Dan Dacian Alb Bucuresti 20
17 CS Fly OC Constanta
Luni 02.07 8 15:30 MBM E9 - M CS Baller 1 Bucuresti 22
8 Vest Activ Timisoara
Luni 02.07 8 16:30 MBM E7 - M LPS CSU 3 Pitesti 17
16 Panatinaikos PBA Bucuresti
Luni 02.07 8 17:30 MBM E8 - M ACS Baschet Star Oradea 21
16 CS National Iasi
Luni 02.07 8 18:30 MBM E10 - M CS Cuza Sport 1 Braila 17 21
ACS Regal Bucuresti
Luni 02.07 8 19:30 MBM E1 - M BC Gladiatorii Bucuresti     ACS Gladius Targu Mures
Luni 02.07 9 15:30 MBM F9 - M LPS Bihorul CSM Oradea 32 36
ACS Dan Dacian Gri Bucuresti
Luni 02.07 9 16:30 MBM F7 - M CS Phoenix Constanta 30
9 Shooting Stars Albastru Buftea
Luni 02.07 9 17:30 MBM F8 - M ACS KSE 1 Targu Secuiesc 22
9 CSS Nr 1 Constanta
Luni 02.07 9 18:30 MBM F10 - M BTG Artesania 2 Bucuresti 29 31
ACS Alpha Sport Team Sibiu
Luni 02.07 9 19:30 MBM F1 - M ACS Champions Alb Buc Craiova 21 37
ACS Vilis 1 Bucuresti
Luni 02.07 10 15:30 MBM G9 - M ACS U-BT Negru Cluj-Napoca 40 58
ABC Lynx Shooters Ploiesti
Luni 02.07 10 16:30 MBM G7 - M ACS Axiopolis Sport Cernavoda 11 22
ACS BS Starters Iasi
Luni 02.07 10 17:30 MBM G8 - M CS Cuza Sport 2 Braila 2 32
CS Olimpia Bucuresti
Luni 02.07 10 18:30 MBM G1 - M LPS CSU 1 Pitesti 63
5 CSS Sighet 2 Sighetu Marmatiei
Luni 02.07 11 15:30 MBM H9 - M ACS U-BT Rosu Cluj-Napoca 20 30
LPS CSU 2 Pitesti
Luni 02.07 11 16:30 MBM H7 - M CSS BCN Ramnicu Valcea 23
17 ACS For You Albastru Cluj-Napoca
Luni 02.07 11 17:30 MBM H8 - M ACS Dan Dacian Portocaliu Bucuresti 20 29
CS Deceneu Tulcea
Luni 02.07 11 18:30 MBM H1 - M BC CSU 2 Sibiu 16
8 BC Slam Rosu Bucuresti
Luni 02.07 12 15:30 MBM I9 - M ABC Athletic Constanta 28
23 ACS 4Sports Agronomia Albastru Bucuresti
Luni 02.07 12 16:30 MBM I7 - M ABC Hoops Brasov 14 25
BC Slam Alb Bucuresti
Luni 02.07 12 17:30 MBM I8 - M ACS Fan Baschet Galben Otopeni 14 18
CSU 2 Ploiesti
Luni 02.07 12 18:30 MBM I1 - M ACS Leii Bucuresti 55
6 ACS Dream Team Caracal

Din categoriile: Comisia de competitii, Liga nationala de minibaschet

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI

Vezi toate stirile
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.