Federatia Romana de Baschet
Banca Transilvania - Partener principal
Pagina Facebook a Federatiei Romane de Baschet Facebook Vulturii Facebook Acvilele

Comisia de competitii

Marti, 3 iulie 2018

Programul Jocurilor Festivalul de Mini Baschet Sesiunea 3 - Marti 03.07.2018

Autor: Federatia Romana de Baschet

Rezultatele si Clasamentele Festivalului National de Mini Baschet Feminin pot fi accesate in urmatorul link: http://www.frbaschet.ro/campionat-feminin/festivalul-de-minibaschet/

Rezultatele si Clasamentele Festivalului National de Mini Baschet Masculin pot fi accesate in urmatorul link: http://www.frbaschet.ro/campionat-masculin/festivalul-de-minibaschet/


Ziua Teren Ora Categorie Berger
Echipa A Scor A Scor B Echipa B





Etapa 3


Marti 03.07 1 8:15 MBM H5 - M ACS For You Albastru Cluj-Napoca 23
14 ACS Dan Dacian Portocaliu Bucuresti
Marti 03.07 1 9:15 MBM H3 - M LPS CSU 2 Pitesti 13 37
BC CSU 2 Sibiu
Marti 03.07 1 10:15 MBM H4 - M CS Deceneu Tulcea 21
10 ACS U-BT Rosu Cluj-Napoca
Marti 03.07 1 11:15 MBM H6 - M ABC Targu Jiu 25 29
CSS BCN Ramnicu Valcea
Marti 03.07 1 12:15 MBM C6 - M Shooting Stars Galben Buftea 24
20 ACS Toyin Constanta
Marti 03.07 2 8:15 MBM I5 - M BC Slam Alb Bucuresti 23 30
ACS Fan Baschet Galben Otopeni
Marti 03.07 2 9:15 MBM I3 - M ACS 4Sports Agronomia Albastru Bucuresti 12 30
ACS Leii Bucuresti
Marti 03.07 2 10:15 MBM I4 - M CSU 2 Ploiesti 10 28
ABC Athletic Constanta
Marti 03.07 2 11:15 MBM I6 - M ACS Champions Rosu Buc Craiova 30
9 ABC Hoops Brasov
Marti 03.07 3 8:15 MBF A5 - F CSS BCN Ramnicu Valcea 24
12 ACS BS Starters Iasi
Marti 03.07 3 9:15 MBF A3 - F ACS ICED Bucuresti 6 27
CS Olimpia 1 Bucuresti
Marti 03.07 3 10:15 MBF A4 - F Champions CSS 6-1 Bucuresti 27
5 CSS 2 Craiova
Marti 03.07 3 11:15 MBF A2 - F CSS Sfantu Gheorghe 44
26 BC Magic Satu Mare
Marti 03.07 3 12:15 MBF A6 - F CSS Bega 1 Timisoara 27
14 CSS Nr 1 Constanta
Marti 03.07 4 8:15 MBF B5 - F ACS KSE Targu Secuiesc 10 24
CS Laguna Constanta
Marti 03.07 4 9:15 MBF B3 - F ACS Galactica Cluj-Napoca 19 37
CSS Sibiu
Marti 03.07 4 10:15 MBF B4 - F ACS NBS Cluj-Napoca 20
11 ACS Vilis  Bucuresti
Marti 03.07 4 11:15 MBF B2 - F ACS Eko Sighet 48
6 Champions CSS 6-2 Bucuresti
Marti 03.07 4 12:15 MBF B6 - F STA     CSS Brasovia Brasov
Marti 03.07 5 8:15 MBF C5 - F CSS Gheorgheni 25
9 CS National Iasi
Marti 03.07 5 9:15 MBF C3 - F CS Cuza Sport Braila 16 32
CSS 1 Craiova
Marti 03.07 5 10:15 MBF C4 - F LPS CSU Pitesti 28
4 ACS Admar Costinesti
Marti 03.07 5 11:15 MBF C6 - F CSS Nr 4 Bucuresti 7 28
CSS Bega 2 Timisoara
Marti 03.07 6 8:15 MBM A5 - M LPS Targu Mures 11 33
CSU Brasov
Marti 03.07 6 9:15 MBM A3 - M ACS Artesania Bucuresti 36
6 CSO Voluntari
Marti 03.07 6 10:15 MBM A4 - M ACS ID Ingerii Baniei Craiova 8 39
ACS U-BT Alb Cluj-Napoca
Marti 03.07 6 11:15 MBM A2 - M ACS Salema Basket Sfantu Gheorghe 41
3 CSS 2 Medias
Marti 03.07 6 12:15 MBM A6 - M ACS Valbon Arad 52
18 CSS Focsani
Marti 03.07 7 8:15 MBM B5 - M ACS For You Alb Cluj-Napoca 14 31
CS Steaua Magic 1 Bucuresti
Marti 03.07 7 9:15 MBM B3 - M ABC Magic Satu Mare 42
7 ABC Laguna Bucuresti
Marti 03.07 7 10:15 MBM B4 - M ACS MC Ball 2 Mangalia 26
15 ACS Dan Dacian Negru Bucuresti
Marti 03.07 7 11:15 MBM B2 - M MP Sport Timisoara 28
19 ABC Lucky Dragons Targu Mures
Marti 03.07 7 12:15 MBM B6 - M CSS Sighet 1 Sighetu Marmatiei 23
12 ACS Iris Petras Iasi
Marti 03.07 8 8:15 MBM C5 - M Dinamo CSS 6-2 Bucuresti 50
10 ACS KSE 2 Targu Secuiesc
Marti 03.07 8 9:15 MBM C3 - M ACS BC Lions 1 Craiova 55
10 BC CSU 3 Sibiu
Marti 03.07 8 10:15 MBM C4 - M CSS Sibiu 39
9 ACS Dan Dacian Verde Bucuresti
Marti 03.07 8 11:15 MBM C2 - M CSU 1 Ploiesti 43
4 ACS Fan Baschet Mov Otopeni
Marti 03.07 9 8:15 MBM D5 - M ACS BC Lions 2 Craiova 34
13 CSS 1 Medias
Marti 03.07 9 9:15 MBM D3 - M CS Steaua Magic 2 Bucuresti 23
7 ACS Dan Dacian Alb Bucuresti
Marti 03.07 9 10:15 MBM D4 - M BC CSU 1 Sibiu 44 11 CS Baller 2 Bucuresti
Marti 03.07 9 11:15 MBM D2 - M CS Fly OC Constanta 9 14
ACS Vilis 2 Bucuresti
Marti 03.07 9 12:15 MBM D6 - M ACS MC Ball 1 Mangalia 81
1 ACS Nordic Basketball Baia Mare
Marti 03.07 10 8:15 MBM E5 - M Panatinaikos PBA Bucuresti 40
15 ACS Baschet Star Oradea
Marti 03.07 10 9:15 MBM E3 - M Vest Activ Timisoara 29
22 BC Gladiatorii Bucuresti
Marti 03.07 10 10:15 MBM E4 - M CS National Iasi 11 36
CS Baller 1 Bucuresti
Marti 03.07 10 11:15 MBM E2 - M ACS Gladius Targu Mures 48
23 CS Cuza Sport 1 Braila
Marti 03.07 10 12:15 MBM E6 - M ACS Regal Bucuresti 22
21 LPS CSU 3 Pitesti
Marti 03.07 11 8:15 MBM F5 - M Shooting Stars Albastru Buftea 17
15 ACS KSE 1 Targu Secuiesc
Marti 03.07 11 9:15 MBM F3 - M ACS Dan Dacian Gri Bucuresti 10 23
ACS Champions Alb Buc Craiova
Marti 03.07 11 10:15 MBM F4 - M CSS Nr 1 Constanta 5 34
LPS Bihorul CSM Oradea
Marti 03.07 11 11:15 MBM F2 - M ACS Vilis 1 Bucuresti 22
9 BTG Artesania 2 Bucuresti
Marti 03.07 11 12:15 MBM F6 - M ACS Alpha Sport Team Sibiu 22
13 CS Phoenix Constanta
Marti 03.07 12 8:15 MBM G5 - M ACS BS Starters Iasi 55
4 CS Cuza Sport 2 Braila
Marti 03.07 12 9:15 MBM G3 - M ABC Lynx Shooters Ploiesti 35
32 LPS CSU 1 Pitesti
Marti 03.07 12 10:15 MBM G4 - M CS Olimpia Bucuresti 15 22
ACS U-BT Negru Cluj-Napoca
Marti 03.07 12 11:15 MBM G6 - M ACS Juniors Craiova 17
14 ACS Axiopolis Sport Cernavoda

Din categoriile: Comisia de competitii, Liga nationala de minibaschet

DIN ACEEASI CATEGORIE
ULTIMELE STIRI

Vezi toate stirile
CATEGORII STIRI
LOTURI NATIONALE
    • Masculin
    • - Seniori
    • - Juniori
    • Feminin
    • - Senioare
    • - Junioare
CAMPIONATE
Continutul acestui site (text si imagini) este protejat prin Legea nr.8/1996 privind dreptul de autor.
Hosted by Omnilogic
Termeni si conditii  |  Legal
Preluarea si reproducerea continutului se face numai cu acordul scris al Federatiei Romane de Baschet. www.frbaschet.ro
Copyright 2004-2017, Federatia Romana de Baschet. Toate drepturile rezervate.